21229
  • _Atti_
    #14817
    a három közeli elitorkot én is igy nyirtam ki..csak annyi hogy nem nyillal hanem kardal csapkodtam őket le a fa végéről..csak rázták a baltát:)
  • grebber
    #14816
    Már időközben megtaláltam.

    Nagyon lol dolgok vannak a gameben ami a játékos hasznára válik.
    Pl belecsalom a vizbe az egyébként ezen a szinten (14-es szint 70-es erő/orkmészárló) legyőzhetetlen ellenfelet azt ott csak áll nem mozdul.
    A másik a várba vezető ork gép felfutok rá azt aki alatta van nyíl általi halált hal.

    Alig várom a 4-es küldit kiváncsi leszek arra a vértre amiről beszéltek.
  • Prince007
    #14815
    A torony jobb oldalán lévő X fölött körübelül. A bejárat elött találsz két halott lovagot(meg egy farkast aki éppen eszik).
  • sunmalac
    #14814
    A két paladin hullájánál menj be egy kissebb kanyonba, és ott csücsül.
  • grebber
    #14813
    Ezen a térképen hol találom Diego-t??
    Össze-vissza mászok de semmi.
  • Manti
    #14812
    Közelharc rulez! Egyébként személy szerint - amig ellenfélnek minősülnek - eliteknek mindig megadom a tiszteletet, hogy face to face harc, semmi vari (ice block, ice wave, stb.); jó harcosok. Amikor viszont már három ütés egy elit félre a tisztelettel, mehet az ice wave meg a fire rain :)))
  • grebber
    #14811
    Mondhatnám azt is hogy szerezz sok nyílvesszőt csalogasd egykupacba az orkokat,elitorkokat és fuss fel a katapultra ami a várba vezet ,vedd elő a nyiladat és arassál. Szegény orkok
  • Manti
    #14810
    Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!
  • sunmalac
    #14809
    Menj el nyugodtan, nem lesz semmi baj. Ha ők azt mondják, akkor el kell menni...
  • reménytelen
    #14808
    Vagy esetleg: Marvin mode -> Cheat god
    (Nem ajánlott, esetleges mellékhatások: túl gyors végigjátszás, játékélmény rombolása [zsoldosok sikeres szétverésénél növekedése])
  • Esrohnoil
    #14807
    Azért ne menj, mert akkor túl gyorsan előrehaladsz a történetben, és túl korán bekerülnek olyan nehezítések a szintedhez képest, h. csak lesel.
    Csak szép lassan, nem versenypálya. :)
    Élvezd a történetet, a játék atmoszféráját.
  • _Atti_
    #14806
    *lesznek
    *orkok

  • _Atti_
    #14805
    jah..hálistennek addigra lesz elite orkot ugyhogy ott is van mivel szivni:P
  • tibor16
    #14804
    Szvsz -akkor érdemes a bányát kitakarítani az orkoktól, ha már elég erős vagy, ez meg a 4. szinten van. Különben sokat kell tápolni, és rengeteg energiába kerül, az élvezet meg kevés, mert nem tudsz különösebben harcolni velük. Szemtől szemben simán levágnak, kénytelen vagy sunyiban harcolni (sok sok elfutás -tápolás), vagy olyan helyről lődözni ahol nem érhetnek el. Legalább is én szeretem a szemtől szemben való küzdelmet.... A megfelelő vértet vagy fegyvert/varázslatot is a 4. fejezetben kapod.
  • tibor16
    #14803
    Aaaazzzannya.. nahát... sz'al nősülsz... ezer gratula... majd (ha nem indiszkrét) néhány képet feltehetnél egy link mögé, hogy túlélted-e és főleg hogyan... Mégeccer gratula, azér néhány életerő elixirt meg sárkánytojás főzetet csináltatnék előtte a kolostorban -mer ugye sose lehet tunni
    -innos legyen veled
  • grebber
    #14802
    Kösz.

    Az orkokat ti hányas szinten nyirbáltátok?
    Mikor lehet szerezni vagy venni tápos vértet??
  • _Atti_
    #14801
    Spoil:

    azért nem kell odamenni mert nincs ott már ugye senki..az ahhoz közeli bányában mondják is hogy mi történt..diegot kell megkeresned mert őrá bizták a ládákat
  • grebber
    #14800
    M.Johnson-t meghazuttolo gyorsasággal cikáztam el az orkok között a várba.

    Lentebb irtátok hogy a 3 bányába ne menjek be,de szinte akármelyik fejessel beszélek a várban feszt azt mondják menjek a bányákba.
    Most akkor menjek vagy ne?
  • Szid
    #14799
    Én Innos O Addanos. De kiegészítjuk egymást.
    És a kalandozás is jól megy egyutt
  • grebber
    #14798
    Megfelelő Xp ellenébe felül kerekedhet rajta,ha ő is akarja
  • reménytelen
    #14797
    Innos lehet, hogy vele van, de mi van, ha a menyasszonya meg Beliar hűséges alattvalója, és a fekete mágia rendszeres alkalmazója?
  • grebber
    #14796
    Én is gratulálok. Innos legyen veled :)
  • Randal
    #14795
    Gratula:)
  • Szid
    #14794
    Gondoljatok rám szombaton 3körül.
    Nösülök :o))
    Mindenkinek jó Gothicozást
  • Csacsi
    #14793
    Szerencsém volt....mivel kijött a fordítás....ezért fel került egy olyan oldalra is, ahol már rég nem volt fent. :))
  • Gary
    #14792
    Nem semmi, 6 perc alatt rá lehet bukkani! :)
  • Csacsi
    #14791
    Közben találtam...megoldódott a probléma.
  • Csacsi
    #14790
    Sziasztok. Erre vártam, már mióta, hogy kész legyen a magyar verzió, viszont sajnos sehol nincsen fent a gothic 2. Ha vki tudna rajtam segíteni, azt nagyaon megköszönném. Akár fizetős oldal is lehet. Előre is köszi a helpet.
  • Randal
    #14789
    Szerintem mostmár, ha minde jól megy, nem lesz nehéz a G3 fordítása, hacsak nem találtak ki valami turpisságot megint.

    Az Addont kérdezzétek Hunnenkoenigtől, de szerintem örül ha a G2 FINAL lesz:)
  • Kurty
    #14788
    Az addonnal nyomjátok, de igaz úgy nem jó a magyarítás???? én most 20-as szintű vagyok most kicsit leálltam a játékkal de be fogom fejezni az tuti!!!!
  • tibor16
    #14787
    Mellesleg 150! az erőm, megvan a könnyű sárkányvért, az ork slayer és a dragon hunter crosbow - szinte sajnálom az orkokat - hehe
  • tibor16
    #14786
    most telhetetlen leszek... hmmm izééé sz'aal mi van az Addon fordításával...? -he? -ugye nem álltatok le vele...
  • grebber
    #14785
    Hát most nálam sem jön szóba más játék még egy 3-4-5 hétig.
  • greco
    #14784
    Hát igen.De elég nehéz volt kivárni.Viszont most más játék nem létezik nálam.Nagyon jó a fordítás.
  • grebber
    #14783
    Jó,akkor nem volt könnyű, de legalább van hozzá és ez a lényeg.
  • greco
    #14782
    Könnyen?Ez sem volt könnyű,mivel több mint 1 évig tartott.
  • grebber
    #14781
    Remélem a Gothic 3 is könnyen magyarítható lessz.
  • tibor16
    #14780
    Jól emléxel, valóban, de nem voltam ebben a szituban a múltkor, amikor először jáccottam. Gondoltam, hogy végig kell a szigetet nyomni. Csak erőböl akartam "politizálni" Ravennel. Új páncél, stb...
  • sunmalac
    #14779
    Nah, mégse szívtad meg, hogy Te írtad a kieg végigjátszást...
  • Manti
    #14778
    Tibi, ha jól emlékszem Te indítotad el az egész végigjátszás témát...

    "19 – Segítség Vatras-nak

    Amíg Myxir nem érkezik meg Vatras-hoz – ami a kiegészítő végét jelenti, nem tudod elvégezni az „Innos szeme” alapküldetést, mert ő nem tudja elhagyni a főtéri Adanos-oltárt.Ha Myxir megérkezett beszélj vele majd Vatras-al, ekkor már Vatras hajlandó lesz elhagyni a várost."

    Szóval vagy nem végeztél a kieggel, vagy bug...