21229
  • Broafka
    #16984
    örülök hogy segíthettem :)
  • nestea
    #16983
    Bocs! Tökéletesen leírtad, csak nem értettem az "út alatt" kifejezést. Szóval megvan. THX.
  • Broafka
    #16982
    hát, még ha játszottam volna is többet a G1-gyel mint 5 percet, akkor se tudnám megmondani neked, mert kicsit felismerhetetlen grafja volt nekem :)
    ha most nem tiltotta le volna az a ***** SG a kepfeltoltes.hu-t akkor most beraknék egy képet, vagy térképet hogy hol találhatod, de így nem tudom megmondani sajnos, próbáld meg az eligazításom alapján megkeresni...
  • nestea
    #16981
    Arra mentem amerre mondtad (legalábbis szerintem) de nemt aláltam sehol. Esetleg nem tudnád helyhez kötni? Pl: valami volt ott a G1-ben vagy valami ilyesmi.
  • nestea
    #16980
    Hát én is úgy emlékszem, hogy élet amut találtam közvetlenül azután, hogy zsoldossá avanzsáltam.... Viszont soha nem szereztem erő amulettet. Ha van még egy akkori mentésem, akkor megnézem... De azt tudom, hogy Innos szeme küldiig nem működött a bug, bár kétlem, hogy köze van hozzá...
  • Broafka
    #16979
    ok, de hol volt neked erő amuletted?
    mert zsoldosnál ott élet amu van... paladinnál dex, varinál élet és mana
    amúgy sztem eltűnnek a sárkányok, de ha a másik 3-mat kinyírod még az is jó sztem...
  • nestea
    #16978
    Köszi a válaszokat, sokat segítettek. Viszont én már kinyírtam egy sárkányt anélkül, hogy meglenen a képességem hozzá, hogy kizsigereljem. Ugye a sárkány tetemek nem tűnnek el?
    Jah, most jutott eszembe, hogy nem működött a múltkor az erő amulett bug. Az innos szeme küldinél elkezdett működni. Szóval neked is menni fog, szerintem.
  • Broafka
    #16977
    1, Sekob farmja mögött van egy erdő, ott végig mész a fal mellett és ott lesz majd egy barlang
    2, az 5-dik fejezetben Bennettől lehet megvenni majd 20000 aranyért asszem
    3, az egyik sárkányvadász a várban (most nem jut eszembe a neve, valami J betűs) a közepes sárkányvadász vértet adja, és ha viszel neki sárkányvért akkor ad pénzt meg xp-t, ezeket az egyik különleges (Gestath) embernél lehet megtanulni, fussál ki a várból a rámpán, és menjél át a folyón, fordulj jobbra, és menjél végig az ork fal mellett, majd ahol ismét megjelenik a víz (ahol vége van a pályának) fordulj balra, és találsz majd egy utat ami a kősárkány felé vezet, az út ALATT találod Gorn-t és GESTATH-ot, tőle megtanulhatod
    4, ha zsoldos vagy akkor Bennetnek fognak kelleni sárkány tojások, ha varázsló vagy Paladin, akkor meg a kolostorban lent a pincében annak a kémikus papnak fog kelleni (szintén nem jut eszembe a neve)
  • nestea
    #16976
    Hi all!
    Lenne pár kérdésem:
    1. Hol találom Sagittát? ( azthiszem így hívják a boszorkányt)
    2. Kitől, és mikor kapok nehéz sárkányvadász vértet?
    3. Egy ember azt mondta csinál nekem jobb vértet, de akkor vinnem kell neki
    sárkánypikkelyt. Ilyen cuccot hol találok?
    4. A sárkánytojásokkal lehet valamit csinálni? (Az egyik sárkány említette h
    szétszórták őket)
    Amúgy nem vagyok ennyire béna, mert többször végigvittem, de zsoldossal eddig még nem....
  • Takanohana
    #16975
    Tényleg az: nekem még sosem dobott ki a játék kis téglalapban piros x-et.
  • Athletic  Bilbo
    #16974
    hát ez nagyon érdekes :))))))
  • killer123
    #16973
    Hali fiuk,lányok.
    Ez mi akar lenni??
    New Game-ra nyomok és ezt dobja ki.
  • Broafka
    #16972
    én azt javaslom hogy menjel végig az úton, át a kis hídon, és menj azon a kis úton (ami a vár mellett van) addig amíg jobbra nem kanyarodik lefelé az út! ott forduljál balra és a fussál a vizes árokba kikerülve az orkokat, úgy legyen a nézeted hogy lásd hogy mögötted fut az ork... MERT ha csap akkor egy picikét a kamerát fordítsd el (magyarán egy picit jobbra vagy balra változtasd az irányt) és akkor nem fog eltalálni és úgy végig lehet futni

    ez így bonyolultúl hangzik, de majd lehet hogy csinálok egy videót hozzá!
  • vizoo
    #16971
    Az egyik oldalán van egy törött ostromgép. Azon lehet felszaladni a várfalon át a várba. Ajánlom, hogy vagy egy speed potion-t igyál meg, vagy változz át vmilyen állattá. De ügyelj arra, hogy mielőtt felmennél a nagy fa gerendára változz vissza, mert különben a paladinok kicsinálnak
  • tosatt
    #16970
    Segítség!!! Nem tudom hogy hol lehet bemenne a bányavlgyi várba a 2. felvonásba. Légyszi segítsetek!!!!!!
  • W B
    #16969
    De jó csend van
    Egykérdés:
    A sima Gothic2ben Milyen erős az egykezes nehéz érckard? (zsoldosoknak)
  • W B
    #16968
    nem
  • vizoo
    #16967
    még sörrel is megkínáltak, nem?
  • W B
    #16966
    Én mindent kicsinálok ami gonosz és megtámad.
    De azok a varánok egészvégig barátságosak voltak.
  • tibor16
    #16965
    Akkor nem sokra jutsz a játékban... mindamellett, hogy tisztelni való az elgondolásod, viszont - ha az elveket vesszük - a varánok nem azért hagytak békén, mert jótét lelkek hanem mert beleszaladtál 1 bugba. Nyugodt lehetsz, ha más varánokkal találkozol, azok meg fognak támadni - hisz a szerepük, a teremtésük szerint támadó (és nem gonosz) lények, amivel XP-ét szerezhetsz. Azért vannak ott. Azért készültek. Dicső lovag, itt muszáj mindenféle módon kaszabolni, mert csak így lehetsz erősebb, és az igazi ellenfeleket is csak akkor tudod legyőzni. Ennek semmi köze a gonoszsághoz.
  • Barty007
    #16964
    én meg fáztam és kellet a bőre azért öltem le.De a kaja se mindegy mivel csöves vagyok és éhes
  • Broafka
    #16963

    jaj istenem... ha éhes vagyok akkor megölném a valóságban is... hús + 10 xp
    tudod, abban a korban nem volt olyan hogy megkímélem az életedet!
    ha te odaszülettél volna az biztos hogy te már rég nem élnél!
    és a mai világban is sajnos csak úgy élhetsz meg ha te vagy az erősebb, gondolom ismered ezt a mondás:
    az erősebb kutya baszik!
  • W B
    #16962
    Én meg nem!
    És én erre azt tudom mondani, hogy szadista köcsög.
    Én mágusként találkoztam két varánnal kik nem támadtak meg, és hát éltek továbbb.
  • Broafka
    #16961
    én a játék elején még azt a bárányt is megöltem :D (még is csak hús :P)
  • W B
    #16960
    Én nem vagyok szadista köcsög!
    ÉN nem ölök ártatlan lényeket!
  • Broafka
    #16959
    megölhettél volna még egy pár meatbugot :D
    és akkor lenne még egy lvl-ed :)
    amúgy meg jó dolog a tolvajcéh... és kit érdekel hogy tolvaj vagy-e vagy nem? jó dolog és sok xp-t meg zsét lehet vele szerezni :P
  • W B
    #16958
    Nem vagyok tolvaj! Amit akarok azt megszereztem!
    Egyébként könyű! Ez sima G2. Amit lehetett azt kinyirtam.
  • Broafka
    #16957
    nem tanultad meg a pickpocketet? :D
    lol, akkor ez még nem tökéletes!!!!
  • nestea
    #16956
    Hogy csináltál level 40-es karit? csak simán végigjártad a térképet és megöltél mindent? Hogy lehet 40. szintre tuningolni a hero-t?
  • W B
    #16955

    Ez számomra egy tökéletes lovagi kari.



    Ez meg a nagy Beliar isten földo helytartőja.(kicsit kicsi)
  • nestea
    #16954
    Nekem sem működik ez a bug. És ez tényleg élet amulett. Ahol én találtam ott volt két patkány és alatta volt 4-5 lizard...
  • Broafka
    #16953
    basszus, a húsbogarakat is megtaláltam a csontváz körül!
    annyira sok hely nem lehet!
    meg Lizardok is ólálkodnak ott, és én inkább a Lizardok közelében találtam meg, de aki tudja hogy hol van ez, az menjen oda és print screenezze le!!!
  • Barty007
    #16952
    te csinaltad rosszul :P nem jo helyen neztel szet mert ott nincs varg csak husbogar :P
  • Broafka
    #16951
    én megkerestem ezt az amulettet, de basszus, először is ez se nem dex amu, se nem ero amu, hanem élet amu, és nálam nem működik ez a fel-le huzogatós bug
    befolyásoló tényező a verzió szám, vagy az hogy eredeti-e a game?
    vagy pedig rosszat találtam meg :-/
    de még a wargokat is megöltem (jah és chapter 2-ben vagyok)
    szal nem tom hogy most én csináltam valamit rosszul, vagy ez a bug nálam tényleg nem működik :-/
  • W B
    #16950
  • Takanohana
    #16949
    Jaja! Azonkívül a sima G2-ben csak Cassia tanít zsebmetszést, ami szintén jó xp és gold forrás.
  • Broafka
    #16948
    nem muszáj de nagyon tanácsos, xp és aranybánya ha belopod magad a szívükbe és segítesz nekik!!!!
    miután minden küldit megcsináltál nekik (DE TÉNYLEG MINDENT, RAMIREZT SE FELEJTSD KI) akkor megölheted őket (simában asszem 300XP/fő (addonban 400 XP))
    és van egy kulcs ami egy sokáig szöszmötölős ládához visz és abban is rendkívűl jó cuccok vannak :)
    szal érdemes belépni hozzájuk
  • Methylisocloro
    #16947
    Köszi a válaszokat de az istenek áldását már megcsináltam. Tolvajcéhbe muszáj lenne beállnom?

    Az a vicc hogy már régebben végigvittem a Gothic2 simát és nem emlékszem ilyen problémára.
  • Szaruman
    #16946
    Tolvajcéh rulz;)
  • vizoo
    #16945
    *kérned