21229
  • Barty007
    #16504
    tudom én ugycsinaltam vegye meg a fene mindig az olcso megoldast valasztom :P most felmergelt 1 küldi ez sima gothic 2 ős a tolvajcéhes én ugyemlékszek hazudtam neki hogy megöltem őket mikor nem is öltemmeg de lehet nemjol emlékszem hogy lehet kijátszani hogy lehet átverni andret ?
  • tibor16
    #16503
    Hátulról az őrtorony felől, a falra - háztetőre ugorva is bejuthat (elég nehéz). De akkor még az altató sem kell.
  • Broafka
    #16502
    most őszintén? te mennyit alszol?
    10 nap? 10 nap alatt a játékot végigviszem :-/
    amúgy meg remélem a bőrruhát nem vetted meg!!!!!
    ha szerzesz egy altató tekercset (kiegben minden tekercs 5 manna) és odamész ahoz az őrhöz aki ott áll a főbejáratnál (Xardas tornya felöli bejárat) a raktár előtt áll, elaltatod, kinyitod a 2 ládát és kapsz civil ruhát, meg bőrruhát, és kevesebb pénzbe is került (mert a tekercsért fizetni kell :P)
  • Broafka
    #16501
    mármint a Will-o-the-wisp vagy mi?
    az igazából arra jó hogy keres neked dolgokat és tanuláspontokért lehet tanítani hogy milyen új dolgokat keressen meg (póciók, fegyverek) igazából nem érdemes tanítani, felesleges, amúgy is megtalálja az ember a cuccokat :)
  • Barty007
    #16500
    ha nemjo a kep letsz irjatok ide mert meg nemértek hozza
  • Barty007
    #16499
    köszi szépen na és akkor most lenne 1 képem ami nem sima gothicos azok a küldik érdekelnének tudom idegesiő annak aki már tudja de a kieg nekem még sötét meg még annyi hogy a whisper amulett mire valo ?[IMG][/IMG]
  • Broafka
    #16498
    hát, az elég összetett feladat, de végülis, segíts annak a kalóznak ott a legelején, neki kicsit nehéz küldije van (kincset kell kiásni neki, de a kincseket sok helyen őrzik lurkerek, azok meg kemények) beszélgess vele a kereszteződésnél miután megvannak a kincsei (annál a kereszteződésnél ahol elválik az út a zsoldosokhoz meg Lobart farmjához, ott ácsorog miután kiástad neki az első kincset) beszélj vele hogy tudod kit keres, ezt a Dextert és akkor menjél fel ahhoz a toronyhoz ahol ácsorognak a banditák, nyögd be a főnök (Dexter) nevét, menj Dexterhez, beszélgess vele, aztán amikor beszéltél vele, szólj hozzá mégegyszer akkor rád fog támadni (csalogasd fel a toronyba, vagy legalább a lépcsőkig, így nem fog más rád támadni) öld meg dextert (eközben a banditákat a kalóz szépen megöli!) vedd el dextertől a levelet, olvasd el, mutasd meg a kalóznak, menj vissza vatrashoz, a küldetésnek vége!

    bocs hogy hosszasan írtam le :) (ezzel mondjuk egyszerre 2 küldit is megcsinálsz)
  • W B
    #16497
    Tudtommal elkell beszélgetni Dexterrel ez ügyben. Ő a bandita vezér Onar tanyájához közel.
  • Barty007
    #16496
    hello mindenkinek a sima gothic2 őt már nagyon sokszor végignyomtam mindennel most felraktam a kieget és nagyon tetszik főleg mert vannak uj kurva jo fegyverek azért elég nehéz a játék igy kieggel vagyis inkább szokatlan mivel én a simába 5 vagy 6 os szinten kinyirtam az orkot de most megse birom sebezni azonnal kinyir de azért jo kérdezni azt szeretném hogy lehet nemjol értelmeztem de az eltünt emberek küldinél mit kell csinalni ?
  • Broafka
    #16495
    hát akkor baromi sokat mentene, nem, valamilyen másik módszer kéne, mondjuk, minden beszélgetés után
  • Mr_no_NaMe
    #16494
    És vigyázzatok még valamivel van egy hatalmas bug de lehet hogy csak nálam:
    Mikor beszélsz valakivel akkor eltűnik minden csak a beszéd ablak marad a képernyőn.Namost van amikor minden eltűnik és nem jön a válasz az esetleges feltett krédésedre vagy nem történik semmi csak ott nézitek egymást a beszélő ablakban és kész, se ESC-re nem reagál se semmire csak CTRL + ALT + DEL-el lehet kilépni!
    Rohatt bosszantó mikor egy ilyen után kell újracsinálnom fél óra munkát...
    Amúgy megvan a százas íj húááá:DDDDD

    Mostmár elmondhatom : meglesz egy lövésből is:D
  • smici
    #16493
    kéne valami autosave :C
    mondjuk mindig amikor xp-t kapok egy küldiért akkor mentene külön helyekre
    mert tényleg rohattsokat kell menteni :C
  • Broafka
    #16492
    hát, most nem is azért, de a kolostorban CSAK Pedro néz ki így!!!
    és [kötözködik] Milten feje fölé sincsen kiírva a neve
  • Broafka
    #16491
    igen, de először milícia ruhában mentem oda hozzá és akkor nem akart többé szóba állni velem :)
    szal ugrott a békés tolvajcéhbe bejutás, szal visszaloadoltam a legutóbbi mentésemet, ami biza jó messze volt :(
    szal tanács kezdőknek:
    MENTSETEK NAGYON GYAKRAAAAAAN! :)
  • Mr_no_NaMe
    #16490
    A dílernél csak le kell venni a szolgálati ruhát...
    Ha az a borka meg az az egész piros lámpás ház nem ismer fel, akkor pont nagúr hogy imerne fel?Ezzel az erővel...
  • tibor16
    #16489
    háát, most megnéztem a végigjáccást is, amit írtam az igaz. Tehát Pedro a
    !végén!
    ott van, vagyis Idorath csarnokaiban mint áruló. Hogy közben még hol lébecol - valóban - erre nem gondoltam. A képen pedig Kispista Jóska is lehet, mert név nincs fölötte, karakter meg ilyen, van 1 pár a kolostorban, ráasdásul a ilyen lovagi páncélt (csalás nélkül) a játék vége felé lehet szerezni. Ezért az utólsó előtti fejezetre gondoltam, hogy ott keresed. Szóval igaz de nekem is igazam van :))) - csak a rend kedvéért. Az a sanda gyanúm besétáltam az erdőbe, csak nincs időm kibogozni - van ilyen... :)))
  • zoozoo
    #16488
    Ömmm, lehet, hogy rosszkor és rossz helyen teszem fel a kérdést és valószínüleg ezrek tették már fel előttem is, de megválaszolnátok, mert mondjuk most volt karácsony? :)
    Szóval a G2 kiegnek lesz/készül fordítása?
  • W B
    #16487
    http://www.g-portal.hu/portal/kardosgrof/
    Akit érdekel Gothic 3 honlap.
  • Broafka
    #16486
    (maradjunk annyiban hogy csalás) :)
    a játék szempontjából csalás, valóság szempontjából meg végülis...:
    zsaru vagyok, kéne szerezni egy kis kokót mert már nagyon kéne, odamegyek egy dilerhez, nem vagyok zsaru, mondom neki, ő elhiszi ad anyagot, utána megint zsaru vagyok...
    jah, nem csalás :)
  • Mr_no_NaMe
    #16485
    Hát nem...nekem is ez volt a dongom de fogtam átírtam a céhem céh nélkülire, elválaltam a küldijét utána meg visszaírtam...végülis nem csalás mert csak a küldit keztem el...
  • Broafka
    #16484
    vááá, kicsit elcsesztem már itt az elején az ijjas palámat... no mind1, majd próbálkozom...
    az a szar a játékban, vagy nem is szar, inkább idegesítő, hogy mondjuk csinálsz valamit (teszem azt beállsz a milíciához) és akkor nem csinálhatsz meg más küldetést (mondjuk Nagur küldiét)
    most azt próbálom hogyha páncél nélkül megyek oda, akkor sztem beszélni fog velem (remélem)
  • Mr_no_NaMe
    #16483
    Ehem...sztem annyit mégsem kéne mennem:)
    Nézd meg a képet, sztem ottvan a közelben:D
    Amúgy mivel arra tántorogtam meg a játék is le van fullra magyarulva, elkezdtem olvasgatni a sírkőfeliratokat onar tanyájánál a régi tárnánál...
    Hát aszittem beszarok néhányon:DD
    -Hányas szintű a lovagod?
    -A vitorla vajon lassan vagy gyorsan esik le?
    -Egy pillanat
    -A játékos nemis tudja miért kell erre mennie.... (most kutakodok kicsit ez felkeltette az érdeklődésemet:)
    -Béla bá' - 'végül megtalálta a skorpió királyt!
    -Jéé egy kapcsoló!

    Nagyon durvák:D
    Vannak még olyan dolgok amiket fel lehet fedezni?Most játszom hatodszor végig a játékot de eddig minden újrajátszáskor felfedeztem vmi jót:)
    Most speciel nem a sírkőkre gondolok hanem titkos poénokra, helyekre!
  • Broafka
    #16482
    lol, ha ezt a képre írtad akkor nézd meg alaposabban a képet :D
  • tibor16
    #16481
    Lehet, hogy tévedek, de én úgy emléxem, Pedro áruló lett. Idorath csarnokaiban, az utólsó 5. részben találod, a barlang első 3 termében, egy kamrában. Akkor tudod befejezni ezt a questet.
  • smici
    #16480
    ez játékoknál szerintem egyáltalán nem így van...
  • Broafka
    #16479
    akkor is elveszti egy játéka varázsát ha nem "eredeti" nyelven van
    azért is tettem idézőjelbe az eredetit mert tom hogy az eredeti az német, de angolul is jó, és mondjuk a legtöbb játék angolul van, no mind1
    szal az eredeti nyelv a tuti!!!!
    a filmeket a mozikban is csak kizárólag angolul feliratozva nézem meg!
    kivéve amik csak szinkronosan vannak :(
  • Mr_no_NaMe
    #16478
    Tudod szeretem érteni amit mondanak...
    Angolul is végigvittem de közel sem volt annyira hangulatos mint magyarul...
    Smici:hát éleszd fel:D
    Amúgy én mindig levettem róla a ruhát marvin módban, szeb az úgy:)
    Volt egy ilyen mod hogy Bumshak.Ahoz készült angolosítás?Mert mikor felraktam jó volt hogy húdejó ork küldik meg minden de aztán abba is hagytam mert német volt,persze én meg perfect vagyok németből...
    Még 1 kérdés:)
    Gothichoz nem készült szerkesztő amihez valahonnan hozzá lehet jutni?
    Mert ahogy elnéztem a dolgokat annyi volt a házak felépítése, hogy asztal,szék,képek a falon,polcok szekrények és minden házban ugyan ez volt csak váltogatva nagyrészben...
    Meg ezeregy mod készült mind a két Gothichoz, de azt nemhiszem hogy a modfejlesztők megburták volna a készítőktöl a cuccost:D
  • smici
    #16477
    amúgy gothicozok, igen
    csak most abbahagytam, mert egy balulsikerült beszélgetés után egy nyavajás megölte az én drága Nadja-mat :CC
  • smici
    #16476
    igazából csak gothicozNÉK
    sajna pont az 1.32-es verzsön van meg és ezzel nem megy a magyarítás :CC
  • tibor16
    #16475
    sziasztok, - ja, 2 x vittem végig a kieget, először mágussal, aztán zsoldossal - nekem az utóbbi nagyon nem jött be. Kevesebb volt a küzdés a végén az ellenekkel és no mágia - ezt utáltam a legjobban. A Gothicból a varázslatot kivenni, az egyenesen büntetés.... A sima G2-őt is 2x,testőrként és mágusként. A G1-et pedig 1x, mágusként. Most mással jáccom, de ott figyel a G1 félig jáccva, és ha kedvem van Gothicozok 1 kicsit.
  • Broafka
    #16474
    de jó a kép :P
  • Broafka
    #16473
    magyar? fúúj
  • Mr_no_NaMe
    #16472

    És ti tudjátok?
  • Mr_no_NaMe
    #16471
    Csak azt ne mond hogy te is gotikozol:DD
    Mióta?
  • smici
    #16470
    lehúztam a cd meghajtót D:
  • qwer2000
    #16469
    hi all!
    leszedtem a gothic gold editiont de nekem nem müxik :(((((((((((((((((((((
    felpakolom és kéri az original disket :(
    ti mit csináltatok vele hog jó mennyen?
    pls help me meghalok az idegtől!!!!!!!!!! ;)
  • Broafka
    #16468
    bár nem ehez a témához kapcsolódik, de közel áll hozzá:
    megvan valakinek a Drakan nevű játék?
  • Broafka
    #16467
    2006, may 6
    Gothic3 megjelenése
  • Broafka
    #16466
    World of Gothic
    próbáld meg itt!
  • Mr_no_NaMe
    #16465
    Szerintem íjász legyél...
    Sokkal hangulatosabb mint a számszeríj...az annyira monoton már, nekem nem teccik.
    Lehet hogy kicsit erősebb de én valahogy jobban szeretem a sima íjakat:)