21229
  • Broafka
    #16864
    na jó de ez akkoris csalás
    amúgy hol is van ez a gyűrű, meg ez addon?
  • Barty007
    #16863
    az holvan az a gyűrű mert én még nemtaláltam
  • W B
    #16862
    Nekem az első fejezet. max ötös szintü lehetsz, sima G2. 15 erő + a városnál található arő gyűrű, fel-le huzogatása. és csak max 210ig lehet

    Megjegyzem, hogy nekem csak egyszer sikerült.
  • Barty007
    #16861
    de hogy lehet kihasznalni ezt a bugot ez holvan ?
  • W B
    #16860
    Játékhiba. Egy kicsit fel-le huzogattam az erő gyürűt.(összesen csak 5 erőt tanultam)Az a +2 erő sárkányfű evésből.
    De az a legjobb, hogy még akármi lehetek.
  • Barty007
    #16859
    ezt nemértem hogyvan ennyi erőd ???
  • W B
    #16858


    Erről mia véleményetek?
    Ez az én ujrajátszó mentésem.
  • Broafka
    #16857
    hát figy, először is beszélsz Vatrassal hogy megvan a szem ideje lesz csomagolni azt feltölteni, ő azt javasolja hogy Xardas is segítsen nekünk!
    FONTOS: ezután először Pyrokarhoz menjünk, ne Xardashoz különben kétszer futhatunk!
    szal menjünk Pyrokarhoz ő azt mondja hogy nem megy Xardas miatt, majd menjünk Xardashoz és beszéljünk vele hogy Pyrokar nem akar segíteni miatta, így Xardas ad egy kulcsot!
    A láda a kulcshoz Sekob házában van, nyissuk ki, vegyük ki a könyvet, majd vigyük Pyrokarhoz, így már fog segíteni nekünk.
    FIGYELEM: ne felejtsük Bennettől elkérni az amuletet ha eddig nem tettük meg, különben ismét 2X futhatunk
    (és szerezzünk be 3 swampweed növényt is!!!)
  • vizoo
    #16856
    ahh. Faxa. Köszi. Akkor neki kell állni a mansionoknak, és aztán irány Raven. Köszi szépen. Mostmár remélem sikerül akadásmentesen végigvinni :)

    Még1x köszi mindenkinek a segítséget.
  • Takanohana
    #16855
    Igen. De csak akkor jön, ha a vízmágusok feladata véget ért Jharkendaron, azaz, ha kinyírtad már Ravent, megtaláltad és kiszabadítottad a bányából az eltűnt embereket, és minderről beszámoltál Saturasnak.
  • vizoo
    #16854
    Vatras-hoz kéne küldenem vkit, aki helyettesíti. Ő lenne Mitryx? Neki tudom mondani, hogy húzzon el Vatras-hoz?

    Addon pálya még nincs teljesen befejezve. Az orkok kicsit megnehezítik a dolgom a mansion-ok megtalálásában és a szellemmel való társalgásban, aki be tud juttatni Raven után
  • Takanohana
    #16853
    Hát ez érdekes. El sem hoztad az amulettet, Vatras meg tudott róla, hogy eltört?? Híába Vatras nagy mágus. Az addon pályát befejezted már teljesen? Vagyishogy Myxir ott van már Vatras mellett? Mert Vatras csak akkor hajlandó elmenni a szertartásra a Napkörhöz. Amúgy Pyrokárnál kellene kezdened, de ha vele nem tudsz erről beszélni, akkor baj van. Ilyennel még nem találkoztam. Fel tudod venni magadra Innos Szemét? Próbáld meg, és beszélj úgy Pyrokarral. Jobb ötletem nincs, sorry.
  • vizoo
    #16852
    Egész pontosan úgy történt a dolog, hogy elmentem a kőkörhöz. Ott pofázott nekem az egyik csuhás vmit, hogy elkéstem... blablabla. Majd mivel akkor még nem tudtam kicsinálni őket elmenekültem. Ezután mentem el a portállal az addon pályára XP-t gyűjteni. Közben ugye beszéltem Vatrassal kőtábla ügyben. Ő mondta, hogy milyen rossz, meg szörnyű, hogy eltört Innos Szeme. XP gyűjtés után elmentem megmenteni Bennet-et, majd kicsináltam a csuhásokat és végre elhoztam a szemet. Ezután bennet összerakta. Most itt tartok. Egyik "nagy varázsló" sem mond róla semmit :(
  • Barty007
    #16851
    innos szemét elkell vinni benethez ha joltudom ez a neve a zsoldosok kovácsának elviszed hozzá megmondja mi kell és megcsinalja neked majd elviszed valtrashoz az mondja hogy kell xardas kell pyrokar meg kell valtras elmentek a kőkörhöz vagy mi a neve azt már nemtudom ott feltöltik majd megtanitják hgogy kell feltölteni a sárkányok szivével kinyirsz 1 sárkányt kiszeded a szivét feltöltöd a szemet majd megint 1 sárkány stb.
  • Takanohana
    #16850
    Pontosan mit csináltál meg eddig belőle?
  • vizoo
    #16849
    Helló. Megint én.

    Elakadtam az INnos szeme küldiben... :( Elég erős lettem, hogy elboldoguljak a csuhásokkal. Megöltem mindet, majd megszereztem Innos Szemét is. Megcsináltattam, de ezután se Vatras se Pyrokar, se pedig Xardas nem mond semmit ezzel kapcsolatban. :S Így nem is tudom újra feltöltetni a szemet. Valakinek vmi 5lete? Végigjátszásban nem találtam semmi megfelelőt.
  • Takanohana
    #16848
    Hi!
    Alap angollal is egészen el lehet boldogulni az addonnal, ha meg elakadsz, ott a végigjátszás. Xardas arról beszél az elején (alap angolommal, ha jól értettem), hogy nem csak a sárkányokkal kell törődni, Beliar több vasat is tart a tűzben, előhalászta Raven-t (Gothic 1, Gomez jobbkeze), felturbózta mindenféle sötét erővel, és most Raven is kiirtandó ellenfelünk lett. A laposfejű megéledő kőszobrok a Kőőrök, Ravent segítik, ezekkel többnyire Jharkendarban, az addon pályán fogsz összefutni, nem nagy ellenfelek. Raven-problémával a vízmágusok foglalkoznak, fordulj Vatrashoz bizalommal.
  • Takanohana
    #16847
    Sőt, már első fejezetben meg lehet szerezni Scar kardját, ami a legjobb egykezes fegyver a játékban, 85-öt sebez. Azzal aztán végig lehet irtani a térképet.
  • Barty007
    #16846
    Na szoval szia azt a szintet ellehet érni na persze munkával mondok 1 et elmész a zsiványtanyára leütöd a kocsmárost(nem könnyű) akkor kapsz 1 55öt sebző 1 kezes fegyvert aztán fogod mész lares hez vagy mi a neve a zsiványvezérnek leütöd az őreit egyesével bemész szétvered lares agyát kapsz 1 65 öt sebző egykezest majd aztán leütsz mindenkit a táborba aztán a régibe is meg a mocsárnál is és már meg is avgy annyi:) én mondtam hogy nem könnyü
  • Broafka
    #16845
    és miért jó az ha 25-ös leszel? :-/
    akkor nem szórakoztató a játék ha máris tök pro vagy... halál uncsi...
    no mind1...
  • nestea
    #16844
    Hi all! Lehet, hogy idegesítő kérdés, de a Night of the Raven-hez lesz magyaritás?
    Sajnos úgyhallottam, hogy nem lesze... Ez ugye nem igaz?
    Én elkezdtem addonnal a gémet, de így semmyilen formában nem jó az alap magyaritás. Ezért alig értek valamit belőle.... De legalább azt mondjátok el, hogy kik azok az életre kelt szobrok, meg az a faszi aki elteleportál vagy mit csinál. (ezt a történetet Xardas meséli el az addonban)

    És itt egy extra kérdés: A Gothic 1-ben, milyen trükkel (nem cheat) lehet elérni, hogy a karakter már az első fejezetben 25-ös szint körül legyen?
  • vizoo
    #16843
    köszi.

    Közben rájöttem, hogy jót tehet, ha átruccanok Ravenhez, és ott még lehet bőven szintet lépkedni. :)
  • tosatt
    #16842
    szisztok! Kéne az 1.32 patch a gamehez. Valaki segítsen. PLS
  • tibor16
    #16841
    A kieggel a G2 dupla olyan nehéz, főleg amíg megfelelő fegyverzethez nem jutsz, vagy elég tápos nem vagy. Úgyhogy bár nem emléxel rosszul, de 13. szint az bizony pehely könyyű szint a 3. fejezethez. Az ajánlott, a 13-16. szint körül átmenni a bányavölgybe (2. rész). Úgyhogy tápolni, tápolni .... 1 elit orkot varázslat nélkül csak megkarcolni tudsz a 13. szinttel... szvsz tulságosan pödörsz, nagyon technikásnak kell lenni a 3. részben ezzel a képzettséggel, vagy könnyen alúl maradsz...
  • vizoo
    #16840
    Sziasztok.

    Még megjelenéskor játszottam G2-vel, azóta nem (ez jó rég volt). Most, hogy megtaláltam ezt a gold editiont, megint feltelepítettem kieggel együtt. 3. fejezetnél járok, amikor megjelentek a csuhás majmok és k**va nehéz őket megölni. Lehet rosszul emlékszem, de nekem annó sima G2-ben könnyebnek tűnt őket elintézni. Zsoldos vagyok egyébbként 13. szint környékén. Rosszul osztogattam volna a skillpontokat? Vagy tényleg ennyire nehéz lett ezeket megölni? Vagy ennyire nehéz volt annó az alapjátékban is, csak rosszul emléxem? Előre is köszi a segítséget.
  • W B
    #16839
    Én nem tudom. De egy probát meg ér.
  • Barty007
    #16838
    amugy akkor az most működik vagy nem ? amugy nemhasználnám de kiprobalni jo meg meglesem hogy addonba jo e
  • W B
    #16837
    Az ott amulet. És azk nem árnyékfutók, hanem warg nevezetü kutyafélék. Ezt mindannyian tudjuk. (vagy nem)
  • mate000
    #16836
    van egy hiba játékba!ha zsoldos vagy akkor azzal találhatsz egy gyürüt ami +5 eröt ad és azt ahányszor felhuzod +5öt kapsz tehát ha van türelmed és nyomogatod a ctrl-t hogy le és fel vegye akkor lehet akár 9999-es eörd is!ugyanez igaz miliciára csak ö az ügyességel tudja ugyanezt csinálni!leirom hol találhatok!
    persze ez nálam másolt cd!és a sima g2!mikor a játék legelején mész Xardastol Khorinisbe ott utközben leszolit egy bandita miután végeztél vele és a társaival menj ki a barlangbol és a lépcsön az elsö lépcsöfordulonál mász fel (barlangbol nézve bal oldal) és menj egyenesen miután átvergödtél a bozotton ott lesz egy csontváz amit huspoloskák esznek, na ott 5 méteren belül nézz körül és ott lesz!ezt csak a második fejezettöl tudod megszerzni!ha milicia vagy akkor ügyesség gyürü lesz ott ha zsoldos akkor meg erö!vigyázz mert ha a csontváztol északra leesel akkor egy völgybe kerülsz ahol mindenképp meghalsz ezen a szinten az árnyékfutok miatt!ugyhog mielött megkeresnéd érdemes menteni!
  • DragonHunter
    #16835
    Xardas ecchi :)
  • DragonHunter
    #16834
    Friss ropogós kép :)
  • mate000
    #16833
    van egy hiba játékba!ha zsoldos vagy akkor azzal találhatsz egy gyürüt ami +5 eröt ad éa azt ahányszor felhuzod +5öt kapsz tehát ha van türelmed és nyomogatod a ctrl-t hogy le és fel vegye akkor lehet akár 9999-es eörd is!ugyanez igaz miliciára csak ö az ügyességel tudja ugyanezt csinálni!akit érdekel h hol találhatok ezek a gyürük szoljon!
  • Esrohnoil
    #16832
    Azt be kell látnod h. hen-tes-nek igaza van, mégpedig azért, mert elég az oldal linkjét bemásolni.. Aztán ki-ki kénye-kedve szerint eldöntheti maga mit talál az ott lévő anyagból tetszetősnek.
    Egyébként engem nem zavar ha egy témát részletesen kivesézel, csak aki most ismerkedik a játékkal, annak jobb ha maga is rájön dolgokra, és nincs minden a szájába rágva meg az érdekesebb poénok előre lelőve.
    Szerintem először érdemes mindenképp úgy végigvinni h. nem vesz igénybe semmi segítséget az ember, csak ha vhol végképp meg van akadva. Így adja a játék az igazi, utánozhatatlan hangulatát.
  • W B
    #16831
    Az kezdesz megtérni ember! De mégmindig Beliar befolyása alat állsz!
    hen-tes igazat szollot, te ellene szegülsz! Tán még mindig kémkedsz?
  • DragonHunter
    #16830
    OFF

    hen-tes

    Miért jó az neked, hogy leszólod a hozzászólásomat? Végignézve ezt az egész topicot, nem jellemzöek rád az ontopic beírások, a többiekkel és velem ellentétben.

    - Szóval úgy gondolod, hogy az összeset belinkeltem:
    Azt a 7 (hét) darab képet linkeltem, amelyek nekem nagyon tetszettek. Nos látogasd meg a honlapot, és láthatod, hogy 294 darab comics és 135 darab egyéb kép található ott.
    A darabszámtól eltekintve sem értem, hogy mi a problémád a képekkel. Szerintem jók. Végigolvastam a topic 16000 hozzászólását, és ezidáig senki sem hivatkozott arra a képgyüjteményre. Maga a portál eddig pontosan háromszor került említésre ebben a topicban a térképei és az adatbázisa miatt.
    Mindenesetre elnézést kérek azoktól akik már látták azokat a Gothic képeket, és most rosszul lettek az ismétléstöl.

    - Engem "buzgómócsing"-nak tartasz:
    Ez már a te személyes problémád, hogy kit kinek vagy minek tartasz, és szerintem nem ebben a topicban kellene ezt közzétenned. Én sem írom ide, hogy minek tartalak, mert ez nem ideillö információ, esetleg még sértö is lehetne neked.


    Szépen megkérlek, hogy a továbbiakban inkább azon 'buzgólkodj', hogy ONtopic hozzászólásokkal gazdagísd ezt a fórumtémát!

    Innos legyen veled. Üdv.
  • W B
    #16829
    De mindenmás igen!
  • Broafka
    #16828
    sztem vedd meg az addont és akkor nem lesznek kardos problémáid :D
  • DragonHunter
    #16827
    Egykezes vs. kétkezes kard: 16744-es hozzászólásomban írtam róla részletesen.
  • mate000
    #16826
    nem elöször játszok.csak utoljára két éveel ezelött játszottam végig paladinnal, ugyhogy már hiányos az emlékezetem!szerintetek sárkányvadásznak akivel ijra alapozok melyiket érdemes elkésziteni az egykezes vagy a kétkezes sárkányölöt?
  • W B
    #16825
    Elöszőr játszol ugye?
    Olvasd ell a végig játszást!