1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • grizzly21
    #521
    3 SHeni? az gondolom egy márka, ára? minek 3 ?:D
  • grizzly21
    #520
    az se rossz, de akkor már lehetne nagyobb is, szerintem pont azért fasza, mert elfér zsebben
  • Breki33
    #519
    persze kb három Sheni-m van

  • Breki33
    #518
    www.depo.hu

    azt hiszem nyár elején
    igen, de nem a zsebemben a hátizsák oldalában
  • grizzly21
    #517
    Style-conscious music fans who have a collection of MP3s or ATRAC files, prefer Sony's Connect music store for their song downloads, and don't already have a lot of protected WMAs.
    ez mit jelent pontosan?
    mi van a sony connect music store-ral?:o
  • grizzly21
    #516
    de fülest az mpioban is cserélsz nem?
    erről akartam még kérdezni pont, hogy te mennyiért vetted a fülest, és hogy tényleg megéri e.
    Azért csak van különbség vagy nem, hogyha már 3ds hangokat meg equalizert meg midnen szart tud az mpio..hogyhogy nem érzi? NEkem a bassus is fontos lenne, de a lényeg hogy tiszta, igényes, szép hangot halljak, a mostani hangfalam is elég jo: OZaki VA! 303 Szerintem sokat dob a filmen meg játékokon, ugyhogy azért annyira laikus nem vagyok( vagyis igen, csak érdekel hogy jó legyen a zene)
  • grizzly21
    #515
    átnéztem a linkeket de eskü hogy nem találtam meg olyat ahol bolt is van..:(
    te mikor vetted? azóta mindig a zsebedben van és bármerre mész hallgatod?:)
  • Breki33
    #514
    nem érzi

    sőt lehet a füles miatt a Sony-t jobbnak érzi.

    Azért érdekes, hogy a design érdekel a fülest pedig leszarod.
  • Breki33
    #513
    nem vagyok maestro mióta megvettem a cuccost nem vagyok annyira benne a témába igaz előtte mi vittük az mp3-as fórumokat
  • grizzly21
    #512
    csak még1 ucsó kérdés: ha egy -egyébként zenéhez nem értő- ember meghallgat egyazon számot a sony-n meg az mpion akkor egyértelműen érzi, hogy jobb az mpio? többet is tud, egyedül a lejátszási időben veri a sony.
  • grizzly21
    #511
    ok értem, mindent ki fogok próbálni, és bocs ha felidegesítettelek maestro:) ("i didnt want to make you cry"), de tolerálnod kell a túlzott igényességemet ilyen szempontbol: a t610esem kijelzőját 5 rugóért cseréltem ki, mert volt rajta egy karc ami idegesített..
  • Breki33
    #510
    nemtudom kérdezd az oldal szerkesztőit

    senkise mondta, hogy rossz de nem a legjobbak között van sztem
  • Breki33
    #509
    14 felett más lesz a véleményed

    de énmár mindenmkire ráhagyom vegye amit akar
  • grizzly21
    #508
    szerintem az ilyet minden 10. kindertojásban adják. szerintem megéri még párezer forint, hogy olyat vegyél amit nem bánsz meg! tudod:olcso husnak hig a leve
  • grizzly21
    #507
    megvannak a forumok köszi! uccsó kérdés: miért olyan rossz a sony ha az oldal szerkesztői 7.7et adtak rá (mpioról nem irtak! :o)
    van olyan forum ami népszerű is és mp3makról irnak?
    mert a legtöbb amit láttam az elég elhagyatott.
  • k8bal
    #506
    Én ezt néztem ki magamnak: [link]
    sztem jól néz ki és bőven elég!
  • Breki33
    #505
    elolvastad a fórumot amit ajánlottam?

    tapasztalataim már többször leírtam

    de te csak nyavajogsz itt
    mi keresssünk neked boltot ahol kipróbálhatod?
    mondtam egy oldalt ahol egy csomót kapni lehet, elmész a depo-ra megnézed a másikat elmész és meghallgatod.
  • [Jakuza]
    #504
    Ennyiert csak gagyikat kapsz.
    Mint Telstar UFM-102-B/512 Megtekintheto itt.
    Ha ugyanezen az oldalon korbenezel talalsz meg egypar 20 alatti lejatszot.
  • grizzly21
    #503
    ezzel még nem kaptam választ mindig arra hogy miben rosszabb a sony, hogy neked mik a tapasztalataid az MPIO-val kapcsolatban, és hogy melyik boltot ajánljátok ahol mind2t ki lehet próbálni.
  • Breki33
    #502
    hát sztem néz körül sulinetben hátha van ilyen pendrive bár nem valószínű

    olcsó húsnak híg a leve sztem
  • k8bal
    #501
    igaz kevés az ár!
    legyen MAX 20ezer!
  • k8bal
    #500
    nem!
    multkor már találtam csak már nem tom hol!
    jah és nem kell márka!
    sőt jó a noname is csak azért egy FM rádió legyen benne!
  • Breki33
    #499
    oké vedd azt az a legjobb mindenkinek
  • Breki33
    #498
    nem empio MPIO !!!!!!!!!!!!
  • grizzly21
    #497
    még 1 szubjektiv érv a sony mellett:
    33%kal olcsóbban tudok szerezni ha itthon veszem akkor is.
  • grizzly21
    #496
    ha a sony olyan nagyon rossz lenne miért kapott:
    Editors' rating:
    7.7 Very good

    Average user rating:
    8.5 Excellent (from 20 users)
    ennyit?
  • grizzly21
    #495
    egyébként a végső döntésben az empio meg a sony között az fog döntei hogy miután kipróbáltam mi a véleményem. esetleg tudtok olyan boltot, ahol mind2t ki lehet próbálni? az ár mind2nek 50ezer, de az empio még rádiot is tud ( a sony rádios változata már 60K) mind2 kicsi, az empio kisebb de nem cerka alaku (azt jobban csipem). a sonynak a felmásolás bajos, empionál rendbven van. Viszont a sonynak 50 órás a lejátszási ideje! ez nem megy a minőség kárára?:o az empionak mennyi? rossz tapasztalatod nincs vele? minden tökéletes? a fülest mennyiért vetted?
  • Breki33
    #494
    hárman elmondtuk, hogy a Sony nem igazán van az élen

    te továbbra is ezt nyomod.

    Itt a Sony nem név illetve csak név.
    Az említett Iriver már elég nagy név.

    Ha nem hiszel nekünk vedd meg én nem foglak itt győzködni.
  • grizzly21
    #493
    attól nem félek h baja lesz. és majd intézem a garit amerikában, kb ugyanolyan gyorsan meglesz, de még életemben nem kellett sonyt meghibásodás miatt visszavinnem (se telefont, se cd lejátszót, se rádiót, se hifit, se TVt pedig ezek mind sonyk nálam)
    viszont most ezt nem értem hogy mi a baj a hangzással. csak rákérdezni szeretnék, hogy jó e vagy sem? azt mondjátok nem, megkérdezem miért nem? válasz: jó lesz az neked, meg nem is szar...én nem a sony mellett vagyok hanem amellett h minnél jobbat vegyek.
  • Breki33
    #492
    CD-s is jó?

    elég kevés az összeg
  • k8bal
    #491
    bruttó 15-ért tuttok ajánlani vmi jó lejátszót mert minnyá itt van névnapom (feb 3 ) tehát jó lenne elkezdeni gondolkozni a dolgon...
  • Breki33
    #490
    jó nem szar vedd meg

    aztán ha baja lesz intézd a garit amerikában
  • grizzly21
    #489
    nekem nem az ár a lényeg meert ugyse magyarországon veszem csak kipróbálni akarom valahol.
    a sony miért szar?
    ne azt mondjátok h szar szar szar hanem hogy miért? nem értek az mp3 lejátszokhoz csak mint egy laikus, épp ezért magyarázatot akarok, hogy mi az ami miatt gyengébben szól?
  • Breki33
    #488
    Az összes? P


    Amúgy adtam egy címet :-)

    Iriver Magyarországnál is megnézheted, bár volt mikor máshol olcsóbb volt
    pl az infopatika-nál
  • Breki33
    #487
    öcsém nemsemmi vagy

    tudodmit vegyél SONY-t jó lesz az neked
  • Breki33
    #486
    Iriverek jók csakhát nem nagyon bővíthetőek.

    meg ezek elég régiek, már van iRiver iFP-899 - 1 GB is.

  • grizzly21
    #485
    kérdés: hol tudom megnézni hogy hol lehet kapni. az összes bolt kellene! árral cimmel.
  • grizzly21
    #484
    még eldöntöm, csak az az 1 kérdésem maradt h a sonyról eléggé negativan szoltatok. ennyire rossz a hangzása? ezt nem akarom elhinni. Nem mozartot fogok rajta hallgatni hanem blinket GReendayt stb
  • [Jakuza]
    #483
    Arra figyelj hogy az Irivernel kulon firmwaret kell feltenni nemely tipusnal, hogy kulon USB tarolokent is funkcionaljon a lejatszo.
    Annyit tudok csak ajanlani a dillemmadra, hogy mindent amit lehet atolvasol, majd kiprobalod a keszulekeket valamelyik boltban.
  • grizzly21
    #482
    nagy dilemmában vagyok:
    versenyzők:....SONy-kontra---------Iriver------kontra-------mpio

    ár:.............mind 50 ropi körül de a sonyt meg tudom szerezni 37ért!
    lejátszási idő:kurvasok..........elég jó.............nem tul sok
    extrák: lehet FM de drágább akkor...FM..........FM
    igazuából a rádio eléggé recsegni szokott meg nem is szoktam hallgatni
    pozitivum: minőség, design.....jo hangzás sokat tud....szintén
    negativum: sony:saját szoftverrel megy rá zene: ez kurva nagy negativum