1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • bodesz
    #561
    visszavinni hogy rossz.amúgy ez elemes vagy USB vel tölthető akkus?mert akkor lehet hogy szétfojta az akku mint általában USB-b akkuknál...
  • grizzly21
    #560
    megvettem az mpio one-t beraktam USB-re és csak villog az elem a képernyőn de nem üzemel semmi. mit a teendő?
  • grizzly21
    #559
    én mpio one-t gondoltam, de már rájöttem hogy nem itt kell keresgélned:
    mp3 centerbe bemész bp-en, és ott midnent kipróbálsz.
  • V Carter
    #558
    Üdv!

    Rászántam magam egy mp3 lejátszó vételére de nem tudom milyet vegyek.Kettőt néztem ki, a iAudio G2 512 MB és a Oracom ORC-800 1 GB.Melyiket éri meg jobban megveni?Vagy esetleg ti mit javasolnátok hasonló árfekvésben?
  • LegoRaksi
    #557
    Szia!

    Igaz, hogy 20 gigás, de az MPIO HD300-nak szerintem szép hangja van.
    Nézz itt körül, a Creative még olcsóbb kategória. Bár az mpio-nak szebb a hangja szvsz.

    Merevlemezes mp3 lejátszók
  • Danee
    #556
    hi! szeretnék venni egy min 2 gigás merevlemezes mp3 lejátszót. Miet ajánlotok ami olcsóbbak közé tartozik de jó?
  • grizzly21
    #555
    hát dehogynem! ha gond van vele, akkor 2 évig lehet visszavinni, vagy amíg garanciás...
  • Breki33
    #554
    nem a 3 nap arra vonatkozik, hogyha gond van vele
    namostaz, hogy köüzben rájössz nem tetszik nem ez a kategória
  • grizzly21
    #553
    dehogynem!!
    van egy ilyen fogyasztóvédelmi törvény:
    ha 10K fölötti cuccot veszek, és az nem nyerte el a tetszésemet akkor visszaviszem és kifizetik!
  • Breki33
    #552
    te megvennéd amit más három napig használt?

    nem arra vonatkozik, hogyha nem tetszik :-)
  • grizzly21
    #551
    köszi közben megtaláltam.
    elnézek oda valamikor.
    hogyha 10ezer ft fölött vásárlok és nem tetszik amit vettem, akkor 3 napon belül vissza lehet vinni, ezt jól tudom?
  • Breki33
    #550
    Elmodtam

    http://www.mp3center.hu/

    depo főoldalán is egy MPIO virit
    http://www.depo.hu/?pn=products&c_main=71&c_parentid=618&c_id=631&m_id=714

    http://www.atcomp.hu
  • grizzly21
    #549
    nincs se mediaban se electroban mpio! miért nem népszerű??
  • grizzly21
    #548
    gondolom erre gondolsz:

    szép de drága és nekem nem kell a videó, meg nagy is
  • Breki33
    #547
    nem szidtuk csak elmnondtuk, hogy nincs a legjobbak között
  • grizzly21
    #546
    ja bocs! végig azt hittem, hogy neked mpio one van. mintha azt mondtad volna, hogy annyira megragadott elsőre. akkor az másik volt bocs
  • Breki33
    #545
    szezont hasonlítasz a fazonnal

    nézd meg az Iriver videolejátszóját korábban beraktam
  • Breki33
    #544
    De nekem másik mpio van ez nem azt jelenti, hogy mindegyik mpio-t ismerem.
  • grizzly21
    #543
    erre a forumra gondolsz? itt nem nagyon szidjá a sonyt, sőt van 1-2 aki dicséri
    azért a linket köszi
  • grizzly21
    #542
    az mpio kapott valami design díjat?
    mert ha ez kapott:

    akkor ennek 20X annyit kellett volna:
  • grizzly21
    #541
    mert a boltban azt mondják, ami nekik jobban megéri és nem ami nekem+neked mpio van ha jól tudom
  • Breki33
    #540
    Értsd már meg lehet hogy neked nem tetszik, de ne jelentsd már ki egy többszörösen design díjas márkáról, hogy nem szép.

    Figyi ezeket miért nem a boltban kérdezed meg? Nemtudom milyet akarsz venni , de megnézed milyen márka beírod a keresőbe és beszélsz olyanokkal akik olyat vettek. Fogadjunk az Index fórumot elae olvastad.........

    És ha mondok vmit miért kérdezel vissza?
  • grizzly21
    #539
    iriver egyszerűen nem szép, és nehéz is: meg az elem miatt kicsit nagy is, ehhez képest a sony (nem azt fogok venni) tök kicsi, és pihekönnyű. nemtom mien diakat nyert, de amelyik mp3 lejátszó műanyag boritású és szines az nálam már kiesett. az mpio nagyon tetszik. viszont az nem aksis ugye? mennyit birja? cak mert ha elmegyek valahova, akkor csak usbvel tom tölteni számitogépnél? a Creative egész könnyű, de olyan gagyi műanyag a kijelző is kicsi. mpio füles azt mondod h nem elég? csak tudnám hol tudok nézni, venni ilyet (MEdia, ELectroban nem volt)
  • Breki33
    #538
    nem gúnyollak, nekem is az van többek között

    nekem a AAA-s minielemmel tök kicsi kompatibilis másokkal és a töltőmn más elemeket is tudok tölteni

    Szerintem a csak abban a készülékben használható aksi sokkal gázosabb.
    Egy AA elem meg akárhol elfér.

    AZÉRT NEM mert itt többség megérti, hogy a SONY-ban csak a neve jó ebben a kategóriában (másban is előfordul)

    Te vagy értetlen, ha Sony-t akarsz vegyél azt, de ne nyaggas már ezzel.
    Hogy magyarázzam el hangzásbeli különbségeket szóban, főleg ha nem vettem olyat.

    Iriver nagyon is szép több nemzetközi díjat nyert a designja, legfeljebb neked nem tetszik, de erről nem tehet.

    Nekem tök mindegy mit veszel én csak azt mondtam, hogy MPIO van olyan mint a Creative. Miattam ne vegyél azt énis Irivert akartam anno venni P
  • grizzly21
    #537
    köszi, nem tudom miért gunyolsz (dehogynem:) )..miért elég a 300as?
    a cerkaelem gond, mert ettől nagyobb lesz az mp3lejátszó, vinni kell a kis elemeket mindenhova, ez vagy pénzbe kerül vagy aksi töltö is kell hozzá.
    a legfőbb kérdésem az volt: hogy az iriver hogyan szól az mpiohoz képest, illetve a többihez képest, leginkább a sonyhoz képest? sajnos nem tudtam meghallgatni csak az irivert...
    nem tudom miért nehéz megérteni az álláspontomat:
    sony:lejátszási időben, nagyságban, kinézetben jobb
    iriver: nagyobb, kevesebbet játszik, nem tul szép, viszont a hangját hallva jó nagyon. Ha a sonyé van ilyen jó, akkor az már jo lenne.
    Egyébként megnyugodhatsz, mert valszeg MPIO-t veszek, az tetszik kinézetre is. (az nem cerkás?), és jól is szól, meg kicsi is.
    csak még nem hallottam
  • Breki33
    #536
    az Iriverhez általában Sheni-t adnak, de a többséghez elég gagyi fülest.
    Nem tudom miért szar amit alapból adnak.

    Cerkaelem meg miért gond?

    Nekem is ilyen aksik vannak
    olvasgass

    Szerintem neked elég az mx300 is

    Én nincs Sony-m hálisten
  • grizzly21
    #535
    legelőször is az akinek van sonyja
  • grizzly21
    #534
    Brekk, Jaku semmi? :) majd szoljatok meg mindenki más
  • grizzly21
    #533
    Na voltam media Marktban, de csak megnézni tudtam a lejátszokat, mert nem volt füles.
    a kérdéseim:
    Irivert hallottam és nagyon megnyerő volt a hangzása, tiszta volt minden, de az sajna cerkaelemes, ehhez képest a sony hangja milyen? a sony tetszett nagyon, 37ért meg is tudnám venni, irányitása is jó.
    sajnos mpioval nem találkoztam, nemtom hol lehet, de jo lenne vhol ha ki lehetne probálni is, hogy hogy szol.
    fülesek közül: sennheisereet néztem: volt Mx550 4,5ezerért meg MX450 2 ezerért. melyikről mit kell tudni? tuti hogy érdemes fülest venni? amit alapbol adnak az miért szar?
    jakuza te vettél már?
  • grizzly21
    #532
    18 vagyok, és gondoltam hogy a sony pénzt kér érte. csak hogy az mp3 letöltés mivel legális, így gondoltam 'hátha', dehát ebben a világban élünk naív voltam.
  • [Jakuza]
    #531
    Nem azon keresztul lehet fizetesert cserebe letolteni szamokat.
    Ne haragudj, de hany eves vagy ?
    MAnapsag ingyen nem adnak semmit.
  • grizzly21
    #530
    Sony Connect Music store? innen le lehet szedni free mp3makat?
  • [Jakuza]
    #529
    Semmi nincs a Sony Connect music Storeval.
    Csak leirjak, hogy a zene fuggok tobbsege aki a MP3at vagy ATRAC filet gyujt a Sony Connect music storet preferaljak leginkabb a letolteshez es nem sok vedelemmel ellatott WMAjuk van.
  • grizzly21
    #528
    empio mellett is arra szavazol? nekem az tuti nem kell, drága. stílusos de nem jön be, kezd népmp3lejátszó lenni.
  • Breki33
    #527
    Breki

    DE
  • grizzly21
    #526
    köszi breki mindent, találtam boltokat holnap tesztelek.
    akinek van más 5lete (sony és empio mellet az szóljon)
    ugye ipodot ne vegyek? nekem nem tecc
  • grizzly21
    #525
    nem lesz vita mert én kurvára nem értek hozzá:DD
    egyébként azon a forumon sok a sennheiseres, de koss-t is dicsérik. végülis nekem már mindegy:)4-5 ezer jo ár
  • Breki33
    #524
    ebből vita lesz

    sztem Sheni és a Koss a legjobbak

    klikk

    Ez szubjektív
  • grizzly21
    #523
    sennheiser fülesről vélemény? ára: 4-5K
  • Breki33
    #522
    nincs nagyon nyárom zseb

    a hátizsákon meg oldalt van egy üditőtartó abba pont belefér