21229
  • Manti
    #14417
    Erről beszélek ugye...
  • Esrohnoil
    #14416
    Csak aki töltött fel képeket, annál van.
    Ja és ugye nem az ablak tetején kell keresni. ;)
  • Manti
    #14415
    Most hülyéskedsz? A Privát és a Válasz között nincs olyan szöveg hogy "Galéria"? Akkor hogy lehet az, hogy nálam pl. van?
  • tibor16
    #14414
    hát nekem nincs erre külön gombom, hanem a fórum gombon keresztül elérhető van csak- és bizony ezt én még sosem használtam
  • Esrohnoil
    #14413
    Hali.
    Megjelent már az angol kieg, v. még nem? Engem vhogy nagyon zavar a német hang.
  • Manti
    #14412
    Azt csak hiszed :) Nem szeretem a bugokat, akár nyerek, akár vesztek vele. Arra volt jó, hogy visszavegyem azt, amit a gép elvett tőlem a sz*patós bugokkal
  • sanyiiiii
    #14411
    Hehe kellemes kis bug gondolom tisztesen megszedted magad belőle
  • Manti
    #14410
    Felraktam egy képet a Galériába, egy elég érdekes bug. Dexter táborhelye mögötti barlangban van, negyedik fejezet. Miután megöltem a képen látható csontvázmágust, annyi jégnyíl és csontváz idézés rúnát tudtam tőle elvenni, amennyit csak akartam, és ő csak lebegett tovább a levegőben, ráadásul még a mozgásomat is követte :)
  • Manti
    #14409
    Tibi, te miről beszélsz? Ott a fejlécében a "Galéria" gomb, oda kéne rákattitnani ;)
  • tibor16
    #14408
    Milyen galériába, -adj 1 linket lécci...
  • Manti
    #14407
    Én segíteni tudok benne, de nem vagyok profi html-es, pláne php-s úgyhogy az elkészítését nem vállalom be. Mellesleg a kieg lerírása kicsit megizzasztott :), tehát ez se most lenne esedékes. A végigjátszást is szívesen átnézném ha gondolod, hátha tudok valamit hozzátenni...
  • Randal
    #14406
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem:
    Mivel HK oldalán már létezik egy kezdetleges G1-es honlap, nem szeretné vki továbbfejleszteni aki ért is hozzá és kedve is van?
    Ugyanis nekem jelenleg egyikből se sok.
    Képeket, végigjátszást és sok más apróságot tudok hozzá adni:)
  • sunmalac
    #14405
    ájszí. Nohát, végre vlmi újdonság, mingyá kezdem is elölről a játékot...
    Szid, vlmi hozzáfüzés Manticore módzeréhez?
  • Manti
    #14404
    Perpillanat ennyi jutott eszembre, talán Szid tud valami egyéb módszert is... Én csak akkor szoktam idézgettettni, amikor közel vagy a szintlépéshez.
  • Manti
    #14403
    Addig szoktam húzni a szerencsétlen mágus agyát, amíg az egyetlen megoldásként az idézést találja a megölésemre. Pl. kilő néhány jégnyilat, és ha egyik se talál célba akkor idéz. De pl. idéz akkor is amikor egy sarok választ el benneteket, mivel máshogy nem tud elérni. A veszélyes módszer az, hogyha direkt ice block-olod magadat, és ekkor kettőt is idézhet egymás után, persze ezt túl kell élni...
  • sunmalac
    #14402
    thx. Mire gondolsz taktikázás alatt?
    (mámint esetspecifikusan, nem általánosan... :))
  • Manti
    #14401
    Így van, mivel az első résszel ellentétben itt rúnáról nyomja. Csak ugye ki kell taktikázni az idézést...
  • sunmalac
    #14400
    Ugye végtelen számú csontit képes megidézni?
    (tehát akár végtelenszámú szintlépést lehet egyetlen csontmágussal megoldani?)
  • Manti
    #14399
    A második kép nagyon kemény, Szid.
  • Szid
    #14398
    nyomtam a galériába 2 képet.
    Az egyik élmény Lobart farmjának védelmekor volt.
    Az orkok kaptak annyi elönyt, hogy ez elején nemrántottam fegyvert.
    A mésik meg az adonvilágban- "egy egész éjjeles " harc a csontik ellen.
    Szintlépés biztosítva
  • Manti
    #14397
    Nézd meg a végigjátszásban. Ha mindent úgy csináltál, ahogy leírtam, el kell hogy kísérjen.
  • Kurty
    #14396
    CSásztok!! Már 4-es szintű vagyok és Epee-m van, most megyek majd zsoldos lenni, meg fejlődni kb. 12-13 szinten elmegyek a bányába oszt utána meg elmegyek a jhakendarra és jöhet a buli, amúgy lares nem akat elkisérni, elfog v. nem??
  • Manti
    #14395
    Értem. Jónak tűnik, megértem hogy rákattantál...
  • tibor16
    #14394
    Belenéztem a honlapjába.... hmmm... valami kép nincs rólla, mer ott nem találtam (szvsz link kellene mivel ez Gothic fórum), -no meg eddig hogy-hogy nem hallottam rólla???
  • Szid
    #14393
    Larkinor, netes szerepjáték. 2-3 éve üzöm. :o))
    www.larkinor.hu
  • Manti
    #14392
  • sunmalac
    #14391
    Valami perverz dolog lehet... :)
  • Manti
    #14390
    Ez magyarázatra szorul... :)
  • Szid
    #14389
    Én meg megint nekiálltam Larkinozni :o))
  • Manti
    #14388
    Én már a melóra se tudok koncentálni...
  • sunmalac
    #14387
    Uhhh, végre valami izgi...
  • Szid
    #14386
    Csá neked is
  • Kurty
    #14385
    császtok, most keztem az addont újra tök faxa majd írok még este hogy hol vagyok mert most suliban vagyok és mennem kell csá
  • tibor16
    #14384
    Nagyjából 3 szint - Zsoldos, most lettem 20-as szintű. Igen, ez azt jelenti, minél korábban csinálod meg, annál jobban pörög a szintlépés, mivel annál kevesebb kell hozzá, a monszták értéke viszont változatlan.
  • tibor16
    #14383
    Egyébként annyira jelentős szvsz az akció, hogy a leírásban kellene róla szót ejteni. Diego, okosan kezelve, sokat hozhat a kasszába. Amúgy 3 napig csináltam a küldit. Lehet közben aludni, tápolni, átmentem Khorinisbe is (közben elfogyott a táp, amivel etetni kell) utánna folytatható. Annyi van csak, hogy el kell érte menni, mert amikor alszunk, a program visszarakja a helyére, de rögtön jön velünk, ahogy megjelenünk.
  • rosti
    #14382
    3 szint ugrás az nem semmi
    Hanyas szinten és mien kasztal?????
  • Szid
    #14381
    Ja. Én sem találtam meg. De most a 4. fejezetben megnézem megint. Mert mintha csak akkor lenne ott...
  • tibor16
    #14380
    Igen, tudom, megtaláltam. Diego 30 Tp-ét hozott nekem a kis sétánkon. Szinte mindent kinyírt helyettem. Persze etetni kellett, no meg segíteni is. Pl az összes dragon snappert is. Van egy hely, ahol van vagy 8 belőle, nem messze Den hullájától. Azért 2 ilyen monszta Diegonak is megfekszi a gyomrát, én meg teljesen esélytelen vagyok velük szemben. Ezért a következőt csináltam, -megittam egy speed potiont, felszaladtam a Dragon snapperekhez, és körbe körbe rohangásztam. Mivel jó a csapatszellemük mundegyik beindult rám, csak úgy nyüzsögtek. Ez alatt Diego kényelmesen lenyilazta őket :))). Többször is kellett próbálkozni, mert Diego ha elővette a kardját és közéjük rontott, se perc alatt kinyírták. Jó pofára estem egyébként, a G2-ben volt ott egy erő bonus potion... mondom volt :(
  • rosti
    #14379
  • tibor16
    #14378
    Diegonak van egy útja az Addonban, el kell őt kisérni a mine területén (2. fejezet) a khorinisi átjáróig. Erről nem olvastam sem a sima G2-ben sem az Addon leírásában. Úgytűnik mintha Billgot helyett lenne ez a küldi. Tudtok rólla vmit?