21229
  • Szid
    #14577
    Én úgy tudom, már a 2. fejezetben lekellfizetned az 500at.Ekkor még sok
    Meg különben is én "zsidó"vagyok :o)) (kis boltom is van-azzal járom a környéket)
  • sunmalac
    #14576
    Dehogy...
    Szvsz mind1, hogy melyik variációt játszod; Sarah jó kardot ad, majd a 4. (?) fejezetben be kell fizetni 500 aranyat Cantharnak (akkor már azért nem fáj nagyon 500a...), vagy pedig amit Szid mond; gonosz lesző, és lecsukatod szegény csajszit. Pedig szép a hangja az angol kiadásban...
    A harmadik lehetőség, hogy a 2. fejezettől kerülöd Canthart, ekkor nem fog semmi sem történni. Ijjászoknak tökéletes megoldás; nekik ugyse kell a Pirates blade, vagy mi, amit Sarah ad.
  • _Atti_
    #14575
    hm?itt még ilyesmi nem történt :)
  • Szid
    #14574
    Rossz válasz, mert Canthar úgyis elfoglalja a helyét, és fizethetsz 500 aranyat, ha vásárolni akarsz a piacon. Mert tudod Ö elintézi.... :o)))
  • Kurty
    #14573
    Csősztök!! Már 20-as szintű vagyok az addonban, tök király. Szerintem ha kijátszom akkor a sima g2-t is kifogom csak a magyarosítás miatt. Amúgy azt nem lehet megoldani hogy az addon új szövegeit hozzárakjuk a magyarításhoz hogy jó lenne angolul az addon és magyarul a g2! na mind1 jó játékot mindenkinek császtok
  • Manti
    #14572
    Azért annyit még hozzátennék, hogy az addon szigete vetekszik az G1 hangulával.
  • Manti
    #14571
    Ja :), hangulatban még jobb is.
  • _Atti_
    #14570
    én rács mögé juttattam a palit..amugy andre a barakkban van

    ( hm..miért nem játszottam én ezzel fénykorában?:D az 1 is ilyen jó? )
  • Solid Snake
    #14569
    Ez nem vicc, mármint az ingyen sör tényleg adják dögivel.....
  • grebber
    #14568
    Köszi majd holnap megkeresem.

    Hát az a baj hogy most ez a game le fog kötni asszem sokáig pedig vannak még és lesznek még gamek amik csak a végigvitelre várnak.
    Mondjuk azokon végigvergödök gyorsan mert ez nagyobb falat ahogy sejtem.
    Azért még a Gothic 3 -előtt jó lenne a végére érnem.
  • Solid Snake
    #14567
    "ahol az ingyen sört osztják" Hmmmm....régi szép idők :)
  • Bandew
    #14566
    Az a bazi nagy kőépület a piac mellet (ahol az ingyen sört osztják), ott van az udvaron.
  • grebber
    #14565
    Kéne egy kis help!
    Sarah árui közé becsempésztem a papírt ahogy kérétk de nem tudok elmenni Lord Andréhoz hogy feladjam,mert nem tudom hol tartozkodik.Valaki tudja hol van?
  • Esrohnoil
    #14564
    Amúgy meg az első résszel érdemes kezdeni, mert a történet onnan folytatódik, ahol ott abbamaradt, meg sok szereplőnek már ott is nagy jelentősége volt azok közül akik most újból felbukkannak.
  • Esrohnoil
    #14563
    Tényleg csira. :)
    Egyébként én 10 évesen is már inkább a szerepjátékok felé vonzódtam jobban. Bár nem tom ezzel hogy vannak a többiek.
    Engem nagyon ki tud ábrándítani egy logikai törés a történetben, hiába csilli-villi vmelyik játék.
  • grebber
    #14562
    Nálam is ez van direkt megnéztem és nekem sem változik semmi. :(

    De amúgy egyre királyabb a game bár hülye fejemmel egyre több emberrel beszélek azt gyülnek a feladatok.

    Tényleg a feladatok nem évülnek el?Jó tudom van amelyikre adott nap van de a többi?

    Mostmár ahogy a régi gameket szedem elő amikkel anno nem toltam (sajna) rájövök hogy én csak ezekszerint az fps gamekkel vagy grafikai szinten,mármint azoknál nem érdekel nagyon más csak a jó graf.

    Gothic 2-be ugy ahogy van minden fasza.Vannak bugok de kit érdekel nem figyelek rájuk mert a game levonja róla a figyelmem.

    Az elején tényleg ilyen csira az ember vagy csak én vagyok csira,mert 1 jó max 2 goblin nem ellenfél de 2 farkas meg mondjuk azok a röpködö akármik már kinyirnak?
  • Esrohnoil
    #14561
    Másnál is ez van ha felteszi a magyarítást?
    Ha leszedem, akkor jó minden, úgy mint előtte.
  • Manti
    #14560
    Az is bevélt módszer a copy protection error-ra, ha megszünteted az összes telepített fájl írásvédettségét.
  • Randal
    #14559
    sose szoktam:)
  • sunmalac
    #14558
    Konfigfüggő.
  • sunmalac
    #14557
    Uninstall SP2. Add/remove programs.
    Már ha csináltál a telepítésnél backupot...
    (ugye csináltál? )
  • greco
    #14556
    Mi a baj az Sp2-vel? Nekem fent van és így is működik.
  • Randal
    #14555
    Felraktam én is az Sp2-es Xp-t, de nincs kedvem újratelepíteni.
    Vhol írták, hogy hogyan lehet leszedni, ha valaki tudja szóljon légyszi.

    Honlapkészítési pályázatra jelentkező?:)
  • sunmalac
    #14554
    Jó, jó, kicsit erős volt... :)
    Az utolsó 150 hozzászólásban van a megoldás. Gondoltam logikus, hogy ha SP2-ről van szó, akkor nem kell 97-ig visszamenni.
  • greco
    #14553
    Inkább nem olvasom végig.Nincs rá 1 napom.
    A probléma megoldódott.Nem használtam a daemont és kiírtam cd-re.Így már működik rendesen.
  • Esrohnoil
    #14552
    Nincs mit. Egyébként ez engem meg esetleg mást annyiban zavarna, h. városon belül 100% körül szoktam állítani a látótávolságot, míg kint lehet nyugodtan 200 körül full részletesség mellett.
  • Esrohnoil
    #14551
    "Olvasd végig a fórumot"
    Ugye nem gondoltad komolyan?
    V. mégis?
  • sunmalac
    #14550
    Olvasd végig fórumot, és megtalálod. Vagy SP2 -t leszeded, vagy manuálisan csomagolod ki a cuccost.
  • greco
    #14549
    Mindkét crack a system-ben van.És nem jó :-((
  • greco
    #14548
    Javítva: copy protection error
  • greco
    #14547
    A general protection error-ra mi a megoldás?
  • _Atti_
    #14546
    kicsit nehéz játék de nagyon hangulatos..
  • Hunnenkoenig
    #14545
    Ok, köszi!
    Megnezzük
  • tibor16
    #14544
    Feltétlen olvasd a végigjátszást is. leginkább azért, hogy ne maradj ki semmiből... Aztán lehet folytatni? a G1-el, mert hidd el,történetben försztklassz, és a grafikája is megállja még a helyét.
  • Esrohnoil
    #14543
    Nálam olyan bug van, ha felteszem az angol 1.31-es verzióra a magyarítást, akkor nem engedi változtatni a beállításokat, azaz engedi, de csak a panelon látszódik h. arrébbhúztam a csúszkát, a játékban nem változtat semmit.
  • Hunnenkoenig
    #14542
    Ha valahol talalsz leforditatlan dolgokat, akkor szolj legyszi! :-)

    Az elejen a könyves pult es az alkimia asztal mar ismeretes, valamint a naplo kategoriainak a megnevezese is... a többire lennek kivancsi, ha meg van valami
  • grebber
    #14541
    Még csak a G2-vel.De ahogy elnézem nem 10-órás lesz a game.Még a városban vagyok és van egy csomo feladtom már szinte semmit sem csináltam még és már 1,5 órája tolom.
    De megéri az időt mert jó game ez.A Morrowind is jó csak az angol és no speak english :(
    Ezzel elleszek egy darabig.
  • tibor16
    #14540
    Az elején ne is nagyon akarj nálladnál sokkal erősebb ellenfelet kinyírni, legalább is karddal. A varázslatok áthidalják ezeket a problémákat, ha meg nincs kerüld ki. Melyikkel jáccol? G2 vagy az Addonnal?
  • CarajoEsp
    #14539
    ÁHHHHHH! Leszedtem és elkezdtem. Kész.... asszem mostmár biztos a bukás. Isteni ez a játék.:D Nagyon nagyköszönet minden fordítónak.
  • grebber
    #14538
    Hát nekem eme game végigvitele maga lesz a kéjmámor, mivel annyira béna fa.. vagyok hogy kb 100-adszorra ugrok neki de még mindig képtelen vagyok kinyirni az első ember ellenfelemet :(
    Hát ott rohadjak meg hogy ennyire béna vagyok.