21229
  • Broafka
    #16544
    sztetek melyik jobb?
    ijjas zsoldos?
    vagy ijjas paladin?
    és pls indokot is hogy miért? kösszi :)
  • W B
    #16543
    lehet, hogy rosszul irtam le a nem magyar nevét. De magyarul zúzótülök.
    Ha bővebben érdekkel: http://www.g-portal.hu/portal/kardosgrof/ Honlapon az Állatok-nál rögtön az emlősök felirat allat olvasható.
  • zoozoo
    #16542
    LOL
    Köszönöm a választ :) Nem vágom az angolt, azért érdekel, de persze, ha ezen múlik, beszállok a fordításba... :) ?
    WB!
    Tudtoddal? Nem hangzik rosszul - tán mégis van remény? :)
  • Broafka
    #16541
    vagyis hornhammer?
    mint tülökkalapács?
    vagy szarvkalapács
    a horn végülis olyan mint ami az orrSZARVú-nak is van, azt is hornnak mondják, de lehet mondani tülöknek, a hammer meg kalapács :P
    [kötözködik]
  • W B
    #16540
    Egy szó már kész:
    Hornrammer=Zúzótülök.
  • W B
    #16539
    Nos a Gothic 3 magyarosítását lehet, hogy pár ember megcsinálja.
    Lehet, hogy köztük leszek.
  • Broafka
    #16538
    hát legyél te is nagy harcos, állj be közénk :D
    csináld meg a magyarítást :P
    amúgy meg nem hiszem hogy lesz hozzá magyarítás, mert ezt ugye bár külön kis emberkék csinálják (mármint a magyarítást) és nemsokára jön a G3 és van egy olyan érzésem hogyha az kijön akkor a kutya se fog foglalkozni a G2-vel :-/
  • W B
    #16537
    Tudtommal készül.
  • zoozoo
    #16536
    Eeemmberek :)

    Tényleg nem tudtok leírni egy 'igen'-t, vagy egy 'nem'-et arra az egyszerű kérdésre, hogy készül-e a kieghez magyarítás?
    Naa, biztos van köztetek jószívű harcos, aki megválaszolja. Mivel két éve toltam végig legutoljára a G2-t, így lehet hasznát venném a kiegnek, de magyarul játszanám az egészet - kérdésem ezért van :)
  • W B
    #16535
    lo nélkül.
  • Mr_no_NaMe
    #16534
    Te mérnem rakod fel az 1.30ast?
    Én úgy csináltam hogy összekutyultam az angol verziót a német peccsel és műxik:)
  • tibor16
    #16533
    Gondolom, hogy semikor. Mert az eredetik is naon nagy munka volt. - és a játék már nem a legfrisseb - de min azért szeressük és kitartunk.... meg aztán jön a G3!
  • smici
    #16532
    engem egyetlen dolog foglalkoztat:
    Mikor lesz magyarítás az 1.32 verzsönhöz :@@@@@@
  • Mr_no_NaMe
    #16531
    Alapból a marvin-mode nem igazán csalás...
    Arra van kitalálva hogy ha pl egy bug miatt nem tudsz továbblépni, vagy csak simán szórakozni akarsz.
    Ajánlom még hogy a karakterinfo képernyőn írjátok be hogy godzilla (amcsi a billkiosztás szal a "z" az "y" és fordítva)
    Nagyon poén de előtte mentsetek mer...mercsak:DDDD
  • Mr_no_NaMe
    #16530
    Ugyanúgy karakterinfo képernyő ("c" gomb) és beírod hogy 42
  • Mr_no_NaMe
    #16529
    Megnyomod a "C" betűt (karakter info képernyő) és oda beírod hogy ' marvin '
    Utána becsukod,és a bal felső sarokban írni fogja hogy marvin-mode.
  • Broafka
    #16528
    fúúúúj csalás, és én imádok fejlődni :P
    inkább előről kezdem, nem tesz semmit -.-
    bár kicsit azért sajnálom, annyira rosszul nem sikerült, no mind1 :)
  • Barty007
    #16527
    sehogy semmit nem jelent ha kilépsz a játékbol kikapcsol de nemjelent semmit csak akkor jön elő a cheat menü ha F2 őt nyomsz
  • Barty007
    #16526
    mert ott csalás hogy beirod hogy marvin mert engedélyezed a cheat modot szoval már itt bukta az az elmélet hogy nemcsalás
  • Broafka
    #16525
    és hogy lehet kikapcsolni?
  • Broafka
    #16524
    hát éppenséggel komoly volt a kérdés, mert én nem szoktam csalni, és akár csalás akár nem, azért lássuk be ez azért csalás ;)
  • Barty007
    #16523
    először is nemkomalom ha valaki kodozik ,,, másodszor meg előhozot a charactered tulajdonságcuccat és beirod hogy marvin aztán egyből bezárod és kész is utánna F2 és irod amit kell
  • WagnerUr
    #16522
    Ha komoly a kérdés akkor: beírod hogy MARVIN. Ha nem komoly,akkor bármi mást
  • Broafka
    #16521
    hogyan hozom elő a marvin módot? :)
  • Mr_no_NaMe
    #16520
    "bonyolultabb" változat:
    -karakterválasztó képernyő
    -marvin modot indítod
    -kint a játékban F2 és írd be: edit abilities
    -ott beírod a guildhoz hogy 0
    -és most céh nélküli vagy
    -ugyan így írd majd vissza
    -bí hepi:o)

    egyszerűbb változat:
    -marvin mod
    -beírod az F2 konzolba hogy: insert ch
    -megjelenik egy manus és ott kiválasztod a céhet nála
    -ugyan úgy válaszd majd vissza
    -bí hepi:o)

    Amúgy van a játékhoz valami szerkesztő mostmár komolyan?Amivel lehet házakat csinálni meg ilyenek?
  • Broafka
    #16519
    hogyan írjam át magam céhnélkülire?
  • W B
    #16518
    http://www.worldofgothic.de/gothic2/index.php?go=addonkarten

    Nem tudom mejik térkép az de itt van!
  • Barty007
    #16517
    kösz akkor jol vegigolvasom meg annyi kb hol vannak a kaloz kincsek mert mar kezdem feladni mert nemtalálom
  • Mr_no_NaMe
    #16516
    Akkor linkt pls:)
  • tibor16
    #16515
    Nem a vízmágusok találkozójára gondolsz, amikor bevesznek a brancsba? Vatrasnak kell a végső áment megadni, de csak akkor adja meg ha megcsináltad az össz küldit ami erre ki van jelölve. Amúgy nagyon jó végigjátszás van a magyarítás link alatt, a kieghez is, - olvasd el. Különben csak a végén jössz rá mit hagytál ki - vagy be sem tudsz fejezni dolgokat... de tényleg
  • Barty007
    #16514
    hahao letsz valaszoljatokú
    van valami portalos küldi nem a portal köves hanem 1 másik valamit magyaraz a harpia fogadonal de nemtudom mit ja és a kaloznak holvannak az erszényei már megvan ami a vizesesnél a kis szigeten ami van meg megvan a barlangbol ahova elkiser de a többi hol van ? bocs hogy ennyit kerdezek



  • W B
    #16513
    Szerkeztő?
    Van az tuti!
  • Mr_no_NaMe
    #16512
    Hogyan lehet karaktereket idézni a játékba?
    Beírom pl hogy insert lordandre és elszáll a játék.
    Bármit beírok ami elő dolog akkor elszál, viszont ha egy amulettet insertezek akkor az beterem.
    Ilyenkor mivan?Ja és van szerkesztő a Gothichoz?
  • Barty007
    #16511
    letsz valaszoljon valaki az előbbi kérdésemre
  • Mr_no_NaMe
    #16510
    Jajj istenem csak céh nélküli vagy zsoldossal áll szóba...
    Mondom írd át magad céh nélkülire, beszélj vele aztán írd magad vissza milíciára...
    Ne tökölj már vele ezt szinte nemis lehetne csalásnak minősíteni mivel nem juttattál magadhoz semmi olyan dolgot amiért nem dolgoztál meg...
    Amúgy nincsa gothichoz valami szerkesztő program???Pályaszerkesztő meg ilyenekre gondolok...nemértem ha lenne egy olyan szerkesztő mint a morrowindben én azthiszem a játék megjelenése óta le sem töröltem volna a Gothicot...
  • Broafka
    #16509
    valaki segítsen!
    már csatlakoztam a milíciához és Nagur nem hajlandó szóba állni velem (még akkor sem ha másik ruhát viselek, még közölte is hogy hiába veszek fel másik ruhát felfog ismerni) :(
    de 3 tolvajos küldi kell a békés bejutáshoz a tolvajcéhbe
    Rengarut nem köptem be
    Halvort nem köptem be
    már csak Rengaru kéne, de ha ő nem enged magához akkor még agresszívan se tudok bejutni :(
    valaki help!!!
  • Barty007
    #16508
    ja tudom :) de én hanára nyomtam mert valentinonal radmegy a csicskaja is de felmérgel szar nemet a kieg és 1 kukkot se értek most van valami portalos küldi nem a portal köves hanem 1 másik valamit magyaraz a harpia fogadonal de nemtudom mit ja és a kaloznak holvannak az erszényei már megvan ami a vizesesnél a kis szigeten ami van meg megvan a barlangbol ahova elkiser de a többi hol van ? bocs hogy ennyit kerdezek
  • Broafka
    #16507
    nem lenne egyszerűbb hogy thorben, kocsmáros és Hanna? :P
    és akkor nem kell senkit se leütni
    egyébként meg a felejtős tekercses küldit arra a gazdag beképzelt gyerekre használd (nem jut eszembe a neve, Valentino asszem) mert nála vannak fontos és később még használható dolgok!!!
  • Barty007
    #16506
    tudom a könyvet is meg mindent csak tudod most ugy akarok játszani hogy minden küldit megcsinalok amit csak lehet szoval teljesen fullosan játszom most :)na mind1 akkor kihagyom ezt a tolvajcéh felkutatása küldit
    amugy jo ez a könyv ezzel is kapsz 1 csomo xp t vagy 2k ot mert odaadod thorbennek utánna megveszed aztán hananak ugy hogy már a felejtés tekercses küldis már felvan adva akkor odaadod utánna leütöd visszavaszed a könyvet majd eladod a kocsmárosnak és már kész is :P és királyságvan
  • Broafka
    #16505
    nem tom, minek kéne kijátszani? nem feltétel semmihez hogy megcsináld a tolvajcéhet
    különben is a tolvajcéhbe bekerülni nagyon jó, mert megtanulsz lopni (thorbennél megtanulhatsz zárat feltörni, és még csak fizetned sem kell érte ha (Lekhmar asszem) a pénzkölcsönzős krapekától ellopod a könyvét és odaadod thorbennek, egyébként a könyvet még 2 másik embernél is lehet használni)

    én úgy csináltam hogy békés úton bejutottam a tolvajcéhbe, minden küldijüket megcsináltam, beloptam magamat a szívükbe :) utána meg kinyírtam az összeset, jó kis kard van náluk, egy nagyon értékes kulcs és sok XP-t adnak, szóval a Tolvaj céh az egy áldás felénk nézve :)