21229
  • Zóanagyvarázsló
    #20709
    Gothic 2 Gold=az alapjáték 3 CD-n+Night of the Raven kiegészítő 1 CD-n
  • akyyy
    #20708
    a gothic 2 gold tartalmazza a sima gothic 2-őt, egyébként mint jelent ez a gold jelölés?
  • Pianista
    #20707
    pls valaki aki feltelepítette a modot az elküldené nekem ezt a fájlt?: OUVENGLISHADJUSTEDLONG.BIN ami itt található: _WORK/DATA/SCRIPTS/CONTENT/CUTSCENE/
  • rotator
    #20706
    Hm, nem tudom...
    Ájutottam chapter 2-be (4 van), eddig nagyon bejön. A küldetések ötletesek, a párbeszédek humorosak és jól megírtak. Az NPC-k napi rutinja kiborító, szinte folyton mozognak. :) A fejlődés az alapjátékot idézi, mindig fix pontba kerül minden, nem drágul idővel. Pénz az éppen csak annyi van, amennyi nagyon kell. Egyelőre a troll és a goblin warrior még halálos ellenfél, ők blokkolnak pár utat. A játék valamiért eléggé szaggat bizonyos helyeken, talán mert arrafelé rengeteg a tetem? De nem vészes. Vannak helyenként új hangok, némi meztelenkedés, apróságok. Ajánlom mindenkinek, akinek már a könyökén jön ki az eredeti. :)
  • Pianista
    #20705
    nemtalál bzonyos fájlokat... nem tudom hogy pista allergia vagy a telepítő nem kóser... mostmár csak 1 fájl kellene neki, a 4 ből... mi blokkolhatja le a többi fájl telepítését??
  • rotator
    #20704
    Mi nem sikerül?
  • rotator
    #20703
    Eddig 1 óra 1 percet játszottam vele. Egyszer kifagyott alvás után, valami scripthibával, de másodjára pont ugyanazt csináltam, és akkor meg ment, szóval érdemes gyakran menteni. Valakinek, aki számtaanszor végigtolta a 2. részt, jó érzés újra az ismerősökkel találkozni. Mondjuk a terep felfedezésének öröme már nincs meg, de sok a visszautalás az eredetiben történtekre. A párbeszédek jók, a humorszint jelentősen emelkedett (persze előismeret kell hozzá), de szerencsére nem önmaga paródiája azért. Cordnál lehet nehézségi szintet állítani, ill. még most az elején mindenki dexzerity irányba próbál terelni (íjazás, rapier), de a törtőképernyő (a klasszikus harcos/mágus/íjász hármas egymás mellett, csak most a csajjal) alapján látszik, hogy minden vonal játszható. A német szinkron jópofa, néhány hang profi + a felvétel minősége is, de van olyan, aki mintha házilag egy nagyon ratyi mikrofonnal mondta volna fel. Mindegy, még mindig százszor jobb, mintha csak tátogás lenne. A zene meg a táj eddig a régi, ahhoz nem nyúltak (itt, Onar farmján kezdünk), tehát az egy az egyben Gothic 2.
  • Pianista
    #20702
    nekem nem mén
  • Zóanagyvarázsló
    #20701
    Játszani is fogsz vele? Mert érdekelnének a személyes tapasztalatok. Na meg nekem úgysem lenne rá időm :)
  • rotator
    #20700
    Kijött a Velaya mod angolul. 40 órányi játékidő, van hozzá tűrhető teljes német szinkron is, nem kell a tátogást nézni. Azután játszódik, hogy a névtelen hős elhagyja a szigetet. Egy, az első részből ismert csajjal nyomulhatunk.
  • rosti
    #20699
    Köszi-köszi-köszi

    Végre sikerült,miért is akartam én lepecselni nem is értem mikor csak krekelni kellet
  • gyonax
    #20698
    Megcrackeled 2.6-os crackkel, utána rakod fel a Startert...
  • rosti
    #20697
    Tudtok abban segíteni nekem,hogy az angol nyelvő amit ithon vettem ravenre ,hogy tudok modokat telepíteni.
    Vannak angol nyelvü modjaim de nem enged a telepités elindítására .
    Arra rájötem hogy le kéne butítani a verziot 2.6-a,de ezidáig nem sikerült.Valakinek ötlet esetleg?
  • rosti
    #20696
    Kösszi a segítséget, még mindig nem megy de sebaj majd legközelebb.Az antivirt orosz oldalon alapbol nem kapcsolom ki elvi kérdés sjna...
  • Hawk06
    #20695
    Nem tudom mi lehet a gond.Most probáltam és nekem müködik.Mindig elöször nyomok egy refresht és aztán írom be a kódot majd megjelenik egy kék link,alatta egy sárga téglalap,rákattintok a kék linkre és indul a letöltés.

    Próbáld kikapcsolni az anti-virus/Firewall-t és próbáld ujra.
  • Risen
    #20694
    December 6.-án megnyílik a http://www.risen.hu/ Első közösségi magyar RISEN oldal. Nem olyan sokkal később megnyitjuk a http://www.gothic-fan.hu/ -t is!!!!!!!


    (Ideiglenes oldal a Gothic-fan.hu elött-> http://www.gothic-sorozatok-fanclubbja.eoldal.hu/)
  • rosti
    #20693
    Bármilyen számot írok be nem indit letöltést van valami tipped hogy mi lehet a hiba???
  • Hawk06
    #20692
    Na megoldódott a probléma,az volt a baj,hogy a Gothic II/System könyvtárban lévő GothicStarter_mod.exe-vel indítottam a módot és nem a Start menüben található indítóval.Most megy rendesen.
  • Hawk06
    #20691
    Szivesen mindenkinek.
    Feltettem a módot,emgy minden faszául,az első farkas megölt (azthittem young wolf mint a G2ben :D),persze azelőtt emntettem,de nem tölti be az elmentett állást,hülye hibaüzeneteket ír ki.
    Valaki tud erre gyógymódot,esetleg járt valaki hasonlóképp?
  • Pianista
    #20690
    ahh erre vártam!!! MANY THX!!!
  • gyonax
    #20689
    Kösz hogy kisegítettél;)
  • Hawk06
    #20688
    Innen 200 kb/s -al lehet tölteni! és nem 30-al
  • Hawk06
    #20687
    Itt van egy gyorsabb letöltési link az orosz Returning módhoz.
    Katt erre "Download Page for Yandeks.Disk" -orosz tárhely
    a többit már kitalálhatod be kell írni egy kódot és le lehet tölteni.Az oldal orosz de egyértelmű én már töltöttem le kínai oldalról is :D
  • gyonax
    #20686
    Ha valakinek van gyors orosz anonim proxyja: 1.0
  • gyonax
    #20685
    Nem is írtam? Nincs fent a játék a modot meg még le se töltöttem....:S tehát egyelőre nem, bocs...
  • Pianista
    #20684
    valahova nem tudod feltölteni?? nekem max 30-kbps-el jön ami kib*szott lassú... több mint 6 óra! folytatni meg nem tudom...
  • gyonax
    #20683
    Jó a link, de elég sokszor terhelt a szerver, akkor nem lehet szedni....
  • rosti
    #20682
    A Mod 1.0-ás és a Mod 1.1-es verziot nem lehet máshonnan letölteni mert ez a link halott legalábbis nálam az oldalra mutat de ott nem lehet lehuzni
  • Rundstedt17
    #20681
    Introduced respawn monsters in chapters.
    ouch....
  • gyonax
    #20680
    Ilyenem nekem is volt, nekem csak egy régebbi mentés vissztöltése oldotta meg a problémát....

    Néhány modajánló:
    1. Nem is igazán mod: Gothic 2 Community Patch
    2. Gothic 2 Gold - Returning: Na ez már mod a javából, de a telepítése se egszerű.... Leírás:
    a, G2MDK letöltése és telepítése
    b,G2MDK Patch letöltése és telepítése
    c, GothicStarter Update letöltése és telepítése
    d, A mod 1.0-ás verziójának letöltése és telepítése
    e, A mod 1.1-es patchének letöltése és telepítése
    f, "Angolosítás" letöltése és telepítése

    Néhány tudnivaló:
    -a mod NEM KOMPATBILIS a magyarítással
    -ha eredeti gold editionünk van akkor előbb fel kell rakni az imént belinkelt community patchet, ha tört akkor egyszerűen használjunk 2.6-os cracket
    -a változatatásokat túl hosszú lenne most felsorolni, itt egy angol leírás(google translate... előre is elnézést:D[lehetne magyarra is, de megnéztem és szerintem jobb angolul:D])
    leírás
  • storm2000
    #20679
    Ja, tuti. Szerintem egy bug vagy nem tom.
  • Mr_no_NaMe
    #20678
    Biztos, hogy föltöltötted te azt az Eye of Innost?
  • storm2000
    #20677
    Letörlöm a magyarítást hátha az a ludas. Reménykedem. Ja, és kösz!
  • Zóanagyvarázsló
    #20676
    Akkor pedig meg kellene tudnod sebezni. Bug lehet, talán a magyarítás okozza. Esetleg megidézhetsz egy démont (tekercsből), hátha ő szerencsésebb.
  • storm2000
    #20675
    Feltöltöttem,Orkmészárlóval (65) és Barbár csatabárddal (75), 100% az egy és kétkezes kardforgatásom, és használok magyarítást. Huhhh...
  • Zóanagyvarázsló
    #20674
    Feltöltötted rendesen az Eye of Innost? Mivel támadod? Karddal? Mekkora az erőd és a fegyvered sebzése? Honosítást használsz?
  • storm2000
    #20673
    Az alap verzióban a mesterkard annyit sebez mint az orkm. meg a kinzó. Amúgy az van a tolvaj céh vezérének is. Azért kösz. Most viszont van egy kis bajom. Már mind a három sárkányt kinyirtam, csak a 4. a jég maradt. Amikor megszólítom, csak azt lehet tőle kérdezni, hogy ki ő, meg, hogy ki az istenük. Ez után megtámad, de sebezhatetlen. Eddig nem volt ez a hiba. Segitsen valaki!
  • Zóanagyvarázsló
    #20672
    65/65, nem mintha sokat számítana. Egyébként ezeknél jobb egykezes nemigen akad, illetve azokhoz az ember könnyen hozzájuthat később, ha megfelelő kaszthoz tartozik.
  • Pianista
    #20671
    alap vagy NoTR?? ha NoTR akkor asszem a Mesterkard(ügyességalapú) ami xardas régi tornyában található a bányakolónián, NoTR-ban 120 a sebzése, alapban 60 és 60 ügyesség kell mindkét verzióhoz.
  • storm2000
    #20670
    Hello! Van jobb egykezes az orkmészárlónál ( meg a kinzó fejszénél )?