21229
  • #20669
    a árulós küldetést mikor megcsináltad egyből meg lehet kérdezni és már fel is vettek
  • Pianista
    #20668
    ha jól emléxem akkor az árulós küldetés után válhatsz lovaggá(az a krapek a lovagoknál bent a házban). vagy az inos szeme küldetés után, nem emléxem pontosan.
  • zolimurer
    #20667
    Hello! Valaki meg tudná mondani hogy , miként tudok a lovagok hoz csatlakozni mijen quest ek kellenek hozzá.... és ha kell hol tom elválalni??????............(miliciában vok).....( 3 fejezet)
  • #20666
    Kösz!
  • Pianista
    #20665
    na az ilyenek miatt érdemes az elején számszeríjra gyúrni:) közelharc nekem se ment... de nehéz számszeríjjal sokkal könnyebb dolgod van. de ha végig CSAK távolságra hajtasz akkor a szigeten jó nagyot fogsz szívni a sok csontváz miatt. tehát vegyesen:)
  • Takanohana
    #20664
    Oldalazz, és mikor melléd köpött egyet, rohanj a hasa alá. Vagy harc előtt igyál meg egy gyorsaság italt. Vagy tűzdeld meg messziről nyíllal, számszeríjjal, varázslatokkal. Vagy várd meg, míg odébb röppen, akkor mindig van egy kis idő, mielőtt támad. Kísérletezz! Menni fog.
  • #20663
    Probáld torrent-en , vagy e-mule-on.
  • #20662
    az már megvan nem azzal van a baj csak közeli fegyverekel nem tudok elég közel menni hogy megüsem mert lefuj
  • W B
    #20661
    kell az Innos Szeme
  • #20660
    Helló!
    Van valami jó módszer a sárkányok ellen mert mikor odamegyek hazájuk egyből lefújnak! Mit csináljak?
  • #20659
    Kösz!
  • Saturas
    #20658
    Üdv. Mindenkinek.
    Nem lehet valahonnan letölteni a NotR-kieg.-et?
    A boltokban nem találtam sehol. Előre is köszi.
  • totya4
    #20657
    A magyarítás hibája, ne foglalkozz vele, valójában nincs ott.
  • Rundstedt17
    #20656
    meg.nem számít hogy ott áll.
  • #20655
    Helló!
    Tudna valaki segíteni:
    Mikor Innos szemét kell elhozni a kolostorból és azt mondják hogy Pedro el lopta nekem Pedro ott áll az ajtó előtt.Elvileg nem le kéne ugrania a tóba?Ettől meg tudom csinálni a küldetést?
    Előre is köszönöm!
  • rotator
    #20654
    Kiegészítő, amit az alapra teszel fel, és teljesen egybeintegrálódik vele.
  • storm2000
    #20653
    A Night of the raven kiegészítő, vagy kiegészített példány?
  • adammmmmmm
    #20652
    Hiába van hármas és kiegészítő akkor is egy nagy rakás szar az 1 és 2-höz képest. Sztem a hármas egy bugos szar ahol egy falunyi orkot megverek csak kard lengetéssel de egy malacot nem tok megölni. A kiegről meg nem szólok semmit mivel nem játszottam vele de úgy hallotam ott meg a fő szereplőböl lett egy seggarc.
  • Zóanagyvarázsló
    #20651
    A Gothic 2 nálunk angolul jelent meg, azzal megy a honosítás is. Nincs patch sem az alapjátékhoz, sem az addonhoz, mindkettő tartalmaz már mindne javítást.
  • KaszaN
    #20650
    Nemtudom éncsak a legfrisebb patchet kerestem a gothic2höz ami a magyar nyelvűhöz is működhet de nemvettem figyelembe az ilyeneket hogy ez német meg mittom én. Van olyan amit én keresek? Magyarhoz is működő patch és a legfrisebb?
  • Zóanagyvarázsló
    #20649
    Én is ezt kérdezem. Szóval mivel német nyelvű az 1.30, csak német nyelvű change log létezik hozzá. Ezt persze lefordíthatja neked valaki, aki tud németül, de én nem értem, hogy ez mire kell neked.
  • KaszaN
    #20648
    Most akkor mivan?
  • Zóanagyvarázsló
    #20647
    Mire kell ez neked? 1.30-as patch csak a német kiadáshoz létezik, angolul eleve 1.31-ként - ami ugyanaz - került a boltba...
  • KaszaN
    #20646
    Valaki tud mutatni nekem egy magyar listát arról hogy a v1.30 patch miket javít ki?
  • totya4
    #20645
    Én azért nem lennék annyira biztos benne hogy a kieg magyarítása nem tett bele újabb bugokat a játékba, hiszen aki az előbb panaszkodott, annak csak valami okozta a baját.
  • Takanohana
    #20644
    Ehhez, mint abszolút nem bennfentes, annyit tennék hozzá, hogy a Pedro-féle bug már az előző, Hunnenkoenig és tsa-i által készített magyarításban is benne volt.

    A magyarítást nagyon köszönöm, én már rég nem is reménykedtem benne, hogy a NOTR is le lesz valaha fordítva.
  • lastmohican
    #20643
    Tisztelt játékostársaim!

    Csak azért regeltem ide, hogy mint bennfentes rendbe rakjam az itt elhangzottakat.

    Először is, csupán egyetlen "komolyabb" hibát okoz a magyarítás, mégpedig azt, hogy Pedro nem tűnik el a kolostor elől. A többi hibát nem a magyarítás okozza, s ezzel a hozzászólásommal szeretném megszüntetni azt a hiedelmet, hogy a magyarítás bugokat okoz.

    Pedroé az egyetlen, s az is csak azért maradt benne végül, mert nem okoz semmi változást, ugyanúgy ott lesz Irdorathban a hatodik fejezetben.

    S azt, hogy miért okoznak a magyarítások hibákat? A válasz egyszerű. Nincs külön szövegfájl, minden szövegett a játékot mozgató, irányító kódokban kellett átírni, majd konvertálni, stb...

    Ez az oka, hogy csak most, oly soká készült el hozzá a magyarítás.

    Aki már letett az asztalra egy hasonló nagy volumenű (csak gondoljatok bele, néha még elolvasni is sok a játékban található szöveg) azok kritizálhatnak, a többiek meg fogadják el azt ami van. A magyarítást szabadidőnkben, s nem magunknak készítettük, s semmit se kértünk érte, s ezt kapjuk.

    Ui: itt (http://lastmohican.weboldala.net/setup.exe) találhattok egy jó kis végigjátszást+egyéb finomságokat
  • Szuni
    #20642
    20460 hozzászólás után ;) azért volt izz élet.. hiába, telik az idő, van már harmadik rész, annak kiegészítője is..
  • storm2000
    #20641
    Na mi van? Kihal a fórum??????
  • storm2000
    #20640
    Kösz! Megmentettél!!!!!!!!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #20639
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Xardas tornyánál a megoldás.
  • storm2000
    #20638
    Az 5. fejezetben nem tudom kinyitni Innos könyvét, pedig a végigjátszás azt írta, hogy abban van a kulcs a katakombákhoz. Segitene valaki?
  • DeDy
    #20637
    Nem, de már vagy 10-15 küldetés bugos volt nálam, és amióta belebotlottam ezekbe rá nézek a végigjátszásra, hátha van valami tipp hozzá, egyébként miért zavar mit kell ezen lolozni?
  • Rash87
    #20636
    Valaki tudna olyanban segíteni,hogy volt egy jó kis magyar nyelvű oldal,ahol össze volt szedegetve minden infó a játékról. Mint például milyen ital miből főzhető,meg egy csomó segítség. Valaki nem tudja az oldal címét? V. már nem létezik?
    Ha így lenne,valaki nem mentette le? Sokat segítene vele,mert most akarom újrajátszani :)
  • Rundstedt17
    #20635
    pontosan
  • Rundstedt17
    #20634
    lol....te minden lépésedet a végigjátszás segítségével teszed?
  • Pianista
    #20633
    a Beliar karma mindkét módú egyszerre. attól függ melyik hogy melyikből nagyobb a képzettséged... legalábbis tudtommal:)
  • DeDy
    #20632
    Megszereztem Beliar karmát, elvileg van belőle 1 illetve 2 kezes, de én 2 kezeset találtam Ravennél, ez random szerűen megy végbe, vagy miután felszentelem akkor dönthetem el hogy legyen belőle 1 ill. 2 kezes változat?
    Valamint a mocsár belépőjénél kellene lenni e Lance hullájának, de nem látom, találom semerre merre van pontosan? (lehet már ez is bug megint:S)
  • storm2000
    #20631
    Helló mindenkinek! Meg tudná valaki mondani, hogy a bányavölgyben hol van olyan fegyver amit a 2. fejezetben már meg lehet szerezni, és jobb az orkmészárlónál?
  • DeDy
    #20630
    Hát, nálam akkor ez is bugos, mert se leölés előtt se utána nincs semmi.