21229
  • tibor16
    #14377
    Jaa. olyan mintha a kalózok a vízben ülnének a homok partján...
  • arpad vezer
    #14376
    Jó a kép!
    De miért ülnek egy nagy kékségen az emberek az alján!?
  • tibor16
    #14375
    No, akkor a hangulat kedvéért
  • sunmalac
    #14374
    Síri csend, és hullaszag...
  • Takanohana
    #14373
    Nagyon leült a fórum
  • Manti
    #14372
  • Szid
    #14371
    Látom gyakori kérdezö leszel majd itt. Nembaj ám. legalább jobb lesz a hangulat.
  • Szid
    #14370
  • arpad vezer
    #14369
    Ez vicces!
  • arpad vezer
    #14368
    Ja köszi. Nem tudtam...
  • tibor16
    #14367
    Lothár a pali neve, és 721-től 762-ig élt... :)
  • tibor16
    #14366
    vszínű egy barlang-temetőben vagy és egy sír fefáján elmélkedsz :)
  • arpad vezer
    #14365
    Megnéztem a nevét: "lotar 721 - 762" . Mi lehet ez? Egyébként, most, hogy jobban megnéztem valami szoborféleségnek tűnik. Előre is köszi a választ.
  • arpad vezer
    #14364
    Sziasztok!

    Elkéne itt egy kis segítség: Most kezdtem a játékot, 1. szintű vagyok. A játék elején át kell menni a tó mellet a barlangon. Itt átjutottam, majd egy völgybe értem. Beszéltem a fickóval és elküldtem Xardashoz. A völgyben találtam egy barlangot, bementem, ott van az első viszonylag jobb fegyverem. Na itt jön a probléma: a barlangban találtam valami furcsa, barna dobozfélét. Azt írta ki, hogy valami Lotha 640 - 670. Ezzel nem tudjátok mit kell csinálni? Előre is köszi! Mindjárt visszamegyek, megnézem a pontos nevét.

    Árpád vezér
  • tibor16
    #14363
    Szenzációs menet volt a szigeten. Megkértem 4 pirates komát, lementünk a kanyonba és mindent ami mozgott ledaráltak nekem, a banditákat a toronyban is. :) A mine területén asszem meghagyom az orkokat arra az időre amíg elég tápos nem leszek, hogy valódi párharcban (nyamnyam) tudjam legyűrni őket, -mert most még elég szánalmas lenne (70 erő, 40 körüli egykezes).
  • Grave Digger
    #14362
    Már tudom a rúnakészítés fortélyait. Jól teletömtem magam mana potionokkal, most úgy négyszáz ilyen-olyan van a hátizsákban :-)
  • Manti
    #14361
    Tényleg szép látvány a tűzesővel pusztított orktömeg, nekem volt hogy libasorba kifeküld több mint egy tucat. :) Egyébként ennek semmi köze nincs ahhoz hogy mágussal játszol , és egyéb iránt is igaza van Tibinek - óvatosan azokkal a tekercsekkel!
  • tibor16
    #14360
    Vigyázz, mert tűzeső tekercs csak pár db van a játékban, a rúnát meg csak a 6. körben tudod megtanulni. Én is ezt csináltam egyébként. Nekem egyszerre vagy 11 Ork pár varg és vagy 2 mágus volt a teríték - valóban jó buli :)
  • Grave Digger
    #14359
    Hát gyerekek, hatalmas muri mágussal végignyomni a játékot. Legalább is eddig. A tűzesővel olyan szintű mészárlást vittem véghez a vár körül, hogy néha már sajnáltam szegény orkokat. Természetesen az összes odavaszett az egyoldalú csatában. Holnap még felderítem a pálya többi részét, s kiírtok mindent ami él és mozog :-)
  • Manti
    #14358
    Letöröltem az oldalamról a leírást, szóval ott ne keressétek. Az ideiglenes, formázatlan verzió mostantól Hunnenköenig oldaláról érhető el, amint lehet, kinnt lesz a végleges verzió.
  • Szid
    #14357
  • tibor16
    #14356
    aham, meg tollas a hátam és a sárkányok is alacsonyan repülnek... he? :)
  • sunmalac
    #14355
    Azt tudtad, hogy gyorsabban szalad, ha tud kovácsolni?
  • tibor16
    #14354
    lófaf(sz)t :)))
  • tibor16
    #14353
    Hááát, akkor és csak akkor, ha marad a végére felesleges tp. Kacérkodtam ugyan a 2 kezessel, de épp elég, hogy semmiféle varázslat rúnám nincs és gondolom nem is lesz (mégiscsakdisznóság), úgyhogy marad az 1kezes.
  • sunmalac
    #14352
    Ha egykezed harcos vagy, akkor egy picit megéri kovácsolni. De csak a vége felé, amikor már mind a négy bányavölgyi sárkányt, és persze megcsapoltad mindet. No és csak akkor, ha már minden más 'fontosabb' dolgot megtanultál: alkímia, zárnyitás, ilyesmi. Ja, és a gólemek szívének kiszedése, ofkóz. Enélkül sehova...
  • Szid
    #14351
    2:1 ellenében megszavaztuk. Tibor megtanulja a kovácsolást :o))))))
  • sunmalac
    #14350
    Ha ezt most tőlem kérded; kovácsolj. :)
  • Szid
    #14349
    Hát így az adonban nemtudom. Milenne ha kipróbálnád?
    Hiszen nemgyengülhetett le ezt a szakmát ennyire.
  • tibor16
    #14348
    -az alap igazságra, -az Orkok no meg beliár mindig éjszakás... hehe -most kovácsoljak, vagy ne kovácsoljak???
  • sunmalac
    #14347
    Vajon ez mire volt a válasz?
  • tibor16
    #14346
    pfffffff - beleöntöttem a fél kávémat a billentyűzetbe - basssz (szétszedés pucolás).
    Most akkor kovácsoljak vagy ne kovácsoljak??? Eddig, mintha úgy tudtam volna, nem érdemes, de lehet, hogy zsoldosnál megéri.
  • sunmalac
    #14345
    Ja-ja, arra. Már az első-második fejezetben megszerezhető, bár az addonban ennek semmi értelme a magas erő-követelmény miatt.
  • sunmalac
    #14344
    Igen-igen, eccerű az ábra; a kétkezes nagyobbat sebez, messzebre, de ritkábban, míg az egykezes kissebbet, közelebre, sürübben.

    Szid nem mond ezt (14341), szerintem a halálosztáshoz elsősorban a kovácsolás, az idegen nyelvek, és még valamilyen - a karakter kasztjától homlok egyenesen különböző - képesség (pl.: mágus - crossbow) szükséges...
  • Takanohana
    #14343
    Én is egykezesre esküszöm, sokkal gyorsabb. A sebzés nem nagyon számít, mondjuk 20-30-cal kisebb, mint a kétkezesé, de hát 100% körüli fegyveres jártasság mellett már a hozzáadódó erő számít. Kétkezes akkor jön egyedül jól, ha egyetlen ellenféllel harcolsz, akkor számít, hogy a hosszabb penge messzebbre elér, kisebb az esélye annak, hogy sebződsz.
  • tibor16
    #14342
    Igen, osztom a nézeted. 1x voltam 2 kezes, -lassú volt, 1kezessel másfél 2 vágást lehet csinálni amíg a 2 kezessel egyet. Vioszont szvsz súlyossabb sebet ejtett...
  • Szid
    #14341
    Stzerintem meg tökmindegy. ´Haláloszáshoz 100% fegyverismeret + minnélnagyobb erö. Nemtudom mitcsinálsz 2kezessel, ha körbevesz hat ork, rádnyomulnak és elállják az utadat. Szerintem akkor kicsi a hely. (naj ó most azért vagyok az 1kezes mellett, mert most arra gyúrok. Elöször a kétkezes volt a minden :o)) )
  • sanyiiiii
    #14340
    Én a 2kezes ajánlanám , a fegyver hossza sokkal többbet számít mint az a kis sebességkülönbség(szerintem)
  • tibor16
    #14339
    A Dragon slicer megvan, ha arról van szó, amelyiket Khorinisen a napkör közelében 2 árnyékharcos vigyázott és a kard egy fénycsíkban függött. Ezt pont most szereztem meg. Vmi 160 erő kell hozzá és 200 a sebzése. Még mindig nem döntöttem 1 vagy 2 kezes legyek.
  • sanyiiiii
    #14338
    Hát én soha nem tudtam elviselni a kezemben a Beliar kardot, nem teccik a kinézete
    szal inkább szenvedtem vmi gagyibb karddal a vége felé meg tökéletesen megfelelt a kovácsolható kétkezes kard és sztem igen jol néz ki. Na jo lehet hülye vagyok és a hatékonyságot kéne szem elött tartani nem a kinézetet...