21229
  • Manti
    #14857
    Az első hibát már rég kijavítottam - lassan egy hónapja, csak még nem rakta fel Hk a javítást. A második nem hiba, te értetted félre. Ha Rhadames szelleme után túljutsz, van 6 kő testőr egy téglalap alapú szobában, utána van Raven.
  • sunmalac
    #14856
    Nahhh, most nyomtam le Ravent, ami nem is lenne túl érdekes, viszont picit hibás a "9 - A templom járatai" leírás:

    hiba 1: "Ha megiszol egy speed potion-t, egyszerűen fuss végig a jobb oldalon, de ha nem akarsz pazarolni egyszerűen menj jobboldalon az utolsó kockáig és azt átugorva" hiba: az utolsó elöttit kell átugrani a jobb oldalon.

    hiba 2: Rhadames, Quarhodron fiának szelleme utáni szobában kell lenyomni a kő testöröket, és nem előtte.

    Nyílván nem hiszem, hogy emiatt valaki elakadt volna, de azért picit hiba.
  • Esrohnoil
    #14855
    Hmm... a magyarításnál a beállítások problémájára találtatok már megoldást?
  • Boroskóla
    #14854
    Thx. Délután hazaérek kipróbálom,remélem összejön.
  • thief82
    #14853
    A magyarítások portálon azt írták, hogy trójai vírussal fertőzött a magyarítás exe-je! A készítők javíthatnák ezt, mert állítólag alig akarja pár vírusírtó megtalálni, és babrás a leírtása!
  • Szid
    #14852
    2000 okt. 7-etöl vagyunk együtt :o))
    a fele már majdnem megvan :o)))
  • sunmalac
    #14851
    Ez a lényeg.
    De azért mentsd le ezt az oldalt, és olvasd el 10 év múlva is...
  • Szid
    #14850
    Nemolvassa, mert utálja a PC-t.
    Meg tényleg szeretem, meg fontos....
  • sunmalac
    #14849
    Nu mi? Ezt a fórumot Ő is olvassa, vagy hova ez a nagy ömlengés?
  • Duzsuki
    #14848
    Én a méregkeverőn próbáltam ki aki adta. Ugy fel lehet huzni ha megpróbálsz elvenni tőle valamit akkor neked támad nem túl erős ellenfél, de a fogadós tényleg könnyebb. Egyébbként szerintem ha azon próbálod ki aki adta az még poén is mert ha rányomod a tekercset és mondod neki hogy kipróbáltad megkérdi hogy sikerült-e erre te persze hogy sikerült. Nagyon jó kis varázslat de nem szabad hogy észrevegyenek az alanyon kívül mások amikor használod.
  • Szid
    #14847
    De Boldog vagyok és igencsak szerencsés
  • Manti
    #14846
    Sajnos nem tudok hotelt mondani, de várom a képeket :)
  • Szid
    #14845
    Igen! A menyasszony Gyönyörü, kb3 percet késtünk. Úgy elrohant az egész, hogy szinte felsem fogtuk.
    A buli hajnali 3-omig volt. kaja finom, zene szuper. 26-an voltunk videóstól, zenekarostól.
    Vasárnap reggel 8-tól osztottuk a menyasszonymáját. Fáradt vagyok. Még nemsikerült magam kialudni
  • sunmalac
    #14844
    Áh, je, részemről kimaradt, de most pótolom: gratula!!!
    Csak röviden; rendben volt minden?
  • Szid
    #14843
    A gratulációkat kösz mindenkinek. Képek majd lesznek, jönnek a galériába.
    Tudna esetleg valaki jó **** hotelt ajánlani Budán (szauna legyen)
  • Csacsi
    #14842
    Vgay várj egy kicist....míg erősebb leszel, és le tudod gyakni. vagy pedig menj a fogadóba, és verd meg sarah-t. Ő könnyű ellenfél. Aztn utána mehet rá a varázslat.
  • Boroskóla
    #14841
    Sziasztok.
    Másfél évet vártam a magyarosításra de azthiszem megérte.
    Külön köszönet a fordítóknak.

    Lenne egy kérdésem a felejtés varázslatot hogy tudodm hatásosan kipróbálni valakin,mert ha felhúzok valakit az azonnal kinyír még mielőtt rátudnék varázsolni, vagy ha sikerülis a gyorsan rá varázsolni nemtörténik semmi
  • Duzsuki
    #14840
    Szeavasztok nemtudom nektek sikerült-e nekem sikerült többször zsoldot lenyulni Onartól csak annyit kell tenni hogy a tanya körlül kell lenni és így minden nap lehet zsoldot felvenni. Persze csak ha zsoldos vagy.
    Kovácsolási képességgel nagyonegyszerüen szert lehet tenni egy halom lóvéra cak a türelmed szab a mennyiségnek határt. Benettől lehet nyersvasat és izzó vasat venni bármekkora mennyiségben, csak annyit kell tenni, hogy megvárjátok mig egyszer ráüt az üllőre vagy megnyomja a lábával a fujtatót. Énnekem ezzel a taktikával az első fejezetben összejött 13000 arany kb45 perc alatt.
    Elnézést azoktol akik már tudták ezeket a trükköket.
    További jó játékot.
  • grebber
    #14839
    Semmi gond nem rosszból mondtam.Bocsi ha félreérthető voltam.
    Ne tudok ezzel a game-el betelni.
  • tibor16
    #14838
    Ezt az infót nekem is úgy súgták néhány oldallal és héttel ezelőtt, gondoltam tovább adom. Amúgy követem a fórumot és így nem olvasok vissza, csak elkerülte a figyelmem, hogy már bejutottál...
  • sunmalac
    #14837
    Nem tünsz annak...
  • grebber
    #14836
    Nem akarok parasztnak tünni de ha pár hozzászolást visszaolvastál volna kiderült volna már rég bejutottam mivel küldetés és nem kell bemászni.

    Amugy köszi lehet másnak segítség.
  • csabz
    #14835
    Nem tudom, nem tudok játszani a kiegészítővel hogy ott hogyan lehet leszedni az átkot, de ha ott is a g2-ben lévő "megszállottság" gyógítása itala van akkor a cheatm módba írjátok be: insert itpo_healobession_mis -t! Ha meg nem erről lenne szó, akkor bocs...
  • tibor16
    #14834
    ...bocs a csókát Gorax-nak hívják, már akitől a kulcsot veheted...
  • tibor16
    #14833
    ...ja ha a sima G2-vel jáccol, ki is tudsz mászni..
  • tibor16
    #14832

    egy kis spoiler NEKED! - a kolostorba be tudsz mászni, ha bejutottál meg vehetsz kulcsot Isgorathtól (asszem így hívják). Hogy az átkot így leveszi-e Pyrokar azt nem tudom.. azér én kipróbálnám..
  • csabz
    #14831
    Amugy nagyon rossz?
  • csabz
    #14830
    Háááááát......:)
  • Zsolo007
    #14829
    MIlyen addon teröletről van szó? Tényleg a kiegjét mikor adják ki angolul?
  • Esrohnoil
    #14828
    Csak az egyik logikai törésig olvastam...
    Honnan volt a főhősnél 30.000 érc, mikor nem kapott senkitől? :)
  • csabz
    #14827
    Írtam egy Gothic 1 paródiát amit elolvashattok az oldalamon a bánfilapon
  • grebber
    #14826
    Nem tudom mi az a paladin ,de a küldetés úgy szól hogy lazán bemehetek mert adtak belépőt :)
    És a köcsögök nem fognak elátkozni, mert nem engedem.
  • sunmalac
    #14825
    A kolostorba csak paladinként mehetsz be, viszont ahoz előbb meg kell őlnöd Ravent, és ezt követően ki kell szabadítanod Beneth -et. Szvsz kicsit nehéz lesz végigcsinálnod az addon területet alvás nélkül, dehát nem mondhatod, hogy nem szóltunk időben, hogy hagyd a bányákat.
    Tudom én; kihívás...
  • sunmalac
    #14824
    Ha már kikopiztad a leírást, akkor olvasd el az ide vonatkozó "Vérlegyek fullánkja" leírását is. Jól eldugták, az ércbor gyűrű felett van egyel...
  • sunmalac
    #14823
    Ezek szerint megvannak a seekerek is.
    Szerintem tünj el Khorinisből amilyen gyorsan csak tudsz...
    (úgy értem, menj át az addon területre, és imádkozz, hogy oda ne kövessenek)
  • grebber
    #14822
    Már megtaláltam semmi!!

    Hajaj elátkozott lettem.Be kell jutni a kolsotorba,hogy levegyék átkot.

    Ez a game a legjobb game cimet átvette a hangulatával és történetével. :)
  • grebber
    #14821
    "Az Ércbor Gyuruje (+10 Védettség Fegyverek ellen): Ugyanabban a szobában, ahol a vérlegyek fullánkjáról szóló jegyzetet találtad, van egy folyosó jobbra. Itt van egy terem, benne egy ládával. A ládában találod a gyurut, de amikor felveszed, a folyosón megjelenik egy Gyenge Csontváz. Ha elég eros vagy, akkor akár meg is ölheted, de ha ez nem megy, akkor egyszeruen teleportálj ki innen."

    Na ez a gyűrű kéne nekem csakhogy a jobb oldali ajtó zárva van.Kulcs merre?
  • tibor16
    #14820
    A kolostorban kapja majd a legerősebb vértet, a könyvtárban, - nem? -meg a kardot...
  • grebber
    #14819
    Ti mondtátok hogy a 4-es fejezetbe leszek csak igazán tápos.Igen megvettem azt a vértet.
  • sunmalac
    #14818
    Milyen 4-es küldit? Hiszen már megvetted a vérted, nem? Nehéz milícia vért, 2500 arany...