21229
  • Manti
    #14457
    Megértelek, de rossz ajtón kopogtatsz Itt egyedül Hunnenköenig-nek van köze a magyarosításhoz, ő meg elég ritkán van...
  • Vortodox
    #14456
    Elhiszem, hogy nehéz megcsinálni a magyarosítást.
    De nem tudom, azt hiszem 2002-ben jelent meg a gothic2, ugye? az már 3 év. ISTENEM! Ne legyetek már ilyen bénák!! 3 év alatt nem igaz, hogy nem lehet megcsinálni egy hülye magyarosítást!
    Bye: Vortodox
  • Manti
    #14455
    Még valami: a level 20-at a kiegészítőre értem, és Beliar kamrának használata nélkül. Amúgy még előbb is romolhat a játékmenet, a sztori meg annak ellénre hogy nagyon jó, kb. a harmadik végigjátszás után nem elegendő ok a végigjátszásra.
  • Manti
    #14454
    Amúgy most nem magamat akarom ajnározni, de level 20 fölött már simán lapos a játék. Szerintem e fölött attól lehet még érdekes, hogy bizonyos fegyvereket, mágiákat kipróbálsz. Szünetet tartva most behívtam kicsit a játékot, megtanultam az erő italt és a nálam lévő kajákból + 1 italból - ami alapból nálam volt gyúrtam magamra 37 erőt, és semmi extra. Már egy jó ideje nekimegyek 6-8 orknak, nem változtatott a játékmenet. Ellenben most meg tudok fogni olyan fegyvert, amit eddig még esetleg nem próbáltam.
  • Manti
    #14453
    Ehemm... ki versenyzett ezen? Amúgy én is azt szeretem jobban amikor level gyíkarcként nekimész durva elleneknek. Az a jó, amikor még úgy mászkálsz a terepen, hogy van mitől félni... Pl. Jarkkhendar-ra mindig úgy jutok át, hogy csak azokat az elleneket puszítom el, és azokat a küldetéseket csinálom meg, ami muszáj. Azonban amikor már olyan erős vagy, hogy szemtől szembe nincs ellenfeled, akkor tökmind1 hogy pl. level 30, vagy level 40 vagy. Olyankor nyilván kiváncsi már a játékos arra, hogy meddig tudja fejleszteni magát, a kihívás nem lesz sokkal gyengébb. Szerintem ezért nem jó ötlet amit írsz. A kiegnek nem véletlenül van vége a harmadik fejeztben , a negyedikben már majdnem hogy unalmas a játék.
  • Szid
    #14452
    Ebbe nemmenne bele az a megalomán lelkecském. Pedig érdekes ötlet. Lenne ám nagy nyögvenyelés, meg szentségelés, amikor a 6 fejezetben beleszaladnánk 12 hüllöemberbe. :o))
  • Szid
    #14451
    Ennyi off elég volt?
    vagyis akkor beszéljunk már rólad(tok) is.
    Itt a nagy ismerkedési akció
  • Szid
    #14450
    Újvárban dolgozom egy német cég leányvállalatánál, mint konstruktör.
    Amit megterveztem gépet, kijöttem ide összerakni, mert mégiscsak nagyobb itt a raktárkészlet, csak itt van villany,meg programozó szakember.
    Ja mielött megkérdeznéd milyen gép:
    Célgépeket csinálunk az Osramnak, de más cégeknek is. :o))
  • Szid
    #14449
    Dolgozom
  • Manti
    #14448
    Most akkor az az a végigjátszás amit megtaláltam Hk oldalán, vagy nem? Egyáltalán kell a segítségem, vagy nem? Hahó, Randal! (#14432)
  • sunmalac
    #14447
    Igen, itt voltak a G3 screenshotok, tényleg jó lap...
  • Randal
    #14446
    Ajánlom mindenkienek, van angol része is és képek is!!!

    http://www.gothic3.nl/

    Valaki még honlapkáészítést?:)
  • sunmalac
    #14445
    Ja. Vagy hogy minél kevesebbhez ért. Pl.: csak ijjász.
  • Esrohnoil
    #14444
    Pedig azt fogja mondani. :)
    Szerintem nem azon kellene versengeni ki magasabb szintű a végén, hanem ki tudja végigvinni úgy h. minél kevesebb a tapasztalati szintje.
  • sunmalac
    #14443
    Meggyöző.
    Tonképp mit csinálsz jürgeneknél?
    (a dolgozom rossz válasz... )
  • Szid
    #14442
    De kinekvan kedve mindíg ezzel szaródni., amikor mehetnélmár más helyekre is. Ha tudnád mebnnyire untam. Nézegettem na még 20 csonti és szintetlépek. Mazochizmus. Elveszik a játék élvezete.
  • sunmalac
    #14441
    Jóvan-jóvan, nem vártam semmi extrát, inkább csak magamra voltam dühös, hogy ez nekem nem jutott eszembe. Emléxem, mindig siettem megnyekkenteni a työtyöt, még mielőtt nyikkanhatott volna. Mennyi elpazarolt xp...
  • Szid
    #14440
    Dede, mert elkezd kaszabolni a sok megidézett csonti.
    Miféle megrendíttö dologra gondoltál?
    levered a csontikat, állod a jégnyilait, ha kell gyógyíttod magad. Elöbb unod meg a dolgot, minthogy leöljenek...
    különben meg bug nélkül nincs a csontvázmágusoknál semmi
  • rosti
    #14439
  • Manti
    #14438
    Próbáld ki, nem akarom lelőni a poént
  • sunmalac
    #14437
    És attól sok szintet fog lépni a karakter? Vagy lesz 465 darab rúnája?
  • Manti
    #14436
    Mondok egy megrendítőt: kivársz egy olyan bugot, amikor leakad a csontvázidézésnél a mágus
  • sunmalac
    #14435
    Thx. Azért valami megrendítőbre gondoltam...
    "Jégblokkal kezd. ez elöl elkell ugorni, mert annyi."
    Csaknem? :)
  • Szid
    #14434
    Ha még van kérdés, 5felé talán még leszek.
    Ezek németek, itt dolgozni kell nonstopp nemúgy mint otthon
  • Szid
    #14433
    Bocsi srácok, de tegnap útonvoltam németbe, (innen írok) úgyhogy kevesebbet leszek jelen.
    Csontimágus:
    Jégblokkal kezd. ez elöl elkell ugorni, mert annyi.
    utánna megidéz egy csontit, 4jégnyil, majd újabb csonti.....
    Ha "szévelsz" akkor a csontiidézésnél befagy.
    Ha visszatöltöd, akkor futás mert megint iceblokkal kezd
  • Manti
    #14432
    Közben megtaláltam a végigjátszást, feltéve ha ezaz.
  • Manti
    #14431
    Az tuti :) Nekem az állatok megülése is szimpi - ezt nagyon hiányoltam az előzö két részben, és nem sokból állt volna megcsinálni. A pajzs is hiányzott. Jó lenne, ha az orkokkal haverkodni is :), de legalább nem minden esetben támadnának meg. Mittomén, néha csak beszólnának, néha meg rád se hederítenének. Remélem a kereskedés kifinomultabb lesz - bizonyos árúkat csak bizonyos emberek vehetnek meg, de az már szimpatikus hogy mindenkivel lehet majd üzletelni. Az is szimpi hogy már nem level gyíkarcként kezdesz, jó lenne ha be lehetne állítani az elején a kezdő tulajdonságokat/értékeket. Az tényleg kár hogy csak staff-okkal lehet nyomatni a mágiát, bár én személy szerint mindig is harcos párti voltam...
  • sunmalac
    #14430
    Azért a 20 (!) város, és az orkok által megszállt, és felszabadítható területek se semmi.
    De azért a mágust nem kellett volna kihagyniuk...
  • Manti
    #14429
    Jézusom, ez tényleg iszonyat komoly lesz.
  • Manti
    #14428
    Ok. Tolerancia urak...
  • sunmalac
    #14427
    Újabb G3 Screenshotok.
    Nagyon vad lesz, medve anyám...
  • sunmalac
    #14426
    Szuperzöld mi?
    Ja-ja, méllyen én is lizárdman -re gondoltam, csak mindig elfelejtem, a tojásos mokát csak zsoldosnak adja, azt meg csak eccer csináltam végig.
    Akkor volt írtás rendesen...

    Szid meg eltünt mint izé a fűben.
    Pedig kéne nagyon a csontvázmágus technikája...
  • tibor16
    #14425
    jóvanna, nem vót- mostmár van oszt kész (mer most a fejlécet beraktam - a felső menü segítségével a fórumon keresztül - oszt erre megjelent - észrevettem - csodákoztam rá - tolerancia urak - szuperzöld - nnnna) :)
  • Manti
    #14424
    A "nálam van"-ot meg szerintem félreértettétek. Úgy értettem hogy nálam lehet látni (pl. Szid-ét, vagy az enyémet, vagy akár Tibiét)
  • Manti
    #14423
    Szóval Szuperzöld. Ok.
  • Manti
    #14422
    Tibi, ne haragudj, de kezdesz qvára fárasztani. Szerined mi a Józsinéni dédanyja térdekalácsának a közepén a szemölcs az a fejléc? Nézzül pl. a Te fejlécedet, balról jobbra haladva. Először is van egy logó, utána az üzeneted dátuma, utána egy Privát gomb, utána - mivel te töltöttél fel képet - a GALÉRIA, utána egy Válasz, és végül az üzeneted sorszáma. Szuperzöld?
  • tibor16
    #14421
    assszentségit,
    eddig nem vettem észre, de vszínű azért amit Esrohnoil írt, eddig nem raktam oda képet.. basszus
  • Manti
    #14420
    Az egy Lizard Sword, és éppen a sárkánytojások küldetést csináltam. Igen, Lóri Sándor rulez!
  • tibor16
    #14419
    Akkor most hol is van?
  • sunmalac
    #14418
    Manti!

    A képen a mage inventory -ja mögött (D5-E5 kocka) az vlmi bárd féle? És ha igen, honnan a túróból került oda?

    Meg mindig is szerettem, hogy papagáj feje van a sárkányvadász páncélban a karinak. Mintha még szárnyai is lennének, csekit...