21229
  • Mr_no_NaMe
    #15064
    Összesen 11 üres rúnakő szerezhető meg a játékban:

    1. A Tuzpróba alatt a ládában, ebbol kell megcsinálnod a 'Tuznyíl' rúnát.
    2. Lutero ad egyet, amikor teljesíted a 'Ragadozókarmok' küldetést (illetve ad egy kulcsot, ami a városból a Tavernához vezeto úton, a híd alatt, egy barlangban található ládát nyit; ebben van a ko)
    3. A bányavölgyben, a vízesés melletti barlangban kapsz egyet (Kerves-tol), ha a Második, vagy a Harmadik Fejezetben megölöd a barlang elott az összes Lopakodót.
    4. Miltentol kapsz egyet a Második Fejezetben a bányavölgyi várban, ha a felszerelésrol kérdezed.
    5.-6. Goraxtól vehetsz 2 üres rúnakövet a Második Fejezetben
    7. Goraxtól veheted a Harmadik Fejezetben
    8. Talbintól kapsz egyet jutalomként a 'Ki kell jutnom innen' küldetésben a Negyedik Fejezetben.
    9. Goraxtól veheted az Ötödik Fejezetben
    10. Lutero árulja az Ötödik Fejezetben
    11. Miltentol vehetsz egy utolsó rúnakövet a Hatodik Fejezetben, ha magaddal viszed a hajóra.
  • grebber
    #15063
    Hol lehet beszerezni üres rúnakövet??
  • sunmalac
    #15062
    !Off!
    Jaaa, hát akkor itt van, meg itt...
  • Manti
    #15061
    Nah, retek meg minden! Köszi a linkeket. Hát, a G3 az E3-on csodalkalssz volt. A H5-ről annyit hogy nem rossz a video, de egy ingame video-nak én is jobban örültem volna...
  • drH
    #15060
    #15044-re: Hú. és megint csak hú. Lehet új gépre gyűjteni... ;-) Videókártyára biztos... valószínűleg RAM sem árt majd. :-) És kíváncsi vagyok, dvd-n fog-e kijönni, esetleg kettőn, a textúrák miatt... :-)
    Uh...
  • Grave Digger
    #15059
    Gothic
  • Grave Digger
    #15058
    Off:
    Nekem az sp1 sajna télleg folyamatosan fagy, háromfajta verziót raktam már fel, s mivel sokáig a régi vinyómon ezek voltak fent gond nélkül, ezért következtetek arra, hogy az s-ata zavar be valamit. Persze lehet, hogy tévedek :-)
    on:
    Hajrá Gothoc :-)
  • Grave Digger
    #15057
    Yeah, köszi. Bár a kedvencek között van, nincs túl sok időm olvasgatni a topikot. Nagyon köszönöm a segítséget, sztm két-három nap és neki is tudok állni a játéknak :-)
  • Probatbicol
    #15056
    hm. nekem sp1 van sata vinyóval és semmi baj... érdekes ez windóz
  • sunmalac
    #15055
    1510. De már vagy fél éve van megoldás...
  • Grave Digger
    #15054
    sp2-s winfosra még nincs megoldás az addonnál? integrált sp2-m van, nem lehet leszedni, az sp1-et meg nem szereti a s-ata vinyó valamiért. Folyamatosan lefagy :-((
  • CarajoEsp
    #15053
    Már leszedtem, most végigtolom a Gothic 1-et és utána az jön:D
  • tibor16
    #15052
    akkor irány az Addon
  • CarajoEsp
    #15051
    Nha végigvittem a Gothic 2-t. El kell ,hogy mondjam a játék nálam jelensre vizsgázott, a fordítás tökéletes, egyszóval minden klappolt.
    Csak ,hogy valami izgalmasat is meséljek a játékot 33.-as szinten vittem végig Ma 0:36-kor, 36óra 36perces játékidővel. Ebben van 3*6 azaz 666.
    Namost rendkívül sokat mentek, mert félős egyén vagyok ,így az utolsó mentésem, a főszörny előtt épp a 666. Ebben semmi tervezés nem volt véletlen így jött ki. Mindenesetre elég hátborzongató volt:D
  • Mr_no_NaMe
    #15050


    Ez nem semmi bakker!!
    De zabálni is fogja a ramot az fix
  • grebber
    #15049
    Minden gombot probáltam kivéve az ENTER-t köszi. :)
  • Grave Digger
    #15048
    De, nyomsz egy entert és visszaváltozol. Furcsa lenne, ha meatbugként nyomnád végig a játékot :-)
  • grebber
    #15047
    Tényleg ha átváltozok valamivé akkor már vissza nem tudok változni igaz?
  • sunmalac
    #15046
    izé, Mantinak.
    offos...
  • sunmalac
    #15045
    Hááát, gyerekek, jó nagy qss van...
    [URL=http://worldofgothic.com/#32]Ingame[/URL] videó.
  • sunmalac
    #15044
    Nu, mindenki látta az új shotokat?
    Mantinak meg itten van valami aranyos...
  • sunmalac
    #15043
    Ezek szerint mágusként érdemes meglátogatni a három bányát, és jelenteni Garondnak, így megkezdve a 3. chaptert, ergo 3. körrel mehetsz át az addon területre?...
    (=a 3. kör varázslatai megtanulásának lehetősége)
  • Esrohnoil
    #15042
    Jaja, a mágiaköröket az első részben egy rakat tanuláspontért lehetett csak megtanulni.
  • Sanca
    #15041
    Magek hasznalhatjak osszes runat, lovagok parat(asszem a "félelem rúna" nem tartozik kozejuk), zsoldosok meg semmit. A magiakor pedig Chapter-enkent novekszik(azaz a lehetoseg hogy noveld a magiakorod novekszik chapterenkent ha mage vagy lovag vagy), azaz ahogy haladsz elore a tortenetben.
  • grebber
    #15040
    Nem nehéz?Csak nyilazással tudtam őket kinyirni.Kardal esélyem sincs.

    Nincsen semmi a ládákban.

    Mágiakört hogy lehet növelni?
  • tibor16
    #15039
    ezért kell takarékoskodni a scrollokkal.. most jut eszembe a sima G2-ben nem is olyan nehéz a démonokat legyőzni.. -majd az addonban... (ma úgyláccik szmájlis napom van)
  • tibor16
    #15038
    miiiii vaaan....???, -jaa már értem
  • tibor16
    #15037
    Ha zsoldos vagy, mondj le rólla, -zsoldosnak nincs rá lehetősége. Lovagra meg nem emléxem... asszem lovag rúnái lehetnek. Ha van ott vmi, az a ládában lesz.
  • grebber
    #15036
    Ja jó lenne nemtudom használni mert valami mágiakör kevés.Fingom nincs hogyan lehet ezt növelni.

    Na mindegy lenyilaztam minden köcsögöt de hiába csak XP-t kaptam mert semmi tárgy nincsen a toronyban.Pedig azt hittem öriznek valamit :(
  • tibor16
    #15035
    Akkor te vagy a császár, mindenkire hat és a delikvens nem védekezik, hanem menekül... :)))
  • grebber
    #15034
    Félelem tekercs nem viszont félelem rúna vagy kő vagy mitudomén mi rélnlik hogy van a szimattatyoba.
  • tibor16
    #15033
    Ha van félelem tekercsed, akkor könnyű, -én is csak véletlen jöttem rá, ez az egyedüli biztos mód... próbáld ki.
  • sunmalac
    #15032
    Áhh, a szerkesztő ablakban egymás alatt volt a két 'gondoltam', így már nem is szimmetrikus.
  • sunmalac
    #15031
    Ja-ja jogos, én a bányavölgyire gondoltam, amely az 1. részben volt Xardasé.
    És a felső szinten lévő démonra gondoltam... :))
    (szimmetria, meg minden)
  • rosti
    #15030
    Ha a kezdő helyszinre gondolsz ami elött Laster áll akkor ott nincs semmi csak 1 küldetés kapcsolodik hozzá amit Pyrokier add a kolostorban....

    Ha a Bányavölgyi toronyra ahol a kutatok is vannak ott található néhány igen hasznos ital és tárgy is...

    A legyözésük 1xÜ amint lentebb irja Summalac az ajton nem tudnak átjönni csak lődd öket v.2kezes kardal üsdd....
  • sunmalac
    #15029
    Runakő, vagy érc, és egy teleportkő, ami a toronyhoz teleportál, meg néhány scroll (summon daemon asszem). A jobb cuccok lejjebb vannak / voltak (addon)...

    Esetleg fear varázslat segítségével le tudod nyomni, vagy lehet arra is bazírozni, hogy beszorul az ajtóba.
  • grebber
    #15028
    Az 5. fejezetben Xardas-nál van a tornyban valami érdekes cucc ami fontos lehet mert képtelen vagyok lezuzni azokat a repülő Démon akátmiket??
  • Szid
    #15027
    Akkor szerezz 1db feleséget :o)).
    Ezután...(no spoiler)
  • akyyy
    #15026
    [i]VÁ, ez a mod kell!
  • sunmalac
    #15025
    Ugyan, ha már megvan az install.bat, onnantól sétagalopp.
    Ne ostorozd magad...