21229
  • musclE
    #15024
    ŐŐ izé még mindig nem megy de legalább már az install.bat-ot sikerült normálsian elmentenem!:P Aza z igazság hogy kicsit belefáradtam másfél napja küzdök vele. De nem adom fel szerintem lebaszom a francba a gépemről az sp2t!
  • tibor16
    #15023
    :))) - látom használt a hétvége :)))
  • Szid
    #15022
    Biztos most "lövi be magát" a gameval
  • sunmalac
    #15021
    Nu, hogy állunk musclE?
  • Esrohnoil
    #15020
    Szánalmas vagy...
  • sunmalac
    #15019
    Hát ezért kell a file -> save as...
  • Takezó
    #15018
    azért nem értette, mert a batch fájlokat az explorer szöveges fájlként nyitja meg...
  • Takezó
    #15017
    jobb gomb, mentés más néven IDE
  • sunmalac
    #15016
    Beírod a böngésződbe:
    http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat
    Aztán save as -> install.bat...
  • sunmalac
    #15015
    Nem viccelsz...
    Töltsd le onnan, amit leírtam:
    "http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat"
    A többit pedig csináld úgy, ahogy az 15010 -esben leírtam...
  • musclE
    #15014
    Jo lehet béna vagyok meg minden. De esküszöm nem viccelek, lehet fenn van azon a cseh oldalon csak én nem vágom a nyelvet ezér nemtom letölteni! Gondoltam már arra is hogy leszedem az sp2t a gépemről emiatt de az tul radikális megoldás. Szal ha valaki esetleg át tudná nekem küldeni az install.batot vagy adni egy angol vagy magyar oldal linket ahonnan le lehet szedni nekem az is tökéletsen megfelel! Csak tudjak vele gamelni mer már elég erőteljesen elvonásom van! J és köszi sunmalac a sok segítséget!
  • sunmalac
    #15013
    Te most szerintem csak viccelsz...
  • Braveheart
    #15012
    sztem ezért nemsokára kapsz egy szép büntipontot
  • musclE
    #15011
    Na megvan, csak megincsak van egy kis gáz, azon az oldalon (vmi cseh szar:P) már nincs fenn az install bat amit le kéne szednem! Vki nem tudná nekem átküldeni mailben? címem: [email protected]
    Lécci vki tegye meg! Kösz!
  • sunmalac
    #15010
    Dehogy, mindig van itt valaki, aki segít... :)

    "gameplusz remek fordítása másoknak, akiknek szintén gondja van az angollal:

    1) Töltsd le ezt a fájlt : http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat
    A MENTÉS MÉSKÉNT GOMBBAL KELL LETÖLTENED
    Helyezd el ezt a fájlt itt C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\
    vagy oda, ahova a játékot telepítetted.
    2) Telepítsd a Gothic 2-t (oda, ahol az #install.bat-ot letöltötted)
    3) Másold fel a Gothic2-Addon-Setup.exe CD-ről a vinyóra (pl. D:\Gothic2-Addon-Setup.exe helyre)
    2) Ha már itt van D:\Gothic2-Addon-Setup.exe a fájl, akkor
    telepítsd a fájlt D:\Gothic2-Addon-Setup.exe /x
    (D:\Gothic2-Addon-Setup.exe(szóköz)/x)
    3) Ha szeretnéd látni ezeket a fájlokat, akkor másold egy új mappába őket.
    4) Abban a mappában, ahol a Gothic2-Addon-Setup.exe fájl telepített dolgai vannak, oda másold be az #install.bat-ot.
    5) telepítsd a #install.bat-ot.

    Eredeti itt:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1030442377
    14018 -as hozzászoli."
  • musclE
    #15009
    ŐŐ remek meddig kéne visszakeresnem a 15000 hozzászólásból?:P
  • sunmalac
    #15008
    Ja, és ez elvileg a WXP SP2 hibája; az eredeti CD-t sem engedi tovább, mondván, hogy rakd be az eredetit.
    (innentől végtelen ciklusba kerülhet az egyszeri user...)
    Kivéve, akinél nem az SP2 okozza (hanem vlmi más, beazonosíthatatlan).
  • sunmalac
    #15007
    Van egy batch fájlos megoldás is, amivel megkerülhető a setup GUI, és ebből adodóan az eredetiség vizsgálat is. Ha visszakeresel megtalálod. (install.bat -ra keress)
    Nekem is csak így müködött...
  • reménytelen
    #15006
    Allow me to present Szid's wife! This hot creature of the night brings your life a new meaning!
  • Szid
    #15005
    Kösz, de most már nemadom bebebe...

  • musclE
    #15004
    Na, szal köszi a tanácsot megcsináltam amit kell de még minidg nem megy az addon! Ugyanis megcsinálom a dolgokat második pontig mindent elvileg helyesen, elkezdem installálni az adont és rgtön az install elején kiírja hogy tegyem be az eredeti Nacht des Raben cdt. Namost az ugye nincs!:P Ezt mér csinálja? Mit tok ellene tenni? En qrtam el vmit? Előre is kösz!
  • Szid
    #15003
    Nászhétvége :o)
    Nemindult valami jól. internetes hotelvoglalást próbáltam intézni. Beszéltem az ürgéval telefonon. 10-30kor azt mondta van szabad szoba Hajdúszoboszlón. Elküldtem az internetes megrendelést. Válaszolt 15-10kor: Nagyon sajnálkozott, de már nemtalált szobát. Èrdekes. Hozzáállás a külföldi magyarokhoz :o(
    No mindegy. Pénteken kb 1 órás telefonálgatás után sikerült szabadszobát találni Sárváron a "Thermálhotel Pelikánban" . Nagyon ott volt!!!
    Tegnap du.jöttünk haza. Fürdés, masszázs,szauna(!!!)....Együtt kettesben. Fantasztikus vacsora, a szoba, az ágy....
    Csak rövid volt. ma már dolgoznom kell :o(
  • sunmalac
    #15002
    Nohát, at last... Nászútvolt?
  • Szid
    #15001
    Sziasztok. Jó nekem a 15001 is :o)))))
  • Esrohnoil
    #14993
    #15000. hozzászólást megünnepelve jó lenne egy angolul beszélő addon.
  • grebber
    #14992
    Angol még nincs.
  • rotator
    #14991
    A Night of the Raven kijött már angolul beszélő változatban? A német (+ angolosítás) megvan, játszottam is vele régebben, de csak angolul lenne a legjobb.
  • Manti
    #14990
    Vagy csinálsz egy parancsikont a patch-re, kati a tulajdonságokra, és az elérési út mögé beírod a /x-et.
  • tibor16
    #14989
    Alul a képernyő bal oldalán - start gomb - futtatás - (könyvtár)\Gothic2_130_de.exe /X Az x parancsra nkibontja az exe fáljt és abból listából ki tudodd választani a futtatni való fájlt - na sz'al így.
  • musclE
    #14988
    Szép jo estét mindenkinek! Egy régi problémám lenne! Nem vágom hogy a rákba kell feltenni az addont és már totál ideg vagyok! Visszaolvastam de nem érte teljesen a 2. pontot a éeirásbol!

    2. német 1.30-as peccset így indítjuk: Gothic2_130_de.exe /X
    Mit jelent az hogy /X? Nemtom mi az! Vki könyörgök segitsen! Előre is kösz!
  • tibor16
    #14987
  • Manti
    #14986
  • sunmalac
    #14985
    Hmmm, aszittem ezt már lezártuk, amolyan 'korlátoltság-tesztnek', vagy 'kretén-ugrasztónak' is volt szánva (köszi a jelzőt, akinek kösz! ), be is jött...
    A furi az volt, hogy egy hónapig a kutyát sem zavarta.

    No, levettem, most már aztán tényleg elég legyen ebből a marhaságból, térjünk vissza a játékhoz; hogyan lehet lopni, csalni, hazudni, és minél hatásosabban ölni az ellent, és a szövetségeseket, illetve a legyözött lényegből hogyan tudjuk kioperálni a különböző szerveket, csak hogy mégtöbb pénzhez juthassunk...

    Örülnék, ha nem kezdenénk erről is vitát.
  • tibor16
    #14984
    hmnmmm, ami jár az jár, a vita miatt is mondtam (anélkül, hogy bárkit megbántani akarnék - mondom)
    Az oldalról - nekem a magyarázat nem számít. Ha megveszek egy autót nem érdekel miért rövid, vagy miért nem férek el az ülésen, -az érdekel nekem jó-e - ha nem jó nem fizetek érte.. -esetünkre lefordítva - nem akarom megnézni, mert olyan tartalmat sugal az első oldal, ami tőlem élet idegen, és it semmilyen magyarázat nem, lehet kielégítő.
    Tessék megjegyezni - mindig a tett számít! jugoszlávia csak 10 éve volt!!!
    -és nem érdekel hogy nem úgy van gondolva, ha nem azt látom!!!
    Ha nem takarja a szándékot, amit leírtam, talán meg kellen e gondolni, vajon ez -e a cél amiért készült a lap, ha nem akkor bármilyen szépek az iniciálé szerű betűk, változtass!!!
    A kézigránátot azért csinálták, hogy felrobbanjon és ízekre szedje az akinek szánták, - veszélyes jelképekkel - akárcsak játszani is nagyon nagy felelőség, és aki ezt teszi ne számítson az egyetértésemre!!!
  • CarajoEsp
    #14983
    Figy mi lenne ,ha írnék egy txt-t leírnám kb. melyik helyszín? Mert akkor elküldöm és könnyebb lesz.
  • Manti
    #14982
    Igaz, de nem nagy vész. A Morrowind-ben sokkal többet kell mászkálni, ha fejlődni is akarsz :), és nem nagyon tudsz figyelni arra, ki mit csinál. Egyébként ezt a mászkálás dolgot hozták fel negítívumnként valahol, ahol írtak a "mai" free - nem lineáris - számítógépes szerepjátékjátékokról. A Gothic-ot emeleték ki/dícsérték, de az nem tetszett ahogy a Morro-t lehúzták... Felesleges bonyolítások? Még így is egyszerű egy igazi rpg-hez képest, és szerintem jó ez a rendszer. Nagyon ki van dolgozva a Morrowind is, én most játszom vele mádodszor. Szerintem nem jó hasonlítgatni a Gothic-hoz, teljesen más a két játék.
  • reménytelen
    #14981
    Mert a Gothic 2-höz képest a Morrowind olyan élettelen. Mindenki csak sétákgat benne... (azért jó ám, csak más szempontokból)
  • Hunnenkoenig
    #14980
    :-))
    Nem kell tulozni! :-)
    De azert szia :-)
  • Hunnenkoenig
    #14979
    Ha a fejlecben levö linkre kattintasz es a forumra mesz, van egy "Hibajelentesek" cimü topik. Oda irhatod a bugokat.

    Köszi!

    Sunmalac:
    Akarmennyire is celzo szandeku az uj mottod, örülök, hogy lecserelted es nem veszem magamra :-)

    Csak annyit tennek hozza, hogy addig, amig mindenfele magyarazat vagy állásfoglalas nelküli, beteg kepeket tartalmazo oldalt reklamozol, addig ugyanolyan betegnek foglak tartani. Az, hogy te ezt esetleg nemes szandekkal tetted, azt en nem tudhatom, es csak abbol itelek, amit latok.
  • grebber
    #14978
    És miért lombozna le?