1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • PLackó
    #761
    Üdv.
    20 000Ft alatt milyen 512 Mb-os lejátszót ajánlotok?
  • getkey
    #760
    Sziasztok!



    Szeretném a segítségeteket kérni! Multimédiás mp3 lejátszót szeretnék venni. Ipodot egyelőre nem szeretnék. Kb. 35, de max. 40-42 ezret szánnék rá, mert most ennyi futja a keretből.



    Eddig az alábbiakat néztem ki:



    AVS Nanoblade 512MB - 28.900 Ft (ezt Ipod klónként reklámozzák)

    1 GB - 36.300 Ft



    INOVIX IMP-305 512MB - 31.489 Ft

    Ipocket 1 GB - 33.051 Ft



    NEONUMERIC NM2 512MB - 32.019 Ft

    NM2 1GB - 42.762 Ft

    NM1 1GB - 35.459 Ft



    SAMSUNG YEPP T7X 512Mb - 33.600 Ft

    YP-T7FX 512MB - 36.782 Ft

    YP-T7FX 1GB - 43.397 Ft



    Ha valaki tud más gyártótól is, akkor örülnék, ha ajánlana. Eddig az AVS tetszik a legjobban. Tudom, hogy ezeknek kicsi a képernyője. Igazából nem is filmet szeretnék nézni rajta, hanem inkább egy pár képet tárolnék + természetesen az mp3-ak. Ha a kép olyan lenne, mint a telefonomon (Motorola E550), én már annak is nagyon örülnék. Kérlek segítsetek!

    Köszönöm!



  • Danee
    #759
    semmmi :)
  • qper
    #758
    mi a problem?
  • Danee
    #757
    ok leülhetsz :D
  • qper
    #756
    vettem egy Sony PSP-t, és ez feleslegessé vált
  • Danee
    #755
    azért érdekelne: ha ilyen überfasza gép akkor minek adod el?
  • izb
    #754
    apróban légyszíves.
    ez nem az...
  • qper
    #753
    Eladó egy 1 hetes 1 GB- os sárga iRiver T10 felsőkategóriás mp3 lejátszó minden tartozékával dobozban, 2 év garanciával (garilevél+számla). 65ezer színű LCD kijelző, 55 óra lejátszási idő, USB 2. 0, SRS WOW hangzás, 10 + 1 user EQ, Playforsure támogatás, 72 órás diktafon funkció, MP3, WMA, ASF, OGG fájlok lejátszása, firmware frissíthetőség, kifejezetten sportolásra kifejlesztett igen masszív törésbiztos műanyag ház, Sennheiser fülhallgató. Ár: 38. 000 Ft
  • markuslevi
    #752
    Hali!
    Én karácsonyra kaptam egy Philips HDD 1420 4GB-os mp3 lejátszót...Első nap minden rendben volt,fel tudtam rá tenni számokat ,de ma újra felakartam ráakartam teeni számokat és mikor összecsatlakoztattam nem ismerte fel a gépem az mp3 lejátszót.A HUB és a töltö zsinórja egybe van építve (2 külön zsinór).Ez befolyásolhatja ezt a hibát??Egyébként probáltam egy másik gépen is és ott sem ismerte fel az mp3lejátszót..Szerintetek mi lehet a hiba?Tudtok segíteni?
  • totya24
    #751
    ha nincs működési hiba, akkor én nem feltétlenül ajánlom a frissítést, könnyen tönkremehet a dolog... de itt körülnézhetsz, feltéve, ha s1mp3 tipusú: http://s1mp3.comhttp://www.s1mp3.org/
  • ackcsaba
    #750
    Vásároltam egy ODYS S-5 MP3 playert, és szeretném tudni, hol találok hozzá firmware frissítést?
  • qper
    #749
    SZiasztok!


    Vásároltam egy iriver T10-est. Nem tudjátok hogy esetleg nem lehet valahol rá valamilyen védőtökot vásárolni? Sem a forgalmazónál, sem az európai oldalon nem találtam még a kiegészítők között sem, viszont a magyar és az angol nyelvű leírás határozottan állítja hogy van ilyen...
  • Kövesdi A
    #748
    hi én most vetem egy samsung yp-u1-es mp3 lejátszót és az lene a kérdésem hogy mégis menyi ídő alat tudom maxra feltölteni az aksiját ?

  • scorpeeon
    #747
    a Sony NW-A607, NW-A608-ról tudtok vmit?
  • bodesz
    #746
    bankkártya nem reagál a mágneses szarokra nemtom mit parázik ezen mindenki!!!pff...
  • grebber
    #745
    LOL sorry félrevezetés történt!!!

    Amikor beléptem a beléptetőnél nem azért kapcsolt ki a lejátszó hanem azért mert vége volt a számoknak és ilyenkor kikapcsol.
  • Inquisitor
    #744
    Mágneses beléptetőnél örülj, ha utána még megy bármilyen elektromos kütyüd, meg a bankkártyád ;)
  • Tarajos Sül
    #743
    uhh az durva,ha még körbeszigeteled,föleg ha garanciás!

    én meg hallgatom a Belga eggyik számát,és abban olyan zugás van,mintha belenne kapcsolva a gép,és hivna minket vki mobilon,ilyenkor a rádióhullámok miatt,a gép elkezd zugni!

    A Belga eggyik számában van ilyen efekt,és én meg azt hittem,hogy mobil hivásjelzös,az MP3 Playerem!
  • totya24
    #742
    az enyém pl olyan, hogy egyes darabok spontán zúgnak az interferencia miatt (aszem így vettem ki az angol doksiból), és le kell őket szigetelni házilag , hogy abbahagyják.:)
  • scorpeeon
    #741
    nyugtassatok meg h nem minden mp3 lejátszó produkál ilyeneket! :D nem mintha gyakran mennék keresztül mágneses beléptetőrendszereken, de ez azért mégse jó így :D
  • Tarajos Sül
    #740
    Legalább a Te helyzeted jobb :))
  • grebber
    #739
    Na megvettem az mp3 lejátszómat első tapasztalap a meló bejáratánál: Nem birja a mágneses beléptetőrendszert :( azonnal kikapcsol.
  • scorpeeon
    #738
    up
  • Tarajos Sül
    #737
    Hi all

    Az én MP3 lejátszóm

    Akinek ez a fajta megvan vagy akár a Canyon gyártotta,légyszíves szoljon!Most Karira kaptam,de már nem müködik!
    Szétszedtem,és megsértettem azt a matricát,amin rajta van az eladás dátuma!
    (2005/11)Csak annyi,hogy a cimkét megsértettem,semmi fizikai dolgot nem "eszközöltem" a panelban!

    B@sztak hozzá adni a csomagba egy magyar használati utasitást!
    Az a bajom vele,hogy amikor bekapcsolom,csak világit a LED,és nem játssza le a zenét!
    Pedig amikor müködött,villogót lejátszás közben!

    Sőt,ha berakom a gép usb csatijába,felismeri,és a rajta lévő számokat le is tudja játszani a gép!(nem kell hozzá külön szoftver vagy driver,csak bedugom az usb csatiba,/bekapcsolt állapotban/és ezután a Total Commander felismeri,ugy mint az A:,C: merevlemezt,és vinyót,a lejátszót,USB háttértár-nak ismeri fel)
    De ha biztonságosan eltávolittatom vele az USB háttértárt,és bekapcsolom(mert kikapcsolt állapotban rátudja rakni a számokat,és igy is játssza le) semmi sem hallatszik!
    Az elem nem lehet túl gyenge,mert a töltöböl vettem ki!
    És normál AAA mikróelemmel sem hajlandó elindulni!

    Kb 3-4 napig nem használtam,ki volt kapcsolva!

    Van hozzá papir,hogy mikor lett véve,és ha elfogadják a blokkot,vagy ilyesmit,a cimke sérülése ellenében,meguszhatom garanciás javitással,és leb@szással,hogy mért szedtem szét!

    Ötletek,javaslatok????
  • scorpeeon
    #736
    azt tudom, hogy a win nem érzékeli meghajtóként, és csak a SonicStage-el lehet rámásolni cuccot. de a SonicStage mindenképpen átalakítja Atrac3ba vagy meg lehet hagyni MP3ban? (be lehet ezt állítani valahol?)
  • scorpeeon
    #735
    hali! igaz az, hogy a Sony NW-E407 nem játszik le MP3at, csak Atrac3at?
  • AMD Norbee
    #734
    Szerintetek egy Sony NW-E405 tipusú októberi lejátszót mennyiért lehet eladni?
    Érdemes Mpio ONE 512MB-re cserélni?
  • totya24
    #733
    uhh... hát nem egy csúcsminőség az biztos.. nekem eddig megy rendesen, sikerült is átírnom a teljes firmwire-t :)..szal magyar, meg saját képek meg stb.. remélem nem fuccsol be hamar...
  • bodesz
    #732
    havernak ilyenje van de meghallt a gari lejárta után 1hónappal :D
  • totya24
    #731
    Hi!

    nemrég találtam rá a www.s1mp3.orgoldalra, ahol érdekes dolgokról írnak. Nekem is alap s1-es lejátszóm van (ilyen) és próbálkoztam , hogy kicseréljem a nyelvet és a képeket...eddig kevéske szerencsével..
    Szal csak az érdekelne, hogy valakinek sikerült-e, vagy van-e valakinek hasonló lejátszója..
  • Easy Rider
    #730
    jah, vigyed
  • juventus
    #729
    Tegnap este rendeltem egy Mpio-FY500 1 GB-t! Szerintetek ez egy jó lejátszó? mármint a hangjminőségére és a hangerejére gondolok.. az nem baj hogy nem színes nem filmet akarok rajta nézni:D
  • bodesz
    #728
    akkor szervíz :D
  • Nyiri
    #727
    Persze
  • Easy Rider
    #726
    úgy prószáltad bekapcsolni, hogy rá van dugva usbre?
  • Nyiri
    #725
    Amikor bedugtam meg siman ment :D
    Amugy nem aksi van benne, sima AAA elem.
  • Easy Rider
    #724
    én nem akarlak hülyének nézni, de fel van töltve egyáltalán??? :)
  • bodesz
    #723
    emiatt lehetetlenség hogy fel se imseri sztem...szoftveresen nemnagyon lehet ilyesmit tönkretenni...ugye ez usb vel tölthető akkus?mert akkor lehet hogy usb szétbaszta az akkut mint már soksok mp3lejátszónál...
  • Nyiri
    #722
    Csa!

    Karira kaptam egz MSI Mega Stick 511 (256MB) mp3 lejatszot. Tegnap latom hogy van hozza uj firmware. Ami rajta volt a cuccon az 2.0.0.0.nemtmmennyi es ami letoltheto az 3.0.0.0.szintennemtommmenyi. Mondom hogy biztos jobb.

    Direkt a msi oldalrol gyari (nem beta) a tipushoz tartozo firmware-t huztam le . Ez a tipus megkulonboztet FM radiosat, USB szabvanyban is van tobb fajta. Az enyem USB 2.0-s es nincs FM. Direkt ehhez tartozot toltottem le.

    Bedugom a gepbe a cuccost. Update progi. Felismeri. Kiirja a milyen verzio van es cuccon es milyet talalt a gepen. Mondom start. Megcsinalja, complete. Leiras alapjan tavolitottam el a gepbol (biztonsagos eltavolitas).

    Nah azota be se kapcsol. Visszadugom a gepbe fel se ismeri. Valszeg akkor ennek a cuccnak annyi, nem? :)

    Most kereshetem a jotallast es vihetem vissza.

    Egy dolog duhit csak. Gyari progival, gyari firmware, szabalyosan updatelt es szetkurja a hardware-t. Szep. Eddig csak 1 msi cuccom volt ezen kivul, de az is szar volt :)