21229
  • sunmalac
    #14657
    Az zsoldos küldi, amiről Te beszélsz, Grebber kollegának - miután megtalálta a csomagot - Lord Andrenak kell odaadnia a csomagot. B terv, hogy Andrénak azt hazudja, hogy bedopta a tengerbe (nem fog örülni), és elviszi Ciphernek. Viszont ezzel nem nyer semmit, Cipher letojja magasról a milicistákat...
  • Manti
    #14656
    Ez biztosan bug lesz. Vagy Milten (harmadik fejezettől) áll a Kolostor előtt, vagy Pedro (a harmadik fejezetben ő lép le...)
  • Manti
    #14655
    Valamit nagyon kavarsz. A kikötőben van a kender, de a zsoldos az, akinek vissza kell juttatni (Cipher). Vagy ha arról beszélsz, hogy Borka-t kell lebukatatni, annak meg köze nincs zsoldosokhoz...
  • Bandew
    #14654
    No az a helyzet, hogy most ott vagyok, amikor elmegyek a kolostorba és kiderült, hogy Pedro ellopta Innos szemét és elküldtek, hogy keressem fel és öljem meg, csak hogy Pedro ott van a kolostor előtt Milten mellett...
    Ez valami bug? Másnak volt ilyen? Csak mert nem tudom megölni, mert Milten rám támad.
  • grebber
    #14653
    Ismét kis segítség kéne.
    Már tagja vagyok a miliciának és azt a küldit kaptam hogy a kikötöben valaki egy csomag kendert hozott meg kéne találnom a zsoldost.Az egész kikötöt átnéztem de a zsoldost én sehol nem találtam.Hol van?
  • Manti
    #14652
    Nem kérdezte senki :), de jobb későn, mint soha, nem? :) Örülök, hogy sikerült. Jó játékot!
  • Rash87
    #14651
    Thx all.
    A NOcD-s változatot még nem néztem,csak amit Manti mondott;)
    Az bevállt,amúgy ezt hamarabb is mondhattad volna,hogy a mentett állást indítunk,akkor még ki fogja írni:D
  • Manti
    #14650
    Most nézem, hogy első link rossz volt :) Az #14553 -et akartam, véletlenül másoltam ki az Sp2-ős sz számát...
  • Manti
    #14649
    "Az is bevált módszer a copy protection error-ra, ha megszünteted az összes telepített fájl írásvédettségét." Ez volt a második link. Annyit még utólag hozzá, hogy ha olyan mentett állást hozol be, ahol már jelentkezik a hiba, akkor ugyanúgy copy protection lesz. Be kell hozni egy olyan mentést, ahol még nem jelentkezett...
  • reménytelen
    #14648
    Válaszd ki az angolt, vagy amelyik neked kell!
  • Rash87
    #14647
    Egy linket pls akkor...
  • reménytelen
    #14646
    Nekem simán felment SP2-re. Szedj le egy normális No-CD cracket mondjuk a megagames-ről, vagy a gameburnworld-ről!
  • Rash87
    #14645
    MANTI:
    Megnéztem,háááát...
    Csak az az 1 megoldás van rá,hogy letörlöm az SP2-t?
    Vagy pl. Deamoon Tools-al olvastatom be?
    Vagy valami más ötlet?:)
  • reménytelen
    #14644
    Legalábbis a pletykafészek rovatnál...
  • reménytelen
    #14643
    Nagyon jó, csak kár, hogy nem jönnek be a képek!
  • csabz
    #14642
    Aki több képet, infot akar tudni a g3-ról látogasson el ide
  • Manti
    #14641
    Szintlépésenként kapsz 10-et, máshogy nem lehet. Hát, 30 Tp azért 30 Tp, Level 4-nél mit vársz?
  • grebber
    #14640
    A tanulopontjaimat hogyan lehet gyarapítani?
    Mert elejétől kezdve most 4-es szinten vagyok csak 30 tanulopontom van az meg nagyon kevés szerintem.
  • Manti
    #14639
    Én már segítettem, csak olvasni kéne...
  • rosti
    #14638
    Bocsi nem látam a válaszod...
  • rosti
    #14637
    A Nagybirtoknál ha felmész a kilátohoz (Dexter)
    ott van 2 barlang 5 érc van benne amugy a kovácsnál lehet vásárolni 60 pénzért.
  • rosti
    #14636
    http://worldofgothic.de
    http://worldofgothic.com
  • Rash87
    #14635
    Valaki segítsen már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prince007
    #14634
    A bányavölgyben például van egy barlangban két rab(folyó mellett) ha megölsz néhány szörnyet kapsz egyet.
    De a legegyszerübb ha elmész Dexter táborába. Ott találsz egy barlangot amiben 4-5 érc darab van.
  • Rash87
    #14633
    Vaalki mondjon már 1 linket,ahol van müködő crack!!!!!!!!!!Mivel feltettem az első cd-n lévő-t,de nem tudok senkit megölni...
    Please!
  • Bandew
    #14632
    Hi!
    Segítsetek! Most vagyok a bányavölgyben és már minden küldit megcsináltam (szal elvileg mehetek vissza), de addig nem akarok, amíg nincs nálam érc (kő a kovácsoláshoz). Honnan lehet szerezni? Bejártam mindhárom bányt de nem találtam.
  • CarajoEsp
    #14631
    Eléggé meglepődtem:D
  • tibor16
    #14630
    Húúúúhaaaa, ez félre ment -ezer bocs -a Stronghold2-ővel is jáccom, oda kellett volna -bocsi
  • tibor16
    #14629
    Hát nekem mondhat bárki bármit, ez nem egy WC pucolós vagy inkább trrágyatelep fejlesztő játék. Több mint négy óra játék után is telepítgettem a szartelepeket, már nagyobb volt mint a szántóföldjeim.
  • Rash87
    #14628
    Hát a CD-n votl 1 crack,azt feltettem,de úgy látszik h nemjó:((
    Tudna valaki adni egy linket,ahol le tudnám tötleni a cracket?
  • reménytelen
    #14627
    Köll hozzá egy normális crack. (Amennyiben nem eredeti)
  • Manti
    #14626
    #14557, #14560
  • Rash87
    #14625
    Hellsoztok.
    Valaki pls segítsen már.
    Minden jó,felteszem a játékot... meg minden.
    De valakit meg akarok támadni,nem megy le az élete,hanem azt írja ki,hogy PROTESSION ERROR...
    Ez mi?
    Nem tudok senkit megsebezni..
  • Manti
    #14624
    Ha beszélsz Zuris-el, akkor utána királyszár kivételével mindegyiket találhatsz a városkapu (Onar-os) mellett. Királyszár a Lobart-nál lévő kökőr után lesz.
  • Esrohnoil
    #14623
    Iránytű nincs, de ha szerzel térképet, azon mindig jelöli h. épp merre vagy pontosan.
  • Esrohnoil
    #14622
    Ha nagyon kell vmi növény, v. tárgy, ITT találsz hasznos térképeket.
  • grebber
    #14621
    A bőrős faszinak vittem prémet, a kovácsnak Ork fegyvert,amásiknak visszaszereztem a 100aranyát a füves csákonak meg kéne minden növényből 1.

    Sárkányfűvet,ragadozofűvet,királyszár ezek a növények hol vannak?
    Én nem találkoztam velük pedig már nagy területeket bejártam.
  • Manti
    #14620
    Nincs mit. Ha valami nem megy, írj.
  • PAYNE
    #14619
    köszi asszem sikerült! :)
  • PAYNE
    #14618
    várj megpróbálom addig maradj itt! :)