21229
  • Manti
    #13977
    Szerintem akkor már várd meg amíg be lesz fejezve. Abbahagyva tuti nem lesz (szerintem Szid is így gondolja), de a tempó kicsit lejjebb lesz véve, mert ez így nagyon keményFeltéve ha meg bírom állni...
  • tibor16
    #13976
    Nnna, a fenébeis (mondaná Alligator Jack) -most kénytelen vagyok megint elkezdeni. Annyira idegesít, hogy kihagytam dolgokat, meg rendesen elvonási tüneteim vannak, így olvasva a végigjáccást. Remélem nem hagyjátok abba... mer eddig nagyon 1 osztályú...
  • csabz
    #13975
    Ha letöltöm (nem találom a progik telepítése és törlésénél HOL VAN?)és ha felteszem (a letöltttött veziót) akkor jó lesz?
  • vigyori14
    #13974
    hy all.
    nem akar vki felvenni msn-re és elküldeni az addonhoz a cracket?
    itt a címem: [email protected]
  • Manti
    #13973
    Nah, igen jelentősen bővűlt a végigjátszás. Szid, mivel eléggé át kellett dolgoznom a küldieidet, légyszi alaposan nézd át hogy így jók-e. Ha valami tetszik, javítom.
  • Mr_no_NaMe
    #13972
    A gépedről kell ledarálni,nempedig a netről kell leszedni
  • Manti
    #13971
    Start menü -> Beállítások -> Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése.
  • csabz
    #13970
    Honnan lehet leszedni az sp2-t?
  • Prince007
    #13969
    Sp2-t szedd le.
  • Shongi
    #13968
    ÁÁÁÁ help!!!
    Fel akarom újra rakni a G2-t+Addont, namost. A g2 már fenn van, és az 1.3-as patch exe-jével felűlírtam a régit, DE mikor elkezdi az Installt, megcsinálja a backup-olást és akkor kiírja hogy rakjam be az erdeti G2 addon disc-et, most mit csináljak???
  • Manti
    #13967
    Kiderült hogy nem baj :), Szid-nek volt igaza a témanyitást illetően. Még újak a szokások, de tanulok... ;)
  • Manti
    #13966
    Hát, én ezek után nem szívesen nyitok új témát, a végén még elveszik a témanyitási jogomat. Akkor marad ez a téma, remélem azért az nem baj hogyha írok
  • Manti
    #13965
    Nem, törölték, pedig igen hasznos téma volt. Én azt nem értem hogy privit se küldött az illető, vagy itt nem szokás? Nem értem miért zavarta az illető moderátort...
  • sunmalac
    #13964
    Izé, új topic.
  • sunmalac
    #13963
    Csak a számomra tünt el az új fórum?
  • Manti
    #13962
    Sajnos már késő, megnyitottam :) Azért csak nem hal meg a topic, szerintem e nélkül is van miről írni...
  • Szid
    #13961
    Elfér ez itt.Enélkül majdnem halott lenne ez a topic.
  • sunmalac
    #13960
    Ja-ja, új topik...
    Javalsom Manticore csinálja meg, hogy a jogokat birtokolhassa.
    (Logó meg ilyesmik...)
  • Szid
    #13959
    emil ment
  • Szid
    #13958
    Nincs véletlenül emilcímed.
    A privátban valahogy nemsikerült? elküldenem.
    A kalózok küldijeit csinálom
  • Manti
    #13957
    Tényleg így, "frissítve" lenne a jó a végigjátszás újra felrakása, csak az a baj hogy egyfolytában változik, és a küldetések is mindig más helyre kerülnek. Szóval sajnos macerásabb.
    A térkép nagyon jó ötlet, szerintem kezdj neki, majd utólag bebiggyesztjük a számokat a nevek mellé. Javaslom a mondgesaenge-t, ott vannak a legjobb térképek, nagy segítség a munkában.
    Srácok, nem kéne lassan egy új topic? Már jóformán csak erről szól ez a topic, és "elnyomjuk" azokat a játékkal kapcsolatos kérdéseket, satöbbiket...
  • sunmalac
    #13956
    Még mindig nagyon jó a leírás... :)
    Innentől javaslom, (kibicnek semmi sem drága... :)) hogy külön gyüjtsétek a frissítéseket, ne kelljen átnézni az egészet mindig elölről. (verziókövetés, ha így jobban tecc.)

    Csinálhatnánk (csinálhatnék) térképet is, melyen be vannak jelölve az egyes szereplők elhelyezkedése, mint az csinálták a sima játéknál is a kollegák... (?)
    (esetleg engedélyükkel azt bövítenénk ki?)
    Ilyesmi:
    Khorinis
  • Manti
    #13955
    Megint frissült a leírás. Hála Szid-nek, jobban is bővült ;)
  • Manti
    #13954
    Én meg örülök és köszönöm hogy segítettél tisztázni a dolgot. Ha úgy maradt volna ahogy volt, gáz lett volna.
  • Szid
    #13953
    Jó, akkor belátom.
  • Manti
    #13952
    Én hiszek neked hogy ennélkül nem tudtad megcsinálni, de hidd el, hétszer játszottam végig a kieget és már nem is emlékszem hogy lett volna olyan amikor kellett volna ez a dolog a csatihoz. Ha alapból kell, úgy úszhattam meg hogy nem beszéltem Vatras-al a vízmágusokról, és nem kaptam meg a küldit. Akárhogyan is, ez által nem szükséges a csatihoz, de akkor úgy írom hogyha nem beszélsz Vatras-al a vizicsókákról, akkor nem szükséges a fegyvercsempészes küldetést elvégezni. Szerintem ez így okés...
  • Manti
    #13951
    Tévedsz, nem kell a csatlakozáshoz, de nem tudom nálad (és ezek szerint sokaknál) miért nem megy nélküle. Az hogy a hivatalos oldalon mi van nekem semmit sem jelent, a WoG-on is jó pár baromság van. Most néztem az egyik mentésemet, Fernando levele nem volt nálam még meg se volt a fegyvercsempészes küldim mert nem kérdeztem meg mindent a vízmágusokról, és Vatras simán beengedett a víz körébe, utána mehettem is szertartásra.
  • tibor16
    #13950
    Miután én nem fordítottam le és ezért nem értettem meg a szövegeket, bementem a Dexterék táborába, és a barátságtalan viselkedésüket látva megfenyítettem a bandát... ehem.. aztán legközelebb amikor ott jártam barlangnézőben, ott üldögélt Greg. Eccerűen, egy rossz angolul tudőnak baromi fárasztó ez a sok szöveg.. és ezért eluntam a szótárazást.
  • Manti
    #13949
    Hmmm... Köszi, utánanézek, bár nagyon sosem ástam bele magamat ebbe a témába, de volt olyan hogy a fegyvercsempész küldit végelgesen az után fejeztem hogy már megvolt a szertartás. Lehet hogy Fernando levelét mindenképpen meg kell találni és beszélni kell vele róla Vatras-al...
  • Manti
    #13948
    Szid, ezeket mind leírtam :)
    "...Ha még nem végezted el „A szemkötős ember” küldetést akkor most fogj neki. Beszélj Greg-el, mondd neki hogy tudod ki a banditák vezére.... " (Ez előző küldiből kiderül hogy Greg hol áll, az xp meg logikus) Mellesleg ha beszélsz Greg-el mindenképpen lekaszabolja a banditákat miután beszéltél Dexterrel, ezért nem kell neki külön szólni...
  • Szid
    #13947
    Manti!
    Privi ment
  • Szid
    #13946
    Enélkül nemlehetsz tagja a vízbarátoknak. 100 %
    ( legalább is nekem nem sikerült, és az AddonDatabankban is ez áll-hivatalos Gothic oldalról lehúzható, beinstalálva ott az összes dolog, ami az Addonban van, térképek,NPC-k, küldik....)
  • Szid
    #13945
    Elveszett emberek
    A szemkötős ember küldit megcsináltad, Greg Onar farmja felé vezetö úton áll egy keresztedözésben.
    Ha megemlítted neki Dexter hol van, akkor -xp
    Esetleg szólhatsz neki kell a segítsége-akkor képes egyedül kivégezni az összes banitát Dexter körül.
    Ha végeztél magával Dexterrel, akkor újabb xp töle.
  • Manti
    #13944
    Nah, végre valahára befejeztem a #13941-ben említett két küldit. A link ugyanaz.
  • Manti
    #13943
    Köszönöm a végigjátszást és a bókot is. ;) Tartalmilag ez már első ránézésre lényegesen jobbnak tűnik mint WoG-os, biztosan hasznát veszem majd.
  • tibor16
    #13942
    by Lu Richardson - G2A.rtf -én ezt találtam még régebben, - hátha segítség. Azér ez nem kis meló, könnyű elkeveredni benne... -minden tiszteletem, Uram
  • Manti
    #13941
    Tibor azért kiváncsivá tettél neked milyen végigjátszás van meg, mert a WoG-os amelett hogy rövid tartalmaz egy-két baromságot. Sajnos arra tippelek neked is ez van. Meg is kavart, ugyanis nem az "Eltűnt emberek", hanem a "Hol vannak az eltűnt emberek?" küldetést kell megcsinálni Vatras-nak a vízmágusi csatlakozáshoz, ugyanis csak az utóbbi zárul le ha Dexter megtalálása után beszélsz Vatras-al, az előbbi addig tart amíg az összes eltűntet "elrendezed".
    Srácok, lesz evvel a munkám rendesen... :)
  • Shongi
    #13940
    Imádom a Gothicot, most újrakezdtem a 1-et és le se bírok szakadni rólla, ez pedig nem túl jhó dolog így 1 hónappal az érettségi előtt:)
  • Manti
    #13939
    Te tudod :). A versenyek pl. jók. Nah, szerintem fejezzük is be, ez nem ide tartozik.
  • Manti
    #13938
    A WoG féle végigjátszást haszálom mankónak. Sajnos nagyon vázlatos és össze-vissza vannak a küldetések, nem egy nagy munka. Csak arra jó hogy a küldetések címei kéznél legyenek. :I