1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Inquisitor
    #801
    Nos, ... ha lenne benne 512MB/1GB memória, akkor ennyiért megérné. De ez így (csak egy váz) pöttyet drágának tűnik. Ha én gyártanám ennyiért már lenne benne egy 40GB HDD is.
    (Tudom, tudom, az idiota A.J. matrica miatt nincs benne.)

    Egy ismerős ennyiért vett kint 2004-ben! Tókióban Sony MP3/Mpeg4 lejátszót bazinagy kijelzővel, meg távirányítóval és 20GB vinyóval ... szóval sokkalom.
    (Az oké, hogy nem Japánban lakunk, de azóta eltelt ám 2 év, vagy mi a szösz.)
  • vaaa
    #800
    ugyan az feketében
  • vaaa
    #799

    vélemény?


    Vosonic X'S-DRIVE PRO VP3320

    Mobil fotóbank, MP3 lejátszó és külső adattár: merevlemez nélküli változat (2.5"-es HDD fogadására alkalmas); beépített kártyaolvasók, melyek esegítségével PC nélkül másolhatjuk digitális fényképeinket a merevlemezre:

  • scorpeeon
    #798
    hát, igazából már több hónapja kapható a lejátszó itthon, és ez a fajta (NW-A608) hazánkban csak 2GB-os változatban kapható. (1GB-os: A607, 512MB-os: A605 - ezek Magyarországon nem kaphatók)
    bika aksi (50órás lejátszása van) , gyorstöltés: 3perc töltéssel 3 óra lejátszás, kicsike, 2gigás, FM rádió van benne, 30 rádióállomás raktározható, stb.

    Csak e helyett jön be most az E000 sorozat, amik sztem kicsit hülyén néz ki, és az aksi is csak fele annyit bírja, mint az A608-é, és az A608at már kezdik is felváltani az újak, ezért sietni kell, ha ki akar vki fogni egy olyat. (Amúgy 47K az A608)
    Van A608 stílusúból 1gigás is: E407, E507<-rádiós, ezek pár funkcióval kevesebbet tudnak de amúgy nagyjából ugyanolyanok 1gigásban, ezek nemtom h kaphatók-e még. Mindenesetre sietni kell most sztem az A608 vételével, nehogy ne legyen már :)
  • Inquisitor
    #797
    Én is ilyet akarok, de ha jól sejtem a "magyar árképzési" buktatókat, akkor vagy német területről kell megvenni (általában 2/3 ár!) vagy a magyar szürkeimportőröktől :D

    Tényleg itthon mennyibe fáj az 1GB-os?
  • scorpeeon
    #796
    mármint amit én linkeltem?
  • loga
    #795
    Rádijóss?
    Mer skkor sztem kira.
    Mennyi?
  • scorpeeon
    #794

    és erről mi a vélemény? ilyet akarok! :D
  • loga
    #793
    Koszi! Nekem is bejon :)
  • Easy Rider
    #792
    havernak ilyenje van, annyi a baj vele, h nagyon porosodik a kijelző és a burkolat között, nincs rendesen összerakva, kicsit ropog, amúgy pofás, és jó ;)
  • loga
    #791
    Sony NWA-3000
  • loga
    #790
    Mi a véleményetek?
    NWA-3000
  • FaithMeN
    #789
    minek az?
  • MaSzKa
    #788
    már 2óraja keresem de semmi sem letölthető
  • MaSzKa
    #787
    MP3 &WMA Digital Audio Player Silva Schneider 128MB

    ez a neve
  • MaSzKa
    #786
    segítsetek ehez kellene firmware
  • Nexxuss
    #785
    ja meg még egy. a HDD-s lejátszók, azok echte HDD-sek? mármint úgyértem ha leesik a földre egyszerkétszer akkor kampó?
  • Nexxuss
    #784
    szevasztok haverok! Kellen egy kis info meg help. Kőne vennem egy ' gigás vagy több gigás MP3 lejátszót
    EZAV MP-450 (a 600as nem tetszik.)
    MPIO ONE
    iPOD Nano.

    Az ipod télleg annyival jobb mint a másik kettő, vagy csak s zokásos Apple árat kell megfizetni? A lényeg hgoy bírja a strapát :D és dögösen szóljon akár Heavy metalról vagy chillout zenáről van szó!
  • Gabor1990
    #783
    Szevasztok
    Van vkinek tapasztalata erről a lejátszóról: E-Ronix EMP-105 512MB ? Éredmes megvenni?
    Válaszokat előre is köszönöm
  • totya24
    #782
    Én sem ajánlom a firmware cseréjét. Nekem mondjuk egy gagyibb s1mp3 szériából való va, annál könnyebb kicserélni a dolgokat (képek, szövegek, stb), de ahol ráakadtam a módjára, kifejezetten kiemelik hogy nem ajánlják a firmware piszkálását, csak abba az esetben ha rossz.. Nagyon könyű elrontani és nagyon nehét visszaállítani.. én pl egy hétig sz*rakodtam, mire meg tudtam oldani, hogy az enyémen rendesen ki tudjam cserélni..
  • NeoMaN
    #781
    passz, ez máár a gúgle és a te dolgod
    DE NAGYON OLVASS UTÁNA A DOLGHOKNAK, NÉZZ SZÉT FORUMOKON, MERT HA VALAMIT ELBASZOL AKKOR VÉGE A PLAYÁNAK.
  • PLackó
    #780
    honnan tudhatnám meg hogy melyik firmware az,amelyikkel nagyobb teljesítményt érhetek el?
  • NeoMaN
    #779
    Látatlanban IRiver.
  • NeoMaN
    #778
    Pffff.....
    Nézzél másik firmwaret, lehet EU-s a cuccod (úgytom az EU-s cuccokba 5-6 mw, az USA-ba 12-16mw-os firm kerül).
  • PLackó
    #777
    üdv.
    nos,samsung YP-U1X -et akartam venni,de kifogyott minden nagykerből.
    Végül is egy samsung c1x tulaj lettem,29000 forintért.(csábító volt a 40 óra lejátszási idő)
    Viszont csalódtam.Nem igazán bírja a nagyobb hangerőt,és több mélyhangra számítottam.
    Meg is találtam az okát hogy miért van ez így: mindössze 5mW a csatornánkénti kimenő teljesítmény,amíg más lejátszóknál 15mw körül van.elszomorító.
  • Rage47
    #776
    Sztetek melyik jobb?
    iRiver T30 vagy
    Samsung YP-U1X (512MB)
    Vagy ilyen árkategóriában tudtok még jót? -max 25e FT. A lényeg, h a hangzás szép legyen, s ne fagyogasson...
  • PLackó
    #775
    ha jól tudom nem.

    Elméletileg bírja 3-4 évig az akksi.
  • chopin42
    #774
    Ennek a Samsungnak nem kivehető az aksija, mint a telefonoknál ?
  • scorpeeon
    #773
    lehet h veszek egy ilyet... nagyon jónak tűnik
  • PLackó
    #772
    végül is ezt rendeltem meg:
    Samsung YP-U1X 512MB
    Nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla,nagyon dicsérik a fülesét,és a hangminőséget.Egyetlen dolog amitől félek,hogy mennyi ideig fogja bírni az aksija.remélem pár évet azért kihúz.
    22000 Ft lesz.
  • dbz15
    #771
    Sziasztok!
    oLYAN MP3 lejátszót szeretnék ami jó hangos és szépen szól. Tdtok esetleg valami jót javasolni?
  • chopin42
    #770
    Ehhez mit szóltok ? : NEO PIX Live MP3 2 Gb USB MP3 kulcs
    Esetleg tudtok ennél nem sokkal drágább, de jobb lejátszót ?
  • gotchaaa
    #769
    Dzson, az NW-A608-at lehet használni pendrájvként, vagy csak a mellékelt programmal lehet rávarázsolni a fájlokat?
  • Dzson
    #768
    Sony NW-A608
  • PLackó
    #767
    és mi volt az a lejátszó ami megfelelt?
  • Dzson
    #766
    Ipodot akartak rámsózni Mediamarktban, hogy az a csúcs stb. Meghallgattam, és el is felejtettem igen gyorsan.
  • Dzson
    #765
    Lejátszót csak úgy vegyetek, hogy visztek egy fülest amiről tudjátok, hogy milyen a hangja, és azzal meghallgatjátok. A sok feature meg ingyombingyom nem ér semmit, ha a hangja gyenge. Én 1 hónap alatt 3 lejátszót fogyasztotam el ilyen módon, mig a 4. végre megfelelt nagyjából az igényeimnek. :(
  • Danee
    #764
    hát, attol függ mire.
    na viccet félretéve, sztem az ipodok a legjobbak, szart nem érdemes venni.
  • PLackó
    #763
    Genius MP3-DJ 512MB
    ez jó?
  • Danee
    #762
    tescosat