1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • lang14
    #1361
    sziasztok
    Ismeri valaki ezt a terméket/ ezeket a termékeket?
    PTI PMP-22+C
    PTI PMP-22+R
    főleg a 3"-os keltette fel a figyelmeme csak nem nagyon hallottam még ezekről.. elég sokat tud, de ismeretlen..

    és most ne menjünk bele a csak sony-t vegyél tanácsokba :D köszi
  • magus
    #1360
    énis touchon gondolkozom, végre kijött egy használható méret belőle - a 32gbs - , eddig az egyik elgnagyobb bajom a floppy méretű háttértár volt
  • kakaoskalacs
    #1359
    van ipod-om is meg Microsoft Zune-om is :DD
  • Netgear
    #1358
    jólnézki....de ipod rulz
  • kakaoskalacs
    #1357
    erröl vélemény + tapasztalat vki esetleg?
  • grizzly21
    #1356
    nem is mondtam:)
    probald ki , varom a velemenyed:)
  • Netgear
    #1355
    Elöször is egyáltalán nem kötözkötök.

    Ipod fülessel nem lehet zenét hallgatni......hát...kételkednék. Eddigi mp3-lejátszóim közül ez a legjobb minőségű (kivéve volt egy sony, a gyári sony fülessel, na az vetekezett vele). Én egyáltalán nem divatból vettem, hanem a neve, és a minősége miatt.....és most fontolgatom az ipod touch-on, ami szerintem egy nagyon jó minőségű mp3 lajátszó "is" ...csak drága....és szerintem egy sony ugyan olyan szinten van hangzásban is, és minőségben is....

    /a cx300 ról annyit, hogy szintén jó minőségű. Haverom most vesz olyat, majd meghallgatom, és akkot tudok viszonyítani/
  • grizzly21
    #1354
    eleve az ipod fulessel nem lehet zenet hallgatni (es altalaban semmilyen nem in-ear fulessel), de ha lecsereled cx300-ra, akkor is szebben szol a sony..draga ez teny, de ettol meg nem jobb.
    de ne legyen vita ebbol, nem akarok senkit meggyozni csak azt nem tartom jonak amikor valaki csak divatbol vesz ipod-ot (emberek 99%a)
  • Netgear
    #1353
    ipod?? a legjobb minőségűű...igaz, kicsit drága
  • Zoli007
    #1352
    Aláírom. De árérték arányban nagyon jó volt, és nem bánom hogy megvettem.
  • grizzly21
    #1351
    ipod-ot azert ne keverjuk a minoseggel
  • Netgear
    #1350
    SONY vagy IPOD!!
  • 5c0rp330n
    #1349
    szvsz egy mp3 lejátszóban a 2 leglényegesebb pont a hangminőség és a lejátszási idő. ha ezekből bármelyikben nem jó, akkor az már nem jó.
  • Zoli007
    #1348
    Ja, nekem is Samsungom van, csak dícsérni tudom, azt leszámítva, h. keveset bír az akkuja, bár nincs viszonyítási alapom. Meghogy nincs MSC. Geci microfos.
  • grizzly21
    #1347
    cx300 al minden jobb:)
  • 5c0rp330n
    #1346
    sasmung? még nem hallottam róla, de biztosan a világ legjobb mp3 lejátszója, ha te mondod
  • MaSzKa
    #1345
    Sasmung a legjobb Mp3 lejátszó
  • 5c0rp330n
    #1344
    erre azért nem vennék mérget, sőt. nem ismerem a sansa clip-et, de cx300 tudtommal akármelyik gyári fülest odakeni, köztük a Sony csúcsmodelljeihez mellékelt füleseket is, amik nem gyengék, közel 10k-t érnek.
  • Csabesz6
    #1343
    szvsz nem.
  • torque12
    #1342
    Sansa clip egy sennheiser cx300 as fülessel nem jobb?
  • torque12
    #1341
    oké, és ezeknek a Fm vevője jó minőségű, jól fogja a állomásokat? Firmware-kat lehet rá tenni?
  • Csabesz6
    #1340
    énis ezeket ajánlom.bár nekem 103bf volt:ÿ(
  • 5c0rp330n
    #1339
    pl:
    Sony NWD-B105 (15k)
    Sony NWD-B105F (rádiós-20k)
  • torque12
    #1338
    Üdv. 20.000 Ft-ból milyen Mp3 lejátszót ajánlotok?
    Főbb szempontok:
    -akkumulátoros legyen
    -2 Gb méret
    -Jó hangzás (jó bass)
  • moon21
    #1337
    Üdv!
    Az lenne a kérdésem, hogy a Meizu M3-ba be van-e építve a Samsung-tól vett DNSe térhangzási funkció?
  • Csabesz6
    #1336
    ok.máskor előre megjósolom hogy meglopnak.ki a fene gondolná előre hogy egy zárt öltözőből ellopnak egy csomo cuccot.föleg ugy hogy elötte aZ összes meccsre mindig vittem magammal az mp3at.ugyebár erre a legjobb ,hogy ne und magad halálra egy teszemazt 2 órás úton.na mindegy.
  • davidka003
    #1335
    Otthon hagyni esetleg? Én is csak akkor viszem magammal, ha tudom, hogy nem kell seholsem leraknom.
  • Csabesz6
    #1334
    nah te aztán tudsz érdekeset kérdezni.hova tettem volna?győrbe mentünk kb 1,5ora ut.
  • davidka003
    #1333
    Minek viszed magaddal a walkmant, ha tudod, hogy ott kell hagynod az öltözőben?
  • Csabesz6
    #1332
    cöh... walkman...tökjo megvettem a sony nwd-b103-t és rá kb 1 honapra kézimeccsen az öltözőből elcsórták.meg még jópár cuccot.pöppet zavar a dolog...
    jah nemrég meg a bicómat lopták el
    icc ö bjutiful wörld
  • 5c0rp330n
    #1331
    új walkmanek
  • deino
    #1330
    Hello nekem is help kéne: Van egy Philips GogGear SA6145 lejátszóm, eddig semmi gond nem volt vele. Most viszont letöröltem róla minden zenét, és itt teljesen meghülyült. Először fehéren villogott a kijelző, de azt még egy reset megoldotta. Most kb. az van, hogy a lejátszó megy, a rajta levő videókat hiba nélkül játsza, de ha rá akarom csatlakoztatni a gépre, hogy Bármit rátöltsek, elkezdi a csatlakozás és lefagy, az Xp pedig egyáltalán nem érzékeli, szóval még fomrmázni sem tudom. Bármi 5let?
  • FuneralDoomer
    #1329
    Sziasztok! Nekem is gondom van az mp3 lejátszómmal: Feltöltöttem az akkut és azóta nem kapcsol be. Ha bedugom a gépbe és meg akarom nyitni bár felismeri, de azt írja ki hogy "H:\ nem érhtő el. I/O eszközhiba miatt nem lehetett a kérést végrehajtani". Ha le akarom formázni nem csinál semmit és mikor jobb gombbal rákattintok a meghajtóra a sajátgépben akkor vagy fél percet kell várni mire reagál. Mit lehetne csinálni?
  • kranpet
    #1328
    Hello!

    Alpha MP4
    Szeretnék azokon az embereken segíteni, akik ilyen lejátszót vásároltak. A hozzá kapott cd-n lévő konvertáló program használhatatlan. Testreszabtam egy programot amivel használható videokat lehet konvertálni erre a típusra. Részletesen leírtam a konvertálás menetét a honlapomon. Kérek mindenkit, hogy aki érintett a témában küldjön valamilyen visszajelzést a sikerről, ha mégsem sikerülne az oldalon megtalálható az e-mail címem! Jó konvertálást, sok sikert! Remélem tudtam segíteni az érintetteknek!
    Honlapom címe:

    http://alpha-mp4.extra.hu/

    Üdv!
  • tungsram666
    #1327
    Hello.
    Segítséget kérnék. Vettem egy gyakorlatilag noname lejátszót (Digital mp3 player van a dobozára írva) és nem tudok benne albumonként váltani, csak dalonként. Alapból 512-es, de bővítettem egy 1 gigás memókártyával. A gépen egyszerű mappákba rendezve töltöttem rá az albumokat, mégsem hajlandó csak dalonként váltani. Van valakinek valami tippje?
  • pacino21
    #1326
    Üdv Mindenkinek!

    Következő ügyben szeretném segítségetek kérni.. Van egy Samsung YP-F2R mp3 lejátszóm. Nem ismeri fel a laptopom, mint USB eszközt.. Így nem tudok zenéket másolni rá. Lenne valakinek mentő ötlete mit kell ilyenkor tenni? Olvastam vmi olyasmit, hogy driver kell az USB porthoz, ha nem ismeri fel az eszközt.. Nagyon hálás lennék, ha kapnék segítséget! Előre is köszi mindenkinek!

    Üdv!
  • fittyfene
    #1325
    A meglévő lejátszóba már csak egy ilyen kártya kellés napokra biztosított a zenehallgatás.
  • BlastR
    #1324
    Hali
    Nemrég vettem egy Creativ Zen Stone Plus 2GB Mp3 lejátszót.Szépen lassan bekrepált 2 hónap alatt.Gomb elromlott és töltött ha leraktam az asztalra :D Érdekes volt...
    Felküldtem Pestre ott 1 hónap alatt rájöttek hogy tényleg nem jo.Ma kicserélték nekem egy másikra.De van 72 órám rá hogy meggondoljam magam és visszaadják a pénzt.Kinéztem egy másikat megamnak ami persze nem kapható ott ahol vettem.
    Hasonló paraméterekkel rendelkezik ez is Sandisk Sansa Clip 2gb.
    Érdemes visszakérni a pénzt és erre lecserélni?
    Jobb vagy rosszabb a hangminőség?
    Félek ettöl a sandisk márkátol...
    Ha valaki rendelkezik ilyennel aránylag jo fülhalgatót adnak hozzá?
    Vagy ha esetleg tudnátok ilyen árfekvésben ajánlani egy másikat az is jo lenne.
    Lényeg -2GB
    -JÓ hangminőség
  • threeman
    #1323
    mert levok égve, és vmiből pénzt kell csinálni :) tényleg semmi baja, vigyázni szoktam az ilyen drága kütyüjeimre :)
  • lang14
    #1322
    ezekről mi a vélemény?
    van valami infótok erről a márkáról?
    nem igazán ismerem

    Teac MP-540
    MP-600