21229
  • grebber
    #14697
    Hány óra játék után?
  • _Atti_
    #14696
    12 vagyok most:)
  • Szid
    #14695
    Látom egész jól fellendult a fórum.

    Leszez majd jobb is.
    1 végigjátszás után jon majd a 2.,3.,........
    Rájossz majd sokmindenre.
  • grebber
    #14694
    Hát mondhatjuk ugyis mert akkor nincs semmi kihivás olyan szinten hogy tudom mi hol ki merre.
    Nélküle viszont marad a szopás mert nagyon sok cumo meg egyéb kimarad és hogy hamar csatlakoztam a miliciához azt eredményezi hogy zsoldos küldetések nuku (na jó akad igyis 1-2) és elmarad az értük kapott tapasztalati pont.
    Hát nem tudom mi lesz a vége de előre látom hogy a 15-ös szint az már csúcs lesz nálam.
  • _Atti_
    #14693
    én pl inkább lemaradok dogokrol és feldezem egy ujboli végigjátszáskor minthogy egy leirás szerint jöjjek rá,kellő körültekintéssel meg nemigazán marad le sokmindnről
  • tibor16
    #14692
    Arsenal, -Te ugye direkt nem olvasod a végigjáccást? -he...? Pedig így egy csomó mi ndenről lemaradsz
  • sunmalac
    #14691
    Ja-ja. De például lovag az lehecc...
  • grebber
    #14690
    Láma kérdés ha már milicia tag vagyok akkor a zsoldosság elfelejtve igaz?
  • Manti
    #14689
    Egész iedáig a végigjátsást finomítottam, most küldöm el Hk-nak. Ez most már normális verzió lesz, nem kell hozzá java. Azt hiszem elég is volt már a Gothic-ból, megyek Morrowind-ezni :), amíg tudok...
  • sunmalac
    #14688
    Ilyen se volt még, mi?
  • Manti
    #14687
    Nofene, végül is neked is valamiben igazad lesz
  • sunmalac
    #14686
    Hááhhh, ismét érdekes problémába ütköztünk, ugye...
    Merthát, n. szinten félmillió Xp-vel, mennyit fog számítani az a 200 Xp...
    És persze fordítva, 10.000 arannyal mennyit számít a plusz 200 arany, amit André ad.
    Tehát az arányok: 500.000 / 200 = 2500, és 10.000 / 200 = 50.
    50 (gold) aránylik a 2500 (Xp) -hez. Na, melyik a jobb érték?

    Persze ez mind elméleti bukfencelgetés, mondjuk ki, nincs megfelelő válasz, mindenki a saját szája íze szerint dönt.

    Szuperzöld?
  • Manti
    #14685
    Ez igaz, de az Xp-vel többet érsz, mint a pénzzel...
  • sunmalac
    #14684
    Úgy meg több pénzt. Andrétól.
  • Manti
    #14683
    Több Xp-t kapsz.
  • sunmalac
    #14682
    Nagyszerű. És miért jár jobban? (mint milicista)
  • sunmalac
    #14681
    Gyere ide
    Valahogy azért meg fogod találni...
  • Manti
    #14680
    Felesleges... Te is azt magyaráztad mint én, csak az szúrt szemet, hogy "zsoldos küldetés" az egy csomag kender - átvitt érelmben végül is az, mert kell a zsoldosokhoz való csatlakozáshoz, és abban tévedtél hogy jobb, ha visszadja Andre-nak a csomagot a milicista küldiben. Ha az alapküldiben Cipher-hez viszed a csomagot, jobban jársz, mintha utána milicistaként odaadnád Andre-nak.
  • Bandew
    #14679
    Fúúú akkor jó. :-)
    A segédjét hogy is hívják?
  • sunmalac
    #14678
    Ja-ja. Letartoztatták. De ezt el is mondja neked a segédje.
  • Bandew
    #14677
    Köszi. És az normális, hogy Onar tanyájáról eltűnt a kovács? Csak mert akarok tanulni, de nem találom sehol. Vagy ez is bug?
  • sunmalac
    #14676
    Nofene...
    Én kérek elnézést.
  • Manti
    #14675
    Ok :)
  • Manti
    #14674
    Vazz, ne fárassz már, én is ezt mondom... Most már Szuperzöld? :)
    A kieg végigjátszás csak egy korábbi poénodra utalás. Csak vicc, semmi több...
  • sunmalac
    #14673
    Jóvan, értem most már, hogy hogyan is érted. Így a Te logikád szerint neked van igazad.
    (az enyém alapján meg nekem )
  • sunmalac
    #14672
    A kieg végigjátszásnak mi köze van ehez?
    (amiért persze maximum riszpekt Neked, ez nem is kérdés)
  • sunmalac
    #14671
    Tisztánlátás végett, két független küldetés is épül a csomag kenderre:
    1. Küldetés: Egy csomag kender (Onar tanyája)
    2. Küldetés: Egy csomag tele kenderrel (Khorinis - Milícia)
    mond valamit?
  • Manti
    #14670
    Nohát-nohát, te is kavarsz ám rendesen :) Cipher-hez kell visszajuttatni az alapküdetésben a csomagot. Ez egy alapküldetés, semmi köze nincs ahhoz, hogy mi akar lenni. Ha Andre-ról megkapod az általam említett küldetést, nem muszáj odaadni neki a csomagot, elég annyi Andre-nak, hogy megtaláltad. Nah, mégse szívtam meg, hogy én írtam a kieg végigjátszást?
  • sunmalac
    #14669
    Nohát...
    Te azt mondtad, hogy Cipherhez kell visszajuttatnia. De ez így ebben a formában nem igaz, hiszen Neki Andrénak kell eljuttatnia. Ha zsoldos szeretne lenni (de nem, hiszen már milicia), akkor lenne igaz az amit te mondasz.
  • Manti
    #14668
    Annyiban van köze a zsoldosokhoz, hogyha megcsinálod az egy csomag kender alapküldetést, akkor Cipher egyetért avval, hogy csatlakozz a zsoldosokhoz. Ennyi.
  • Manti
    #14667
    Hát nem éppen zsoldos küldetés. Az "Egy csomag tele kenderrel" mond valamit? Az egy csomag kender küldetéshez kapcsolódik - első fejezet alapküldetés, Andre második küldetése.
  • sunmalac
    #14666
    Jóvan :) Csak ne a zsoldost keresd...
  • grebber
    #14665
    Ne mondj semmit majdcsak megtalálom valahol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sunmalac
    #14664
    Nemtom mire vágysz; mongyam meg, hogy hol a csomag, vagy inkább elolvasod a leírást?
  • sunmalac
    #14663
    Végre...
  • grebber
    #14662
    Nem tudom perpill mire gondolsz beszéltem a kikötöben a kocsmárossal fizettem neki az infoért és ő mondta hogy beszivott zsoldos lödörög valahol,de nem találom a köcsögöt :(
  • sunmalac
    #14661
    Akkor már értem, hogy miért kerestél zsoldost...
  • csabz
    #14660
    a g3 menüben a háttérképeknél vannak képek a 3-ról (a pletykában nem tudom miért nem jött be de nekem megy)
  • grebber
    #14659
    Igy szól a bejegyzés: A kikötöbe egy csomag kender érkezett.Ezt Mortis halotta a kocsmában.Szerezd vissza a csomagot és vigyem Lord Andréhoz.
  • sunmalac
    #14658
    Szerintem csináld tovább, mintha misem történt volna. Ismert bug, hogy a más világba helyezett karakterekkel gondjai vannak a proginak. (pl.: a bányavőlgybe utázó karakterek hulláját egyes esetekben megtalálhatjuk a tűzpróba barlangjában, de ettől függetlenül ott vannak a völgyben)

    Pedro ugye most már a szigeten van bezárva...