1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • kakaoskalacs
    #1401
    Nalunk nemis kapni?
  • magus
    #1400
    70-100 $
  • kakaoskalacs
    #1399
    mennyi pénz egy ilyen?
  • magus
    #1398
    én ezt használom, és megvagyok vele elégedve, kizárja a külvilágot, erős a basszus, jól kijön minden hang. egy baj van vele, hogy a rohadt életbe ennyi pénzért nem lehet egy olyan jack dugó részt csinálni neki ami kibírja ha zsebben hordod
  • WiZZaRD
    #1397
    Aki esetleg füles vásárlás előtt áll, jómagam a minap vettem egy Sennheiser MX660-ast, fübedugós megoldásból csúcsközeli típusa a gyártónak. Kellemes dinamikus hang, nagyon lehet hajtani (32 Ohm, szóval a legtöbb playerhez jól illesztett lesz), szép részletgazdag hangok jellemzik, nagyon "pontos" hangja van, a műanyag házhoz képest kevéske önhanggal, úgyhogy egy próbát mindenképpen megér, ha valaki a gyári fülest akarja lecserélni (van olyan, aki azt nem akarja lecserélni:)? ). Persze a KOSS The Plug minőségét nem éri el, de cserébe kényelmesebb, bár az is szokás kérdése. Sennheiserhez képest nagyon kellemesen csalódtam, igaz az AKG K312P (hasonló stílusú megoldás), kicsit finomabb, de sajnos az impedanciája nem éppen "portable barát" (ugye leginkább 24 és 32 Ohm), így a meghajtása gondokba ütközhet és az amúgy kiváló fülesből csak torz hangok fognak jönni (eddig ezt használtam, sajna 2 év után beadta a derekát...).
  • kakaoskalacs
    #1396
    Dobdki vegyél ujat
  • Androow
    #1395
    Sziasztok.
    Egy nagyon fontos és égető problémám lenne. Canyon CN-MP4D 2GB lejátszóm van. Egy alkalommal formázni szerettem volna gépről, tehát jobbklikk a meghajtón, format. Elindítottam egy Fat 32 formázást, szépen felismerte a méretet is. Épp csak hogy elindítottam, aztán meggondoltam magam, nyomtam egy cancelt. Nem gondoltam a következményekre, és most ez a helyzet: bekapcsolom a lejátszót, előjön a Welcome képernyő, és nem tűnik el órákon keresztül, próbáltam. Semmilyen menübe nem tudok belépni, és kikapcsolni sem tudom (csak úgy, hogyha kiszedem az elemet). Amikor géphez csatlakoztatom USBn, akkor sem indul be, a képernyője üres marad, és így esélyem sincs gépről formázni. Szóval ha lenne valami mód, hogy gépről ilyen állapotban formázzak, vagy valahogy manuálisan újra lehetne írni a rendszert a lejátszó belsejéből (valamiket megnyomogatni), vagy bárki tud valamilyen megoldást, ötletet, kérem jelezzen.
  • magus
    #1394
    jó minőségben élvezhetően videót lejátszani? nem floppy méretű flashes szarokra jellemző háttértár? Elhiszem, hogy van egy-két sony ami megveri, de az átlagnál jóval kellemesebben szól.

    Az új Touch-ról meg azt hiszem nem kell beszélnem, hogy miket tud, amit más nem
  • Netgear
    #1393
    Samsung S3
  • 5c0rp330n
    #1392
    aha, egy Apple logót :)
    hazánkban kétségtelenül divatbuzi dolog.
  • Mark007
    #1391
    Nah Ipod :)
    Szerintem csak a márkája miatt veszik, túl hypolt..
    Ti láttok rajta olyan dolgot, amit a többi mp3 lejátszó nem?
  • MaSzKa
    #1390
    amúgy
    ipod jó csak drága
    samsung és creative van olcsó és drága is de nagyon jók
  • MaSzKa
    #1389
  • WiZZaRD
    #1388
    Én sem vitaindítónak szántam, csak leírtam pár márkával kapcsolatos tapasztalatom, ha már többségében úgyis ezekről volt szó:).
  • Mark007
    #1387
    Előre mondom:Eszemben sincs vitatkozni :)

    Nekem E3 van. Eddig egyáltalán semmi, de semmi bajom nem volt vele. Hangja jó, sennheiser cx300-zal.
    Ugye a a szoftver mindegyiken más, nekem azzal sem volt gondom, csak az elején kellett frissiteni, mert régebbi volt rajta.
    Iaudio-t hallgattam(nem tudom milyen volt, azthiszem U2), és az is tetszett, de végül nem találtam boltban, úgyhogy nem az lett.

    Ez van, mindenkinek más tetszik :) Én maradok Meizuéknál, amíg birja, aztán majd meglátom..
  • WiZZaRD
    #1386
    Nekem is van egy meizu M6-os mp3 playerem, de nagyon nem vagyok megelégedve vele, a hang sem tökéletes, még egy AKG fülessel sem (rengeteget kell bütykölni a beállításaiban mire kicsiholható belőle valami, ami nem torz), illetve van még egy XCLEF HD500-asom jelenleg, ami ugyan egy tégla a mostaniakhoz képest, de legalább jól szól. A meizu-nak meg egyéb szoftveres gondjai is vannak, sokszor ugrik egyet track közepéről a másik track-re, meg egy rakat apróság, de igazából csak az lőbbi idegesítő és nem sikerült kijavítani az általam ismert legutolsó fw verzióig sem:(. Az iriver-ből egy cd imp450-esem volt, annak a hangjával elégedett voltam, igaz annak meg mechanikai gondjai voltak, két hónap után már a szervízben dekkolt:(. Volt egy ősrégi iAudio playerem még anno (méregdrága volt a 256megás is, ma van amiből annyiért 8gigásat lehet kapni), na annak voltam maradéktalanul elégedett a hangjával. Barátnőm meg egy MobiBlu kis kockát használ, méretéhez képest abban is van tüdő:). Azt azért eldöntöttem, ha a meizu megadja magát, mindenképpen iAudio lesz a következő playerem. Szvsz nem csak azon a sigmatel chipen múlik minden, hanem a "körüllakó" alkatrészek minőségén is, illetve magán a firmware-n, ami van a playerben. Elég csak meghallgatni két sima szoftveres mp3 lejátszót (winamp vs foobar2000 pl).
  • 5c0rp330n
    #1385
    "itt nem a bemegyek a Tescoba, és empéhárom lejátszót kérnék emberekre gondolok"
    pedig ezek éltetik a piac ~80%-át, ezért láthatsz olyan qrvasok noname kínai szart a buszokon az emberek nyakában amire a gyártó neve sincs ráírva, mert annyira szarok, hogy nem vállalják, hogy ők csinálták :)
    és teljesen kizárt, hogy ugyanolyan chip legyen egy új walkman-ben, mint egy akármilyen philips-ben.
  • Mark007
    #1384
    Egyszerű.
    Legfőképp nem a gyártótól függ, hanem a benne lévő chip-től.
    Tudomásom szerint ugyanaz van 90%-ban(sigmatel vagy philips, szinte ugyanaz), a meizu jobban tetszett, mindkettőt meghallgattam(saját fülessel), és a Meizu jött be.

    Amúgy ez van..Ha mindenki ugyanúgy gondolkodna, mint te, akkor rég nem lenne más, csak a három említett gyártó. Szóval, valamiért a többit is megveszik(itt nem a bemegyek a Tescoba, és empéhárom lejátszót kérnék emberekre gondolok), és nem az ára miatt(főleg ha nagyon hasonló az ár).
  • 5c0rp330n
    #1383
    mondjuk ha a hangzása érdekel, akkor végképp nem értem, hogy miért Meizu-t vettél. az sem rossz, de messze nincs abban a top-kategóriában, amiben a Sony, iRiver, iAdudio van.
  • Netgear
    #1382
    Nagyon jól szól!
  • Mark007
    #1381
    Én sem a kinézetére értettem, hanem a Kinai jelzőre :D
    De mindenkinek más tetszik... :)
  • Csabesz6
    #1380
    Én rohadtul nem a kinézete miatt vettem(bár nem csúnya sztem).Engem is a hangzása érdekel.De szívünk joga:).
  • Mark007
    #1379
    ..Mondtam, saját vélemény.
    Teljesen mindegy, hol RAKJÁK ÖSSZE, attól nem lesz jobb.
    Engem a hangzása, tudása érdekel, nem az, hogy, hogy néz ki, hol lett összeszerelve..

    Mellesleg, hallgattál már meg legalább egy Meizu-t?
  • 5c0rp330n
    #1378
    végülis.. valakinek a kínai is jó, minek japán? :) mind2 ázsiai, nemde?
  • Mark007
    #1377
    Nekem se, Sonyt olcsóbban sem vennék.

    [no offense]
  • Netgear
    #1376
    Na végülis egy Creative Zen V 4GB -ot vettem, kíváncsi leszek, pénteken jön meg....
  • Csabesz6
    #1375
    Ennyi volt a Sonym is.Innentől kezdve szerintem nem kérdés:)..
  • Mark007
    #1374
    Meizu-k?
    16-17e Ft az E3 azthiszem, nekem ilyen van, meg vagyok vele elégedve, hangzása jó.
    Meizu Club
  • Csabesz6
    #1373
    Én a sony nwd-b103-t és társait ajánlom.Ilyenem volt, amíg el nem lopták.Kb egy honapig volt nálam.Je.
  • Netgear
    #1372
    Sziasztok


    20.000 Ft körül milyen jó minőségű (jó hangzás a fő) (esetleg márkásabb) MP3 lejátszót ajánlotok?

    Üdv.
  • kakaoskalacs
    #1371
    nekem oylan van nemreg vettem :)Franko
  • Bigmate
    #1370
    Csáó srácok!

    Én kinéztem egy Samsung YP-S5-öst! Baromira tetszik benne a kicsúsztatható hangszóró, alapból jól néz ki az egész cucc, és amennyire mostanában a Samsung multimédiás dolgait ismerem, biztos a hangzása is frankó. Esetleg észrevételek vagy tapasztalatok a kütyüvel kapcsolatban?
    Köszi szépen!
  • 5c0rp330n
    #1369
    "mert gyakorlatilag ez az egyetlen, amivel a nyomába érhet bármi is egy ipodnak"
    ez az egyetlen dolog szinte, ami számít egy mp3 lejátszónál, nem is trendi kinézet meg a tömegbuzulás. (és ha már itt tartunk: a Walkman-ek szebbek is)
    és nem a nyomába ér, hanem 6szor elpicsázza. egy akármilyen lejátszóhoz képest annyira nem rossz a hangja, de ez a tetemes ára miatt el is várható tőle. aki filmet akar nézni, az vegyen touch-ot, vagy iphone-t, a Walkan-eket sosem filmnézésre találták ki, hanem zenelejátszásra.
    és hasonlíts már össze egy 80 giga winchesteres lejátszót egy 16 gigás flash-es lejátszóval. szerinted a touch miért "csak" 16 gigás? jesszus.
  • kakaoskalacs
    #1368
    :) Ipod magasan ver mindent azért a pénzért minöséget kapsz minden téren
  • magus
    #1367
    ha viszont csak a sima classicot vesszük, akkor még a legkisebb (80 gb) is 4x annyi mint a legnagyobb walkman (már ha jó oldalt nézegettem).

    a hangminőséget emlegeti mindenki, hogy milyen jó a sonynál és milyen rossz az applenél, mert gyakorlatilag ez az egyetlen, amivel a nyomába érhet bármi is egy ipodnak, de nem hiszem, hogy ennyire rossz lenne egy ipodé, vagy igen?
  • magus
    #1366
    azért a 16gb-s walkman a 320 dollárjával szintén nem túl olcsó
    ráadásul ha a toucchal állítjuk szembe a filmnézésben a touch nyer.
    hangzásügyileg meg ugyan walkmant még nem próbáltam, de ipod egy kurvajó fülessel eddig még beadta, pláne ezekhez a flashes egy-két gigás olcsó szarokhoz képest.
    a touchon még tetszik a netezési lehetőség is, jól jönne egy-két unalmasabb órán
  • davidka003
    #1365
    IPOD egy hulladék. Az nem minőség. Tényleg van nála sokkal jobb.
    Hülye aki Ipodot vesz. Kurva drága és nem is olyan jó.
  • 5c0rp330n
    #1364
    hallgass meg egy Walkman-t egy Ultimate Ears fülessel és utána kiváncsi vagyok mit mondanál az ipodokra.
  • magus
    #1363
    hát, én most, hogy meghalt az ipodom arra vagyok kényszerülve, hogy egy flashes samsunggal rohangáljak. Egész nap azon gondolkoztam, hogy hogy tudnak emberek ezeken a szarokon zenét hallgatni, egyszerűen pocsék. Hiányzik az ipodom : / Nem véletlenül kerül olyan sokba a franc essen bele. egy 15 ezres iphone másolatot szerintem semmiféleképp ne vegyél. Olcsó húsnak híg a leve.
  • Maxtreme
    #1362
    Ha a szart aranyba burkolják, akkor is csak szar marad, már bocsánat :)
    Ilyen noname izéket nem érdemes venni.