1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • CUCLI
    #681
    Ilyen mp3 lejátszója van valakinek? nekem bejön. csak mások véleményére is kíváncsi vok =)
  • desigo
    #680
    kistégla...
  • grebber
    #679
    Akkor te még nem láttál téglát.
  • Danee
    #678
    akkora mint egy jó tégla :DDD
  • brucelee
    #677
    Sziasztok
    Szeretném megtudni, hogy valaki hallott e már a Thomson PDP-6512K jelű MP3 lejátszóról. Mi a vélemény róla? Érdemes e ilyet vásárolni? A válaszokat előre is köszönöm.
  • grebber
    #676
    Már semmi: 3.7 cm x 1.6 cm x 7.4 cm
  • grebber
    #675
    Méretileg mekkora ez a Creative MuVo??
  • desigo
    #674
    csak én nem pesti vagyok és a postaköltség még plusz pénz.
  • desigo
    #673
    azt ígérték,hogy pénteken kapnak egy csomót
    Teréz krt 11
    de nehogy elvidd előlem:)))
    ez
  • Marcell
    #672
    A Pixmania szerintem kiszallitja par napon belul..
  • Marcell
    #671
    Ez kurva jo! :) En is pont ezt neztem ki baratnomnek karacsonyra. :)
  • desigo
    #670
    Nekem ez a CREATIVE szimpatikus,leszámítva azt,hogy nincs benne rádió.
    Ma az oktogonnál akartam egy ilyet venni de persze nem volt.
    Előtte Sandisk Sansát akartam venni de az sehol nincs és azt igérték,hogy nem is lesz.
    Szegény bnőm nem tudom,hogy mit kap karácsonyra
  • Marcell
    #669
    Visszaolvastam egy kicst, de olyat nem igazan talaltam, hogy: nekem ilyen lejatszom van, es nagyon kiraly, ajanlom masnak is.
    (Vagy nem irtak hibakat se.) Csak Danee irta le a tapasztalatait.
  • Marcell
    #668
    Lehetseges verenyzok:
    NEO Simply Key 512 Mb MP3 player - nagyon jo ar. 12 135 Ft egy 512-es mp3 lejatszoert, lcd-vel, pendrivekent is hasznalhato..

    PIXMANIA PIX Live MP3 1 Gb USB 2.0 MP3 key

    CREATIVE MuVo TX SE 512 Mb USB 2.0 MP3 USB kulcs

    Mondjuk a HOLD funkcio eleg fontos lenne...
  • desigo
    #667
    olvass vissza
    én akármilyen 512-est néztem ki magamnak ami nem gagyi az tuti hiány volt pesten minden boltban
  • Marcell
    #666
    Milyen mp3 lejatszot ajanlotok 512mb memoriaval, pendrive funkcioval?
    Olyan kellene, amin azert van par funkcio (szamleptetes, lcd).
  • Danee
    #665
    szerintem 22 E ft :).

    desigo: jol szól, csak az nem tetszik benne h a fülhallgató nagy, a nyakláncrol nem lehet simán leszedni, már rá van fűzve, és a táskámban mindig bekapcsol mert nincs rajta HOLD gomb... csak akkor lehet leholdolni ha be van kapcsolva
  • grebber
    #664
    Asszem ilyet mondot nekem is a boltos mert mondta hogy kivehető a "tokjából" lehet ez lesz az akkor.
    De ez lenne 16k ?Szerintem drágább.
  • desigo
    #663
    és ez jó?
    szépen szól?
    hátrányai mik?
  • Danee
    #662
    elbasztam az előbb, ilyen lesz sztem, nekem ennek az 1 gigás változata van :
    mp3
  • grebber
    #661
    Annyit tudok róla hogy Creative a márkája 512-es nincs benne radió és 16 k körül semmi tipusjelzést nem mondot a boltos még.
  • desigo
    #660
    mi a típusa?
  • grebber
    #659
    Csak azt nem értem még a mai napig sem hogy miért?Itt csak a millerek akik 30 és afelett vesznek azokra irnak. :(
    Holnap megyek megtekinteni a Creative mp3 playerem ha tetszik megveszem a boltos csajának olyan van nemtom mióta és semmi baja sokáig birja aksi is.
    Igaz rádio nincs de nem is nagyon fontos.
  • Ramore
    #658
    na, erről írtam neked korábban, ugyanis nagyon hasonló kérdést intéztem a fórum látogatóihoz anno, de nem érkezett rá válasz a mai napig sem.
  • grebber
    #657
    Na ha basztok válaszolni akkor megkérdezem máshol.
  • Ramore
    #656
    biztos megírja majd, hamár így belejött a dumcsizásba :)
  • desigo
    #655
    majd írd le,hogy milyen
  • desigo
    #654
  • Ramore
    #653
    jól eldumálgatsz magaddal, mondtam, hogy ne nagyon remélj választ a kérdéseidre, igaz?
  • grebber
    #652
    Na lehet Creative mp3 lejátszot veszek igaz fingom nincs hogy néz ki de 15-16 k csak az 512MB-os.
  • Easy Rider
    #651
    nem olyan rossz minöség, de ha wájtfülü vagy, akkor semmiképp sem ajánlom... btw a pénzt megéri ez az adapterkazetta
  • grebber
    #650
    Milyen mp3 lejátszot ajánlotok 17000FT környékén 512Mb-os ,rádios legyen,zenszeámokat is kiirja?
  • hano2
    #649
    Sziasztok.Érdekelne azok véleménye,akik használtak vagy használnak Mp3 lejátszót kazetta adapterrel.(mennyire megbízható,sokat romlik-e a minőség a jel átvitelnél-én egy közepes tudású autórádióhoz használnám)
  • asfa
    #648
    ezt ismeri valaki???
  • grebber
    #647
    Miért ne?
  • Ramore
    #646
    erre a kérdésre ebben a fórumban ne várj választ.
  • asfa
    #645
    találtam egy samsung yepp u1z nevű lejátszot ez szerintetek jó??nem is annyira drága 22000 ft körül van
  • jazzy
    #644
    Sziasztok, lenne egy problemam. Tehat egyik pillanatrol a masikra kozolte az mp3 lejatszom, hogy formazzam meg, mert nincs megformazva, megformaztam (kenytelen voltam) es azota annyit csinal, bekapcsolom, kiirja hogy welcome, es kikapcsol. Hallottam olyat, hogy elvileg valami virus elcseszte a drivertjet talan? Vagy valami hasonlo, sorry ha hulyeseg mondtam nem ertek hozza. Tehat ez igy most pendrivekent mukodik. A kerdesem az lenne, meg lehet-e valahogy oldani, hogy ujra lehessen rajta mp3-at hallgatni? Esetleg van-e ra valami program ?
  • grebber
    #643
    Telstar és az Elta mp3 lejátszó márkáról mi a véleményetek ??
  • grebber
    #642
    Hát ez IJ kategoria boltos csoka haver bármit mármikor sőt még ha a gari levél is lejár megoldja tehát nem zavar.
    Holnap megyek érte :D