21229
  • Szid
    #16424
    Nem. Ha kieg. -velakarsz játszani új játékot kell kezdened.
  • Grave Digger
    #16423
    Lehet, hogy hüle kérdés, de a kieget csak akkor lehet elkezdeni, ha végigvittem az alapjátékot?
  • hapi
    #16422
    Azért hiányzik nektek a .BWS file mert, nem winrar-ral tömörítettétek ki, és ilyenkor néhány apró file kimarad. nyisd meg az utolsó rar filet és ott nézd meg!
  • hapi
    #16421
    Lehet hogy nem hiszed, de nekem is csak akkor indul ha minden emulációt kikapcsolok a DT4-ben.
  • Hunnenkoenig
    #16420
    Meg tudja adni valaki Chery email cimet? Nekem elveszett...
  • Lateof
    #16419
    Nekem DT4-el se megy. Biztos utál engem:)
  • Hyder
    #16418
    tegnap próbáltam ki a GE-t, install, utána a kieg install DT4 -el. indít, lemez-check, és utána simán indul

    DT4-el szvsz nem kell semmi trükk
  • Lateof
    #16417
    Jó hát én vok a hülye, de ezt hogy csinálom? : When mounting in DT4 remove or hide all optical IDE drives. Amúgy 3.47-es DT-m van, dehát tudja a bwi-t csak épp nem műxik.
  • grebber
    #16416
    Kell ott lenni más fájlnak is asszem BWA vagy nemtom és akkor olvassa a Daemon már.
  • Lateof
    #16415
    Hey!

    Ezeket a BWi meg BWT stb fileokat mivel tudom mountolni? Mert Daemon azt mondja "Unable to mount image. File not accessable"
    Van ehhez vmi külön progi? Amúgy minek kell mostanában ez a hülyeség, mér nem jó a bin?
  • W B
    #16414
    Nem.
  • ThugEdge
    #16413
    hali nem tudja vki,hogy a magyarítás menne ezzel a gold verzióval?
  • Grave Digger
    #16412
    Sajnos létezik, ilyet már több játékkal eljátszottak.
    Forgalmazótól függ sajnos, ha jól tudom...
  • BazsikaI
    #16411
    Megvettem ma a Gothic 2 Goldot, és létezik az,hogy a kézikönyv egy szaros 2 oldalas ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ,amiben semmi konkrétum nincs a játékkal kapcsolatban?Ezt így elég nevetségesnek tartom,arról nem is beszélve,hogy egy olyan tokban van,amiben 2 cd fér el,és a 3 cds alapjáték cd-i fekete fehérek,valamint az első cd egy papírtokba van téve a legalább színes cdjű kiegészítővel?Amúgy az 576ban vettem.
    Én úgy érzem,hogy ez a játék többet érdemel mint egy gyakorlatilag házilag elkészített kalózváltozat színes nyomtatóval kitolt borítós gányolása...
  • Esrohnoil
    #16410
    Nekem megvan eredetiben. :P
  • Barty007
    #16409
    mondj 1 et létszike
  • grebber
    #16408
    Sok torrent oldalon fenntvan már.
  • Barty007
    #16407
    de ez hol találhato meg ?
  • grebber
    #16406
    Nforce Gothic 2 és a kiegészitője.
  • Barty007
    #16405
    ez meg mi ? ez hol van ?
  • grebber
    #16404
    2005-12-16 PC Game ISOs Gothic II Gold Edition (c) Jowood *BWClone* MIRROR 194x15 MB
  • Gary
    #16403
    [OFF]
    Az ATW nem szokott szólni, csak utólag... Nekem több oldalam is volt regisztrálva és sorban kaptam a leveleket, hogy 90 napig nem látogattam, megszüntették...
    Az rendben van, de MELYIKET? Egy szóval sem említette az oldal címét!
    [ON]
  • tibor16
    #16402
    1 kis off:
    Ja, igen - lehet, hogy más is van így, az atw-én voltak a képeim, vmikor megváltoztatta a rendszert, az uw -hoz tették hesonlatossá. (szólhattak volna, mert így eccerűen letörölték a tárhelyem, vele a képeket és kész) Ezért tűnt el a banner, na meg az összes, ide az sg-re feltett kép...
    uff :)
  • tibor16
    #16401
    dehogy harapom :)))
    - frissíts, mer ott van..
  • Broafka
    #16400
    csak egy ötlet volt, nem kell leharapni a fejem :-/
    (egyébként nekem megint nem látszik a banner)
  • tibor16
    #16399
    A Banner ez év márciusi.
    Akkor már 1x kivittem az addont és eszembe nem jutott volna, hogy ez nem jó a kighez is. Másrészt a fórum G2 és nem G2 Addon. De nem olyan gáz, ha lesz kedvem, csinálok másikat... (vagy nem) - ha viszont van olyan, ami a többieknek tetszik és le is cserélnék a mostanival, - ám legyen. Azért viszont nem csinálok, mert az buli, - ez is legalább fél napomba került- kb 5 képből van összerakva. (mellesleg, nekem még mindig yóó, - csak a szerénytelenség kedvéért).
    hmmm - kitalálni meg én is tudok dolgokat - hmmm
  • Broafka
    #16398
    jah, asszem
  • Barty007
    #16397
    hallod de az az együttes a gothic 2 gold ?
  • Broafka
    #16396
    pl Mammut
    vagy a CDGalaxis a Blahalujza térnél (Dohány u.)
    de keressél rájuk www.576.hu (legyél kreatív )
  • Barty007
    #16395
    és azt hol találom ?
  • Broafka
    #16394
    ööö
    erre nem tudom mit mondjak, mert ha nem németországban vásárlod meg a játékot akkor mindenhol angolul fogod megkapni!
    menj el az 576-ba és vedd meg a játékot 4000 Ft-ért az azt jelenti hogy egy dobozban benne van a normál G2 meg a kieg is (sztem nem drága, de ebbe most ne menjünk bele, mert aki régóta fórumozik itt, az érti :))
  • Barty007
    #16393
    hali
    azt szeretném kérdezni hogy felraktam a kieget és rá az angolositást de nemtudok menteni mert kilép de csak akkor ha angolositással inditom mi ennek a megoldása hogy tudjak menteni ?
    vagy valahol megtalálhato alapbol angolul a kieg ?
  • Broafka
    #16392
    én... én...
    én nem tudok ilyeneket csinálni
  • Broafka
    #16391
    hát már bocs de ez nem egy hónapja van kint
    és nem azt mondtam hogy szar a benner, hanem hogy kijött egy kiegészítő CD és akkor már tiszteljük meg őt is :)
  • Ottto
    #16390
    A banner nem egy olyan dolog amit havonta váltani kell mert megunod.
  • tibor16
    #16389
    elképzelhető - talán ünnepek alatt...
    de akár Te is csinálhatsz, ha van rá érkezésed, vagy ötleted :)
  • Broafka
    #16388
    ha már itt tartunk, kéne csinálni egy új bannert :)
    (ez már uncsi)
    legyen benne most már kieg kép is :)
  • tibor16
    #16387
    nnna azér!
  • tibor16
    #16386
    oksi, mindjárt intézem...
  • Mr_no_NaMe
    #16385
    nekem sem

    [iksz]