21229
  • Broafka
    #16904
    persze mert ez egy szar térkép!
    ez a jó:
  • W B
    #16903
    Jó kutatást.
  • nestea
    #16902
    Bár nem értem a németet, de pontosan ilyen térképre vágytam.
  • W B
    #16901
    Mindenhol. Szépen járd végig a térképet.
  • nestea
    #16900
    Valaki megtudná mondani pontosan hol vannak Constantino növényei?

    Broafka: Lehet, hogy keverlek valakivel, mert nem rég vagyok itt, de te ismered Dzsitit?
  • Broafka
    #16899
    azt ajánlom szerezz be egy térképet, és 20 LP-ért tanuld meg a dexterity ital kutyulását és keresd meg a pályán az összes goblin berriest meg az össze king's sorrelt, nekem bejött, így lett vagy 180 Dexteritym a játék végére :P
    (képet láthatod pár oldallal arrébb)
  • vizoo
    #16898
    Ha alapból 1.32-es verziót telepítesz fel, abból sehogyse tudsz 1.31-est csinálni. Ha 1.31-est patch-eltél fel 1.32-re, akkor uninstall és install és akkor jó. Enyit tudok hozzáfűzni
  • Takanohana
    #16897
    Ha tudja valaki, biztosan válaszol. Nekem sajnos gőzöm sincs.
  • nestea
    #16896
    És akkor nekem senki sem válaszol?
  • Takanohana
    #16895
    Hi!
    Ezzel a ládával csak akkor lesz dolgod, ha mágusnak állsz. Egxébként nem tudod kinyitni, de nem is kell. Egy üres rúnakő van benne.
  • vizoo
    #16894
    Halika. Találtam egy barlangot fent egész északon a fekete troll-tól még északabbra kicsit. Bent egy szentély szerű terem van, két hatalmas paladin szoborral, egy ládával, ami körül 5 fénycsík van. És kulcs kell hozzá. Erről tud vki vmit mondani? MI van benne, hol van hozzá a kulcs, ilyesmi :)
  • Takanohana
    #16893
    Bizony, az addon nehezebb egy "picikét" mint az alapjáték. Még érhetnek meglepetések, pl. az elixíreknél. De ne keseredj el, vannak benne olyan ujítások, amiknek viszont örülni fogsz, pl. kőtáblák.
  • WagnerUr
    #16892
    Igen ez teljesen normális. És majd akkor se lepődj meg amikor már 15, sőt 20 LP lesz.
  • zsirfecske
    #16891
    sziasztok!

    addonnal nyomom, és beléptem milíciához, dexterity-re gyúrnék mert íjászkodni akarok, de újabban 10 LP-be kerül +5 DEX. ez normális? 40 felett vagyok ügyességből amúgy, talán változik egy bizonyos szint felett az LP igénye, vagy mi?

    pickpocket is 10 LP-be kerül, sneak, hunting, alchemy, pick lock már megtanulva. ez is normális? vagy mifolyikitt?

    kösz a választ előreis.
  • nestea
    #16890
    Hi all! Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e az hogy egy 1.32-es játékból, patch-eléssel 1.31-es játékot csináljak? mert 1.32-n nem megy a magyarosítás...
    PLS help!!!!
  • W B
    #16889
    Az, hogy az ork meg a kutató nem támadja meg egymást. No és mért?
    Mert mind ketten Beliar követöi.
  • Broafka
    #16888
    köhöm... igen? :)
    mit kéne nézni rajta?
  • W B
    #16887

    Beliar hada támad.(a kép saját készitésü)
  • Broafka
    #16886
    az az egy pont nem kell :D
    azt hagyhatod a végére (Ravennél úgyis ott van az összes tábla)
  • vizoo
    #16885
    ah. Oké köszi. Egy bibim van csak. Túl sok az rok, meg a fire devil (vagy mi) az utolsó mansion-nál... :D Nh, mind. Majd megoldom vhogy :)
  • Broafka
    #16884
    figy
    én is így akadtam el
    2 választásod van:

    1, Marvin mód be, hallhatatlanság be, aztán utcu neki... majd miután túljutottál akkor ki

    2, menjél ki, és van egy olyan feladat hogy Mansions, a térkép jelöli is őket, minden ilyen zsákutca végén van egy (5 darab) keresd föl szinte az összeset és olvasd el a kőtáblákat amit majd megtalálsz a templomok ládáiban (lehet hogy szükséges a 3-as szintű kőtáblaolvasás tudás) és abból kiderülnek infók hogy az a szellem a feltámasztott szellem fia, és akkor majd fogsz tudni beszélni vele (sztem)

    szóval az a végigjátszás az kicsit hibás
  • Broafka
    #16883
    nálam volt egy ilyen, nagyon gáz volt, de nekem odafelé volt... bementem és még az addon pályát el se kezdte betölteni, egyszerűen lefagyott és elszállt a mentésem!!!!!
    elszált az átállított billentyűim, szal olyan volt mintha akkor telepítettem volna a játékot
    kezdhettem is előröl
  • vizoo
    #16882
    ha tudnék ilyet modani neki, akkor nem kérdeztem volna rá :)
  • WagnerUr
    #16881
    Ne azt mondd neki hogy nem hiszed, hanem hogy ő honnan tudja amikor az apja készítette a csapdákat és nem ő.
  • vizoo
    #16880
    hehe. Még1 gond. Raven után eredtem Adanos templomába... Eljutottam Rhadames-ig, aki egy "ellándzsásított" teremben bóklászik. Beszéltem vele, aztán elakadtam. Megnéztem a végigjátszást, és ott azt írja, hogy beszélgessek vele az apjáról, majd a csapdákról. Namármost én ilyenről sehogysem tudtam vele bezsélni. Csak annyit mondott, hogy a kapcsolók közül mindegyik nyitja az ajtót, és hogy ő csak az igazat mondja. Ennyi. Hiába mondom hogy nem hiszem, és hogy megkeresem egyedül. mi 5let? Tudom láma vagyok, de nem tudok rájönni mi lehet a gond... (köszi előre is)
  • vizoo
    #16879
    Helló. Van még egy kérdésem :)

    Kinél és mit kellene megtanulnom, hogy a Vízmágusok rúnáit el tudjam készíteni? Vagy hogy műxik ez?
  • Szid
    #16878
    Ha jól olvastam, "csak" producer volt
  • vizor
    #16877
    Amúgy nem tudjátok, hogy az a G3 fejlesztő aki meghalt, pontosan mit csinált? Mennyiben befolyásolja a fejlesztést a hiánya... A weblapjukon nincs semmi róla csak egy R.I.P. üzenet...
  • vizor
    #16876
    Kössz a gyors választ :))

    Remélem a fagyesz csak valami átmeneti hiba volt, majd megnézem párszor...
  • vizoo
    #16875
    Ezt én is a napokban tudtam meg :) Így gyorsan segítek :D Raven-t el kell intézni, hogy Vatras-t fel tudja váltani Mixtyr (vagy vmi ilyesmi a neve). Amíg Dolguk van a Vízmágusoknak az Addon pályán, addig nem fog elmenni felváltani Vatras-t :)

    A portálos problémádra nem tudok megoldást. Nálam ilyesmi nem volt.
  • vizor
    #16874
    Sziasztok !

    Jó nehézre sikerült az Addon.Régebben egyszer már végigvittem a sima G2-t tűzmágussal... Most az Addonban paladinként harcolok...

    Első kérdésem: most jutottam be a Ravenhez vezető portálba. Ezt a részt teljesen végig kell vinni, mielőtt folytatódna Innos szemének feltöltése? Mert senki nem utal rá, hogy átvenné Vatras helyét a városban...

    Második kérdésem: beléptem a Ravenes rész portáljába, megöltem pár szörnyet, találkoztam Alligátor Jackkal, majd mentettem (egyedüli mentés). Vissza akartam menni a portálon Khorinisba, mire lefagy az egész... Valakinek volt már ilyen? Mit lehet tenni?

    Köszi a válaszokat előre is
  • Broafka
    #16873
    nem lehet majd állatokon lovagolni?
  • W B
    #16872
    De majd a G3! mégrosszablesz, mert nem lesz ló
  • Barty007
    #16871
    sajnos addonba már semmi ilyen nemjo :( probaltam de semmi és addonba csak +3 at ad amugy is:((
  • Broafka
    #16870
    jah ezt tudom hol van!!!
    még nem próbáltam, de szerintem addonban ez ki van javítva...
  • Barty007
    #16869
    á köszi szépen
  • W B
    #16868
    Kronisz városából a Keleti kapun meny ki(piaci kapu). Indulj jobra, bal oldalon meny be a fyenvesek közé. Ott lesz egy barlang egy kis tisztásnál, bent egy ork és egy farka, de nem itt van. A barlang bejárata tetejére meny. Ott feltudsz (csak akkor ha jó helyen vagy)kapaszkodni a hegyre. Van ott néhány csontváz a földön, és melletük van a gyűrű és néhány csecsebecse.
  • Barty007
    #16867
    wb letsz mond mar el ez a gyűrű holvan?
  • W B
    #16866
    Nem addon.
  • Barty007
    #16865
    :) nem csalás csak könnyités :)