21229
  • tibor16
    #15504
    van egy varázslat, amit martintól lehet venni, vmi túlvilági lényekre szabott, asszem villám és földalatti holtak vannak rajta, a neve Paladin Zauber és 600 a sebzése. Ha van vagy 3 nállad, és van időd sorban elsütni, hogy ne tudjon gyógyúlni akkor nem olyan nagy ügy. Minden túlvilági elleni varázslat jó szolgálatot tesz.
  • Bravoman
    #15503
    Sziasztok!

    Ott figyel a gépemen már egy ideje ez a játék, most filózok rajta, hogy nekiállnék. Szerintetek érdemes úgy elkezdeni, hogy az első résszel nem játszottam? Vagy inkább kezdjem azzal?
  • reménytelen
    #15502
    A Gothic sorozat az egyetlen olyan játék, amelyben fair playnek ítélem az örökélet-kódot. Miért? Hiszen az összes olyan karakter, amely a játék főszálához kell, halhatatlan. És ki járul hozzá legjobban a történethez? Hát a főhős! Akkor ő miért ne legyen halhatatlan?
  • Pingu
    #15501
    Ti hogy öltétek meg a sárkányokat nekem alig sikerült pedig koddal játszotam kod nélkül hogy lehet megölni öket? (úgy sokal jobb lenne)
  • tibor16
    #15500
    szép, -örök darab
  • reménytelen
    #15499
    Itt vannak:

  • Tusko1
    #15498
    Légyszi!
  • reménytelen
    #15497
    Nem tudom, hogy ezen a fórumon ki mit tud a kiegészítőről, de azt elárulom, hogy van kiadott angol verzió, és hogy kapható a CdGalaxis üzleteiben. (Én is vettem egyet, 3990 Ft, és ha van rá igény, berakom a borító meg a CD fényépét is.)
  • Pingu
    #15496
    Köszi:)
  • tibor16
    #15495
    nna, mégiscsak meg lehet szerezni a 20.000 pénzt, csak vissza kellett mennem és legyakni mindent ami alien volt. Pl a banditatábort bányászostúl kipucoltam, vagy a váron kívűl élőlény nem maradt a mine területén. A marvinnal szerezhető páncél (sárkányvadász) nem tudott annyit. Ahhoz Garond vagy Oric páncélja köllött volna, de mint mondtam, nem volt élvezetes a könnyen szerzett cucc, így aztán maradt a gyilok :)))

  • kalvin_imarow
    #15494
    Na befejeztem a gothic-ot (a második részt) nagyon király volt. Nem tudtok hozzá valami patch file-t amivel lehet még mászkálni miután vége lett a játéknak?? Mert az nagyon király lenne mivel még vannak küldetések.........
  • Szolnokboy
    #15493
    az enyém 1.30 alap gothic 2 peccs és 2.6os kieg peccs
  • tibor16
    #15492
    ez annál bonyolultabb, mert pl nekem a régebbi német verzióhoz van angolosításom, aminek a verziószáma nem biztos, hogy egyezik a neked meglevővel. A honlapját meg néztem és nekem nem működött.
  • Szolnokboy
    #15491
    A gothic 2 kieghez hol találok angolosítást ?
  • Hunnenkoenig
    #15490
    Ezt nem tudtam, de akkor az addonban levö fajlokat is küldhetitek vele, ahogy lentebb irtam.

    Köszi
  • Hunnenkoenig
    #15489
    Sracok!

    Ha valakinek a legujabb original verzio van meg a Gothic2-böl, vagyis az 1.32 (valahol a menü alatt latszik a verzioszam) az küldje el nekem e-mailben az ou.bin, ou.csl, gothic.dat és menu.dat fájlokat!

    Ezek kellenek ahhoz, hogy ki tudjuk deriteni, miert nem müködik ezzel a verzioval a magyaritas!

    Az emailcim [email protected] vagy [email protected]

    Köszi!
  • drH
    #15488
    Jájjj. Ez a "szintén érdekes" mit takar vajon? ;-)
    (nemkomolyankérdezőreménykedőszmájli)
  • Randal
    #15487
    Halihó!:)

    Az Addon fordítása szintén érdekes lesz, mivel a német verziónak és az angol verziónak (nem tudom, tudsz-e róla, de Mo.-n megjelent angolul) más a verziószáma és a fene tudja mik a változások.
    Szeptemberig pedig jó pihenést és munkát:)
  • Hunnenkoenig
    #15486
    Akkor rosszul nezted. A kiegeszitönek itt a vegigjatszasa:

    http://honositasok.com/DNdR_vegig.html

    A linkekben ott van: Die Nacht des Raben
  • Peterson2000
    #15485
    Csá. Nem gond! Körülnéztem jobban, és találtam egy CD-t amire korábban kimentettem a Gothic II-t is. Hála Istennek! Vagyis nekem. :)
    A 4. rész végén vagyok, épp most nyiffantottam ki vörös sárkányt. Az ötödik rész vége végülis már csak egy fejezetnyi nyomulás, és már azt is tudom hogy mit kell csinálni, szóval gyorsan beérem magamat (értsd: pár hónap). Azért köszi a mentést! Ha felrakom a kiegészítőt, lehet hogy egyszer még szükségem lesz rá...
  • tibor16
    #15484
    Jah, ez Pingunak szólt
  • tibor16
    #15483
    "
    4 –Egy furcsa szituáció
    Amint bejutottál, Senyan leszólít. Ha beszéltél vele, menj Esteban-hoz, megkapod „Az orgyilkosság” küldetést. Menj vissza Senyan-hoz és mondd neki hogy
    Beszéltél Esteban-al, mire o azt kéri toled, hogyha megtalálod a merénylot öldd meg. Mondd neki hogy úgy látszik nincs más választásom, majd beszélj Snaf-al
    a fogadóssal. Kérdezd meg tole, hogy hogy tudod megtalálni a merénylot, és menj vissza Senyan-hoz. Mondd neki, hogy visszalépsz, erre o rádtámad.
    Öld meg, a küldetésnek vége."
    -ezt onnan ollóztam. Használd a szerkesztés/keresés funkciót fennt a menüsorból, ha beírod - Esteban - mindebnt kikeres, ahol csak előfordul a név és - voila :)
  • Pingu
    #15482
    A leírásban nincs benne a kiegészitő küldik, többször is megnéztem.
  • tibor16
    #15481
    Olvasd el a magyar leírást, fönt, az itt alatt. Mellesleg Snaf-al kell beszélni aztán meg meg kell Senyan-t ölni - asszem.
  • Pingu
    #15480
    Hi!

    Tud valaki segíteni, a kiegészítőben Esteban adott egy küldit hogy derítsem k,i hogy ki akarja kicsinálni,de elakadtam.
    Előre is köszi:)
  • tibor16
    #15479
    jeeeeh, üdvözlégy és Innos legyen veled. Már asszittem mostoha gyerökké vált a Gothic. Jó munkát, és köszönjük. Várjuk a híreket, ha van időd kukkants be a fórumra....
  • Hunnenkoenig
    #15478
    Sziasztok!

    Ide is irok, mert egyre többen kerdezik:

    A Gothic2 uj hivatalos verzioja az 1.32. Ezzel a magyaritas csak felig fut. Sok szöveg angol marad.
    Meg probaljuk megcsinalni, hogy kompatibilis legyen a forditas vele, de nem tudjuk mikor lesz kesz. Valszeg majd csak szeptemberben.

    Az addon forditasa is akkor kezdödik.
    Azzal el leszünk a Gothic 3 megjeleneseig :-))

    Na üdv es jo jatekot!
  • tibor16
    #15477
    sajnos nincs olyan mentésem (sima G2) ami a 6. rész közelében lenne. Csak olyan van amikor választás előtt vagyok, hogy melyik kasztba lépjek... sorry..
  • tibor16
    #15476
    gondolom - közel mész amig a név meg nem jelenik - o betű - és utánna F8 - gondolom
  • kalvin_imarow
    #15475
    marvin modba hogy kell feléleszteni az ürgét?? mert magamat az egy dolog.......... egyébként én sem használok marvint
  • Esrohnoil
    #15474
    Azt naon helyesen tetted. Csak arra jó h. elszúrd a játékélményt.

    kalvin-nak:Sűrűn kell menteni, h. ha véletlenül meghal vmi fontos npc. akkor visszatöltésnél ne érjen nagy veszteség, és akkor nincs baj.
  • tibor16
    #15473
    Mellesleg szereztem marvinnal 1 jobb sárkányvadász pácélt, aztán egy idő után visszatöltöttem 1 megelőző állást, mert nem volt jó érzés jáccani így. Úgyhogy én abbahagytam a marvinozást...
  • tibor16
    #15472
    ha még megvan a teste, mer különben...
  • tibor16
    #15471
    Lehet árúsnál is venni, de f..gom nincs hol. Amikor az orkokat ölöd, vmelyik sátorban is van 1.
    A szivekről - asszem a felsővárosban a kereskedőnél mintha lehetne venni. Nekem van az inventoriban, de hogy mikor került oda, foggalmam nincs. Talán a könyvtárban a démonlordtól... xardasnál is lehet 1 a toronyban, amikor meg kell tisztítani a démonoktól... nemtom - zsoldos vagyok és varázslat nuku, úgyhogy nem figyeltem..
  • Prince007
    #15470
    Akkor éleszd újra:)(Marvin mód rulzz:)
  • kalvin_imarow
    #15469
    na most a legdurvább hogy lehenteltem egy démont és nagyon nincs benne szív :-(
  • kalvin_imarow
    #15468
    Tibi! És ha az a csóka már nem él :-( mert előttem nyírta ki valami vad :-) Akkor el is felejthetem ezt a lángnyelv dolgot? mert akkor kiakasztom a varázslót a szögre :-( Ja és még egy kérdés kőgólem szive? vagy esetleg démon szive? na ezeket honnan ??
    mondjuk a démon szive az a régi démontoronyból elhozható (ott egy démon ha jó emlékszem)
  • maxius
    #15467
    Levertem Valentinot, a gazdag ficsúrt (:D), volt nála 200 arany, amiből 100at leadóztam, és 1 kulcs a házához..vagy valahova. Kérdésem a következő:
    Hol a háza? (annyit sejtek, hogy a felső negyedben)
  • tibor16
    #15466
    Ha megtanultad a lángnyelv kinyerését, minden tűzgyíktól, amint legyőzted, kinyerheted. Azthiszem az a vadász tanítja, aki a kősárkány előtt, a régi bányavölgynél, egy sziklamélyedésben áll (Gestath??), ő tanítja a rákpáncél kinyerését is.
  • kalvin_imarow
    #15465
    Sziasztok!! Egy kis Help-re lenne szükségem. Mágusként a Nagytűzviharhoz nem találok lángnyelvet lécci mondjátok már meg merre lehet találni............. köszönöm