1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • bodesz
    #641
    szted???nemtom neked jólesik cserélgetni az mp3 lejátszókat...utánajárni.esetleg mint nálam elkezdték modnani hogy nem akarnak addni többet mert csalással gyanusítanak...na ez a LOL
  • grebber
    #640
    Lol és akkor mivan ha meghal 2-3 sőt 10 hónap múlva, ugyis 1 év gari van rá.
    1 év múlva meg már leszarom mivan vele.
  • desigo
    #639
    semmi gond
    az lenne a jó ha mindenki leírná a tapasztalatát
    én is most akarok venni
  • bodesz
    #638
    idys S9 : Lejátszási idő: max. 8 óra
    Mpio Fg 100 : 43 óra max
    hát ez tiszta lol :D
    sry de muszáj volt...
  • bodesz
    #637
    felejsd már el a márkátlan [email protected] volt 3db olcsóbb és mind3 kibírt 2hónapot kb és meg is halt mind...(akku,csatlakozó,elektronika).ismerőseimmel is ue volt kb.inkább vegyen az ember 1szer az életben 30e ért mint 2-3 szor 20ért...sőt márkátlanok hangminősége kb:0.pl tegnap hallgattam meg haver SanDisck es lejátszóját és hát huh asszittem eldobom magam olyan szar volt a minősége az enyimhez képest(ugyanazzal a fülessel)...
  • desigo
    #636
    622
  • FFX
    #635
    van ilyen egyáltalán ? :I
  • desigo
    #634
    akkor mond meg,hogy melyik jó ami 512-es és 16.000 HUF
  • Danee
    #633
    ODYS??
    lol
    vercsaszi jobb :D
  • asfa
    #632
    u az nem jo pedig jo lenne
  • asfa
    #631
    ez szerinted jó?
  • bodesz
    #630
    tartósat nemtalálsz 20 alatt.inkább 30alatt keress ott vannak az igazi márkák
  • desigo
    #629
    Odys S9 estleg?

  • asfa
    #628
    szoval szerintetek akkor milyen jot vegyek 20000 alatt?ami tartos és 512-es és jo?
  • Nortu
    #627
    Ööö, a Thomson-ról van szó?
  • grebber
    #626
    Pénteken veszem meg.
  • desigo
    #625
    Mikor?Majd írd le,hogy milyen!
    Én jövő héten veszek ha nem találok addig Sandisk Sansat.
  • grebber
    #624
    Hehe pont ilyet fogok venni :D
  • Nortu
    #623
    Vki tényleg árulja már el, hogy a Thomson PDP 2756X tudja-e kezelni a könyvtárakat! Köci.
  • desigo
    #622
    Odys S9 - 512 MB Ilyen van valakinek?Ha igen akkor írja már le,hogy milyen.Thx
  • grebber
    #621
    Kisebb márkák közül melyikekkel van sok baj?
  • Peti1
    #620
    valaki megmondaná, hogy van-e benne EQ, és hogy mik a tapasztalatai vele kapcsolatban, mert nagyon sűrgős lenne.
    kösz
  • Nortu
    #619
    Egy kérdés: Ezen két páciens (#618) kezel könyvtárakat?
    Azt olvastam, hogy nem minden lejátszó képes ezzel a "komoly" feladattal megbírkózni. Érdekes...
  • Nortu
    #618
    A Thomson PDP 2762X engem is érdekelne, mint ahogy a 2756X is. Ha jól láttam a kettő között a belső memória mérete (256/512 MB) a különbség.
  • Danee
    #617
    jól szól, könnyű , jól kezelhető, a hangstílust ugyan be kell állitani (3 gombnyomás, és ROCK-ra állitottam). A fülhallgató egy kicsit szar amit hozzá adnak, nem is beszélve a "nyaklánc"-ról, de az mp3lejátszó nagyon jó!
  • Peti1
    #616
    és még azt hagy kérdezzem meg, hogy van-e benne EQ (hangsáv-beállítási lehetőség)?
    előre is kösz!
  • Peti1
    #615
    Hello!
    a THOMSON PDP2762X MP3 lejátszóról mi a véleményetek?
  • tyler007
    #614
    hello! én is egy ilyen lajáccót néztem ki. mik a tapasztalataid velekapcsolatba?
  • desigo
    #613
    A SanDisk Sansáról eddig csak jókat hallottam ma akartam is venni 512-est de nincs sehol.
  • Nortu
    #612
    ólleH!

    Thomson és SanDisk lejátszókról érdeklődnék.
    Akinek van/volt már ezen két gyártótól(?) versenyzője, kérem írja le tapasztalatait, véleményét plíz!
    Thanx előre is.
  • Danee
    #611
    igy van
  • desigo
    #610
    A Creative sem olcsó de biztos jó.
  • desigo
    #609
    Ma voltam három helye,hogy megvegyem az 512-est de sehol sincs.Az 22ezer lenne kb.Egy helyen volt 1 gigás de 33ért sokaltam:(
  • Ramore
    #608
    A Telstar UFM 102B 256Mb-os playáról van valakinek személyes tapasztalata? Hallottam már róla hideget és meleget is, de olyan személytől még sosem, akinek tulajdonában volt ilyen cuccos. (ajándéknak lenne)
  • Danee
    #607
    nem, én egy Creative MuVo TX 1GB -st vettem
  • desigo
    #606
    Hi
    Én is kinéztem a Sandisk Sansa e130-at.Te vettél olyat?Ha igen akkor milyen?
  • asfa
    #605
    okés
  • Danee
    #604
    nincs mit, de itt csak olyat vegyél amit kipróbálsz és jó, vagy ha ajánlanak valamit akkor próbáld ki mielőtt megveszed!
  • asfa
    #603
    kösz szépen
  • Danee
    #602
    ITT