21229
  • Manti
    #14177
    Pláne bizonyos városokban és a főváros bizonyos kerületeiben :)
  • Manti
    #14176
    Akkor az a szellemfény lesz :)))
  • sunmalac
    #14175
    Azért a lassításban nincs nagy ráció, az eddig is ment jointal...
    Vagy ez tovább tartana?
  • tibor16
    #14174
    itt kies hazánkban meg jól felvennék és elszaladnának vele ... oszt elmaradna a csoda...
  • Manti
    #14173
    4 csomag van összesen. Az egyik Cipher cucca, a második Akil csomagja, a harmadik Fisk locpickes cucca, a negyedik pedig Huno acélcsomagja.
  • sunmalac
    #14172
    Támad? :)
  • tibor16
    #14171
    a fekete ércet ha megeszi az ember támad vmilyen fény ... nem? - mint a varázsláskor...
  • sunmalac
    #14170
    Szid a tolvajcéhhes bejutásra gondol. Csomag Akilnak, vagy mi a szentsz@r...
  • tibor16
    #14169
    mellesleg én csak kipróbáltam, hátha... vazzeee.. figyelek én, mint a lukinyúl... csak hátha rájövünk vmire...
  • Manti
    #14168
    Nem kell a Beliar rúnákhoz. Én is a lassításról, meg fagyasztásról hallom a fekete ércet illetően, de nem működik. Talán a földre kell dobni amikor jön az ellen :)
  • tibor16
    #14167
    aham, meg keresik is rajtam vhol a banditatáborban a szigeten ... vazze... :))) mellesleg azt se tudom mire való pontosan, mer többféle is van belőle, -van még vmilyen complett pickpocketes is - ha jól emléxem...
  • Manti
    #14166
    Hmmm... Az a baj hogy még Gothic protálos leírások közt is vannak hülyeségek (Wog, Mondgesaenge). Remélem összehozunk ketten egy korrekt leírást...
  • sunmalac
    #14165
    Aztat mongyák mindenhol amit itt is írt valaki (:)), hogy lassítja az ellent. A Beliar rúnákhoz nem ez kell? Ez amolyan saját tipp...

    Tibi, vazz... :)))
  • Szid
    #14164
    Az akil csomagja ott nálad, amit ellehet sózni a tolvajoknak is?
  • Szid
    #14163
    Ezt én egy idegeny fórumon olvastam. Kétkedve, de hát a tanultabbak bebizonyították nemigaz.
    Na volt még ott valami hegyrölleesés is, de ez valszinüleg hüleség. mert ugye nem lehet használni.
    Meg az is kár, hogy nemlehet belekovásolni a Beliár karmába, mint a KOTORban. Ugye mert fekete érc, meg a gonosz kardja... Adhatna még valamillen bónuszt
  • Manti
    #14162
    Tibi, 3 hozzászólással előtte írtam hogy pl. kell a Fortuno-s küldihez :) Figyelj :)
  • Manti
    #14161
    Megmondom őszintén a fekete érc az amit sose próbálgattam mire jó, elég kevés van belőle... Most megnéztem. Jajj, a szörnyek :) jöttek, de szerencsétlen Sándor hiába tömte magába a fekete ércet, sárkányragadozó kaki lett belőle :)
  • tibor16
    #14160
    Ez vmihez való lehet, mer így önmagában nem lehet használni...
  • tibor16
    #14159
    Majd én mingyár :))) ... rögvest, asszem vettem - hátha jó lesz még vmire
  • Szid
    #14158
    Na de mit???
    Jó lenne ha tudná valaki pontosan. Vagy kipróbálná. Most.
    Mondjuk használni az inventorban, vagy ha szörnyek jönnek.
    Manti?
    Tibor?
  • Manti
    #14157
    A Hot caution! feliratu fűszert (valami vörös bors :)) ki is felejtettem. Szóval ez is kell hozzá... Lehet venni Zuris-nél és Sagitta-nál is. Amúgy a különböző kövek nagyrészt csak rúnakészítéshez jók. A fekete ércet még én se próbáltam de hallottam hogy tud valamit. :)
  • sunmalac
    #14156
    ssszameg, mindig lekésem. Hüp-hüp...
  • sunmalac
    #14155
    Elöszőr egy joint, aztán - mivel ez kevés a drágaságnak - kell neki keverni egy receptet, amit Miguel vagyki ad. Ismerni kell hozzá a vérlegyek fullánkjának titkát. Így visszanyeri a memóriáját, és mindenki rettentően boldog lesz...
  • Manti
    #14154
    Na szóval először beszélj vele és megkapod a küldit. Utána nyisd ki a ládáját, megtalálod benne a zöld újonc receptjét. Készítsd el egy alkémia asztalon (roll stalks), majd add oda Fortuno-nak. Ekkor már tudja kicsoda és tud értelmesen kommunikálni, de nem emlékszik arra hogy Raven mit csinált. Kérdezd meg hogy kell e neki még spakker és igent mondd. Célszerű neki eladni egyből az összeset, de később is vissza lehet menni hozzá. Menj Miguel-hez és kérdezd Fortuno-ról. Ő adadja annak az italnak a receptjét amit oda kell adnod Fortuno-nak.
    Olvasd el a receptet majd készítsd el és add oda. Ami kell hozzá: értelemszerűen egy alkémia üveg, mocsári cápa fogsor (találhatsz a mocsárban is), egy alap erő és egy közepes mana ital, asszem két vérlégy fullának, de ismerni kell a méreg kiszedését, különben nem tudod elkészíteni az italt.
  • tibor16
    #14153
    Az az amelyikben vami zöldet akar ... mer azt nem is nagyon értettem... éngem is érdekel, hogy van ez a küldi?
  • sunmalac
    #14152
    Én nem viccből mondtam, remélem nem is úgy hangzott...
    Inkább most már írjon Ő is valamit, teljesen olyan (elsőre) mintha kisajátítottam volna a topicot.
  • Manti
    #14151
    Szerintem mindketten tudnánk újat mondani a másiknak, de hagyjuk is, kezdünk oviba át menni. Én se most múltam 20...
  • Szid
    #14150
    Elbuknék?!!!
  • Manti
    #14149
    Hé! Rendezzünk Szid-sel egy csetes "Gothic Ki mit tud" -ot?
  • Szid
    #14148
    Én megtanultam minden vadászati jártasságot idáig. Arra a Fortuno-s küldire meg igencsak kiváncsi vagyok.
  • Manti
    #14147
    Szia! Jaja, izzik mint tűzsárkány pofája
  • Manti
    #14146
    Na ne... 20 után immunis leszel? Tényleg eléggé elcseszték akkor... Mind1, ez fontos, kell a Fortuno-s küldetéshez is. Amúgy ezen kívűl ha zsoldos vagy butaság nem megtanulni az árnybestia szarvának kiszedését (3 Tp) - 3.fejezet, Buster adja, én kb. 4000 Xp-t szedtem össze vele... Még esetleg a fekete troll miatt érdemes az bundák kiszedését megtanulni függetlenül attól hogy nem Bosper-nak dolgozol, a többi csak pénzszerzésre jó...
  • Bandew
    #14145
    Úristen! Ti aztán pörgetitek a topicot! :-)
  • sunmalac
    #14144
    A fekete érc engem is érdekelne, a többit el sem merem mondani, megint litániát írnék. :)
    Jöjjön most Szid, Ő itten a leginformáltabb...
  • tibor16
    #14143
    Ja, és ha már itt tartunk, -ezek a különleges ércek, kövek, pl aquamarin - jók ezek vmire?
  • Szid
    #14142
    Nemtom a fekete ércröl beszéltünk már.
    Állítólag lehet használni.
    -nembiztos hogy igaz:
    esetleg lassítsa az ellenfeleket
  • Szid
    #14141
    Hát igen. Ez az adonban is el lett cseszve. A G2 kitartottak a légyfullánkok majdnem a végéig. Kb 40-50
    Itt elég elmant max 20 és már immunis is lettem :o(((
    Pedig csak most lesz igazánn sok életem
  • sunmalac
    #14140
    Nekem úgy rémlik tanít akkor is a koma, ha nem ölöd meg a cicust...
    100 arany, és a vérlegyek fullánkjának kinyerését oktathatja, a többi gané. A fullánlókok meg később jönnek jól, bár lehet találni az addonban egy huszas pakkot belőlük, ami több, mint amennyit összesen megihacc / megehecc, kinek szája-íze szerint...
  • tibor16
    #14139
    az lehet, hogy nem oda tervezték, de a képességek, amit tanulni lehet, nem árt ha az elején megvannak.... (bár nemtom ,de mintha az állatbőrök nyúzása stb nála lennének - teljesen összezavarodtam)
    megtolom a kutyát, mingyájövök
  • Manti
    #14138

    Tibi, tényleg nézd meg már azt az átkozott táblázatot, a legtöbb lénynek ugyanannyi a fegyver és az íjvédelme. Így nem csoda ha nem érted hogy sunmalac miről beszél...
    Amúgy nope, sunmalac...