21229
  • Manti
    #14497
    Privi ment.
  • sunmalac
    #14496
    Na jó, még annyit, köze van a shadowbeast-hez?
  • sunmalac
    #14495
    Küld el privibe plíz! Rombolni akarom az élményeimet...
  • Manti
    #14494
    Egy gratis éjszaka Nadja-val
  • Szid
    #14493
    Akkor hát végre eltaláltam. Most mi is jár nekem??
  • Manti
    #14492
    Nah, jó vanna':), végső segítség: a harmadik fejezettől a negyedikig tart, de légyszi ne mondjátok ki, max. privibe, mert tényleg nagyon lerombolja a játékélményt...
  • Manti
    #14491
    Nem. Már kaptam pár találgatást, de még semmi. Tényleg egyszerű rájönni, "tipikus" zsoldos küldetés....
  • sunmalac
    #14490
    Sengaroth nem elég végtelen?
    Viszont én csak egyszer játszottam zsoldossal, oszd meg velem kérlek.
  • Szid
    #14489
    Privi ment
  • Manti
    #14488
    Zsoldossal van egy végtelen péntszerzési lehetőség. Még csak nem is bug - inkább egy megoldatlan dolog a játék részéről, de - szerintem - elég nagy szemétség kihasználni. Nem írom le, mert hatalmas spoiler, de ha valaki tudja mire gondolok dobjon meg egy privivel. Érdekelne ki jött rá. (Amúgy elég könnyű észrevenni...)
  • Esrohnoil
    #14487
    Kezében maradt a rúna v. a tekercs.
  • Manti
    #14486
    Egyébként most viccet félretéve az is rúna lehet, ugyanis ha töltesz egy csontvázmágus-al való csatában, ice blockkal kezd megint - ahogy Szid mondta. Ha elfutsz, és visszamész ugyanúgy ice block. Szóval a megoldás: a kezében maradt a "fegyver".
  • Esrohnoil
    #14485
    Azt biztos tekercsről nyomta.
  • sunmalac
    #14484
    Hát bizony, gonosz Hunnenköenig, és a csapat, ahelyett hogy a fordítást csinálnák a szabadidejükben, abszolut társadalmi munkában, dolgoznak, meg ki tudja még milyen még perverzebb dolgokkal foglalkoznak...
    Emiatt tart itt ez az ország.

    Maximális riszpekt, az iróniát félretéve.
  • Manti
    #14483
    Hunnenköenig, Randal, hogy ti milyen gonosz, illúzióromboló emberek vagytok Képzeljétek csak el szegény emberek csalódását, akik már beleélték magukat, hogy "bénák vagyunk"
  • Hunnenkoenig
    #14482
    Na, akkor ide is:

    Az utobbi honapban napi 15 orakat dolgoztam es igy semmivel nem tudtam foglalkozni erdemben. Ma volt az elsö nap, hogy igazan kialudhattam magam.

    Az ICQ-m valamiert nem müködik. Megprobalom megcsinalni es ha sikerül elkapnom HornOx-ot vagy Moe-t, akkor utanajarok a dolgoknak.
  • zoozoo
    #14481
    Hmmmmm, ez oké, csak három hete még megvolt Hornox; akkor most mégsincs? Hülye kérdés, akkor mégsincs - én is azért nézek be minden nap, mert reménykedem, hogy a világ legjobb játéka maygarul is megjelenik :) nekünk - tőletek :)
    De így akkor én sem vagyok már annyira türelmetlen - hogy mi mindenre képes a kommunikáció!! :))
  • Manti
    #14480
    Érdekes, én még ilyen bug-al nem találkoztam. Nekem Jarkhendar-on olyan bug volt, hogy a kalóztáborhoz vezető kis ösvényre a paliszád textúráját feszítette rá. Meg persze a "spontán fölrepülések", amikor beszorítottak egy falhoz (pl. a könyvtárban)...
  • tibor16
    #14479
    Most "jövök" a bandita táborból. érdekes a múltkor működött a speed potion + a piedestálon a teleport megnyitás, mostmeg nem... felrakom a követ de nem műxik... hiába nem sikerülhet minden...
  • Manti
    #14478
    Ezt írtam vagy mi :) Azért az érdekes, hogy ice block rúna nem volt nála...
  • tibor16
    #14477
    Maaaantiiiiii, sz'al -ez egy búúúg lenne, hogy az élő csontváz mágust zsebeled ki éppen???
  • Manti
    #14476
    Nah, egy kicsit dühös is lettem magamra. Megtanultam megcsinálni a Ore Battle Blade-t. Már eleve fura volt, hogy a nem tudom megtanulni a Ore Dragon Slayer-t Bennet-től, ugyanis a mondgesaenge-n úgy olvastam hogy a kiegben már kell 10 Tp-t fizetni a megcsinálásához. Ezért nem is "pazaroltam" el a 3 tp-t, mert akkor 10 alá ment volna a Tp-m - akkor kellett volna annyi. Közben kiderült, hogy félreolvastam, és csak annyit írtak hogy még a könyvtári látogatás előtt meg lehet tanulni Bennet-től 10 Lp-ért. Szóval odamegyek az üllőhöz megcsinálni az Ore Battle Blade-t, erre mit látok? Meg tudom csinálni ingyen azt az átkozott kardot... Hogyaztarézfánfütyülőrézangyalátnekijevazzzeeeeeasszemtöltök :)
  • Manti
    #14475
    #14410
    Privi: Jóvanna':), sose lehet tudni, gondoltam szólok...
    A link meg tényleg fura, nagyon régen szóltál már, ráadásul kétszer is és még mindig semmi...
  • tibor16
    #14474
    a privire - ne hülyűjjjj vagy hüjjjüj - vagy hlyülj - :)))
    sajna nem érek mindig rá (új munkahely)
  • tibor16
    #14473
    szia, hogy a tökömbe kell itt linket csinálni -a fórum fejrészére gondolok, -mert kértem, de figyelmen kívűl hagyta az admin
  • tibor16
    #14472
    Szia, az hogy van, hogy az élő csontváz mágust zsebeled ki éppen??? -második kép -de lehet, hogy van ott egy halott is csak nem láccik...
  • Manti
    #14471
    Szeretek mindent megtanulni, az állatok feldolgozásából is majdnem mindent megtanultam. Amit nem tudok az a szívek kinyerése, a Dragon Snapper szarv és a sárkányvér. Sajnos, amikor a sárkányoknak mentem neki nem akartam 3 xp-t költeni a sárkáynvérre, mert akkor kellett az xp - így a legjobb kardot már elbuktam...
  • sunmalac
    #14470
    A kis ezermester...
  • Manti
    #14469
    Feltölttem egy képet onnan, ahol most vagyok.
  • Randal
    #14468
    Akkor egy kis magyarázat, körülbelül ezredjére.
    Tényleg valaki a fejlécbe belerakhatna egy linket aminek a következő lehetne a címe:

    Miért nincs még magyarítás

    Így el lehetne kerülni ezeket a hülye kérdéseket.

    A G2.t elég sokan fordították, a honlapon megtalálható kik.

    Miért is nincs magyarosítás:

    A fordítás 100%-ban kész van.
    De mivel a Gothic egy speciális fájlrendszert használ, így nem egyszerű a fordítást belerakni.
    Ezt próbálta Tusy is, de neki se sikerült teljesen a G2-vel, a G1-gyel igen.
    A konvertálást HornOx készítette, de ő egyszercsak eltűnt, más pedig nem tudta folytatni.
    Jelenleg szintén egy német úriember Moe végzi a konvertálást.
    Ő most a G1-hez készített modjukon is dolgozik és HK is el van havazva,de dolgoznak.
    Hunnenkoenig szeretné a legjobban ha már kész lenne a munkájuk amin elég sokat dolgoztak.

    Kedves Vortodox:
    Mivel mi ilyen bénák vagyunk, hogy ilyen egyszerű dolgokat nem tudunk megcsinálni, megkérnélek rá, hogy próbáld meg e, mivel a szavaid alapján sokkal ügyesebb és okosabb vagy mint mi, így azt hiszem, te egy kis energia ráfordítással meg tudnád oldani a problémát.

    Egyébként berakhatom ide azt a fájlt amiben Tusy leírja, hogy milyen problémákkal találkozott.
  • drH
    #14467
    Hú, azt hiszem Vortodox az ilyen hozzászólásokkal (#14456) nem leszel valami népszerű. Ha valaki akarja, elmagyarázza neked, miért.. ;-p Ja, és természetesen örömmel várom én is, ha tudsz valami megoldást az általad felvetett dolog azonnali megoldására - ezzel lendíthetsz esetlegesen csökenő népszerűségi rátádon is...
  • Esrohnoil
    #14466
    Az meg egy másik dolog h. másfél hónapig nem volt netem...
  • Manti
    #14465
    "A magyarosítást készítették: Randal, Zoleeca, Nevl, Esrohnoil, DrakeX, Gothic"
    Gotcha! :) Szóval tényleg csak Hk itt az, aki foglalkozik vele.
    Közben megtaláltam Vortodox hozzászólását - most a kilencedik oldal. Tényleg nem válaszlot neki senki, de nem csoda, teli van a fórum - szerintem nem csak ez -a magyarosítás dolgokkal, csak keresni kellett volna...
  • Esrohnoil
    #14464
    Vorto globálisan írta mindenkinek h. bénák vagyunk mert nem írtunk...
    Amúgy az első részét még én is fordítgattam.Ha megvan a magyarítás telepítője, elvileg benne van a nevem vhol.
  • Randal
    #14463
    eh, elmaradott vagy:)
    én aggregátort használok:)
  • Manti
    #14462
    Bocsi Esrohnoil, hogy csak Hk-t írtam, nem tudtam hogy te is részt veszel benne... (nem láttam a nickedet/nevedet a honlapon)
  • Manti
    #14461
    Ok, akkor szép kis leírás lesz. Sok sikert a vizsgán!
  • Esrohnoil
    #14460
    Jó, bénák vagyunk, nyugodtan nekiállhatsz bármikor és megírhatod ha már ennyire csak ezt várod.
  • Esrohnoil
    #14459
    "csak itt van villany"
    M.o-n nincs villany?
    Ja télleg, én is bicajdinamóról működtetem a gépem.
  • Randal
    #14458
    Nem, nem az a végigjátszás. van az angol 100 oldalas. Azt fordítgatom, igaz most zh-ra készülök.
    Azt kellene majd bepakolgatni.