21229
  • Broafka
    #15744
    hát valahogy úgy :)
  • Takanohana
    #15743
    Ezen nem is kell, én is azt írtam, hogy a mágus az elején szív, és csak a végére erősödik meg brutálisan. Ha harmadokra osztanánk a játékot, akkor az első harmadban a vari csúnyán le van maradva a másik kettőtől, a másodikban kb. egy szinten vannak, míg a harmadik harmadban messze elhagyja őket.
  • Broafka
    #15742
    ööö, igazad van, ezzel nem vitatkozom, mert kicsit rosszúl fejeztem ki magam, kb arra az időre gondolok, amikor még nincsen 500-600 manád, és nincs meg a nagy villámcsapásod, mondjuk kb erről, de most nincs olyan kedvem hogy most erről vitatkozzunk
  • Takanohana
    #15741
    Vitatkozzunk.

    Full táp mágus, emlékszel?

    method 1. Messziről megdobja az egyik orkot bármivel, a rá rohanó tömeget egy jéghullámmal befagyasztja, majd két tűzeső, és az orkoknak végük.

    method 2. Idéz annyi démont, amennyit tud, majd iszik egy kortyot, megdobja az egyik orkot, és a démonok mögé húzodva végignézi, hogy pusztulnak el az orkok.

    Lehet további módszereket is alkalmazni, alényeg, hogy full táp mágus ellen az orkok esélytelenek.
  • Broafka
    #15740
    részben veled is egyet értek, de hogy a varázsló írt az orkok között, nah, erről is vitatkozhatnánk!
  • Broafka
    #15739
    érdekes nézőpont, megkell hagyni
    én valahogy úgy voltam vele hogy:

    Milicista, paladin:
    ezzel a legkönnyebb végigmenni, mert bejutni a városba nem nehéz, de a városon túl (legalábbis a kiegben) elég kemény kis szörnyikék vannak, és a városban sok xpt lehet gyűjteni, ezálltal tanulni is gyorsabban lehet, és ha csatlakozol a milíciához akkor már egy olyan normálisabb páncél is van rajtad, én úgy voltam vele, hogy ameddig nem csatlakozol egyik kaszthoz sem addig minek rád armor, úgy értem, minek költeni pénzt, na mind1, ez egyéni dolog

    zsoldos, sárkányvadász:
    hát kinek hogy, szerintem ez egy elég kiegyensújozott karakter, úgy értem se nem nehéz vele játszani se nem könnyű (bár az igazat megvalva ha már megvan a Claw of Beliar akkor már se zsoldossal se paladinnal nem nehéz játszani), nekem a bejutás okozott egy kis nehézséget a kiegben, leginkább Jarvis tesztje, mert Rodot nem nehéz leverni miután elvettük a kardját, és Festert sem nehéz megverni, de a többi az már kemény dió, én úgy voltam vele hogy belelőttem egy nyilat Roul-ba (így nem szólt szentenzának) és őt vertem meg, onnantól már nem volt vészes a tovább menet

    novícius, varázsló:
    azzal egyet értek hogy az egyik leg szórakoztatób kaszt, de nagyon nehéz, már a bejutás is combos (1000 arany+bárány össz: 1100) bár hallottam hogy a kiegben nem kerül duplaannyiba minden mint a normálban, de megölni valakit varázslóval, hááát, elég nehéz
    legalábbis addig amig nincs meg a nagy villámlás, azzal tényleg könnyebb valamivel, bár mondjuk én nekem a démon idézés tetszett még, az is nagyon kedves kis varázslat, csinálni kell belőle rúnát, megidézni, aztán már jöhetnek a szörnyek, csak emberek közé ne kerüljön

    bocs hogy hosszúra fogtam, nekem ez a meglátásom
  • Takanohana
    #15738
    Elmondanám én is a véleményemet.

    Szerintem sem az alap G2-ben, sem a kieg-ben nincs rendesen kiegyensúlyozva a három karakter, bár a kieg közelebb áll hozzá.

    Az alapban a paladin végig előnyben van a zsoldossal szemben, (lehet vitatkozni, majd megvédem az álláspontomat). Csak néhány példa ehhez: végig jobb páncél, sebződés veszélye nélküli irtás, támadó varázslatok. A mágus viszont az elején szív rendesen, a végére meg túl erős is lesz.
    Aki mást gondol, az képzelje el, hogy mindhárom full táp karakterrel, (persze a fullt a kaszthoz illő tulajdonságokra és képzettségekre értem) sorban neki kell menni egy komolyabb ork csapatnak, mondjuk 3-4 elit, 5-6 sima, meg 2-3 sámán. Hát a zsoldos nekikront a kardjával, aprít, aztán széztszedik. Esélye sincs. A lovag dob 1-2 varázslatot, aztán számszeríj, végül kard, ha szerencséje van, elfogynak, mire lecsapnák. Az esély kb. 50-50%. Mágust nem is kell ragozni, az orkoknak esélyük sincs ellene.

    Az addonban a zsoldos megerősödött, köszönhetően a számszeríj használatnak, meg annak, hogy a lovagnak sincs már annyi pontja, hogy több felé is fejlesszen (íj, kard, mana). Beliar karma is őket segíti, a mágus a helyette kapott rúnákkal nincs kisegítve. Plusz ők tekercsről olcsón nyomhatják vész esetén az erős varázslatokat, míg a mágus egy jobb rúnájához rengeteg mana kell. Szóval a varázslót az addonban visszavették kissé, a zsoldost meg előrenyomták, így már közelebb állnak egymáshoz. De szerintem a fenti sorrend még mindig megmaradt.
  • Duzsuki
    #15737
    Nah!

    Elolvastam mindenki véleményét.
    Otttó valóban igazadvan, de mégsincs igazad. A zsoldossal tényleg egyszerű végigjátszani és pont ezért könnyű is.

    (szeintem)
    Zsoldos:
    Szerintem ez az a karakter amelyel elösször kellene végig tolni a játékot. (sajnos én sem vele toltam elösször) A zsoldos az a karakter amelyik a legjobban van kiegyensúlyozva, értem ezalatt azt, hogy kb. a játék elejétől ugyan olyan könnyű vele játszani mint a végén.

    Ijjász (milicista paladin):
    Na ez az a karakter amelyik tele van ellentétekkel mert tulajdonképpen vele a legnehezebb is meg a legkönnyebbis játszani, mért mondom ezt, mert nagyon egyszerű lenyilazni az ellenfeleket, de ha szinte csak ijjra gyúrsz akkor közelharcban van gond, ha meg nem gyúrsz ijjra jó a közelharcban de már nem übertáp az ijjászat. Énnekem az alapban a 6. fejezetben nagyon könnyű volt, nem nem is túl könnyű volt vele játszani. És egyben a hirtelen megjelenő ellenfelek miatt nehéz is.

    Mágus:
    Hát ezzel a karakterrel volt a legnagyobb élmény játszani nekem. Az elején mondjuk sok a szöszmötölés és nagyon sokat kell menekülni, de ha megvan a villámcsapás és sikerült a mannát feltonázni ugy 500-600 közé már semmi nem állhat az utjába legyen az élő vagy holt.

    Na nekem ez a véleményem.
  • Broafka
    #15736
    a 3 az olyan január tájt fog kijönni nem?
  • Ottto
    #15735
    Áhhhh hülyeségeket beszélek pár év múlva már a hármat nyomjuk újra meg újra :D
    Bár megjegyzem, ezek a játékok sosem mennek feledésbe. Az 1et néha még mindig kedvem van végigtolni.
  • Ottto
    #15734
    Pár év múlva valószínűleg nálam is ez lesz, de én csak most jutottam hozzá a kieghez.
  • tibor16
    #15733
    Az addon legjobb fegyvere a Beliár kard és kész.
  • reménytelen
    #15732
    Hát igen, mivel mindig bezárják, ha valaki külön az Addonnak nyit témát, ezért kénytelenek itt beszélni róla természetességgel...
  • Ottto
    #15731
    őőőőő.....tárnarákkitin eltávolítás 3lp? Táblák? Hoppá te az addonról beszélsz! Ezzel a vitával várjunk még egy kicsit, addig amíg még kétszer végigtolom....
    Megjegyzem, az alapban a berserker axe nemjobb a nehéz érc-sárkányölőnél :)
  • Hasse
    #15730
    Igen, kétkezesben annak van 180-as sebzése, a napkör felé néhány anorexiástól el lehet szedni a 190-es sebzésű dragon slicert, meg ott a 200-as nagybalta. Egykezesnél és hatótávolságban a zsoldos fegyverek vezetnek, az tény.
    Páncélnál meg a Tárnarákos gyakorlatilag van olyan jó, mint a Nehéz milicista vért, ha 3 LP-t rá tud áldozni az ember, később meg gyakorlatilag ugyanott van a kettő, pláne, ha azt is nézzük, hogy a sárkányvadász egyel többször kap páncélt.

    Íjászként inkább a sebzéssel vagyok most gondban, mert spórolok a táblicákkal 90-es dexig, oda meg azért nem lehet egyhamar eljutni.
  • Ottto
    #15729
    Számomra az csak idegesítőbb lenne. Mint a goblincsontik (jajj deutálom mikor néha leviszik a fél életem, oszt a térdemig nem érnek fel)
  • Ottto
    #15728
    Nem-e? Namegáljcsak! :D
    Nem arról van szó hogy megy-e hozzá, hanem hogy véd! (amúgy megsúgom, nem néz ki olyan rosszul anehéz lovagpáncélon egy sárkányíj, vagy akár egy harci íj) Íjjal nem lehet védekezni, kardal igen, ezért kell a jobb páncél.
    Tudtommal az ore dragon slayert csak zsoldosoknak tanítják meg, tévednék?
  • tibor16
    #15727
    ez tényleg jó - már csak az a kérdés. hogy a tulajdonségai is törpülnek? - mer ha nem, az elit orc az addonban, legalább is a 3-4 részig egy q@rva kemény törpe lenne :)
  • reménytelen
    #15726
    Ok, a cheat tényleg rontja a játékélményt, ezért a végigjátszáshoz ne is használjuk! Azonban miután végigvittük a játékot (ajánlott esetben mindhárom kaszttal), elkezdhetjük az úgynevezett "baromkodást" (ahogy én hívom). Szoktam például Marvin módban átírni fegyverek tulajdonságait úgy, hogy mondjuk a Large Ore Dragon Slayer-rel föl tudjam kapálni a kertet, esetleg lantként tudjak használni egy íjat. Még egy dolog, amit érdemes kipróbálni:
    Edit focus-szal átírod egy NPC guild-ját 18-ra (birka), és ezután azt az embert le lehet kicsinyíteni úgy, mint egy szörnyet! Utána visszaírod az eredeti guild-ot, és tadamm! Kész a Hüvelyk Matyi!
  • Broafka
    #15725
    egyet értek veled, én is utálok cheattel játszani, elrontja a játékélményt!
    1X használtam a játékban cheatet, de akkor muszáj volt mert bugos volt az a rész, és akkor nem tudtam volna tovább menni, BÁR lehet hogy valamit nem csináltam meg vagy nem olvastam el vagy ilyesmi, de a végigjátszás szerint nem kellett semmi ilyesmit csinálni, szóval nem tudom
  • Esrohnoil
    #15724
    Egy igazi mágus sosem tenne ilyet. Én személy szerint beleépítettem volna a játékba h. cheattel ne engedje végigjátszani.
  • reménytelen
    #15723
    Az igazi nagy mágus a szolgálatába tudja állítani a Marvin-módot...
  • Hasse
    #15722
    Vájkáljuk meg inkább a mágust kelléktárát kicsit jobban, mondjuk Chapter 2-ben hogy jut hozzá Innos pirosrucis szolgája a cseresznyebefőtthöz, ha két Ork állja el a spájzba vezető utat?
  • Hasse
    #15721
    Szerintem viszont a jobb páncél inkább a közelharcnál fontos, fegyverek terén a zsoldosok meg csak egykezes fegyver választása esetén vezetnek, lévén a legnagyobb két kétkezes nincs kaszthoz kötve. Meg amúgy szerintem lovagpáncélhoz nem megy az íj:)
  • Broafka
    #15720
    jah!
    Amúgy meg most így hirtelen nem jut eszembe hogy kell-e valamilyen tulajdonság a Claw of Beliarhoz, de mindenesetre sztem az a legjobb fegyver, és nem nagy áldozat -5 HP-t költeni érte
    a normálban én úgy csináltam hogy összeszedtem kb 30 LP-t (ami a városban nem nehéz, mondjuk a kiegben többet is össze lehet szedni már, mind1) és elgyalogoltam Busterhez aki egy kis csata után megtanított engem normálisan kardozni
    és még ha varázsló is az ember, azért célszerű jól kardozni
    persze hozzá teszem hogy ezek csak az én normál G2-s tapasztalataim, a kieggel nincs tapasztalatom, mert még csak Paladinnal vittem végig, de azzal nem volt olyan nehéz
  • tibor16
    #15719
    igaz, és legyen már vége.
    Amint írtam, - jáccunk, ott nem érhet baj senkit. Az egy tiszta terep - a fekete az fekete, az ork az ork, ütni kell és kész. Ebben egyet érthetünk. Különben is én szóltam...
    - már a spájzban vannak...
  • Broafka
    #15718
    te biztos szereted az autós játékokat, manőverezni biztos tudok, még nem próbáltam, kiskaput meg nem szoktam keresni, vagy beleütközök, vagy ő talál meg engem
  • tibor16
    #15717
    én nem kaptam fel a vizet, csak utálom, ha vki miután megcsinált vmit, nem vállalja fel, hanem keres egy kiskaput, taktikázik és igyekszik újjabb manővert végrehajtani.
    Az meg hogy Te hova sorolsz - teljesen hidegen hagy. Nekem nem jön be ez a duma... először mindig a cselekvést nézem és aztán ki mit mond.
  • Broafka
    #15716
    hát én a normálban úgy voltam vele, hogy varázslóval végigszenvedtem, addig amíg nem jött a "summon demon" vari, csináltam belőle rúnát és az aranyos mindenkit leszedett
    Csak volt néha hogy emberek közé is beszabadult, az meg a polgároknak nem tetszett nagyon
  • tibor16
    #15715
    Jahh - igaz. A
    zsoldossal nekem is eccerűnek tűnik (most azzal jáccom) - talán azért nem szerettem emg a karaktert annyira. A varázsló - nekem a király. Igaz, amikor a zsoldos vagy a paladin levág egy orkot akkor a varázsló csak szaladgál körülötte, de amikor a legjobb runák megvannak - nah igen, akkor meg talán túl könnyű is. Hát mindenki a vérmérséklete szerint.
    Az biztos, amikor varázslót csináltam, piszkosúl hiányzott az erőből menő harc, ezért elkezdtem nyomni az erőt és nem is lettem igazán jó varázsló - mert miondenre nem futja.
  • Broafka
    #15714
    ööö, ok
    bár nem nagyon értem pontosan hogy mi a bajod, de sejtem kb:
    az a bajod hogy a te nevedet nem említettem meg!
    tisztázzuk akkor!
    Te is olvassál figyelmesebben és akkor nem kapod fel a vizet semmi ilyesmin mint most, a nevek után odaírtam hogy akikre még vonatkozik, ha te nem érzed közöttük magad, akkor mégis csak mondtál "valamit"
    de ha közöttük érzed magad akkor meg nem értem mi a baj?
  • tibor16
    #15713
    #15686 - Broafka - ne szépíts.
    Ennyire még nem ragadtattam el magam, amióta a fórumon vagyok, igaz, nem is volt rá alkalom.
    Tisztázzuk - nem káromkodtam és nem osztottalak ki. Csak akkor amikor válaszoltam a fenti fennkölt üzenetedre, váltottam felszólító módba és illettelek jelzővel. De akkor sem használtam "alkatrész" vagy egyéb szavakat. Nincs kedvem erre az egészre, nem szeretnék ezzel foglalkozni, de azt sem engedem, hogy megmásítsd amit mondtál, vagy amit én leírtam. Gondold meg mit beszélsz, nekem csak erről szólt a dolog. Ahogy kivettem iskolába jársz, -erre mondtam - nincs még tapasztalatod. Gondolom más nagyokosok ezt az eredeti játék dolgot fújták valahol - és valjuk be - a gondolat maga tetszetős. Csak kis hazánkban a fele sem igaz. - Felhívtam rá a figyelmed. - Ha újra elolvasod az említett #15686 hozzászólásodig nem volt benne bántó él. Inkább azért sétődtél meg, hogy a korodra hivatkoztam... de nyugodj meg - mindenki kezdi valahol. Itt nincs aki osztja az észt és állítom a játék érdekel mindenkit. A nickemben a 16! - NEM A KOROM!, bizonyára megtévesztett, de ez sem érdekes. Mivel ez egy abszolút szabad fórum, feltételezz a másikról legaláb annyit mint aki Te vagy. És ha így cselekszel, akkor nem fogsz olyasmiket mondani, amire Te sem vagy képes, vagy ami nem a sajátod (ha igaz amit a pénzedről mondtál).
    Jáccunk inkább - OK?
  • Ottto
    #15712
    Mindel könnyű, csak tudni kell játszani. (sry hosszú lesz, spoilerekkel telepakolva. Még az elején megjegyzem hogy itt elsősorban az alapról van szó, mert azt ismerem. Az addon talán egy kicsit felborította az egyensúlyt és azt még csak egyszer játszottam végig, így ismeret hiányában nem akarok róla említést tenni. Nah, nagylevegő..... )

    Eleinte én is azon az elven voltam hogy zsoldossal a legkönnyebb. Nemígyvan. Mert felmerül a kérdés. Miért zsoldosként a legkönnyebb? A zsoldos sem kap több tp-t mint a milícia, és a mágusnak sem kerül kevesebbe az ügyessség fejlesztése mint a zsoldosnak (max aranyban)

    Ha belegondolsz, tökmindegy mi akarsz leni, az elején, "senki" vagy. Azaz, nagyjából ugyanúgy fejlődsz egészen addig amíg szerzel magadnak kasztot. Talán a kasztnélküli karakter fejlődését egyetlen befolyásoló tényező az, hogy milyen fegyvert akarsz használni, ám ez két esetben (íj, kard) még mindig szabadon hagy két utat. Egy kezdő játékosnak, aki nem ismeri a milícia, vagy a zsoldos páncélok, fegyverek, fejlődési lehetőségek előnyeit, teljesen tárgytalan. Hisz íjászként a zsoldosokhoz is beállhat, mert fogalma sincs hogy ilyen esetben a milíciánál jobb páncél várja, vagyis jobban megérné oda beállni. Egy tapasztalt játékos aki párszor már végigtolta, mindezt tudja, így ésszerűen fog cselekedni, íjászként a milíciához fog beállni, így számára valamivel könnyebb lesz a játék. Persze ez sem biztos hogy igaz. Lehet ő penge íjász a zsoldosoknál is, de a gyengébb páncélok miatt talán gyakrabban lesz melegebb a talaj a kelleténél.

    Kardnál ugyanez, bár a végén ott van a legerősebb kard a zsoldos kezében, ám a lovag kezében a szent kard, nagyon kevéssel van lemaradva, sebzésben nincs túl nagy eltérés. Persze tudom, néha pont az a kicsi ami számít, de mint tudjuk ez fejlődéssel, és okos taktikával korrigálható. És nem lesz tőle nehezebb, mert miért is lenne, max érdekesebb, hogy a lovag egy szent nyíllal kezdi a csatát, míg a zsoldos hangos üvöltéssel. Az ereje, a kardismerete meglesz mindkettőnek, hogy lecsaphasson akármit ami az útjába áll.

    Mágusként egy egészen új út nyílik meg a játékos előtt, erre oda kell figyelni, és a kolostorbajutás után kezdődik meg az igazi változás. A körök töltik be a fegyverismeretek szerepét, a mana+egyéb, szükséges tudások, úgy kellenek mint zsoldosnak/milicának az erő/ügyesség. A tp-k ugyanúgy el fognak menni, akár a két harcos kasznál. Tehát ha ezt is jól osztjuk be, (márpedig jól beosztani csak egy tapasztalt játékos képes, ez kétségtelen) ezzel is gyerekjáték lesz a játék. Egyetlen nehezítő tényező a mágusnál a körök ismerete, amit bizony limitálnak, de egy játékos aki ismeri a környéket, tudni fogja mikor és meddig tudja vinni a köröket, és nem fog rúnákat pazarolni gyenge, vagy használhatatlan (pontosabban használatra értelmetlen) varázslatokra. És a varázslatok, ha jól vannak használva, vannak olyan erősek, mint a hideg acél. Ugyanúgy jutsz át minden orkon, ugyanúgy oldassz meg minden elérhető küldetést

    Aztán ott a világ. Ebben annyi a "nehezítés" hogy minden kaszthoz máshogy állnak hozzá az emberek. A világ más oldalát fordítja feléd. Ezt ténylegesen az 5. fejezetben láthatjuk, de a tpszerzés itt is elég jól ki van egyensúlyozva, és amire kell, arra szerezel eleget. A küldetéseknél ugyanígy. A zsoldosnak, a milicának, a mágusnak, ugyanúgy megvannak a saját küldetései, és ugyanúgy megvannak azok a közös küldetések, amelyeket ugyanolyan könnyen oldhatsz meg bármelyikkel.
    Namost vannak "szintek". Értem ezen azt hogy a játék eleinte mindenkinek nehéz lesz, minden kasztnak, és a végén pedig könnyű. És nem csak a mágusnál. Ha jól fejlődsz, ha okosan csinálod, a lovaggal is olyan könnyen ontassz vért, akár a mágussal a 6. fejezetben.

    Ismeret. Ez a lényeg. Nem a kasztok erősebbek, mert nem azok, hanem az emberek mások. Sokaknak tűnik az hogy a zsoldossal a legkönnyebb. Nem. Hanem egyszerűbb, átláthatóbb, mert nincs annyiminden amire figyelni kell, és a legegyszerűbbre tulajdonságra, az erőre alapszik, és ez sokakat csábít. Erő, ha erős vagyok, mindenkit könnyen lecsapok. Amolyan placebó hatás lehet. De nemígyvan. Milíciával a 100as erő ugyanolyan mint a zsoldosnál, az ork slayer, azonos karakterlapon pedig ugyanakkorát sebez akár lovag, akár sárkányvadász. Eleinte én is azon voltam, hogy a zsoldossal a legkönnyebb de ez így nem helyes, hanem zsoldosasl vittem utoljára végig.

    Előszöris bocsánat hogy ennyit írok de most ilyen filozofálós kedvemben vagyok.
    Másodszor köszönöm hogy végigolvastad a hozzászólásom ill. a véleményem. (nah, most fújd ki a levegőt :))
  • Broafka
    #15711
    és még valami, Reménytelen:
    tudom, ezt a hibát mindig elbaszom, sajnos így szoktam meg, de már többen szóltak, de azért szóljál majd személyesen máskor is ha elkövetném ezt a hibát: külömben
    tudom a helyes különben, de már igyekszem kijavítani, amúgy nincs ennél durvább helyesírási hibám, de külöNben is...
  • Broafka
    #15710
    mivel én kezdtem ezt a vitatémát, én is szeretném bezárni:
    utolsó pár hozzászólás ami felém irányult sokkal jobban estek mint az előzők, végre megtanultunk kultúráltan fogalmazni, és én ennek örülök
    a lényegre térvén:
    -ezúton szeretnék bocsánatot kérni mindattól akit megbántottam volna, de csak is attól kérek bocsánatot akit megbántottam ÉS ennek ellenére kúltúráltan, káromkodás, szánalmas jelek nélkül képes volt vitatkozni (Randal, Reménytelen, Ottto, és akikre még vonatkozik)
    -sok dologban igazatok volt, és be is ismerem hogy azokban igazatok is van, de azért volt 1-2 dolog amiben még mindig nem értek veletek nagyon egyet
    -mindet összevetve szerintem azért mindannyian megtanultuk a magunk leckéét (nem fikázok le senkit ilyenekért többet, ti pedig megtanultatok normálisan vitatkozni )
    -és remélem hogy azért nincs nagy harag
  • Broafka
    #15709
    pont a varázsló a legnehezebb, sztem, mert az a normál G2-ben is elég nehéz volt, és a kiegben meg még erősebbek is a szörnyek, szóval
  • Broafka
    #15708
    szerintem meg Paladin
  • tibor16
    #15707
    Varázslóóóóó, - a vége szinte gyerekjáték.
    A zsoldossal még nem vittem végig, az uccsó fejezet végén abbahagytam, mer egy kissé sok volt (5-ödjére jáccom) 2 x egymás után végigvinni.
  • Duzsuki
    #15706
    Na hogy a játékról legyen szó.
    Szerintetek melyik karakterrel lehet a legkönnyebben végigvinni a játékot.
    Én is mint itt szinte mindannyian végigtoltam mind hárommal. Nekem a zsoldossal volt a legkönnyebb.
    Várom a véleményeteket!
  • Randal
    #15705
    Tegnap voltam havernál az 576-ban és ott 8000(!!!!) FT-ért adják CSAK A KIEGET!!!
    Elég komoly mi? ennyit jelent az, ha valaki előnyt élvez az árusításban. Ehhez képest a CD Galaxis 8000 péze a 2 G2+kiegért nem is sok.