21229
  • Caine
    #15264
    NotR = Night of rhe Raven
  • Lacc
    #15263
    Én találtam valahol anno egy orc baltát csak úgy egy barlangban, azt vittem a kovácsnak :)
  • tibor16
    #15262
    ja - reggel van
  • tibor16
    #15261
    "NotR-be" - ????
  • Caine
    #15260
    Na, sikerült megoldani a problémát egy reinstall segítségével. Hogy mi volt a gond azt nem tudom, de mostmár megy, bele is vetem magam a NotR-be
  • _Atti_
    #15259
    én az első orkot..amelyik a város szélén van az erdőben egy shadowbeastel etettem meg, aztán ugy loptam el a baltát(kovácsnak) mellőle és futottam városig a szörny elől:D
  • tibor16
    #15258
    kicsit gothicoztam és a szám tátva maradt- bánya területe - az orkokat írtom a vár körül, - eccer csak az egyik dombon 2 varggal küszködök, amikor elrohan! mellettem egy shadow beast és utánna 5 ork - hogy úgymondjam lesesz@rnak :) - kényelmesen elintézem a 2 vargot, az orkok végeztek, meglátna s utánnam, kis vargabetű, megkeresem a shadow beast, megnyúzom, majd fel az ostromgépre és leszedem az orkokat is ... :)))
  • Caine
    #15257
    Köszi, bár sajnos ezt nem tudom megoldani ...
  • sunmalac
    #15256
    Hát, valóban nem írnak sok okosat a témában...
    Javaslom - ha más megoldást nem találnak - telepítsd fel egy másik gépre, és másold át a tiedre. Amennyiben a NoR-t is telepíteni akarod, akkor azt is installáld a másik gépre.
    Az átmásolt Gothic2 könyvtárban lévő cucc müködni fog.
    Hope it helps...
  • Caine
    #15255
    Hello!

    Kis segítséget kérnék:
    Amikor telepíteni kezdem a játékeot, már az első fájlnál kiírja: insufficent memory és leáll a telepítés. Nem tudja valaki, mi lehet erre a megoldás?
    Próbáltam már más fórumokon is utánanézni, de csak egy (német nyelvű) szálat találtam a témával kapcsolatban és ott se tudtak érdemi választ adni. (Azt mondták, azért van, mert kevés a normál/virtuális memória, de nálam ez se műxik)
    Amúgy 1.5G RAM van a géppen és jelenleg 3G page file. A rendszer meghajtón 3G hely a másikon 12. Tudna valaki segíteni? (A Night of the Ravent akarom kipróbálni, de amíg nem megy fel az eredeti Gothic, addig semmi esélye ...
    köszi
  • grebber
    #15254
    Torrenten nem látom sehol az angol verziót :(
  • Lacc
    #15253
    Most nézelődve a Cdgalaxisban, láttam van Night of the Raven. De itt visszaolvasgatva se világos teljesen, akkor ez most leforditott változat? Én úgy tudtam eddig, csak németül van, de ezekszerint mégsem? Van esetleg valaki aki megvette, vagy leszedte, kipróbálta?
  • Mr_no_NaMe
    #15252
    Senki se tud multi modot a gothikhoz?
  • Mr_no_NaMe
    #15251
    Köszi srácok megtaláltam!
    Sztem ez az eggyik legszarabb rész,Gorn teljesen megőrül,egy létrán nembír felmászni és többet árt mint segít(úgy kelett marvin módban felugratnom vele pár kiemelkedésen mer leesik valahova azt nem tud feljönni...:)
    Egyébként halottam arról hogy van valamijen multi mod amivel ketten tudjuk hálózatban nyomatni a gothikot!
    Nem tud erről valaki valamit?
  • Prince007
    #15250
    Ja, elsőre 5 perc alatt meglett, másodikra meg 2 napig kerestem mire meglett:D.
    (nem szeretem a bányákat, nem látok semmit benne)
  • Duzsuki
    #15249
    Ezzel én is szívtam mikor másodszor vittem végig, mert azt hittem megvan de nem. Keresd csak tovább azt hiszem ha jól emlékszem hogy, egy gödörben van ahol tarnarákok is vannak nincs túl messze az orktól. Még majdnem látótávolságban volt nekem.
  • sunmalac
    #15248
    Az a neve hogy: "[PC games eng] Gothic 2 addon - night of the raven.iso"
    A másik source meg: "Gothic 2 - The Night Of The Raven (English).rar"

    Persze láttunk már olyat, hogy mást rejt a cucc, de nincs semmi erre utaló hozzászólás...
    Ed2k, btw.
  • Mr_no_NaMe
    #15247
    Megin elakadtam a G1ben:S
    Most a szabad bányát szabadítom fel,és most kell begyűjtenem az Ork Rabszolgának a gyógyszerét.
    Találtam két piros üvegcsét,gyógyital a nevük és el vannak különítve a többi gyógyitaltól.
    Már örültem hogy milyen hamar megtaláltam a gyógyszert de nem!
    Az orknak csak azt lehet mondani hogy nem találom a gyógyszert pedig sztem már rég nálam van!
    Egyik üvegcsét egy könyv mellől vettem fel és a végigjátszás is azt mondja hogy az a gyógyszer!
    Valaki aki még emlékszik tudna segíteni?
  • grebber
    #15246
    Ezt az angol verziót hogy kell feltenni?
  • Prince007
    #15245
    Attól hogy a torrenten nincs fenn nyugodtan lehetséges.
  • thief82
    #15244
    Torrenten nincs fent! Sztem kamu!
  • thief82
    #15243
    Most, hogy elkészült a G2 magyarítása, készül a kieghez fordítás?
  • sunmalac
    #15242
    Kapsz a szupi csillagod mellé valami mást is...
    Há mittomén mi lesz. Lázadjunk.
  • Goth
    #15241
    jajmosmilesz
  • sunmalac
    #15240
    Túlfeszítjük a húrt...
  • Goth
    #15239
    linket! :D
  • sunmalac
    #15238
    Én csak azt mondtam, hogy tölthető, minek néztek Ti engem, fel vagyok háborodva teljesen.
    A kliens szerint még 5 óra van hátra, nem kapkodja el...
    Írok.
  • Esrohnoil
    #15237
    Hát ez az ami engem is felettébb érdekel. :)
  • Randal
    #15236
    Légyszi írjál már majd véleményt róla. Milyen szinkron van benne, ilyesmi.
    Az érdekes az, hogy sehol se láttam volna megjelenni angolul...
  • drH
    #15235
    Bocs, mire leírtam, észrevettem, már meg lett oldva. lehet törölni, khm. Reggel van, nagyon. Bocsánat.
  • drH
    #15234
    Azt hiszem jó pár oldal van erről a klasszikus bugról a Gothic 1 fórumában. azért kis segítség. Elvileg a bal oldali teremben a négy oszlopnál középtájt megint meg kéne hogy szólítson. Ha nem teszi, vigyük oda: mentsünk, használjunk valami átalakító tekercset, alakuljunk mondjuk farkassá, vagy valami nagyobb állattá, mert ha megüt, akkor annyi... Szaladjunk előle az oszlopokig, változzunk vissza, és meg fog szólítani. A közjáték nélkül nem lehet folytatni a játékot. Próbálkozni kell, fog sikerülni...
  • Goth
    #15233
    Én párszor végigvittem az első részt, és még csak nemis dereng hogy lett volna benne ilyesmi =)
  • Mr_no_NaMe
    #15232
    Mind1 megcsináltam végre!!!
    El kelett csalnom egy vérlégyterekcset használva aztán visszaváltoztam és az oszlopoknál megszólított!Végül aztán rámtámadt mégis nem tudtam sajnálkozni inkább örültem hogy megverhetem ezt a sánta Baalt:D
  • Mr_no_NaMe
    #15231
    Hm aki játszott Gothic I-el az légyszives segítsen!
    Már vagy 4* kezdtem el a játékot de az ork temetőnél mindig elakadtam(3. fejezet).
    Minden orkot legyaktam és mind a két fél papírt megtaláltam!
    Baal Lukor összeílesztette,és lett belőle egy ork teleport tekercs de itt elakadtam.Semmi sem történik.
    Lukor nem követ,az ork teleporttekercset sem adja oda,semmi nem történik!
    Ilyenkor mit kell tenni?
  • Esrohnoil
    #15230
    Honnan? :)
  • sunmalac
    #15229
    Ügyes, Randal mester...
    És már tölthető is a megfelelő helyekről, ráadásnyúl XP kompatibilis.
  • Esrohnoil
    #15228
    szerintem angol... ld. pirossal megjelölve.
    A magyar nyelvű kézikönyv meg gondolom az, ami a képen is van, baloldalt az a kevés magyar szöveg. :D
  • Goth
    #15227
    ez angol nyelvű kiegészítő? :O mert akkor megveszem...
  • Randal
    #15226
    Csak csendben megjegyzem:

    http://www.galaxisnet.hu/termek.php?id=7350
  • Goth
    #15225
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD