21229
  • Pingu
    #15424
    Köszi ki jútottam:)))
  • Pingu
    #15423
    Köszi meg találtam:)))
  • tibor16
    #15422
    Mondjuk itt 5 van, azért remélem jó lesz...
  • tibor16
    #15421
    Ezt találtam.
  • Pingu
    #15420
    nincs már néztem
  • tibor16
    #15419
    A monostorban Goraxtól vehetsz kulcsot (asszem így hívják). Annak idején én is beleestem ebbe a hibába, de mivel későn jött a segítség, vissza kellett töltenem... A sima G2-ben még ki lehetett mászni onnan...
    Takanohana, Pingu - már nem emléxem, de nagyon jó kis végigjátszás van a fenti link alatt - nincs benne?...
  • Pingu
    #15418
    hi nem tud valaki egy kodot amivel kijuthatok a monostorból? Ugyanis ugy mentem be hog nem vagyok tag és az ajtó zárva, most nem tudok kijutni (és mentetem).
  • Pingu
    #15417
    a szigeten lévő meg van, a Bengar meleti is meg van, a bányavölgyi is meg van, viszont a Innos szobor környékit nem találom:( az ott van az orjás csotányok környékén (mármint a föld turok vagy mik)?
  • Takanohana
    #15416
    Hi!

    Ha megvan már a barlangból a kincs, (ez az első), akkor kell még négy. A szigeten van egy, aztán ha mész tovább Buster kunyhójától az úton, jobb felé le kell térni, és egy ösvényen bemenni egy völgybe. Egy Innos szobor lesz a bejáratnál jobbra, és pár dögevő. A völgy túlsó végében lépcső, ami Bengar tanyájához vezet, illetve átlósan egy banditatábor. Na ebben a völgyben menj rögtön balra, a sziklafalat követve, és meglesz a második.
    A harmadik Bengar tanyáján van a tóra néző kiugrón, a negyedik meg a Bányavölgyi átjárótól balra, a vízesés mellett.
  • Pingu
    #15415
    Hello!

    Tud valaki nekem segíteni, mert elakadtam.
    Egy Greg nevű ipse megkért hogy szegyek össze neki 4 kincset de csak hármat találok, és nem tudom hol a negyedik, valami lépcső alatti üregről beszél de, sehol se találom.

    A segítséget előre is köszönőm:)
  • Takanohana
    #15414
    Hi!

    Az Addonban Bartok mesél egy haverjáról, Trokar-ról, aki eltűnt. Ha jól értettem (nem valami erős az angolom), akkor valami mocsárhoz ment füvet szedni (?). Felbukkan valahol ez a Trokar, vagy ezt csak úgy beletették minden folytatás nélkül?
  • tibor16
    #15413
    Eeegen, fázni nem volt ideje, mert elég gyorsan vége lett. Két csonti volt a segítségemre. A neve Finkreght, de én is most néztem utánna mert elfelejtettem. Mindig vmi Fjodor Fjodorovics jutott eszembe :)
    Az 5. fejezetben Xardas tornyának a megtisztítása a démonoktól is félelmetesen gyors volt, - 100 % egykezes, Beliar kard, 160 erő, - nyami. Megjegyzem, a kardomnak vmi baja lehet, - zárlatos vagy mifene, mert olyanokat szikrázik, hogy a démonok is csuklórohamot kaptak tőlle :))
  • Mr_no_NaMe
    #15412
    Én ezek közül 1et jegyeztem meg a Pendrodort
    Bár a pendrodor az sztem a tűzsárkány volt vagy a kavics sárkány,nemtom.
    Egyépként nem fászik esz a szárkány met ott oan hitek fan mintik!
    Én nemis tom hogy bír azokall a befagyott szárnyakkal repülni szegény
  • tibor16
    #15411
    nnaa, ki vagyoook?
  • Ottto
    #15410
    Jah, nagyon nagy kár hogy csak németben van. Angolban én is megvenném!
  • Esrohnoil
    #15409
    Nem az enyém... nekem angolul kellene ilyen.
  • tibor16
    #15408
    Gratulálok, ez tényleg nem semmi...
  • Mr_no_NaMe
    #15407
    Ez gyűjtemény
  • Esrohnoil
    #15406
    G2Gold
    G2Limited
    G2 kártyák
  • tibor16
    #15405
    igen, valóban, igazat adok - de ahhoz képest ami az addonban van - szinte befejezetnek tekinthető :)
  • Gary
    #15404
    Kötözködnöm kell, mert a G2 hegyei sincsenek mindenhol befejezve! Sőt! Nekem sikerült egy meredek fal és a "tövében" lévő nagyobb kő között kipotyognom. Assz'em arrafelé volt, ahol egy bandita okoskodik a függőhíd előtt... a függőhíd után a baloldalon.

    Én is szeretek mászkálni, beszorulni már kevésbé... :)
  • Esrohnoil
    #15403
    6-7-szer? :) Az kevés...
  • Caine
    #15402
    Az enyém sem. Most jászom végig hatodszor vagy hetedszer. Minden sarkát ismerem, még az addont is háromszor végignyomtam. Vagy attól kellene csökkenie a játékélménynek, hogy benéztem egy-két helyre ahol még nem jártam?
  • Esrohnoil
    #15401
    Felőlem...
    Nem az én játékélményem romlik. :D
  • Caine
    #15400
    Az ork kerítés mögé be lehet jutni teljesen hivatalosan is, a jobbszélénél lehet felmészni rá, ahol a patak befolyik alá. Egyébként nincs ott semmi érdekes, csak egy tábla. A #15380-ban láthatod, a második kép az.
  • Caine
    #15399
    Hogy mikor mit csinálok a saját játékomban, az hadd tartozzon már rám.
  • Randal
    #15398
    Megnézhetnéd nekem, hogy a G2 részében a Bányavölgyben mi van az ork kerítés mögött. Mivel létszik pár hajóárbóc, kíváncsi lennék, hogy milyen hajók, ha vannak ill. mi van ott. (Gondolom semmi, de hátha)
  • tibor16
    #15397
    meg van... de eléggé kiábrándító volt fentről a terep. A sima G2 hegységei be vannak fejezve, nagyjából felülről is bejárhatóak, marvin nélkül is. Itt viszont tele van lukkal, ahol kiesel a játékból - szó szerint. ííííímindig izgatott az addonban a banditatábor bányájában a kripta bejárata, ahol kilátni az égre, most megnéztem, épp csak van egy kis terasz rész és köröskörül semmi... kár volt megnézni..
  • tibor16
    #15396
    ..az, hogy 5-ödjére játszom, és eddig nem használtam, talá mentesít.. amúgy meg vállalom... :)
  • tibor16
    #15395
    ... köszi, feltétlen kipróbálom - föleg, hogy nincs más módja, hogy az addon hegyeire feljussak... :)
  • Esrohnoil
    #15394
    Mocskos csíterek.
  • Caine
    #15393
    Aha. Tehát:
    Ha marvinban megnyomod az f8-at, akkor ugrik eggyet a karakter. Gondolom észrevetted már. Ha szépen ütemesen nyomogatod az f8-at, akkor egy időután elindulsz előre is a levegőbben. Jobban hasonlít ugrálásra, mint repülésre, de nagyon gyorsan (és légvonalban) lehet így haladni. Én szoktam használni, ha nincs türelmem lesétálni valahova .
    Remélem érthető volt.
  • tibor16
    #15392
    -de azt kérdezem, hogy hogyan (marvin módban). mia kód, vagy mit kell beütni és mit csinál - repül? (de jó lenne...) sz'al egy kicsit bővebben...
  • Caine
    #15391
    Naszóval:
    A kalóztábortól lehet errefelé eljutni jó nagy kerülővel. Sajna 2 helyen nekem is marvint kellett használnom, de lehet van ott is valami trükkös megoldás, csak én nem jöttem rá. Persze az is lehet, hogy "hivatalosan" totál máshonnan lehet oda eljutni. Vagy sehogy. De a 2 esetet leszámítva nagyon szépen el lehet jutni a kalózoktól az autóig, szal lehet mégis az a megoldás. Ha sikerül marvin nálkül, szólj!
  • tibor16
    #15390
    hi, akkor most az addonban, hogy is volt, hogy ott kötöttél ki ahol az autó van? Nem baj ha marvin, csak mit kell csinálni, hogy feljussak oda. Próbáltam, de csak ennél alacsony helyekre, a kalóztábor fölé sikerült eljutnom.. -van vmi repülési mód, vagy vmi trükk?
  • Caine
    #15389
    Pontosan ez történt, ha megnézed a képet (#15379) látható, hogy Raoul éppen átköltözik a túlvilágra (és nem csak padlót fog) utána már természetes, hogy visszaszerzi az ember fia a nehezen megszerzett trollbőjét. Főleg ha az fekete.
  • Takanohana
    #15388
    Elolvastam Dexter levelét is, különben Vatras el sem fogadta volna a küldit. Érzésem szerint MINDENT megcsináltam, amit kellett. Mondom, volt már levelem Vatrasrtól Saturas részére, és Lares is jönne velem, csak azért nem jön, mert a kikötőt nem hagyhatja el.
  • Mr_no_NaMe
    #15387
    Emm mikor Raullal üzletesz és cseréltek,csak ütögessed meg a feje búbját vmi husángal,azt lootold vissza a fekete troll bőrét
  • Caine
    #15386
    Ugye nem is kell mondanom, hogy nem gothic1-es irányítással kell próbálkozni. Nekem már nagyon jól megy, már tv-t bézni is tudok közben, csak néha visszanézek, hogy él-e még az ellen
  • tibor16
    #15385
    egy kissé ott van - nemde?