21229
  • Manti
    #14617
    Privi megjött. Szóval csinálsz egy parancsikont a Patch-re, rákattintasz a tulajdonságokra, és Cél mögé (elérési út) mögé írod a /x -et. Ha ezután elindítod a parancsikont akkor egy lista fög kijönni, abból kiválasztod csak a Gothic2.exe-t, ok. Kikeresed a Gothic 2 system könyvtárát, és ok.
    Az "ez a kieg" pedig maga az addon :) Zöld? ;)
  • PAYNE
    #14616
    nem értem. most akkor mi van???
    (A service pack 2 nincs a gépemen ha erre gondoltál)
    1. megvan felvettem a gothic 2
    2. nem értem hogy mit kell csinálni a peccsel (ha kiválasztom azt a helyet ahol a g2 van akkor nem lehet továbbmenni) de amúgy se
    3. ezt meg végképp nem értem
    4. milyen kieget installálunk fel?
    5. 2.6 os peccs értem
    6. ezt is meg fogom tudni csinálni
    7. dettó

    akkor felvettem a G2 nincs megkrekkelve, és hogyan tovább???
    (bocsi hogy ennyire értetlen vagyok! :) )
  • Manti
    #14615
    Először is le kell szedned a gépről a Sp 2-őt (ha rajta van).
    Aztán:
    1. felrak gothic 2
    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    3. csak a gothic2.exe-t kirakjuk a gothic 2/system könyvtarba a régire
    4. felinstall ljuk ezt a kieget
    5. rátesszük a 2.6-os peccst (az exe-t, nem a krekket)
    6. rá  a krekket (ez egy rar)
    7. az angolosít s modot is feltehetjük, ha kell
  • Manti
    #14614
    Köszi hogy szóltál, a java scriptek miatt van. Már elküldtem egy ideje a normális html-t Hunnenköeing-nek, de a magyarosítás miatt valszeg elfeledkezett róla. Szóltam neki.
  • Szid
    #14613
    Megveszed az eredetit :o))

    A válasz itt van valahol a fórumon, átnézed az utolsó cca.300 beírást, biztos megtalálod
  • PAYNE
    #14612
    jó de hogy kell telepíteni??? segítsen már valaki!
  • reménytelen
    #14611
    Én megvárom az addont angolul... ez is egy megoldás, csak türelem kell hozzá, de az eredmény mindenképp jobb!
  • PAYNE
    #14610
    ja és az a lap ahol van valami leírás az nem jön be a neten nekem!
  • PAYNE
    #14609
    helló mindenki!

    Megszereztem a gothic II addont. hú de jó mondom irány a gothic 2 (felveszem)
    meg krekkelem meg minden és utánna ugrok neki az addonnak. azt is venném fel de mikor kiválasztom a mappát
    ahova a gothic 2 telepítettem nem lehet továbbmenni, mert nem tudom nyomni az előre (németül) gombot.
    Most akkor hogy vegyem fel??

    Van egy másik cdm amin rajta vannak a szökséges peccsek, (g2addon-2_6,Gothic II - Patch 1.30 (deu),meg az angolosítás) mondom megpróbálom azokat de nem lehet a peccseket felrakni!!
    Ha telepíteni akarom az addont,vagy peccset akkor valamit gagyog németül de egy szót sem értek belőle.
    Na most akkor hogy a tökömbe vegyem fel???
    Az a baj hogy meg crackeltem???
    Valaki legyen szives magyarázza el hogy, hogy telepítsem! köszönöm!
  • Szid
    #14608
    Az az alap. Utánna a vadonban élö vadászok megtaníthatnak fogat,karmot,szívet,fullánkot,szárnyat, agyarat,szarvat,pikkelyt,vért......kiszedni.
    Spoiler ........................




    Gaan-Bengar farmján - fogak,légy -szárny és -fullánk,sárkányrablószarv
    Grom-Onar farmja közelében Fogak,szív, árnyfutó szarva
    Talbin - Bányavölgyben
    Gestath - Bányavölgyben
    Grimbald - a fekete trollnál. légy -szárny és -fullánk, bányféreg csaáprágó és páncél
  • grebber
    #14607
    Azti elkedtem elölről és ha tehetem és rátalálok helyekre mindenhova bemegyek találtam olyan helyet még a game eljén ahol szinte egy varánusz csorda tanyázott mondom tesztelem hogy mennyire erősek HÁT ELÉGGÉ. :)

    Ja és igy könnyű volt a városig a 3-as szint,énis nyirbálok mindenkit akit lehet nekem is meglesz simán.
  • _Atti_
    #14606
    ezt hgy érted hogy minden vadászati dolgot? nem csak egy ilyen képesség van,amit megtanit a mester?

    amugy én második szinten érkeztem a városba
  • _Atti_
    #14605
    nem vittem magammal semmi potiont kaját is csak keveset..pont esteledéskor értem át és még vihar is volt.. megküzdöttem a várbajutásért rendesen:)

    lehet amugy kapni vhol iránytűt?
  • Szid
    #14604
    Miért nem nézed meg a végigjátszást???
  • Kurty
    #14603
    A piactéren 1000 aranyig áldozhatsz és 20x ha ötven arannyal mész nekem ebből kb 15x 5 életerőt adott szal már 20-as szinten 460 élet kb. Amúgy sok xp-t még a zsebmetszéssel lehet az elején szerezni nekem ez bevált!!!! Most voltam a Razorhunt küldinél és kinyírtam vagy 10 razort és akkor visszamentem Greghez és nem csinál semmit! Mit kell csinálni??? Nem teljesül a küldetés és bosszant
  • Szid
    #14602
    Ha van valami kérdés, sóhaj...
  • Szid
    #14601
    Esetleg tanulj meg minden vadászati dolgot, börlenyúzást. Vagy álj be kovácsnak.
    Kalandozhatsz persze 2odik szinten mindenfelé, de minek. a városban simán lehet még 3 - 5 szintet lépni az elején küldik teljesítésével. Pénzt is hoz, esetleg a csatangoláshoz meg kérj segítséget Lestertöl.
    Van egy csomó jó trükk......

    Na jó egyet mondok : Daron, akit a piacon találsz meg- tüzmágus, Ha adakozol 50 aranyanként, érdekes "dolgokat" fogsz tapasztalni :o))
  • grebber
    #14600
    Ezt a torony lábánál található barlangbejáratot kihagytam de már mondtam ezt.
    Majd visszamászok azt megcsinálom.Idő kérdése és belejövök remélhetőleg.
  • Szid
    #14599
    SPOILER

    Sima G2
    Az 1 szintlápéshez elolvasod az összes konyvet Xardas tornyában, lemész a torony lábánál található barlangbejáraton keresztül a rejtett völgybe( kiirtva minden goblint, fiatal földrablót, farkast, patkányt) , majd visszatérve a városbavezetö úton farkasok, + Lobart küldijei, út a városba (földrablók, legyek, farkasok, goblin) TUTI 3. szint
  • Szid
    #14598
    Akkor ha már baindult kezdjek el
    SPOJLEr-ozni?? :o))



    A feladat úgy szól, hogy verj meg Sylvio 5 embere közül legalább 3at.
    Namármost Festernek segítesz kiirtani a földrablókat, majd miután megvan a küldi levered a barlangban ( ö a leggyöngébb)
    Rod- ha van legalább 30 eröd teljesítheted a kérését megfogod 2kezes kardját- és azon nyomban megvered. Majd mint ki jólvégezte dolgát visszaadod a kardot :o)))
    Raul - párbajban leverhetö szájhös. ( a feladat kezd nehezedni )
    Sentenza és föleg Bullco nehéz kérdés. De tüzlabda, meg csalogatás, majd az utolsó kis életcsík kézifegyver leverésével meg sok anyázással kivitelezhetö. Na majd ezután menj vissza Jervishez. Nagyon fog szeretni :o)))

    Napersze mindezt nem 2-odik szinten
  • grebber
    #14597
    Én szereznék csakhát előbb pénzt kéne szerezni.
    A Taverna-ba vettem bőrvértet.Az is 250 volt.Azt most van kb 50 aranyam.
    Majd idővel belejövök remélem.
  • tibor16
    #14596
    Sziasztok. Eeeez iigeeeen. Beindult a topik. Hogy ne kedvetlenedj el, megmutatom milyen ha munkában az ork slayer....
  • Esrohnoil
    #14595
    "Khorinis, a sziget: A Gothic új túlélősója minden csütörtök este az ön PC-jén..."
  • _Atti_
    #14594
    fuhh,ez a bányavölgy tiszta survivor:)eljön majd az idő ebben a játékban amikor egy orkot le tudok csapni vagy mindig bujkálni kell?:D
  • Esrohnoil
    #14593
    Szerezz jobb vértet (v. vmilyet ha semilyen sincs még), fegyvereket.
    Ajánlom Lobart farmján a gazdától kérdezősködj ezirányban ha még nincs vérted. (Ha együttműködsz velük, még az árból is alkudhatsz, és közben fejlődhetsz is.) Ha van vmi akkor meg a városban a kereskedők vmelyike, esetleg a tavernánál tudnak neked segíteni készségesen jó pénzért.
  • grebber
    #14592
    Tehát akkor nem lehet használni harc közben jólvan csak ezt akartam tudni.Mert mire előveszem meg használnám már szétrágtak a vadállatok.
  • Esrohnoil
    #14591
    Úgy mint harcon kívül meg a valóságban: tárgyak előszed, gyógyital kiválaszt, aztán elfogyaszt. Legalább valósághű, nem csak nyomkodod a H-t.
  • grebber
    #14590
    Tudom hogy vannak ezek,de harc alatt hogy tudom használni?
  • Esrohnoil
    #14589
    A gyógyító varázslatokat kihagytam...
  • Esrohnoil
    #14588
    Ja, Xardashoz mindig visszamehetsz aludni, az visszaregenerálja az életerőd, meg ugye vannak gyógyfüvek, gyógyitalok amiket összeszedsz.
  • Esrohnoil
    #14587
    Esélye nem nagyon van, de a vandál azért a birkát leöli a fél szelet húsáért.
  • grebber
    #14586
    Bárcsak viccelnék.
    A városig amit öltem 1 birka 1 másik állat 3 goblin +1 csávó.
    És nem nagyon állok le harcolni mert mindig többen vannak és esélyem nem nagyon van.
  • Bandew
    #14585
    Hát sztem 2-es szinten ne nagyon próbálkozz zsoldosöléssel. :-)
  • Esrohnoil
    #14584
    Ne viccelj, 3. szintű voltam mire eljutottam a városig. :D
  • Esrohnoil
    #14583
    Akkor gyúrjál keményen. A gyengébb lényeket öld (farkas, goblin, miegymás), meg az egyszerűbb küldiket csinálgasd. Úgy 10-20 órányi játékidő még, és leverheted a zsoldosokat. :)
  • grebber
    #14582
    Na nem adtam fel Sarah-t hanem a csávot kaptam is 100 aranyat.
    Összeszdtem csomo farkasprémet,majd viszem a csókának.
    A zsoldosoknál beszedtem a csávotol az adot.

    Most az van hogy le kell zuznom 3 zsoldost.Na ezt hogy a rákba csináljam??
    Annyit tudtam eddig hogy az egyikre ráküldtem egy tűzes gömböt le is szedte felére az életét,de elkezdett követni és nem tudtam fegyvert váltani vagy alkapott vagy leléptem de akkor elmegy és feltöti magát.

    Valaki adhatna valami harci taktikát.
    Ja még csak 2-es csira szinten vagyok.
  • sunmalac
    #14581
    4. lesz az. Miután visszatértél a bányávölgyből.
  • Manti
    #14580
  • Szid
    #14579
    negonoszkodj :o))
  • Manti
    #14578
    Mert még az első fejeztben vagy