21229
  • vegesm
    #15184
    Hannanál párszor én is leestem a lépcsőn keresztül a csatornába
  • Randal
    #15183
    Melyik játéknál? és a magyarosított verzióban?
  • Duzsuki
    #15182
    Én találkoztam olyannal hogy ures sor volt ahol szövegnek kellett volna lennei-e és rálépve ment tovább a beszélgetés.
  • Randal
    #15181
    Az Mi hibát én is észrevettem. nem tudom miért van, pedig ezek a srácok eddig a G1, G2-ben is elég jó MI-t alkottak.
    Textúrafolytonossági hiba nekem nem fordult elő egyszer sem.

    Remélem a G3 már jobb lesz:)

    De addig adják má ki a kieget angolul!!!!
  • Gary
    #15180
    Nekem textúrafolytonossági-hiba miatt már sikerült kiesnem a világból :)

    Az NPC-k iq-ja is lehetne magasabb. Értem ez alatt: menekülök a csontvázak elől, előttem szakadék (egy barlang bejárata fölött vagyok), jobbra és balra le lehet jutni sérülés nélkül, én ezt választom majd visszanézek és látom, hogy a két szerencsétlen megreked a barlang bejárata fölötti peremen és addig szaladgálnak, míg le nem lökik egymást vagy a nagy forgolódásban le nem esnek és ott is maradnak ... XP pocsékolás! :)
    Na, egy agyatlan csontváztól nem is várok többet, de ez emberek is idióták! Dexter táborában a szerencsétlenek tömegesen ugrálnak a szakadékba ha az egyik háztetőről közéjük lövök :)
  • Randal
    #15179
    Ez így van. Ha kimaradna egy sor akkor tényleg gáz lenne.
    De én azokra a bugokra gondoltam, mikor az ember nem indul el, beragad vagy te ragadsz be valahova.
  • Esrohnoil
    #15178
    Sztem ha kimaradna egy sor, akkor elcsúszna az egész. Minden mondat rossz helyre kerülne utána, mert azt nézi a játék h. hanyadik sorban mi van írva. Nem tom elképzelni h. ilyen lenne benne. :D
  • sunmalac
    #15177
    Ez azért elég inverz bizonyítás volt...

    Én arra is gondolnék, hogy esetleg kimarad egy sor a fordításból, és emiatt akad meg a szál. Pl. a kovács a kaszárnyában nem tanít, mert hiányzik az a sor, ami kellene hozzá.
    (?)
  • Esrohnoil
    #15176
    Nem tom, én csak konkrétan a fordítás részében voltam érdekelt az első résznek, de vmilyen szinten ezek a párbeszédek összefüggésben lehetnek más programrészekkel is, mivel másként gondolom nem lenne a játékmenetben a fordítás visszakonvertálása következtében keletkező hiba.
  • The Fugitive
    #15175
    Kösz szépen!! nah megyek is és játszom
  • sunmalac
    #15174
    Hi!

    Ha lovag vagy, akkor Ingmar az embered, Khorinisben a tanácsházán találod. (Lord Hagennél)
    90 -ig tanít a sima Gothic 2-ben.
  • The Fugitive
    #15173
    Hali megint!
    az erőnövelési problemám még mindig fennáll!!
    Mortis nem akar edzeni, Carl kiirta, hogy csak 30ig tud.
    jelenleg egy lovag vagyok, 18as szintű, és az erőm csak 30!! van egy amulettem, amivel 40re fel tudom tornászni, de tovább nem. ha odamegyek brutushoz, ki kell irtanom a bogarakat, de azután is csak azt tudom neki mondani, hogy ott van egy a háta mögött, ekkor meg fejvesztve szalad. csak kétszer voltam ott a várban, először nem volt ott, most találkoztam vele először. lehet, hogy amiatt nem edz, mert már lovag vagyok, és lovagokkal nem foglalkozik? van más is, aki a lovagok erejét növelni tudná?
  • sunmalac
    #15172
    Vágom, hogy többet csináltál ilyet, mint én, de a fordításnál nem csak annyi történik a program számára, hogy az adott szituban kiteszi a 384. sort, ami nem az hogy 'danke', hanem az hogy 'thx'? (pl)
    Nem kötözködés, érdeklődés...
  • Esrohnoil
    #15171
    Gondolom pont a fordítás miatt, mert elég ha a magyarításokra gondolunk... mindig megkavarnak vmit a játékban.
  • Randal
    #15170
    A Gothicokban mindig azt bírtam, hogy bár az angol verziók később jöttek ki mint a német és magasabb is a verziószámuk, ettől függetlenül több bug van benne mint a németben...
  • sunmalac
    #15169
    Hát bugos az édes.
    Tegyétek fel az addont, az mejd megoldja minden gondotokat...
    (a mentett állást nem lehet átvinni)

    B terv: a bányavölgyi várban Brutus 70-ig képes tanítani. Más jelenleg nem.
  • Takezó
    #15168
    Egyébként MOrtis valamiért engem se edzett ^o)
  • grebber
    #15167
    Nekem is ez volt.

    Menj fel a napkörhöz vagy mihez fel a hegyen.Az uton lesznke emberek azoktol kérdezd meg merre ment a köcsög.
  • The Fugitive
    #15166
    Hellosztok!!
    lenne egy problémám! visszaolvastam, de nem találtam ilyet, igy please help!!
    még eléggé az elején vagyok, lementem már a bányavölgybe vissza is jöttem, elmentem az Innos szeméért, és ott azt mondták, hogy Pedro ellopta, hogy gyorsan menjek utána és szerezzem vissza tőle. amint kilépek a kapun, Milten és Pedro ott áll!! odamegyek Pedrohoz, de semmi jel arra, hogy nála lenne Innos szeme. ha leverem ugy sem találom meg nála, sőt ilyenkor még pénzbüntetést is kell fizetnem! mi ez egy bug? mit csináltam rosszul??
    a másik meg az, hogy nem tudok erősebb lenni! Carl azt mondja, hogy csak 30ig tud edzeni, Mortisnál meg nem jelenik meg semmi, csak a vége felirat. egyébként a milíciához csatlakoztam, tehát a zsiványoknál aki tudna erőt adni kilőve. most mit csináljak?
  • xrm
    #15165
    Igen innen már uaz,mondjuk egy két szövegben van egy kis változás,pl last battle előtt is van egy szövegrészlet.

    Német kieghez kapcsolódóan: VAN ANGOLOSÍTÁS bár elég furi a ratyi német szöveget hallgatni közben,de legalább a szöveg angol. Nem tom nekem milyen verzióm volt meg mikor játszottam vele,de feltettem a magyarítást+ az "angolítást" is. Az eredeti alap szövegeket angolul mondta a játék és magyarul írta a szöveget a Ravenes részeket pedig németül vartyogta és angol volt a felirat. Innen vettem észre hogy egy két szöveg más :)

    Elég hosszú a topic nem olvastam még végig ezért lehet már volt: A végjáték után mentetek vissza a főszörnyhöz,vagy egyenesen a hajóhoz? Fel lehet venni a vérét stb,meg az utolsó barlangból nyílik pár "folyosó" ahonnan csontváz orkok jönnek elő. A folyosók nem vezetnek sehová gondolom elfogyott a fejlesztésre szánt idő
  • rotator
    #15164
    Nagyon tetszett az addon pálya és a küldetések is jók voltak. Ott tartok, hogy lenyomtam a sárkányokat, de van egy olyan érzésem, hogy innen már teljesen ugyanaz, mint az alapjáték.
  • sunmalac
    #15163
    Küzdöttem is vele rendesen, de a tisztesség így kivánta...
    Na ja, ED2K-n is jó pár verzióban fennen vagyon, de nem linkelek, ezt bizonyára nem dijjaznák.
  • Esrohnoil
    #15162
    Ritkaság h. valaki helyesen le tudja írni a nickemet. :D
  • Esrohnoil
    #15161
    DC-n is mindig van fenn vki akiről le lehet húzni. Pl most a flash-hubon épp látok egy LANT3-ast akinek megvan és szabad slotja is van...
  • sunmalac
    #15160
    Ja-ja, igaza van Esrohnoil kollegának, meg kellene valahogy szerezned az angol kiadást...

    Illetve még abba avass be, hogy mit ír az 1.30 patch telepítője. (mi a hibaüzenet)
  • Esrohnoil
    #15159
    Nem lehet angolra átállítani, az angol verzió eleve 1.30-as.
  • mollee
    #15158
    hi

    Én csak most szereztem meg a Gothic 2 és az lenne vele a problémám hogy német. van hozzá magyarítás elvileg de ugyebár az csak az 1.30 patchell működik, amit én valamilyen oknál fogva nemtudok feltelepíteni.

    Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy felrakjam az 1.30 patchet, vagy abba hogy a nyelvet hogy lehet átállítani angolra

    Köszi
  • sunmalac
    #15157
    Ez fel sem merült bennem.
  • grebber
    #15156
    Azokat a fejeket nem neked szántam.
  • sunmalac
    #15155
    Igazán stílusosan csináltad, gratula...
  • grebber
    #15154
    Már betettem én oda :)
  • grebber
    #15153
    És ezt miért nem a G3 topicba teszed?
  • sunmalac
    #15152
    Új trailer.
    Szvsz nincs benne ingame rész, de jópofa, meg minden. Kicsit már tényleg jurasic parkos beütése lesz a dolognak...
  • grebber
    #15151
    Na az alap G2 kilöve 31-es szinten fejeztem be.
    Az uccsó sárkánynál használtam a játék során 1x egy gyorsító elixirt.
    Erősnek nemvoltam valami erős 130-140-es lehettem.
    Még a végére maradt 70 pontom.
  • Takanohana
    #15150
    Végig kell járnod mind a négy átlót, kiirtani a rád törő szörnyeket, és aktiválnod kell az adott járathoz tartozó nyitószerkezetet. A járatok végén talált kapcsolókat a következő sorrendben kell aktiválnod (az irányok a kör alakú terem közepén állva, a zárt ajtó felé nézve értendők):
    - Baloldalon felfelé: Középső, Jobb, Bal
    - Baloldalon lefelé: itt csak egy kapcsoló van.
    - Jobboldalon felfelé: Középső, Bal, Jobb
    - Jobboldalon lefelé: elsőre itt is csak egy kapcsoló van, de miután ezt megnyomtad, rögtön három lesz. A kombináció: Bal, Középső, Jobb
    Minden sikeres aktiválás egyben szörnyeket is idéz a visszafelé vezető útra! Öld meg őket, majd menj vissza a kör alakú terembe, nyomd meg mind a négy frissen kiemelkedett kapcsolót, majd a kiemelkedő ötödik kapcsoló megnyomására végre kinyílik a zárt ajtó is. Menj át rajta, és intézd el a Feketemágust az oszlopcsarnokban, majd vedd el a kulcsát és a levelét. A papírt olvasd is el rögtön, és a jobboldali fal hátsó felén lévő teremben megtalálod a....

    Ezt abból a végigjátszásból vágtam ki, amit régebben lementettem maganak. Ebben jó a leírás. Megnéztem viszont, hogy Hunnen oldalán most tényleg fel vannak cserélve az oldalak. Szóval igazad van, ha a "friss" végigjátszást követted, csakugyan szívtál. Esetleg Hunnen javíthatná alkalomadtán.

    De ezek szerint csak sikerült végül így is.
  • grebber
    #15149
    Hát már bocsi de olyan szinten össze van cserélve hogy csak na.

    Na szóval a hiba:

    A végigjátszás ezt irta:
    - Jobboldalon felfelé: Középso, Jobb, Bal (hát akárhogy is néztem ez nem jobbra felfelé hanem balra felfelé)
    -Jobboldalon lefelé: itt csak egy kapcsoló van. (főleg hogy ez baloldalon lent van)
    - Baloldalon felfelé: Középso, Bal, Jobb (na ez van jobboldalon fennt)

    - Baloldalon lefelé: elsore itt is csak egy kapcsoló van, de miután ezt megnyomtad, rögtön három lesz. A kombináció: Bal, Középso, Jobb (ez van jobboldalon lent)

    Szóval kicsit fel van cserélve nem én vagyok láma.
  • Takanohana
    #15148
    A végigjátszás korrekt, a szerint mennie kellene. (Én is többször vittem már végig, és ment simán).

    Lehet azonban, hogy a magyarítás kavar be, előjött tőle már pár bug (Jack, Pedro, Diego pl.)
    Ha nagyon nem megy, próbáld meg, hogy leszeded a magyarítást addig, míg ezen továbbjutsz.
  • grebber
    #15147
    Lentebb irta a koma hogy neki sem müködött nem nézek be semmit.
    Szerintem elvan akkor baszva tényleg, csinálom magamtól azt max feljön a mérgesgáz.
  • sunmalac
    #15146
    Grebber!

    Én is többször megcsináltama végigjátszásal, és tuti jó. Igazán nem szeretnélek megsérteni, de szerintem megint benézel valamit, töltsd vissza az állást, és csinálj mindent úgy, ahogy le vagyon írva. A zárt ajtó amellyel szemben állsz, az a nagy köralakú zárral ellátott ajtó legyen, stb.

    Fog az menni...
  • sunmalac
    #15145
    Nohát, ez egy egészen új módszer, gratula.
    Bár én nem mondtam, hogy nem szerezhető meg az első fejezetben a kulcs, sőt, kifejezetten ezt erősítettem még régebben, amikor bedobtam a köztudatba a patkányos trükköt...
    (mellyel akár az első fejezetben is megszerezhető az erő amulett)