21229
  • Barty007
    #16584
    ja és az egész játék nincs 1 honap se hogy végigvigye valaki :) szoval ott is gikszer van a hozzászólásához :) amugy engem ez a kieg kikészit és nem arra gondoltam amit ti irrtatok az sima gothic2 ős küldi engem a kieges bandita fegyverkereskedő aminek fernando a hunyoja az nemtudom nemakarja az a martin vagy mi a neve elfogadni
  • W B
    #16583
    Nem az Warg.
    http://www.g-portal.hu/portal/kardosgrof/ és ha érde kell itt már magyarul vannak a Gothic 3 állatai. ( 4 faj )
  • Broafka
    #16582
    basszus, mindig elfelejtem átméretezni -.-
    bocs a nagy képért
  • Broafka
    #16581

    nah, itt üsd le valentinót!!!
    sokkal jobban jársz ha rajta használod el a tekercset!!!
    van nála egy fontos kulcs, 200 arany, és Registől meg megkapod a gyűrűjét (amit odaadhatsz a kovácsnak egy "különleges" sörért és némi xpért cserébe)
    jah bocs WM és némi TAPASZTALATIPONTÉRT cserébe!
  • Broafka
    #16580
    igazad van, de azért gondoltam már mindenki játszott itt elég gothicot és nem akkora marha hogy a páncélját eladja!!!
    amúgy meg ezt nem kezdőknek írtam szal végülis tudhatja, de azért köszi a kisegítést :)
    és nincs akkora nagy játékidő a között, csak ennyi az egész:
    megcsinálod AZ INNOS SZEMÉT (WB) aztán átmész a passzon (már act4-ben is vagy) utána teleport a kastélyhoz, kifutsz a rámpán a folyó felé, ott kinyírod az orkokat és visszaveszed a cuccaid!
  • Broafka
    #16579
    darf is lp-nek mondta :P (#16576 )
    amúgy meg én is magyar vagyok, de így hogy lopakodó... azt se tudom melyikről beszélsz
    azt hogy shadowbeast, lurker, goblin, ezeket mindenki érti miről van szó
    a wargot hogy mondod? sötétkutya? :P
  • Barty007
    #16578
    pénzt nagyon könnyu a jatekba szerezni
    nekem van 50 ezrem ugy kell hogy mikor a táborválasztas van akkor lelehet ütni a kereskedőt a zsoldosoknal és a kutya nemszol hozzád eladsz neki mindent leütöd visszaveszed és igy tovabb és milli 1 pénzed lesz
  • Mr_no_NaMe
    #16577
    No-no!!
    Nálam nemjárhatott senki hülyébben...annak a csávónak innos szemét is eladtam a többi cuccal együtt és ott szívtam 2 órát hogy mi a francér nem bezél velem vatras a napkörnél:D
    Amúgy max annyi pénzt kapsz amennyi cuccod akkor van és az kb 7-8k...
    Bennetnél végtelen pénzt lehet szerezni de ez tényleg rettenetesen sokat ront a játék hangulatán...viszont a játék elején mondjuk 1-2k nem jön rosszul ;-)
  • Mr_no_NaMe
    #16576
    Ja de ez eléggé fárasztó és unalmas megoldás...higgyél nekem nekem inkább szánny rá 5 lp-t és szerezz annyi pénzt amennyi kell...
    Megtanulod a sajátkovácsolású kard készítését aztán elmész bennethez és mikor az üllőnél kovácsol vegyél tőle nyersvasat, zárd be a párbeszéd ablakot és mikor megin nekiáll kovácsolni ismét beszélj vele, és látni fogod hogy újratermett a nyersvas készlete.
  • Mr_no_NaMe
    #16575
    Ja igen a magyarítás telepítésénél válaszd azt hogy NÉMET játékra akarod telepíteni!
  • W B
    #16574
    Annak a neve "Innos szem" magyarok vagyunk!
    És én így porul is jártam. Még a fele se volt nála. Szernecse, hogy csak a fegyvereket adtam el.
  • tibor16
    #16573
    álj álj !!!!- a fegyvereket, páncélokat, rúnákat nem szabad, mert nem adja a játék vissza... Többen pórúl jártak már ezzel és ha nincs előtte mentés (tényleg előtte ments) akkor nagy a gáz... Vki kénytelen volt hónapokat visszalépni emiatt... Mellelsleg amikor eladod a cuccot és a között amikor visszaszeded jó sok játékidő van ám... úgyhogy csak okosan, hogy azér tudj harcolni.
  • W B
    #16572
    Azt én is ugy hívom.
    De én azt mondom , hogy :
    árnyékfutó, lopakodó, warán, stb.

    Én Angolul játszok. De amikor beszélek én magyarul mondom az állatok nevét.
  • Broafka
    #16571
    kötözködjél még!
    amúgy jah, a trollt meg trollnak :P
  • W B
    #16570
    AZ tp és az tanulási pont! Beszéljünk magyarul!
    Te a Farkast Wolf -nak nevezed???
  • Broafka
    #16569
    van az a nyilas csávó a várban aki a 4-dik fejezetben meghal (asszem Sengrath a neve) a 3-dik fejezetben, mielőtt megcsináljuk az eye of innos missiont adjunk el neki szinte mindent, a fontos dolgokat tartsuk meg (póciók pl) adjunk el neki mindent, az összes cuccunkat (kivéve a teleportos rúnaköveket) csináljuk meg az eye of innos missiont, menjünk a 4-dik fejezetbe (ugye tudjuk hogy hol halt meg segény Sengrath) menjünk oda, nyírjuk ki körülötte az orkokat és szedjük vissza a cuccainkat :)
    és szereztünk vagy 5000-7000 aranyat, ha nem többet :)
  • Broafka
    #16568
    learning point
  • smici
    #16567
    mi az az lp?
  • Broafka
    #16566
    hát Haradnál lehet tanulni egy alapot (2 lp kieg) meg utána is lehet tanulni egyet (4 lp) de így összesen kicsit soknak tartottam 6 lp :-/ hát nem tom lehet hogy megtanulom
  • smici
    #16565
    hol lehet megtanulni a többit? :o
  • Broafka
    #16564
    és az alappal csináljátok ezt?
    úgy értem van az alap kard kovácsolás, meg van fine sword kovácsolás, meg még...
    megtanuljátok az összes kovácsolást? vagy csak az elsőt?
  • smici
    #16563
    sajna nem megy :(
    betöltés után kilép a játékból
  • W B
    #16562
    Stem nem.
    A játék elején 10 000 arany aztán Kasztól fügően kell venni sokmindent.
    Nálam ezt általában a Királyszárak és a különböző italok fogyaztották.
  • Mr_no_NaMe
    #16561
    Pontosan...bár elég hangulatromboló mondjuk
  • W B
    #16560
    Igen a kovács az igazi aranybánya.
    ELmész onar tanyájára ott Benetől halomra veszed magad vassal. Megkovácsolod, és eladod Haradnak. Én így az első fejezetben beszedek egy ijen körrel 10 000 aranyat. Ez elég általában. Több ijen kört nem csinálok.
  • Mr_no_NaMe
    #16559
    Kb!
    Amúgy ha íjász leszel MINDEN tolvajképességet tanulj meg, zsebmetszés kegyetlenhasznos ha az ügyességre gyúrsz, ha már az első fejezetben megtanulod akkor csak ebben a részben szerezhetsz a zsebmetszésből kb 2000xp-t és rengeteg aranyat!
    Első fejezetben kb 75 xp-t kapsz egy metszésért de asszem fejezetenként nő vagy az ügyességed szabaj meg, ezt nemtudom pontosan.
    Amúgy én tudok egy meggazdagodási módszert amit bármikor, bárhol lehet alkalmazni és annyi pénzt szedsz össze amennyi jólesik.
    Viszont a feltétele hogy Harad tanítványa legyél (a kovács)
    Ha kell elmondom de ingencsak nagy szpojler és itt tuti ismerik páran...
  • Mr_no_NaMe
    #16558
    Háát...talán máj frend.
    Próbáld meg ezt a trükköt nekem bevált:
    -mentéseidet tedd el, aztán töröld le a Gothicot
    -telepítsd a Gothic II-őt
    -Startmenű/Futtatás/ide írd be az 1.30-as pecs útvonalát pl:
    "D:\Mentesek\Gothic II fontos cuccok\Gothic2_130_de.exe" /X
    -a /X a végén a lényeg úgyhogy pontosan írd be, és figyelj az idézőjelekre is
    -amint ütöttél neki egy entert, látni fogod hogy nem a pecs fog indulni hanem a fájlokat fogja kilistázni amit a pecs tartalmaz.
    -válaszd ki az összeset és mentsd le a gépedre egy külön mappába
    -a mappa tartalmát másold be a Gothic II főkönyvtárába és az alkönyvtáraiba
    -krekkeld meg, majd mehet a magyarítás
    -mentéseid másold be, ha menni fog akkor szerencse, de nagyobb az esélye hogy nem fog menni.

    A krekket feltöltöttem ide, lehet szedni:

    G2_1.30-as krekk letöltése
  • Broafka
    #16557
    figy
    előszőr én is így gondolkoztam de!
    Ha Rengarut nem dobod föl, akkor később kapsz tőle +1 dexterytit
    Ha Halvort Nem dobod föl, akkor kapsz tőle 4 halat, amiben van: egy lump of o ore, 50 arany, egy tűzálló gyűrű, és tolvajkulcs (kezdő karakternek jó, és a lump of ore az nem csak kezdő karakternek jó)
    Rengaru misszióját megcsinálod abból is jön egy kis pénz

    Ha nem békésen csinálod, akkor semmit nem fogsz kapni (nekem legalábbis többet értek ezek a cuccok, meg a +1 dex, mint az a kevés 200 arany, meg 200 xp)

    továbbá, megcsinálod a tolvajcéhesek küldijét, nem olyan nehéz és rengeteg pénzt össze lehet vele szerezni, meg xp-t!!!!
    ha megvan az összes küldi, akkor a csaj megmutatja a titkos jelet, és a tolvajtagoktól sok hasznos dolgot kaphatsz

    szerintem megéri, nagyon jó dolog a tolvajcéh!!!!

    ha már minden kész utána meglehet őket ölni (3 tag, 300XP/tag + jó fegyverek és egy hasznos kulcs) + jelented andrénak hogy a tolvajcéh megsemmisítve és kapsz pénzt meg xpt!!!

    Tolvajcéh=aranybánya!!!!
  • W B
    #16556
    Meny a fenébe!
    Békés bejutás??? Tolvajokhoz??? Én amint tudtam kinyirtaam őket!

    Nem akarlak megbántani.
  • Broafka
    #16555
    elmondom én :)
    szal jösz a városból AKIL farmja felé, menj addig az úton míg balra nem lesz egy lépcső, menj fel rajta.
    Jobbra akil farmja
    balra az erdő
    menjél balra, menj végig az úton, találkozol 2 patkánnyal és 2 Scavangerrel, amikor megölted a két scavangert rögtön fordulj balra, be az erdőbe, ott lesz 3 bandita, nyírd ki, nyisd ki a ládát, nyisd ki a halat, olvasd el a levelet, menj Halvorhoz
    és NE DOBD FEL!
    jó dolgokat ad ha nem dobod fel, és + 1 pont a békés bejutáshoz a tolvajcéhbe!
  • Broafka
    #16554
    most nem is azért de ez elég bonyolult elmagyarázás :)
  • Mr_no_NaMe
    #16553
    Azér nem...Zsoldosnál harcos a jó mert a végén Bennet megtanítja a játék két legjobb kard elkészítését!Úgyhogy legyél csak íjász lovag:)
    Amúgy most viszem és zsoldos vagyok:o)
    Ütök vágok, kalapálok aki beszól annak annyi:DD
  • smici
    #16552
    mert nekem 1.32-es van letöltve, és izé.. :|
    visszapatchelni lehet? :D
  • W B
    #16551
    Az erdő fele kihagytam.
  • W B
    #16550
    A Számszeríj erős. De kiegben az erő adódik hozzá nem az ügyesség.
    A simába ajánlom a Számszeríjjat.
  • W B
    #16549
    Nos Elinduls a városból Onar tanyájához. Még a Völgy van a jobb oldaladon A balnál kell lenni egy lépcsőnek. ott felmész és menny az uton. Az ut jobb oldalán a hegyben van agy barlang, ott három bandita és egy láda a ládában a lényeg. Egy hal nyisd ki a halat (használd) lesz benne egy levél olvasd el. A Városban Halvorhoz fog vezetni (halkereskedő) . Beszélj vele. Döntsd el, hogy feldobod-e Lord Andrénak.
  • tibor16
    #16548
    én ezt nem értem, 2-ővel lejjebb #16533 válaszoltam, de látom már más is
  • Broafka
    #16547
    én már tanultam egy 5%-ot az ijjra :-/
    most akkor mi legyek?
    melyik erősebb? vagy melyik jobb?
    egy kis tanácsot pls :)
  • Barty007
    #16546
    ááá felmérgel ez a banditak fegyverkereskedője küldi az miért van hogy az a katona nemfogadja el amit mondok neki elmondom hogy fernando a fegyverkereskedő erre aszondja ez nemelég de már mindenkinek elég lenne még valtrasnak is de ő meg azért nemfogadja el mert az a katona se fogadja el segitsen valaki hogy még mi kell a katonának
  • W B
    #16545
    Ha nem kieg akor a lovga(paladin)
    Ha igen tök mind1.
    Én az íjpuskát szeretem.