21229
  • Szid
    #15104
    Viszont vigyél magaddal minnél több embert. Valahol volt egy listám is, ki mit tud (németül)
    Ha kell berakom
  • grebber
    #15103
    OK.Akkor Jack lesz az én kapitányom.
  • sunmalac
    #15102
    Nincs közöttük eltérés, csak az értük elvégzendő küldetések nehézségében.
  • grebber
    #15101
    Az fontos hogy kit választok kapitánynak a hajómra és hogy milyen legénységet??
    Mert kapitánynak lennének páran de nemtudom hogy lesz-e e valami jelentőségük.
  • Szid
    #15100
    Veled vagyunk :o)))
  • Manti
    #15099

    Én is írtam, hogy nézz meg mindent még1szer. Mondjuk ez már tényleg nagyon alap dolog, de a lényeg, hogy sikerált...
  • sunmalac
    #15098
    Így van, az alkímiát Sagitta tanítja meg neked, az erő elixír készítését meg Constantino.
    A gyűrűs módszerrel, és az alkímiával 200-300 körüli erőd lehet.
    Esetleg több, ha igazán ügyi vagy...
  • rosti
    #15097
    Szerezz 1 orkhadur hideg gyürülyét ami leviszi az erödet 20-al utána tanulj még 100-ig erőt és vedd le a gyürüt igy 120 eröre tetél szert.
    Meg persze az italok is dobnak még az erödön.
  • Takezó
    #15096
    Felsővárosban a főmuksó mellett balra álló csóka (az ő szemszögéből balra :D)
  • grebber
    #15095
    Akkor el kel suhannom valakihez aki megtanít erőfejlődésre de olyat nem sokat tudok már csomo helyen azt irja hogy maxon vagyok.
    Mondjál pár helyet légyszíves ahol erőmet tudom fejleszteni.
  • sunmalac
    #15094
    Az erőd beleszámít a sebzésbe. És ez a szigeten, a végjátékban nagyon sokat fog számítani...
  • grebber
    #15093
    Erő meg nem hiszem hogy kell mert még olyan fegyverrel nem találkoztam amihez nemlenne elég az erőm.
  • sunmalac
    #15092
    Tudom, hogy nem így gondoltad Rosti...
  • sunmalac
    #15091
    Vessük a mókusok elé.
    Ezé montam neked a pörgő-morgó bizbaszt, nem akartam direktbe kérdezni, hogy biztosan nem a tepsidben próbálod kisütni a teleport rúnát.

    Igen-igen, Prince007nek igaza van, kezdj el italot készíteni, alkimista asztalt sok helyen találsz, bár talán most már menni fog...
  • rosti
    #15090
    Pedig érdemes kitnulni az alkimiát ha paladin vagy már csak az erő és ügyessék meg élet elixirek miat is...
  • Prince007
    #15089
    Hm, akkor eddig nem sok italt készíthettél:).
    De nem baj lényeg hogy sikerült.
  • grebber
    #15088
    KÖVEZZETEK MEG (de ne nagyon) nem is Rúnaasztalnál probálgattam eddig hanem sima mezei kémikus asztalnál :)

    Ha nem teleportlok át a várba és ott nem sikerül itt fárasztalak a hülyeségemmel titeket továbbra is.

    Sorry all. Kicsit faszláma vagyok.
  • grebber
    #15087
    Kiprobálom ezt az eshetőséget is nekem kell az a cucc :)
  • Szid
    #15086
    A játék legjobb páncélja, (az ember azért lett paladin, h. ezt is kipróbálja.) Tényleg nincs ok az elkeseredésre :o(((
    Arsenal magyarítással játszod? Nemlehet, h. az miatt van ott az a bug?
  • grebber
    #15085
    Igen igy van de nem ebben a sorrendben.
  • Takanohana
    #15084
    Szóval a helyzet az, hogy lovag vagy, bejutottál a Kolostor alatti titkos ajtón, át a labirintuson, csontvázmáguson, majd az ajtó mögött a démonokat legyaktad, megtaláltad a "Poros könyv"-et, elolvastad, megnézted a térképet Irdorath szigetéről, elolvastad az állványon lévő "Évkönyvet", felvetted az üres rúnakövet, van szentelt vized, és ezek után egy rúnaasztalnál nem tudsz teleport rúnát csinálni, mert csak azt írja ki, hogy VÉGE?
    Ha így van minden, ahogy leírtam, akkor bug. De sebaj! Lemaradsz egy jó páncélról, meg egy újabb kard szentelésről, de azért ne keseredj el. Nyomd csak tovább a játékot, mintha mi sem történt volna, minden további ellenfelet, beleértve a főgonoszt is, azért le fogsz tudni alázni.
  • grebber
    #15083
    Köszi az atomhelpeket korábbi mentés nem segített.
    Elolvastam mindent és megnéztem mindent.

    Még azt tehetem hogy átmegyek egy másik világba azt vissza.
  • Takanohana
    #15082
    A platformról nem is tudtam! Írj erről kicsit bővebben, mert ez nálam már a 16. rúnakő lenne.
  • rosti
    #15081
    Igaz lehet a 15 mert a Xardas tornyában is van 1 meg ahol Aran gar amulete van ott a barlangal szembeni platformon is van 1.
  • rosti
    #15080
    Nem igy értettem

    Hanem nekem a 4.felvonásban nem volt hajlandó mágusként egy 4.szintü runát elkésziteni és hiába volt meg hozzá minden csak nem ment.De ha átmentem a másik térképre és elkezdödött az 5.felvonás akkor már ment a runának az elkészítése....
    De lehet csak a betöltögetések v.a honositás zavar be valamit mert eddig ilyen hiba nem volt,de inkáb ezek a bug-ok mint,hogy németül keljen ütni a gamet...
  • Manti
    #15079
    Jogos. Arsenal: azért mindent nézz meg még1szer, néha tök alap dolgokat elfelejt az ember, vagy azt hiszi, megcsinálta.
  • Takanohana
    #15078
    Ezt írja a végigjátszás. Valójában 15 üres rúnakő van (eddig).

    Arsenal! Ahol az üres rúnakövet, stb. találtad, (Kolostor pince, titkos rész, minden könyvállványt is olvass el, és a talált térképet is nézd meg. Ezek nélkül nem aktiválódik a dolog. ("Poros könyv", "Évkönyv" + térkép)
  • sunmalac
    #15077
    Ja-ja, lépj be a hatodik fejezetbe, aztán gyorsan csónakázz vissza a rúnakőért...
  • rosti
    #15076
    Nálam is volt hasonlo probléma menny és keres a másik világban runaasztalt vagy menny át és vissza.Nekem ez oldota meg hogy új fejezetbe léptem de hátha ez is megoldja...
  • Manti
    #15075
    Ez bug. Az egyetlen dolog amit meg tudsz tenni, hogy korábbi mentéseket behozol.
  • grebber
    #15074
    Enélkül a pajzs nélkül sok esélyem nincs a főgonosz ellen igaz?
  • grebber
    #15073
    Igen nem enged csinálni semmit :(
  • sunmalac
    #15072
    Tehát odaállsz a pörgő-morgó runakő készítő bizbaszhoz (ami a kolostorban csak a könyvtárban van), és azt írja ki, hogy vége?
  • grebber
    #15071
    Még szép hülye azért nem vagyok.
    2 szenteltvíz is van nálam.Akárhányszor elolvasom az "az évkönyvet" mindig kiirja hogy tanulás rúnakészítés de semmit nemkészít nehogy rúnát.
    Na már látom nekem nem lesz meg a legerősebb páncél :(
  • sunmalac
    #15070
    És van nálad kavics is, meg szenteltlötty?
  • Duzsuki
    #15069
    Brutálisak ezek a videók.
    És az az E3-as pre béta hát nem semmi, hanem valami.
    Sokkal szebb mint bármi amit eddig láttam kivéve talán Half Life2-őt. Lehet hogy ugyanazzal a grafikai motorral készült.
  • grebber
    #15068
    Elolvastam igen.
  • Manti
    #15067
    Köszi, sasolom...
  • Mr_no_NaMe
    #15066
    Elolvastad a tekecset ami ezt a szöveget írja?
    Mert ha azt a papírt elolvasod akkor tanulod meg.
  • grebber
    #15065
    Nem értem mi lehet a gáz mert lent a kolostorban irja hogy szenteltvízzel+üres rúnakövel teleportrúnát tudok csinálni.
    De amikor odamegyek egy asztalhoz ahol lehetne csinálni nem ir ki semmi csak azt hogy "VÉGE".