21229
  • vizoo
    #16944
    Áldást kell kénred az istenetől, és fizetni neki pénzet :)
  • Methylisocloro
    #16943
    Hol lehet a lockpick skill-t megtanulni a Gold-ban?
    Thorben bútoros mindig azt mondja hogy nem bízik bennem :(
    Pedig már citizen + milicia tag vagyok.
  • Broafka
    #16942
    jaj ne kezd már megint a "beszéljünk magyarul" kötözködéseidet
    amúgy baromi jó a kép :P így nézel ki? szép Forbidden fejed van meg jó fehér bőröd :P (ha nem értenéd, nem jeleníthető meg a kép :P)
  • W B
    #16941
    Az Beliar karma!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mittudsz?
    semmmit!
    Ja én így vagyok:
    Az én vagyok a sima G2ben :)
  • Broafka
    #16940
    tényleg nem :-/
    amúgy elkezdtem a sima G2-t :)
    már untam hogy unalmassá válik az egész játék miután megszerzed a claw of beliart... lássuk mit tudok sima G2-ben :)
  • Grave Digger
    #16939
    Wááá, nem érted :)))
  • Broafka
    #16938
    jó de akkor sem értem milyen gyerekekről beszélsz azon a területen volt egy nagy TROLL, pár HÁRPIA, meg pár GOBLIN
  • Grave Digger
    #16937
    Oan könnyedén nyírtam ki őket, hogy nem is tűnt fel, hogy ott voltak, csak ezért írtam :))
  • Broafka
    #16936
    kik gyerekek? :-/
  • Grave Digger
    #16935
    Azok még gyerekek, nem is tűntek fel, mikor kinyírtam őket :))
  • Broafka
    #16934
    meg egy zombi, és pár hárpia, de ez már részlet kérdés :)
  • Grave Digger
    #16933
    Ha minden igaz, egy troll és pár goblin található a bejáratnál.
  • tibor16
    #16932
    amit keresel az 1 barlang, eléggé eldugva, kis térséggel, monsztákkal előtte - kiegészítettem a többieket (bocs) csak így talán könnyebben meglesz
  • Broafka
    #16931
    vagyis hülyeséget mondtam, nem kell reinstalálni csak simán rákattintasz a default gombra és visszaállítja az alapot!
  • Broafka
    #16930
    pedig hidd el hogy könnyebb mindenkit kinyírni vele, már csak azért is mert amikor támadnak akkor ilyenkor ők is kifordulnak (valamilyen oknál fogva) így gyakorlatilag el se találnak, de megér egy próbát sztem kipróbálnod, lehet hogy tetszeni fog, ha meg nem tetszik akkor reinstall, persze előtte mentsd ki valahová a mentéseidet...
  • Takanohana
    #16929
    Kösz. Bár nem fogom használni, trollt a legkönnyebb leverni eleve is, csak idő kérdése. A gólem idézése poénnak jó.
  • Broafka
    #16928
    trollt én lvl 1-esen kinyírok neked :)
    ha akarod ököllel is :D
    van a sima G2-ben egy olyan hiba hogy ha átállítod a beállításokat akkor az alap helyen is ott maradnak meg az új helyen, így kell beállítani a turn leftre meg a strafe leftre az 'A'-t a turn rightra meg a strafe rightra a 'D'-t és így akkor az ellenség körül körözni fog és csak kattintanod kell és támad, nem kell megállni és úgy támadni, hanem körözöl, katt és támad... :)
  • Takanohana
    #16927
    Igen, az idézések is baromi jók. Troll ellen idéztem 2 kőgólemet, jól elszórakoztak egymással (mármint a gólemek, egymásnak estek a marhák). Úgyhogy legközelebbre csak egy gólemet idéztem, az a trollal akaszkodott össze. Végül a troll győzött, de meggyengül ő is.
  • Broafka
    #16926
    a lurker is király, nagyokat lehet vele ugrani...
    De a legnagyobb fun a démon idézés, főleg amikor megidézel egy démont a városban :)
    ha valaki már rettenetesen unatkozik addonban, vagy sima G2-ben (bár addonban jobb) én nyilas voltam és (persze mentettem előtte) mindenkit lenyilaztam a városban, az összes knight-ot és léptem is egy szintet :D
    Addonban 1 knight: 400 XP és a kikötőben egy csomó van :D
    persze utána visszatöltöttem de akkor is poén volt :)
  • Takanohana
    #16925
    Ja! A vérlégy volt az igazi. Gyors volt, nagy magasságból is simán le lehetett vele ereszkedni. Dragon Snapper tényleg nagyon jó, és az orkok meg sem támadják. Én tűzgyíkot is szoktam alkalmazni, jól lehet vele perzselni.
  • vizor
    #16924
    Köszi !!!

    Azon a meredek összekötő úton összesen 2x ha végigmentem, akkor simán elmehettem a sír mellett :) Ma este megnézem... kössz.

    Kinek mi a kedvenc állata átalakuláshoz? A Scavenger rettentő gyors, de a ragadozók rámozdulnak. A kedvencem a Dragon snapper, amivel Jarkhendar sivatagi templománál lévő ork tábort kompletten kiirtottam. Sajnálom, hogy a G2-ből már kihagyták a Bloodfly-á változás lehetőségét, nagyon szuper volt, hogy bárhová be lehetett repülni :)
  • Broafka
    #16923
    tudod volt egy olyan irány ahol egy hídon és mellette is orkok voltak, utána meg volt egy meztelen ember akinek ruhát kellett adni, ott van mellette a portál (portal to the walley) ha jobbra mész akkor ott van/volt egy shadowbeast, menjél végig azon az úton közel a baloldali fal mellett és aztán majd balra fel lehet menni egy meredek úton, ott van pár hárpyja meg egy TROLL, végezzél velük aztán ott van a sír ott megidézed és válaszolni kell a kérdéseire, a válaszok:
    The guardians of the dead
    Warrior's castle
    Priests
    Warrior's castle
    Cscholars
    Healers
    Dont Know (ezt a választ semmi képpen nem tudhatod)
  • vizor
    #16922
    Hi all !

    A lefagyós probléma többet nem jelentkezett az addon portáljában...

    Most viszont egy amatőr kérdés következne :) Raven magára zárta a templomajtót, és a Vízmágusok elküldtek nyugatra, hogy keressem meg a Warrior klán vezetőjének a sírját és idézzem meg. Ezt a sírt nem találom sehol, az idézést már mindenféle sírszerű helyen és templomban felolvastam (hátha elírás a nyugati irány) de semmi. Kínomban már mindhárom pályán kiirtottam az összes szörnyet a sárkányok kivételével :))) Hol találom ezt a sírt?

    Kössz előre is
  • W B
    #16921
    Ez hülyeség.
    Én németül tanulok. De angolul játszok, mert úgyis kell majd tanulnom angolt.
    De magyarul mondok minden a játékból.
  • vizoo
    #16920
    angolul és németül is tudok, de magyarul jáccok mert magyar vagyok :D Az más kérdés, hogy a játék szövege általában angol :D
  • Grave Digger
    #16919
    Perverz :)
  • hen-tes
    #16918
    ez a legbetegebb dolog amiről valaha is hallottam :o
  • Der Wahnsinn
    #16917
    Angolt tanulok és németül játszok. Na erre varjatok gombot.. ;)
  • Broafka
    #16916
    angolt tanulok és angolul játszok :P
  • W B
    #16915
    Németet tanulok, de angolul játszok.
  • hen-tes
    #16914
    én németet tanulok, de az angolt szeretem :C
  • Barty007
    #16913
    én meg angolt tanulok szerintem meg mind a 2 ő szar:P
  • Broafka
    #16912
    de szépen rímelt :D
  • Broafka
    #16911
    ki mit tanult...
    nyílván ha németet tanulsz akkor az angol szar, ha angolt tanulsz akkor a német szar, én angolul tanulok, angol a jó, angolul játszom, nekem ez így jó
  • W B
    #16910
    A németet mégjobban!
  • Broafka
    #16909
    de legalább érti az ember :)
  • W B
    #16908
    JAJ! Az angol WoG mijen Sz@r.
  • Broafka
    #16907
    World of Gothic
  • W B
    #16906
    Nagy jó a térkép.
    Hol van eleve a térkép???
  • Broafka
    #16905
    de ismerem, miért?
    áhh sejtem, csak nem DT?