1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • 5c0rp330n
    #1481
  • EmThor
    #1480
    Sony NWZ-X1050, 16gb zenelejátszó beszámoló

    katt

  • bauer15
    #1479
    mtp device
    ez a fajta hozászolós témáőba illő vagy nagyon nem?:)
    anyi a gond hogy ezt kéri a mp3 telepíésnél meg cdt de az nincs hozzá eddig gond nélkül ment majd ujraraktama gépet és ez jött:s
  • Gregorius
    #1478
    Ezek passzív hangfalak, nem igényelnek tápellátást.
  • 22Barna22
    #1477
    csak hangfalakat találok
  • Gregorius
    #1476
    Ilyen esetleg?
  • 22Barna22
    #1475
    Nem jár erre senki? :S Erre vmi ötlet? :D #1473
  • Gregorius
    #1474
    Sziasztok!

    Van egy Creative Zen Touch 20 gigás mp3 lejátszóm, még a régi modell.

    Ehhez kéne nekem egy új akku. Be lehet ezt valahol szerezni kis hazánkban, vagy külföldről kell megrendelni. Tud valaki valamit erről?
  • 22Barna22
    #1473
    Heló. Olyan mp3 lejátszóra lenne szükségem amin van valami hangszóró alapból hogy füles nélkül is hallgatható legyen de azért tényleg hallhatóan szóval ne csak zizegjen :D Van valami javaslat? Videót nem kell, hogy lejátsszon, sőt... ne játsszon le... :D
  • kusti
    #1472
    Sziasztok!

    Régóta keresek olyan mp3 lejátszót ami ismertebb márkájú és a FLAC fájlokat is lejátssza. A Samsung YP-Q1 lenne szimpatikus, de a Samsung klubnál nem írják hogy lejátssza a FLAC-t, máshol meg igen.
    Ismeri valaki ezt a típust, vagy esetleg várjam meg a Q2-es szériát?

    Ez ügyben írtam a Samsung klubnak is, de sajnos nem méltattak válaszra.
  • Desiderata #1471
    holnaptól akciós Electroworldben egy Philips lejátszó, 9 ezer forint
    tud valaki valahol hasonló árfekvésű akciót? márkás érdekelne
    Samsung és Sony amit néztem, csak ezrekkel drágábban láttam
  • csgery
    #1470
    Jah, csak a képekből azthittem h otthon fotóztad
  • GregSB
    #1469
    Nem az enyém, ezt most jelentették be a napokban :D
  • csgery
    #1468
    Gyönyörűűszép, vigyázz rá;)

    Én személy szerint hermetikusan zárnám, meg lebegtetnám,h nekarcoljam a kijelzőjét:D
  • GregSB
    #1467
    Samsung P3:




  • lloncs
    #1466
    Sziasztok. Olyan problémám lenne h sony NW-E002 mp3lejátszómat nem ismeri fel a gép. A gépen a cucc szoftvere frissítve lett, drivert is pakoltam mégis azt írja h vindóz nem ismeri fel az eszközt. Sztem az mp3lejátszó firmware-je a problémás, de mivel nem ismeri fel a gép nem lehet azt frissíteni.. Mit gondoltok itthon meg lehet valahogy oldani?
    (a cucc rendesen működött évekig az utóbbi fél évre raktam csak félre, most elővettem és szenvedek vele..)
  • 22Barna22
    #1465
    meghalt a bal fülbe valo része a sennheizer mx-360-amnak. :( nem 1 drága dolog ez de szerettem :D kéne ujitani valamit. ki mit ajánl jo árban? csak fülesre gondolok :D
  • pongi10
    #1464
    Samsung P2-est ha filmet nézek rajta rá lehet kötni tv-re?
  • Nando911
    #1463
    Na gondolkoztam 18ezret adok érte
  • Nando911
    #1462
    29990 FT-ért skkor inkább én a Samsung YP-P2-őt venném meg, igaz 4gb-os, de nekem az elég.
  • Nando911
    #1461
    http://www.digitall.hu/index.php?site=autoview&id=81333
  • Nando911
    #1460
    Nem kell nekem 8GB-osTúl sok az nekem és nem tudnám kihasználni. Elég lenne egy 4 gigás, mert sajnos annyi pénzem nincs.
    Am ha már van ien lejátszód, akkor lenne hozzád egy kérdésem. A gombokat csak meg kell érinteni, vagyis ien touchgombok, vagy be is kell nyomni? Mert videókon olyan mint ha csak megérintenék.
  • Csabesz6
    #1459
    Ha boltban ennyi, miért venne egy használt kétes előéletűt ugyanannyiért?
  • Jossuah777
    #1458
    Najó segítek: 29.999 -de nincs alku!
    Ha mindenképp alkudozni akarsz, akk. vedd úgy, h. 32.999-et mondtam...
    Am a boltokban ennyiért adják, de csak most, csak tőlem, csak ennyiért, csak neked(és mindenkinek, akit érdekel)
    Látod mijjen rendes vagyok...

    Na szóljon, akit érdekel...
  • Jossuah777
    #1457
    Mennyit adnál érte?
    Am nagyon ajánlom, zsír.
    Én karácsonyra kaptam, de iPOD mellé már luxus lenne, szal eladom...
  • Jossuah777
    #1456
    Nando911!
    Helloka, nekem van egy vadiúj, kifogástalan állapotban lévő SAMSUNG YP Q1 8 GB-os mp4 lejácccóm. ha akarod a tiéd... az árat még megbeszéjjjük

    Jossuah777
  • Nando911
    #1455
    Szevasztok.
    Mp3 Lejátszó vásárlás előtt állok, ki is néztem kettőt, de nem tudok választani, melyik legyen.

    Samsung YP-Q1 (4GB) Vs. Samsung YP-P2 (2GB) Egy árba van mindkettő.
    (Vagy lehet,hogy gyűjtök és megveszem a P2 4GB-osat)

    Ti meiket választanátok és miért? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Vardar
    #1454
    Köszönöm:D Az YP-03-ból csak 20000es volt akkor meg már veszek egy mobilt:D
    Remélem azzal is fogom. Bár a mérete egy kicsit ijesztő...
  • csgery
    #1453
    Egész jonak tűnik:)
    Egészséggel használd!
  • Vardar
    #1452
    Hát. Lett egy Philips SA 2825. Erről mi a véleményetek?
  • csgery
    #1451
    Meglepően jól bírják a hozzá adott (beépített, és általában egyedi formájú/méretű akkumulátorok. Legtöbbször egy felhasználó nem is látja a lejátszója akkuját, hacsak nemkell szétszedni.
    Viszont, az elemek, és az elem alakú akkumulátorokkal nem vagyok megelégedve:
    -az elemeket rettentő gyorsasággal szippantja le nagyobb hangerőnél (nagyobb energiafelvétel) történő lejátszás során a kütyü.
    -az elem alakú (ceruzaakku) meg egy idő után hamar kisül, főleg a manapság kapható NiMH (nitrogén metán hibrid asszem) akksik, melyek tartják az engergiát, de egy fél év után már lehetetlenség a felénél jobban feltölteni.
    Egyértelmű tehát, hogy jobb a gyárilag szerelt akkumlátor, mert azok optimalizálva vannak a készülékhez:).
  • Vardar
    #1450
    És az akku vs. elem harcban kigyőz? Mennyi megbízható egy ilyen akku?
  • symbol
    #1449
    hát én rácuppantam a cowon s9-re, elég jó áron fogják adni, a 8 GB-os pl csak 180$ lesz, ami ilyen hardver és tudás mellett nagyon jó ár.
    ahogy kijön, szerintem be kell rá ruháznom valahogy :p mert most eladtam a régi cowon d2-met... :)

    izelitő :)
  • csgery
    #1448
    USB re kötve (gépen) töltöd fel, és van beépített akksija, amihez hozzá sem kell nyulni. :) A gyártó mindig ideális teljesítményű akksit ad a lejátszóba építve, szal nem kell attól félni, hogy kevés leesz:)

    Mind a 4 YP-U3 ugyanaz, csak vagy változik a memóriája (1 2 4 giga) vagy a színe:) (pink zöld fehér fekete).
  • Vardar
    #1447
    És akkor az akku az azt jelenti, hogy nem elem kell bele?(üzbég parasztos kérdés) És azt, hogy töltöd fel?
  • Vardar
    #1446
    A 4 közül melyik YP-U3?:D
  • csgery
    #1445
    Fentről lefele a 3. at (Creative). Egyik barátomnak az van, és a füles amit hozzá adnak profi, van 1 gigásban is, és látszik rajta, hogy nem ilyen szar összetákolt valami:).
    ÉS személy szerint még a Samsung YP-U3 lejátszóit is ajánlom, megvagyok vele elégedve, és már majdnem egy éve megvan, az akksi még mindig 15 órán keresztül bírja folyamatosan:) Meg vanbenne minden jo^^
  • Vardar
    #1444
    És innen? 1 GB legyen az a lényeg és kitartson jó sokáig.(nem 2 hónap) Azért kérdezem mert annyira értek hozzá, mint üzbég paraszt az urándúsításhoz:D
  • csgery
    #1443
    Sztem az első. Jobban néz ki, meg ha jolláttam a tudása is nagyobb.
  • Vardar
    #1442
    Sziasztok!
    MP3 lejátszót szeretnék és a véleményetekre vagyok kíváncsi. Ezt vagy ezt ajánljátok?