21229
  • sunmalac
    #14337
    Egykezesben viszont még mindig a kovácsolható kard a legnagyobb sebző.
    (Beliar kardjától eltekintve)
  • sunmalac
    #14336
    Az elérhető legjobb fegyver volt az addon előtt. De csak zsoldosok tanulhatják meg a készítését, szerintem a többi céh tagjának abszolut felesleges megtanulni a kovácsolást, mindig találhat / vásárolhat magának jobb fegyvert, mint amit momente elkészíthetne.
    Az addonban aztán megjelent a beliár karma, illetve a berserer axe, és a dragon slicer is beelőzte sebzésben a legerősebb elkészíthető kétkezest. Utóbbi viszonylag könnyen megszerezhető ingyen is...
  • tibor16
    #14335
    Tényleg, érdemes megtanulni kovácsolni? -a mágikus kardra (asszem) gondolok zsoldosként
  • rosti
    #14334
    Esetleg lenne -e rá mod,hogy a Diccuric nevü mod-ot is honositsátok.
  • sunmalac
    #14333
    Ehhh, benéztem, nem kieggel nyomod. Azért 90-es ügyivel, meg ilyen crossbow képzettséggel mennie kellene a sárkányölésnek...
    És persze ilyenkor remekül jön a rengeteg másodlagos képesség; alkímia, vadászat, a kovácsolás pedig egyenesen über alles. A sárkányok azonnal menekülnek; megjött az ijjász-kovács...
    Nu, csak viccelek ám...
  • sunmalac
    #14332
    Szerintem a rákpáncél tesz túl mindenen, abszolút életképtelennek látszik benne a karakter...
  • sunmalac
    #14331
    A lovag (vitéz, vagy mi:) jó választás az ijjászhoz, a crossbow - dexterity párossal lesz a gond, a crossbow-hoz az addonban az erő számít, és nem az ügyesség.
    Így nehéz lehetett lenyomni a sárkányt, az tuti...
    (tudom-tudom, így az érdekes, meg minden )
  • tibor16
    #14330
    Gyerekek, ez a sárkányvért olyan, mintha a kályhának a darabjait kötötte volna fel.. először használom...
  • tibor16
    #14329
    én is kíváncsi vagyok. Most megvan minden esély, mer van 1 jó kis végigjáccás...
  • Szid
    #14328
    Lehet, hogy átmegyek fallenpaladinba, mert talán megverek minden beképzelt "sárkányvadászt"
  • Szid
    #14327
    Na majd meglássuk :o))
  • tibor16
    #14326
    Ha még érdekes, én 48-as szinten, mágusként fejeztem be. A küldiket nézve, talán még 1 szintet lehetett volna lépni... talán. Egyébként mindent megcsináltam, a civileket nem bántottam de más élőlény nem nagyon maradt. Szvsz, hasonlóképpen jácva, nem hiszem, hogy sokkal tovább lehet jutni.
  • arpad vezer
    #14325
    Köszi!
  • tibor16
    #14324
    akkor a családhoz tartozol :)))
  • arpad vezer
    #14323
    Sziasztok!
    Most kezdek játszani a Gothic 2-vel.
  • Szid
    #14322
    Adonnal.
    Már ´2.fejezetben szinte mindent kiirtottam a bányavölgyben. :o))
  • dartonita
    #14321
    neztem faq-okat mielott nekialltam es ott olvastam h ijaszokkal konnyu penzhez jutni az allatborok miatt.(a kihivast gondoltam majd tartogatom a kovetkezo nekifutasra)utana militia-t ajanlottak,es abbol egyenesen jott a lovag.
    de igy asszm elment a kedvem a folytatastol :P
    nah talan elkezdek egy ujat ha megint lesz 2het szabadidom :)
  • Manti
    #14320
    Akkor ne csodálkozz, alap játékban egyébként is gyengébb az íjász. Mellesleg miért éppen lovagot választazs ha már egyszer íjászatra gyúrsz?
    A 41-es szint meg teljesen normális ahhoz képest, hogy én a nem egyszer 49-en fejeztem be a játékor :PPP
  • dartonita
    #14319
    41?!

    akkor mar tuti h valamit elbsztm.ugyanott tartok :D
  • Takanohana
    #14318
    Az más.
  • dartonita
    #14317
    amulettet
  • Takanohana
    #14316
    Amulett + két gyűrű megfér egyszerre. Miért kellett levenned az ügyesség gyűrűt?
  • dartonita
    #14315
    hazudok,csak 70es dex,lekellett venni a zugyesseg gyurut a zEye miatt :/
  • dartonita
    #14314
    absz. elkepzelheto,ez az elso nekifutasom a gamenak,en a bg2 fele rpg vonalat kepviseltem eddig :) nameg esetleg kotor.
    felkell vennem a real-time stilust,nem egyszeru.dexem 85korul van,crossbow meg oan 58.
    21.szint.
    gondolom ennel sokkal tobbet is kilehetett volna hozni belole idaig,de nem panaszkodtam.most viszont itt a banyapalyan josokat szivok.namajd legkozelebb garazsloval :>
    amugy felelmetesen hangulatos,kiegeszito nelkuli alapjatek is.nemis tudom mit keresek itt ahelyett h nyomnam :P
  • Grave Digger
    #14313
    Hát nem tudom, lovagként nagyon lezúztam a sárkányokat. Dexterity és Croossbow skill kérdése az egész. Asszem a négy sárkány alatt eccer használtam potiont. A lizardokat is három-négy lövésből leszedtem. Sztm valamit rosszul csináltál.
  • dartonita
    #14312
    pici szpojler :

    kicsit kezdem banni h ijasz vagyok es nem valami hentes,vagy varazstudo.a sarkanyokkal nagyon nehezen boldogulok(atszaladtam a gyikokon a tuzsarkanynal pl-golemeket sebezni sem tudom,szal rajtuk is),a sarkanyt is csak a sziklakra kapaszkodva nyilaztam le,kb 25potion felhasznalasaval...szal ez igy persze 'realis',de egy 20onx-edik szintu lovag azert tudjon mar mast is mint ijaszkodni :) jaigen rengeteg fele vadaszati,alkimista,kovacs kepzettsegem is van,szal lehet h ezert tunik ennyire 'gyengusnak' a manusz :/
  • Randal
    #14311
    Mondjuk ez nem teljesen hivatalos info, de legalább ez is valami.
    Ja igen, beszéltem HK-val, a G2 fordításának konvertálása halad, igaz Moe jelenleg a Diccuric angolosításával foglalkozik, de csinálja a G2 magyarosítás konvertálását is közben:)

  • Szid
    #14310
    Most a 4. fejezetben 1 sárkány után vagyok 41. na jó a vár körül nincsenek már orkok, meg Khorinis körül (Xardas tornya felé) nincsenek ork vezérek.
  • Manti
    #14309
    Bunker.. Igaz! Ehhcc... Pedig úgy emlékeztem hogy vitéz rúna, akkor ezek szerint mágusnál volt amit írtam, és paladinnál nem használtam. Az tuti, hogy volt hogy vettem szent nyilat alapjátékban, kiegben nem mert ott ratyi.
    A kieget egyébként általában majdnem level 50, az alapjátékot meg majdnem level 40-nél fejeztem be. Egy vagy két szint hiányzott mindig sajnos...
  • Szid
    #14308
    Igen, én azért vettem meg a paladinok rúnáját. Amaz most ennek a karinak használhatatlan.
  • sunmalac
    #14307
    Nemá... Tuti?
  • Szid
    #14306
    Manti!
    Te milyen szinten fejezted be a játékot??
    Persze ez a kérdés rátok, többieker is vonatkozik.
  • Szid
    #14305
    Közelharc rulez!
    Tegnap vívtam Lobart farmjáért véres harcot 6 orkkal. Na persze hogy nyertem :o)))
    Jó kis meccs volt. ´Ha nincs a Beliár karma, akkor biza elvéreztem volna
  • Szid
    #14304
    Igen lehet találni, de aztat nemhasználhatja paladin. ,ert 1-es mágia kell hozzá
  • Manti
    #14303
    Te mindig résen vagy magas labdákat csapkodni ;) Igen, az ott van a bányavölgy bejáratánál, ahol az ork sámán ül, azért azt használtam, csak általában a harmadik fejeztig nem nagyon mentem neki az orkoknak, ne kérdezzétek miért. Így alakult... Azért volt hogy megvettem a Holy arrow-t, de vitézzel jobban szeretek csak harcolni. Ti hogy vagytok ezzel skacok?
  • sunmalac
    #14302
    Asztonta sosem tanult, a gyógyítás rúna található...
    Most má én is nagyon figyelek.
  • tibor16
    #14301
    a teleportokon kívűl (2 rész 15. szint)
  • Szid
    #14300
    Gyógyítás rúnát sem használtál??
  • tibor16
    #14299
    Pláne, hogy a szigeten a holy missile nem használható... valószínű, azért is gondoltam, mert 4 alkalomból 3 x varázsló voltam, most tapasztalom, hogy zsoldosként nem kaptam eddig semilyen rúnát, ezért erőre és fegyverhasználatra gyúrok ezerrel. Amúgy nekem kissé mostohának tűnik a zsoldos tábor, mintha jóval kevesebb küldi és segítség lenne...
    A jól kitalált módszereim a szörnyeknél varázslat nélkül??? -háááát, majd meglátom
  • sunmalac
    #14298
    Jogos, a 150-et sebző holy missile átvételekor már jóval nagyobbat is képes sebezni a karakter (dupla?), akár karddal, akár ijjal. Persze ha mindenhez ért, akkor ez így nem igaz, ebben az esetben igazi megvátást jelent az első rúna is, végre valamivel sebezni is tud.