21229
  • W B
    #15824
    Én minden átkutatók
    Volt amikor kiastem a Pályárol...
    Ne kérdjétek hogy
  • Broafka
    #15823
    lehetséges :-/
    az a baj hogy én mindig a folyó másik partján szoktam végigbandukolni mert ott több irtani való szörny van :)
  • W B
    #15822
    Ő az!
  • reménytelen
    #15821
    Tényleg, ő az, akinek a sajtot kell adni, nem?
  • vegesm
    #15820
    asszem afolyó menté kell menni annak a partján van(még az eleje felé)
  • Broafka
    #15819
    ööö, a végigjátszás szerint (sajnos én csak az angolban találtam meg)
    ott azt írja hogy ha átmegyünk a hídon, magunk mögött hagyva a walley of mines bejáratát föl kell mászni pár sziklán aztán jobbra kell venni az irányt, és valami sziklák között találjuk meg a 4. fejezetben
    amire te gondolsz az Gestah (vagy ki ) ő tanítja meg nekünk a sárkány nyúzást (vagyis nem nyúzást hanem ilyen sárkányban lévő dolgok kiszedését)
    én mindig oda megyek előszőr, nagyon hasznos figura, akárcsak Lares, ő hallhatatlan, csak sajnos, szegénykém még nem j9tt rá (sokszor panaszkodik hogy félti az írhályát )
  • reménytelen
    #15818
    Nem ott van Talbin, ahol Gorn a 4. fejezetben sárkányvadászként? (miután már nem a hágó bejáratához közel vannak a sárkányvadászok)
  • Broafka
    #15817
    valaki megtalálta már azta fazont (sajnos nem jut eszembe a neve, asszem talbin) akinek lekell passzolni valami lurker skint amibe belevan írva a neve?
  • Broafka
    #15816
    lehet, még nem próbáltam, a 7 nekem megfelelt :)
    nem mintha sokat kérdezgettem volna tőle :)
  • reménytelen
    #15815
    Asszem 6-ra is le lehet alkudni.
  • W B
    #15814
    Az Íjak iletva Az íjpusák közelreis jók, csak jó páncélkérdése...
  • Broafka
    #15813
    Nagur a tolvaj céh egyik tagja, úgy tudsz vele beszélni hogyha odamész Kardifhez (a csaposhoz) és 20 aranyért (ha lealkudod 7-re akkor 14 aranyért) megkérdezheted tőle hogy adna e neked egy spec munkát és akkor egyenesen Nagurhoz irányít
    amúgy meg én inkább kardos vagyok, az íjjakkal az a baj hogy az távolsági és az ellenségek 90%-a álltalában közelről támad, és íj közelre nem túl "jó"
    bár ez egyéni vélemény :)
  • Peterson2000
    #15812
    Hát jó. Azért kíváncsi lennék mi is az előélete a srácnak. Talán a 3. részben majd megtudunk erről is valamit.
  • Hasse
    #15811
    Na, addonos íjászgyerek kezdi meghálálni a belé fektetett tanulópontokat, lehet az előzetes terveimel ellentétben kardra már nem is rakok pontot.
    Lassan egy mágus is kéne tervezgetni, ha a tolvajokhoz akarok csatlakozni, szóba áll vajon velem Nagur mágusként (Milicistaként nem kedvelt)?
  • Ottto
    #15810
    Ha jól emléxem az angolban mindkettő Dark Paladin....
    Coragon söréről én is tudok.
  • Broafka
    #15809
    ja, ok :D
  • Esrohnoil
    #15808
    Ahogy Szid már leírta, a különbség annyi, h. Coragon söre permanensen hat. :)
  • Broafka
    #15807
    és mi a külömbség a normál sör és Corgan söre között?
    én nem éreztem benne semmi külömbséget, amúgy meg verjük meg Valentinot, és beszéljünk Regissel, ő ad egy gyűrűt (valentino gyurujet) es aztan mehetünk Corganhez, és ha lemegyünk a tolvajcéhhez és visszaszerezzük Corgan ezüstjét akkor is ad egy sört, szóval 2 sört lehet beszerezni, legalábbis én annyit tudtam
  • Szid
    #15806
    Minimum 2 féle. A bier meg a Dunkel Paladiner. ja meg a kocsmáros is ad spéci sört, (aki megveretteti Valaentínót)
    "Dunkel Paladiner" +3Ép, +1 Manna
    Corgan spec söre permanens +3ÉP +1 manna
  • Ottto
    #15805
    Sztem ezeknek hogy sör, bor, gin, stb nincs sok értelmük mert alig adnak valamit, én se ittam sokat. Inkább csak arra jó hogy a szomjas emberkéket leitassuk :)
    Amúgy sztem csak ez az egyféle sör van....
  • Esrohnoil
    #15804
    De elvileg erősebb, nem?
    Én nem próbálgattam sokat inni. :D
  • Randal
    #15803
    A sör neve:)
  • Takanohana
    #15802
    Hi All!

    A kieget (is) már többször végigtolva minden alkalommal azt tapasztaltam, hogy Cavalorn a Lobart féle kőkörnél egy szál gatyában ácsorog, és csak akkor öltözik fel, mikor elindul a városba. (Az ornament gyűrű összarakásos küldiről beszélek, még az első fejezetben.) Másnak is pucérkodik, vagy csak engem szórakoztat ezzel?
  • reménytelen
    #15801
    Ejnye. Trainer? Ezt már nem lehet visszacsinálni.
  • rumos
    #15800
    sziasztok!

    használtam vmi trainert, aminek köszönhetően sérthetetlen vagyok (ez jó) de sajna felment maxra az összes pontszámom, és végtelen sok példányom lett egy csomó tárgyból az inventorymban. lehet ezt vhogy orvosolni? van pl. egy character editor vagy vmi ilyesmi?
  • tibor16
    #15799
    ha nem megy, szólj, kitalálunk vmit
  • grebber
    #15798
    Azt hogy nem értem az angol leirást az a legnagyobb hiba.

    Most találtam valamit ezt:

    1) Töltsd le ezt a fájlt : http://www.gothic-rpg.com/download/install.bat
    A MENTÉS MÉSKÉNT GOMBBAL KELL LETÖLTENED
    Helyezd el ezt a fájlt itt C:\PROGRA~1\JoWood\Gothic2\
    vagy oda, ahova a játékot telepítetted.
    2) Telepítsd a Gothic 2-t (oda, ahol az #install.bat-ot letöltötted)
    3) Másold fel a Gothic2-Addon-Setup.exe CD-ről a vinyóra (pl. D:\Gothic2-Addon-Setup.exe helyre)
    2) Ha már itt van D:\Gothic2-Addon-Setup.exe a fájl, akkor
    telepítsd a fájlt D:\Gothic2-Addon-Setup.exe /x
    (D:\Gothic2-Addon-Setup.exe(szóköz)/x)
    3) Ha szeretnéd látni ezeket a fájlokat, akkor másold egy új mappába őket.
    4) Abban a mappában, ahol a Gothic2-Addon-Setup.exe fájl telepített dolgai vannak, oda másold be az #install.bat-ot.
    5) telepítsd a #install.bat-ot.

    Remélem igy sikerül csak előbb az eltünt Gothic 2-es dvd-met kell előkeríteni.
  • tibor16
    #15797
    mért mi a hiba?
  • Broafka
    #15796
    a sör alá oda van írva hogy dark paladin
    az mit jelent? úgy értem, hogy van valami hatása ha megiszom?
  • W B
    #15795
    eneg már nem érdekel
    Inákbb a harmadik rész kell már.....
  • grebber
    #15794
    Én sosem fogok a kiegel játszani nem tudom feltenni :(
  • Broafka
    #15793
    ahham, ok, köszi
  • reménytelen
    #15792
    Feltételek:
    1.Rengarut nem dobod fel
    2.Halvort nem dobod fel
    3.Teljesíted Nagur küldetését (Kérdezd Kardif-ot a munkáról, majd a könnyű munkáról, és Nagurhoz irányít.)
  • Broafka
    #15791
    ha nem dugom rács mögé Rengarut, akkor hogy tudok csatlakozni a tolvaj céhhez?
    nem jön elő Attila :-/
  • Broafka
    #15790
    hát én úgy voltam vele, hogy miután meg van a Claw of Beliar kard, azután már nem voltak gondok, asszem ahhoz nem kell se erő se semmi, és az aztán üt rendesen, de odáig a játék, elég kemény, varázslóval meg most teljesen elakadtam, valszeg előről kezdem, még gondolkodom rajta
  • tibor16
    #15789
    jaja, én is jó pofára estem még az elején ezzel a 3 pontos erő/ügyi lötyivel. A sima G2-ből arra számítottam, most aztán jó felfejlesztek oszt vmi 10-12 szintel kevesebb lettem. Asszem kardhoz kellett volna, - így meg várhattam még 1 darabig. Az Addonban, legalább is az elején nem adják ingyér a pontokat. Amikor a vízessésnél a vadásznak akartam segíteni a sárkányt lenyomni - hááát az is váratott magára. Még a szikla tetejéről is lekarmolt a dög, kellett hozzá vagy 60-70 nyílvessző...mire leszedtem. Ezt a sárkányizét csak a 4. végétől tudtam gond nélkűl és piszok nagy élvezettel lecsapdosni.
  • W B
    #15788
    jó jó ötlet....
  • Broafka
    #15787
    inkább veszek egy summon demon scrollokat (5 manaba kerül, de 200 penz)
    azt azzal fogok írtani :)
  • W B
    #15786
    aha akor sajna nem tudok segiteni.....................
    Probájmeg minden le fagyaztani
  • Broafka
    #15785
    az a baj hogy addonban, megtanulni pl a dex kotyvasztást: 20 LP
    és egy dex ital nem 5 + dexet ad hanem csak 3-mat :(