21229
  • grebber
    #14537
    Kösz.Nem gond ugyis full az elején voltam :)
  • Hunnenkoenig
    #14536
    Ja, es uj jatekot kell kezdenetek! A mentett allasokat nem fogja leforditani!!!
  • Hunnenkoenig
    #14535
    Mostmar az.

    Az oldalamon ki volt irva mindig, hogy hany %-os...eddig 75-ön allt. Most elvileg 100% :-))
  • Hunnenkoenig
    #14534
    Felkerült a fordítás 100%-os változata!
    Ez egy BETA verzió! Szövegszerkezeti hibák és magyartalan fordítások találhatóak benne, illetven néhány szó nem jeleneik meg fordításban
    (pedig le vannak fordítva).

    Ezeken a hibákon DOLGOZUNK és amint kijavítottuk öket, felkerül a FINAL verzió.
    A készítök fáradozásainak tiszteletére kérjük, legalább egyszer nézzétek meg az elsö bevezetö videot :-)

    Külön köszönet jár CHERY-nek, aki megoldotta a problémánkat és elkészítette ezt a verziót!
  • grebber
    #14533
    Most az úccsó üzikben szó van a magyarosításról.
    Amit le lehet szedni az akkor nem 100%-os??
  • CarajoEsp
    #14532
    Nagyon szépen köszönöm. Sajnos Spanyolul lesz a kéttannyelv miatt ,de remélem így is sikerál:D
  • CarajoEsp
    #14531
    Azt komolyan képtelen vagyok:D Szóval holnaptól elvágom a kábelt:D
  • Szid
    #14530
    Akkor most szorítsunk Neked,a játékot meg élvezzük helyetted?? :o)))
  • Esrohnoil
    #14529
    Egyszerű: ne szedd le addig. Érettségi után jó lesz az megünnepelni h. sikerült. :)
  • CarajoEsp
    #14528
    Áhhh, mindegy. Holnaptól kikötöm az ADSL-t:(
  • CarajoEsp
    #14527
    NEEE NE TEDD FEL CSAK JÖVŐ SZOMBATON ,MERT NEM FOGOK TUDNI LEÉRETTSÉGIZNI! KOMOLYAN:D ÁHHH
  • Szid
    #14526
    Remélem addigra hazaérek :o))
    èrdemes volt várni
  • Hunnenkoenig
    #14525
    Na, megvan a nemet fajl is. Müködökepes.

    Egyelöre tesztelem es meg javitgatok benne.

    Valszeg holnap felkerül a 100%-os forditas BETA valtozata.

    Egyszer begignyomom es a forditasi hibakat es magyartalan fogalmazasokat javitom, aztan felkerül a 100% FINAL.

    Mindenesetre holnap este (Szerda) lehet szedni a beta valtozatot :-)
  • Manti
    #14524
    Karaj
  • Hunnenkoenig
    #14523
    Ugy nez ki, hogy Chery, egy magyar srac megoldotta a problemat!

    Birtokomban van egy 100%-os hasznalhato fajl az angol jatekhoz! Sajnos nem tudom jatekban tesztelni, mert a nemet verzioval nem müködik, de Chery bevallasa szerint müködik es amennyit en tudtam belöle ellenörizni, valoban teljes!

    Egyelöre a nemet verzion dolgozunk. Ha az is meg van, akkor teszteles es telepitö keszites! Aztan feltöltes.

    Csak azert a varakozas, mert nem szeretnem, ha a vegen kiderülne, hogy valami nem müködik es anyazas lenne belöle :-)))

    Szoval ha minden igaz, meg nehany nap es fent lesz, legalabbis az angol.

    Ha a nemet nem sikerül ezen a heten, akkor felrakom csak az angolt es teszteljetek ti :-)))
  • Manti
    #14522
    Elsőre tényleg nagyon szokatlan, de hidd el, nagyon jó, ha már megszoktad. Se szeri, se száma az ütéskombinációknak, ezért kialakíthatsz magadnak egyéni harcstílust. Közelharc rulez!
  • _Atti_
    #14521
    én is most kezdtem el..irányitás elég ratyi de amugy tetszik
  • grebber
    #14520
    Iföközben rájöttem. :) kösz.
  • rosti
    #14519
    Nem elégg az egérgomb az irányíti(jobra balra gombot is használd közben....
  • grebber
    #14518
    Ne elkezdtem vele játszani.
    Csak belenéztem most hogy milyen.
    A harc kicsit nehézkes még nekem,mert az egérgombot nyomom és néha néha nem csapkod a kardal.
    Nagyon jó kis game ez,nemis tudom miért nem keztem el hamarabb.
  • Manti
    #14517
    Akkor most mondjam magamat? Az ooooooolyaaaan eeeeggooooo
  • Szid
    #14516
    Tévedsz 1 dologban.
    Nálam minden német.
    még a nevem is
  • Manti
    #14515
    Német szöveggel, angol felirattal nem próbáltad meg végigjátszani? Tudom hogy zavaró, de viszonylag hamar meg lehet szokni... Élő példa erre Szid, igazi Die Nacht des Raben guru ;)
  • Szid
    #14514
    Pontossan, meg lehet törleszteni is, mindenkinek az érdemei szerint
  • reménytelen
    #14513
    Jókat hallottam a kiegről, úgyhogy már nagyon szeretném megkaparintani... lehet találkozni több ismerőssel, meg old campes áruló seggfejekkel...
  • Szid
    #14512
    Huf, 1000ekben
  • Manti
    #14511
    Nah, akkor ez megoldódott :), de valszeg ez is változni fog még...
  • Esrohnoil
    #14510
    Ez már több mint 100 ropi... :D
  • Randal
    #14509
    megfelel, de mi ez? HUF, USD, EUR???
  • Szid
    #14508
    nesze :
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,
    Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,Pénz,

    Elég?
  • Randal
    #14507
    A francia verzió (angol szinkronos és francia feliratos) jún 17.-én jelenik meg.
    Az angol verzió szerintem egy hónap múlva.

    Ja igen, adjon valaki pénzt jobb gépre!
    kb 100 ropi kellene:)
  • Szid
    #14506
    németben meglehet kapni a G1-G2-G2adont 30 euért.
  • reménytelen
    #14505
    Én egy külföldi Gothic 2 fórumban olvastam, talán az rpgdot.com-on. Amúgy nem azt mondtam, hogy a hivatalos infó szerint. Én csak jobban örülnék neki, ha lenne angolban kiegészítő lehetőleg minél hamarabb.
  • Manti
    #14504
    Ezt hol olvastad? Én a legfrissebb hír, amiről tudok, ez:
    The Gothic II add-on "Night of the Raven" is said to be released in UK within the next few weeks. But please mind that this information isn't an official statement as the release date hasn't been fixed yet.
  • reménytelen
    #14503
    Azt mondják, hogy a Gothic 2 kiegészítője, a The Night of the Raven 2005 negyedik negyedében fog megjelenni angolul.
  • tibor16
    #14502
    Szeressem a Kistehén tánczenekart is - na ez jó nagy off volt :)
    Nem baj délután viszont jáccom ezerrel.
  • Manti
    #14501
    Jótanács: trükkök helyett halgassatok inkább sok rockot, az pörgeti fel igazán az embert! Nincs párja egy egy zúzástól fűtött Lóri-Sándornak! Ahogy Paul Di'Anno mester mondaná: Rákendroooáááo!
  • Manti
    #14500
    Semmi nagy titkolódzás, valószínűleg az értelmesebb úgyse használja,
    csak ha leírom a fórumba sokan zsoldossal fogják végigvinni a játékot, jóformán csítlelve, és ez rontana a népszerűségén vagy mifene...
    De szólj ha rosszul gondolom...
  • sunmalac
    #14499
    Nyílván nem lennék ünneprontó, de hova is ez a nagy titkolózás Manticore?
    Aki akarja használja, aki nem, az nem.
    (phűű, tudok még ilyen okosakat mondani... )
  • tibor16
    #14498
    Én is énis én is akajom.... nekem is küld el lécciiiiiíííííí....