21229
  • DragonHunter
    #16824
    Irdorath Csarnokaiban van vannak. Ne aggódj meg fogod találni öket...
  • mate000
    #16823
    és a hatodik fejezetben hol vannak a sárkányok?
  • DragonHunter
    #16822
    Szia!

    Majd a hatodik fejezetben fogsz tudni még sárkányokat trancsírozni. Belölük meg fogod tudni csinálni a másik kardot is. Hamarabb nem.

    Ha a hajón magaddal viszed Bennetet, vehetsz majd nála még 4 darab ércet a hatodik fejezetben. Ha most rögtön sürgös az érc, akkor azokonkívül amit Broafka írt, még Khaled szokott árulni Onar tanyáján, és a Bányavölgyben a vár raktárában is van 2 darab. A raktárkulcs az ajtó elött álldogáló paladinnál van. Ha elkéred odaadja :)
  • mate000
    #16821
    az onar melletti bandita toronynál dexter tornyára gondoltál?
    és hol tudok szerezni még sárkányvért?
  • Broafka
    #16820
    hát gondolom a simával játszasz!
    akkor menjél onar farmja melletti kis bandita toronyba, és van fönt egy kis kunyhó, mellette meg egy barlang, abban 5 biztos van
    nem érdemes mind a 2-t elkészíteni, csak az egyik kardforgatásban legyél jó sztem, ha meg mind2-ben jó vagy, akkor meg válaszd a 2 kezes fegyvert, mert master szinten, mondjuk úgy hogy egykézben fogja és hosszabbak a kétkezes kardok és nagyobbakat is sebeznek
    továbbá ha megcsináltad a tolvajcéh küldijeit és megvan a titkos jel, és nem dobtad föl Halvort a halkereskedőt lent a kikötőben akkor ő is ad neked egy lump of ore-t egy rejtett halban
    meg elméletileg onar farmján Bennettől a kovácstól is tudsz venni...
  • mate000
    #16819
    hol tudok szerezni a gothic 2-ben mágikus ércet?és miután megöltem a sárkányokat hol találok még sárkányvért?hogy mind a két érc sárkányölő-t eltudjam késziteni?
  • hen-tes
    #16818
    attól még nem kell belinkelni az összeset, gondolkodj már el magadon, nem tudom, talán játszd végig még nyolcszor a gothicot, de ne legyél ilyen buzgómocsing, mert mindenkit zavar
  • Esrohnoil
    #16817
    Én is láttam...
  • W B
    #16816
    Az ökörködést hagyuk abban.
  • DragonHunter
    #16815
    Szóval Te vagy a Mindenki :) Sziasztok! :)
  • W B
    #16814
    Igen ezt is láttam!
  • DragonHunter
    #16813
    http://mondgesaenge.de/ART/kunst.php?path=Hamster/Gothic_Filmplakate&file=Indiana_Jones.jpg
    http://mondgesaenge.de/ART/kunst.php?path=Hamster/Gothic_Filmplakate&file=The_Matrix.jpg
    Szerintem nagyon kevesen ismerik...
  • W B
    #16812
    Ezeket már mindenki ismeri.
  • DragonHunter
    #16811
    http://mondgesaenge.de/ART/comics.php?path=Crm/0,-Quinto&file=1,-Teil_7.jpg
    http://mondgesaenge.de/ART/comics.php?path=Crm/0,-Quinto&file=2,-Teil_14.jpg
    http://mondgesaenge.de/ART/comics.php?path=Kubi/Die_Rache_von_Nak_Za_Dul&file=06,-Teil_6.jpg
    http://mondgesaenge.de/ART/comics.php?path=Kermitd/Gothic_II_L,osungscomics&file=Gildenlos_zu_Lord_Hagen.jpg
  • DragonHunter
    #16810
    http://mondgesaenge.de/ART/comics.php?path=Irrer_Polterer/Diegos_Weg&file=a,-Titelbild.JPG :)
  • W B
    #16809
    Tetszik a beszédem???
    Kösz.
  • DragonHunter
    #16808
    Nekem tetszik. Sajnálom, hogy vége... :)
  • DragonHunter
    #16807
    Ez nem kerül fel a küldetések listájára, de jó:

    Miután beszéltél Regissel verd el Valentinót és vedd el a pénzét. Hajnal 4-kor szokott hazabotorkálni a kocsmából. Ekkor érdemes elkapni, hogy ne legyen szemtanú, majd felejtés tekercset neki. Dicsekedj el Regisnek. Ad xp-t meg egy gyürüt, amit mindig az kap, aki utoljára megverte Valentinót. Hajdanán a gyürü Valentinóé volt :). Majd beszélj Coragonnal a kocsmárossal. Az este Valentino nem tudott neki fizetni, mert állítólag kirabolta valaki :). Így hát ö is jól megverte :) Add oda neki a gyürüt. Kapsz 300 xp-t. A gyürüt pedig visszavásárolhatod töle, ha akarod.
  • W B
    #16806
    Ne szoj! Amikor írtam a szöveget még nem láttam a hozzá szolásaid! Bocs.

    De azért jól este.
  • W B
    #16805
    Ezeket mondta a hazug, ki Innos hívőjének álitá be magát. De Beliar csatlósa, mint az orkok, gyíkemberek, sárkányok és ember még emberek de az ellenségein a sötétmágusok.
    Te halandó igen te! Te itt mondod az igéretet, hogy egy a célunk, de a jó szavaid eltakarják valós léted! Nem! Nem! Te nem vagy Innos követője! Te Beliar követője vagy, ki mindent meg akkar kaparitani magának, mi Innosszé!
    Most kérded mi ez? Ez az ami vagy és amiben hiszel! Kém vagy kösztünk!
    Kitudja mikor jön a hívásodra az ork had! Mikor támadnak meg minket a sárkányok!
    Te nem vagy Innos hívője! Tenem! Te egy hazug áruló vagy! Kit csak a hatalom érdekell és nem az igaz ügy!
  • hen-tes
    #16804
    még egy nyekegés erről a baromságról és szólok a modiknak -.-
  • Broafka
    #16803
    magadért imádkozz!
    szánlak téged, de tényleg, őszintén sajnállak, javaslom tartasd meg tibi szavait és fogd be az "isteni" pofád!!
  • sanyiiiii
    #16802
    Nah srácok örülnék ha leszállnátok a "ki kinek szól be" témárol és visszatérnénk a Gothicra! thx
  • DragonHunter
    #16801
    Kérlek mutass egyetlen darab rossz mondatot!
  • DragonHunter
    #16800
    Ó! Szóval nem Adanos tette volt, hogy az imént tiszta szavakkal beszéltél!

    A gonosz Beliár ármányosan a világosság fényét csillantotta meg a hozzászólásodon! Hiszen Beliár gonosz már az idök kezdete óta! Ö nem riad vissza a galádságtól! Most egy pillanatra még engem is megtéveszetett! Ó az álnok! Azt hittem, hogy kitépted szívedböl a véredre szomjazó FikaDémonokat! Innos bocsássa meg tévedésemet!

    Engem be tudtál csapni, de Innos ismeri a tettedet! A gonosz mindenütt ott van! Beliar sötét ereje, aki Innos elemi ellensége! Ö a mindent elleplezö sötétség, aki Innos szent fényének kioltását keresi az idök kezdetétöl fogva! Beliar a sötétség, a gyûlölet és a pusztítás ura. Fájdalom, jajjkiáltás és fogaknak csikorgatása jár a nyomdokában!

    Csak akkor leszel képes a sötétséget kiüzni csontjaid velejéböl, ha Innos szent tüze ég a szívedben! Innos megmutatta, hogy soha nem szabad feladni a reményt! Innos adjon neked bölcsességet, nem elkövetni mégegyszer ugyanazt a hibát! Ne add fel! Innos eröt fog adni neked a küzdelemhez! Tarsd távol magadtól a gonoszt, és annak minden vérszomjas csatlósát! Innostól kérj megbocsátást tettedért!

    Innos haragja lesújt rád, ha szíved mélyén továbbra is álnokságot dédelgetsz! De nem az én dolgom, hogy elítéljelek. Innos igazságot szolgáltat majd rajtad, és megkapod méltó büntetésed!

    Kövesd Innos hívó szavát!

    Innos segítsen neked! Imádkozom érted.
  • Broafka
    #16799
    pont erről beszéltem én is pár hsz-szel leljebb hogy kiveszi a jó mondatait...
    de azért örülök hogy valaki visszaolvasott és úgy bírál, úgyhogy köszi tibor16
  • tibor16
    #16798
    Politikus alkat vagy, aki mindenáron győzni akar. Amit írtál ill. idéztél enyhén szólva csúsztatás, kiszedted a jó mondataid és idézed arra számítva senki nem olvas utánna. Megnéztem még1x, a nagy jószándéknak amit sejtetni engedsz nyoma sincs, a hozzászólásaid lovon születtek és ahogy a többiek is írják, "osztod az észt". Még a magyarázkodásodat is úgy csavarod, hogy hülyének láttas mindenkit, aki nem ért veled egyet. Kellemetlen stílus ez, az irodalmi potyadékkal, amivel fűszerezed, ámítod a nagyérdeműt. Ezzel sem lenne baj, ha nem emlékeztetnél arra a rendőrre, aki miután megbünteti a delikvenst, még el is várja, hogy az megköszönje. Szerintem vissza kellene venned, és ha van 5 perced, és leveszed a glórtiát a fejedről hogy megtörölgesd az izzadt hámlokod, gondolkozz el rajta... - népszerű lehetnél ennyi tudással, ha közben szerényebb lennél.
    Nem érdekel a téma a továbbiakban, nem fogok ezen flémelni és a többieknek is ezt ajánlom. A hangnem, pedig remélem megmarad a normális mederben.
    Uff.
  • DragonHunter
    #16797
    Lehmartól az uzsorástól sikerült valakinek 1000 aranyat kölcsönkérni?

    Nekem nem adott csak 200-at, másnap visszaadtam 240-et, azután azt mondogatta, hogy nincs pénze, majd csak pár nap múlva fog tudni újra kölcsönadni. Na most ez a pár nap már hetek óta letelt... Biztos sejti, hogy az 1000 aranyat soha az életbe nem kapná vissza tölem :)
    Az ötödik fejezetig sem gondolta meg magát, így végül lecsaptam, visszavettem a 240 aranyat, és nem is haragudott meg.
  • Broafka
    #16796
    "Innos! Grant me your aid and purify this asshole"
  • W B
    #16795
    Te Beliar követő! Fordúlj fel! Talán egy kém vagy?
    Innos az én oldalamon áll, és nem a tiéden!
  • DragonHunter
    #16794
    Hála Adanosnak!
    :)
  • Broafka
    #16793
    Nem vagyok Sleeper követő, de ha már itt tartunk te is mellém csapódhatnál, de nem hiszem hogy Innos akár csak rád is pillantana a fikázásaid után, Adanos talán meghalgat, bár kötve hiszem, mindenesetre én összefogok Innossal ellened, te Beliar követő

    ha már ilyen Gothicosan akarunk fogalmazni

    ha meg normálisan akkor finoman is tömören: Kopjál le rólam!!!

    kössziii
  • Broafka
    #16792
    hááát, erre nem tudok mit mondani
    nyugodjon békében, Rest In Peace (R.I.P.)
  • DragonHunter
    #16791
    Ebben a topicban csak egyvalaki "fikáz": Te.

    Sajnos Sleeper elhomályosította a szemeidet. Azt az utat járod, amit Sleeper kijelölt számodra. Ez nem Innosnak tetszö dolog! Kérd Innost, hogy világosísa meg elmédet! Hagyd, hogy értelmed vezessen és uralkodj emberi gyarlóságaidon! Mert elhomályosítják látásod. Innostól kérj megbocsátást a "fikáz"-ásaidért! És végül a legfontosabb. Szívedböljövö mély alázattal kérd Adanost, hogy mossa ki a szád :)

    Gondolkozz el ezen!

    Innos kísérjen utadon, fiam!
  • W B
    #16790
    Többet nem tudok.
  • Szid
    #16789
    pontosabban, ha lehet...
  • tibor16
    #16788
    szia, asszem Myxir-nek hívják a palit, alighanem vizimágus, ha megcsináltad a velük való küldiket és beszélsz vele erről vállalja el, hogy beáll Vatras helyett. A részleteket megkeresheted a végigjátszásban, meert nem emléxem pontosan, szerintem ott nézz utánna.
  • W B
    #16787
    Meg halt az egyik Gothic 3 készitő!!!!!!!!!!!!!
  • Broafka
    #16786
    te kis.... mocsok!!!!
    beállítasz engem magafikázónak?!!!
    kiveszed a saját 3 oldalnyi szövegeidből a 2 szavas dicséreteket, holott a többi 3 oldal arról szól hogy muslinca a karakterem?
    na tudod mit, menjél a rákba.
    Nem érdekel milyen karaktert csináltál, ne fikázd az enyémet, én nem dícsérem a sajátomat és akkor mindenki boldog (különösen te)
    és kérlek szépen, ne írjál többet erről a témáról, nem érdekel hogy menyire jó vagy mennyire szar a karakterem!!!!
  • Broafka
    #16785
    mondtam én olyat hogy versenyt akarok??!!!!!!
    szarok rá! te kezdted el fikázni a karakteremet, már bocs