21229
  • Broafka
    #16344
    ha beszéltél volna a kováccsal akkor adott volna neked (asszem 5000 pénzért)
    de nem baj :)
    fő a találékonyság ;)
  • Faki
    #16343
    Ja erről jut eszembe: amikor először játszottam, paladin utat járva, meglett a lovagkardom. Csakhát amíg nincs felszentelve, vannak nála jobb kardok is, és én lazán eladtam. Aztán mikor odakerültem, hogy kardot kéne szentelni, akkor elkezdtem izzadni.
    Kerestem minden árusnál vagy 1 napig, de semmi. Másnap (kardrol már totál lemondva) sétáltam Khorinisban (vagy hogyírják) és nagy meglepetésemre ott figyelt egy trader hátán. Nyakonvágtam, aztán lord andre, perkáltam, örültem :)
  • tibor16
    #16342
    Igaz, -én jártam már úgy, hogy eladtam vmi fontos dolgot, ami később kellet vmelyik küldihez, no akkor megtanultam, hogy mindig legyen részmentésem... majd másfél hónapot kellet visszamennem...
  • Esrohnoil
    #16341
    Az gáz... mindig legyen több nem túl régi mentésed.
  • janagawa
    #16340
    Ja jó!Kösz! Nem igazán egymásután mentettem hanem egybe sokat. Más megoldás nincsen?
  • Esrohnoil
    #16339
    Tölts vissza egy mentett állást ahol nem rosszalkodtál. :D
  • janagawa
    #16338
    Sziasztok!Olyan kérdésem meg problémám lenne hogy az Érc bánya küldetést nem tudom megcsinálni mert amikor megkaptam a küldetést akkor egy kicsit szétnéztem ott a házban és egy két cuccost meglovasítottam saját felhasználásra és az ott lévő lovagok nem nézték túljó szemmel és akár hány napott vagyok távol vissza megyek hogy kész a küldetés de azok a drágák mindíg leakarják vágni a fejem.Szóval nemtudok jelenteni.Mit lehetne csinálni?
  • Randal
    #16337
    Van ill. lesz:)
    A készítők mondták:)
  • drH
    #16336
    remélem a proféta beszélt belőled, és lesz majd ilyen is....
  • Randal
    #16335
    Azért komoly ennek a hátulján is a szöveg:

    "Most az egykori büntetők veszélyeztetik..."
    "Annos Szeme" (Igaz, az angolban is ez van)

    Ha ők csinálták az angol nyelvű leírást is, abban is van pár hiba.
    Azt még megértem ha egy többoldalas dokumentumban vannak hibák, de egy 5 soros szövegben...

    Megvárom a G1+G2+kieg+G3 kiadást és megrendelem külfről. Abban tuti nem lesz még helyesírási hiba sem.

  • Randal
    #16334
    Azért komoly ennek a hátulján is a szöveg:

    "Most az egykori büntetők veszélyeztetik..."
    "Annos Szeme" (Igaz, az angolban is ez van)

    Ha ők csinálták az angol nyelvű leírást is, abban is van pár hiba.
    Azt még megértem ha egy többoldalas dokumentumban vannak hibák, de egy 5 soros szövegben...

    Megvárom a G1+G2+kieg+G3 kiadást és megrendelem külfről. Abban tuti nem lesz még helyesírási hiba sem.

  • drH
    #16333
    #16311-ben már írták, de nem lehet eleget hangoztatni, akinek még nincs eredeti verziója, az most beszerezheti a Gold Edition-t alapjáték + kiegészítő 5990 kemény pénzért - most vettem meg tegnap.. ;-) ha nem ez az év vétele, akkor semmi...
  • jimmyjoint
    #16332
    Én maradok inkább az MMORPG-knél.
  • tibor16
    #16331
    Tudomásom szerint elindult - de asszem félbemaradt...
  • GDI
    #16330
    Gothic2 kiegészitöhöz lesz valami magyarositás,vagy van már?
  • Broafka
    #16329
    attól függ mivel játszol, ha a kieggel akkor megértelek, azzal én is sokat szenvedtem, tudod ez úgy van (mint álltalában minden játékkal) hogy minnél többet játszasz vele annál könnyebb lesz
    a sima gothic2-vel nem hiszem hogy bármi ilyen gondod lenne
    off:
    én pl a BloodRayne2-vel vagyok így, szinte vért pisilek, nagyon nehéz :( (de azért szórakoztató :))
  • tibor16
    #16328
    Nem lesz ez mindig így, de azért marad kemmény ellenfél, csak egyre többel bírsz majd elbánni
  • jimmyjoint
    #16327
    Úgy tűnik, Gothic 2 nem nekem való. Utálok úgy játszani, hogy minden szembejövő lény előtt menteni kell, még akkor is, ha az csak egy szúnyog.
  • grebber
    #16326
    Na még a 3 előtt végig kéne tolnom a Raven-t.Csakhát sok az új game a gépen ...
  • Harkat 89
    #16325
    Köszönöm szépem ,örök hála. Nagyon jó ez a játék :)
  • Ottto
    #16324
    ar.exe kell hozzá. A crack mappában benne kell hogy legyen.
  • Esrohnoil
    #16323
    Tápolj meg gyűjts erőseb fegyverre.
    Ja ha a G2-ről beszélsz és az elején tartasz, akkor gáz ha nem sérülnek...
  • Harkat 89
    #16322
    A goblinokot nem tom megölni,nem megy le az életük. Mit csináljak?
  • Harkat 89
    #16321
    :) ok és köszi
  • Gary
    #16320
    Jaja, csatlakozom az előttem szólóhoz!
    Mikor kijössz Xardas tornyából húzz ki teljesen balra, utána a fal mellett előre!
  • Ottto
    #16319
    Emlékszel a birkára? Oda menj vissza és jól nézz körül (ja és nemtom, állítsd feljebb a látóhatárt)
  • Harkat 89
    #16318
    Én is ezt néztem de nekem nincs semmi tó az elején és egy farkassal meg 2 goblinnal kel megverekednem.
  • Takanohana
    #16317
    Hol találtad? Egy G2 van, meg persze a kiegészítő hozzá. De azzal együtt sem változik drasztikusan a történet, csak kiegészül itt-ott. A lap tetején lévő végigjátszás korrekt, illetve ugyanott találsz a kieg-hez is végigjátszást.
  • Harkat 89
    #16316
    Találtam egy Gothic 2 leírást és semmi se hasonlít benne ahoz mit kéne csinálni:( Hány Gothic 2 játék van?
  • jimmyjoint
    #16315
    köszi srácok
  • sanyiiiii
    #16314
    jaja és ezt a copy protectionra azonnali reakció a krekk keresés (vagy ideális anyagi körülmények között vásárlás) magatartást érdemes megjegyezni mert nem mindenki oan rendes mint és simán hülyének néznek... de mi nem vagyunk ilyen gonoszok
  • reménytelen
    #16313
    Tegyél fel egy jó cracket, és utána indíts új játékot!
    www.gamecopyworld.com
    www.gameburnworld.com
  • jimmyjoint
    #16312
    Hali!

    Most kezdtem a játékot és az a gond, ha harcolok, mindíg kiírja, hogy Copy Protection Error és nem sebzek, engem viszont sebez mindenki. Nem tudjátok, mi a gond?
  • Probatbicol
    #16311
    Gold editiont láttátok? G2+addon egyben mediamarkt 5990 FT
  • W B
    #16310
    Ez igaz! de pénzben megtérül
  • gerop
    #16309
    Engem kissé zavar, hogy elköltöttél 80 TP-t. A végén nem fog hiányozni, de hogy a közepén mennyire fog hiányozni, azt nem tudom.
  • W B
    #16308
    Valamennyire igen!
    De egy kiss kapu!
  • Esrohnoil
    #16307
    Így nincs értelme játszani, megöli a hangulatot.
  • W B
    #16306
    14 szinten vagyok! És 60 tanulási pontom van...
    Az erőm nem ennyi 222 , Hanem 212 mondjuk mindegy... A Többi gyürüvel ez nem ment! lehet hogy játék hiba! De még mindig lehet mágus ijász bármi!
    Ebben egy a jó nem kell erőt tanulni sem az elixirt
  • tibor16
    #16305
    hát bocs...
    én vmiért kevertem a 2-öt, az addont meg a sima G2-őt. Úgy esetleg .... de még így is soknak tűnik...