21229
  • tibor16
    #14297
    úgyláccik sokat voltam varázsló, ott meg eléggé elképzelhetetlen, -persze az egészen más.
  • tibor16
    #14296
    nemtom, nekem eléggé hihetetlennek tűnik... ok, senkit nem akartam megbántani...
  • Manti
    #14295
    Én azt nem hiszem el, hogy szerinted nem lehet lovagként úgy aratni hogy egyáltalán akármilyen rúnát is használnál... Volt olyan játékom alap G2-ben, amikor meg se tanultam egy rúnát se, mert feleslegesnek éreztem...
  • dartonita
    #14294
    atvettem?
    lol.

    a teleport runak csak az idot roviditik a tavolsagok megtetele kozt.
    miert ne lehetne nelkuluk akar vegig is jatszani?
    ha erdekel:ijaszom van,vadasz,militia,es aztan lovag.lovoldozom,es futkosok sokat.

  • tibor16
    #14293
    Ezt azért nehezen hiszem el, hogy már lovag vagy és még nem használtál rúnát... -nem átvetted a játék mentéseit? A 3.réaszig el tudtál jutni rúna használat nélkül? -naaaaa, ne tessék etetni...
  • dartonita
    #14292
    aaaa igen megva.televoltam b@szkodva (szamomra amugyis hasznalhatatlan)varazslatokkal,azert nem fogadott el tobb ready-t.
    na mingyart mas igy ugrandozni ;) thx meg1x
  • dartonita
    #14291
    hm okey,teszek egy probat.de elvileg a balkattra bekene ready-znie nem?lehet h tulsok varazslat van mar.thx a helpet
  • Prince007
    #14290
    A tárgyaid között jelöld ki a rúnákat mint a kardot, páncélt.
    Ezután a számokkal tudsz válogatni vagy megnyomod a Space-t és a kurzorgombokkal válogatsz.
  • dartonita
    #14289
    oke,a kerdesem akkor is az:hogyan?minden mas targyam tudom hasznalni,de
    ha runakra rakattintok,semmi.nemcsinal az egvilagon semmitsem.mar szinte mindenhova van teleportom.miert?bug v envagyok blfsz?
  • Prince007
    #14288
    A 3. fejezetben elég sok teleportrúnát gyűjthetsz össze ezért a 3 fej.-be már nem kell sokat futkosni.
    A teleportrúnákat bárki használhatja.
    Van néhány lovag varázslat is ezeket a városházán egy lovagtól kaphatpd meg.
    A többi rúnát csak mágus használhatja.
  • dartonita
    #14287
    sziasztok,nemreg kezdtem bele a game-be es a 3.fejezetben vagyok de nagyon unom a rohangalast,meg speed potion-el is.a runakat miert nem tudom hasznalni lovag letemre?
    bocs h nem olvasok vegig 179 oldalt,ha vki lenne szives,segithetne.televan a pakkom mar veluk,de nemcsak nezegetnem kene tudni :P
  • Grave Digger
    #14286
    Jahh és köszönöm a tippeket, elég jól haladok a mágussal is. Második fejezetet kezdtem most. Mana 30, circle 1 már megvan, strength 30, one-handed 30%. Ebből már lehet építkezni a folytatásra :-)
  • Grave Digger
    #14285
    igen, igen, igen :-)))
  • Marcus_
    #14284
    Próbálom és köszi!
  • PTW
    #14283
    El sem hiszem!!

    Jövő héten elvileg kijön az angol Night Of The Raven..váháháhá.. megérte várni
  • Shongi
    #14282
    Nem kell aktiválni, ha van nyers húsod és serpenyőd csak odaállsz a tűzhelyhez és "használod".
  • Marcus_
    #14281
    Hali!
    Bocs láma kérdés: h lehet sütni húst serpenyőba tűznél.Mert nemtom elövenni ill. mivel aktivizálom?Köcc
  • Manti
    #14280
    A kérdés az volt hogy lehet-e vízmágus, nem az hogy használhat-e vízmágusi rúnákat meg spelleket...
  • sunmalac
    #14279
    Egzektli nem, viszont vannak ugye a megszerezhető vízmágus varázslatok... Méghozzá a jobbik fajtákból.
    (remélem nem kezded elölről a játéket megint )
  • Manti
    #14278
    Szerintem egyértelműen kiderül hogy nem lehet...
  • sunmalac
    #14277
    Hmmm, az első kérdésre is benne van a válasz?
  • Manti
    #14276
    Szia! Nézd meg a leírást, mindenre választ kapsz ;)
  • Hitm@n
    #14275
    Hello
    lenne egy pár kérdésem, a gothic2 Addonhoz
    1, hogyan lehetek vízmágus?( PONTOSAN)
    2, hol lelem meg őket
    3, hogyan csináljam meg a missing people küldetést, (már egy párójukról van infóm..)(PONTOSAN)
    3, hogyan csináljam meg a dealer- est?(PONTOSAN)
    4, ha beállok, mondjuk tűzmágusnak, akkor utána beléphetek vizmágusnak?
    az eyepatch- es kalózzal mit csináljak?
    válaszaitokat előre is köszi
  • tibor16
    #14274
    Igen, így van. :)
  • Manti
    #14273
    Azért ne több száz manára gyúrjon, inkább arra, hogy minnél több varázslatot ismerjen. Lényegesen többet ér...
  • Manti
    #14272
    Csini térképek :) Gratula a WoG-nak!
  • tibor16
    #14271
    Az ügyi alapú egykezes kardozás nem árt, mert a mana múlékony dolog. Szvsz a manára fejlessz, de nem árt egy közepes kard tudás.
  • Manti
    #14270
    Szia! Nézz el a második és a harmadik oldalra, ez volt a téma. Én változatlanul azt mondom hogy egy csata mágussal élvezetesebb játszani, de embere válogatja. Ha nem zavar hogy nem tudod a leggyagyibb kardot, ellenben igen széles varázslatarzenállal rendelkezel akkor ne költs harcra.
  • Grave Digger
    #14269
    Hellótok. Már zsoldosként és lovagként végigvittem a második részt, de mágusként még nem. Mivel azért egy mágusnak is van szüksége kardra, ezért azt kérdezném tőletek, hogy mennyit érdemes áldozni erre? Vagy a kardozás az maradjon nagyon gyenge és csak a varázserőt, illetve a varázslást fejlesszem nagyon?
  • sunmalac
    #14268
    Közben kirakták ide az újjonan elkészített mapokat, innentől már csak duplikálnánk...
  • sunmalac
    #14267
    Ehhh... :))
  • Manti
    #14266
    Ok. Te is segíttél benne. Elsősorban az akrobatikával, ami lehet hogy bele se került volna ha te nem hozod szóba, mindenesetre - ahogy írtam - többek közt ennek tesztelésére kezdtem el nyolcadszorra :) a játékot. A mapos dolgot meg szerintem hagyjuk egyenlőre... Majd valamikor...
  • sunmalac
    #14265
    Jóvan-jóvan, nem ez a lényeg, az anyag marha jó lett.
  • Manti
    #14264
  • Szid
    #14263
    Hát az én német wördömmel ugye, a hejesírás igen jó, mondhatni tökéletes :o))
  • Manti
    #14262
    Köszi - Szid nevében is. Azért az túlzás hogy olyan sok helyesírási hiba lenne benne, már csak azért is mert eleve Word-ben írtam. :))) Egy pár biztosan van amit nem vettem észre, még átfutom...
  • sunmalac
    #14261
    Nagyon komoly...
    De azért javaslom tegyétek át wordbe is, mert hemzseg a helyesírási hibáktól. (de nagyon)
  • Manti
    #14260
    Nah, emberek, eljött a nagy nap. Utoljára megkérek mindenkit hogy nézze végig a leírást, utólag nincs sírás-rívás. Mégegyszer Köszönöm midnenkinek, aki egy kicsit is segített benne.
  • sunmalac
    #14259
    Kitaláltam.
    (na jó, nem...)
  • Szid
    #14258
    Jó szórakozást.
    Az elözö mentést meg már nemjátszom vissza, mert a banditák már úgyis félig kivannak irtva. Márcsak a kovács, meg a kocsma környékén van élet. ja meg a bányában, mert nemvolt szívem leölni a védtelen bányászokat.