1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Retroman
    #1521
    Sziasztok!

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki tud -e arról valamit, hogy Magyarországon lehet -e kapni Kenwood mp3 lejátszót, ha igen, akkor hol?

    Köszi előre is a segítséget!
  • datango
    #1520
    a problémám megoldódott, megcsináltam, illetve rájöttem mi volt a probléma amit természetesen nem osztok meg veletek! Gyertek rá ti is magatok
  • datango
    #1519
    sziasztok!

    Vettem egy Concorde d-330 msd mp3 lejátszót és olyan problémám van vele , hogy amikor csatlakoztatom a számítógéphez akkor azt írja ki hogy az "usb eszközt nem lehet felismerni" !?

    Ezen a gépen windows 7 64bit van. De próbáltam már Vistával is azzal sem ment!

    Mi a probléma?
  • mumeen
    #1518
    Sziasztok!Tegnap vettem egy Treksot i.Beat run mp3 lejátszót.Van egy olyan problémája,hogy egy adott számtól (pölö:15.-től) nem játsza le a többit.Nem csinál semmit,még visszalépni sem tudok.Nos,valamit vagy elállítottam véletlen,vagy szar az egész.Szerintetek mi a problematika??Már próbáltam wma-ban meg mp3 típusban is,és egyik sem jó...
  • SötétBarom
    #1517
    Tudtok nekem ajánlani fasza vízálló MP3 lejátszót?? :>
  • Retroman
    #1516
    Arról tud valaki valamit, hogy a Yamaha gyárt -e olyan MP3 lejátszót, ami legalább 4 gigás?
  • Retroman
    #1515
    Erről a lejátszóról (Orion MP-D 822 FM) tud valaki valamit, hogy Magyarországon hol lehet venni ilyen lejátszót?

  • csgery
    #1514
    Samsung YP-U3, kb barátnő szinten van már velem:D
  • Retroman
    #1513
    Itt a kép, az előbb nem sikerült beilleszteni:

  • Retroman
    #1512
    Erről a Bang & Olufsen MP3 lejátszóról tudsz esetleg valamit, hogy Magyarországon lehet -e kapni, ha igen, hol, és milyen árban van?

    kepek/2010_08/bang-olufsen-mp3-player.jpg[/IMG]
  • MaSzKa
    #1511
    Röviden összefoglalom nektek: (csak ha valóban a minőségi Mp3 lejátszás ami fontos!)

    Ezeket javaslom:
    Samsung YP szériák 10eFt-tól (az új Samsung-okat csak külföldről lehet megrendelni)
    Sandisk Sansa Clip+ 10eFt-tól
    Sandisk Sansa Fuze 16eFt-tól

    talán meg a Creative-ot érdemes venni
    Sandisk-ekre érdemes felrakni a Rockbox-ot (+javulás)

    Amiket nem javaslom:
    Philips-ek vacakok
    Sony-ból csak a drágák amik jók

    itt lehet utána olvasgatni

  • Retroman
    #1510
    Itt egy kép a lejátszóról:
  • Retroman
    #1509
    Sharp MP-A 100 típusú mp3 lejátszóról tud valaki valamit(hol lehet venni, hány GB a memóriája)?
  • Retroman
    #1508
    Tud valaki arról valamit, hogy Orion MP-D822 FM típusú MP3 lejátszót Magyarországon melyik boltokban lehet venni?
    Megköszönném, ha valaki tudna erről információval szolgálni!
  • Retroman
    #1507
    Hello!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy valakinek van -e információja arról, hogy az Akai gyárt -e olyan hordozható mp3 lejátszót, aminek a memóriája legalább 10 giga. Én a neten, amit találtam, azok közül a legnagyobb 4 giga, de szerintem nem biztos, hogy mindegyik fent van neten.
    Szóval, ha valakinek lenne információja arról, hogy létezik -e legalább 10 gigás Akai Mp3 lejátszó, és ha igen, akkor megírná a típusának a nevét, azt megköszönném!
  • csgery
    #1506
    Hát nemtudom, nekem az ilyen probléma a lejátszóm halálát jelentette.
    De azért ne temesd eé a dolgot
  • guru55
    #1505
    Üdv Mindenkinek!
    Van egy problémám, amiben remélem hogy valaki segíteni tud. Van egy akkumulátoros noname mp3 lejátszóm, kb. 1 éve van meg, eddig tökéletesen működött. Ma rá akartam dugni a számítógépre hogy más zenét rakjak fel rá. Amint rádugtam, a számítógépen nem történt semmi, az mp3 lejátszó meg azt írja ki hogy épp tölti magát(charging). Sehogy nem tudom a számítógéppel felismertetni, már próbáltam másik pc-n is. Eddig a gép azonnal felismerte amikor rádugtam. Mi lehet a gáz? Lehet orvosolni a problémát vagy kidobhatom a lejátszót? Előre is köszi a segítséget!
  • csgery
    #1504
    Tudomásom szerint csaj fejegységeket gyárt autóba.
  • Retroman
    #1503
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy tud -e valaki valamit arról, hogy a Blaupunkt cég gyárt-e mp3 lejátszókat?
  • WiZZaRD
    #1502
    Vagy méginkább NiMh:)
  • WiZZaRD
    #1501
    Inkább NiCd. A töltés nem ugyanaz a kisütéssel. Ne keverkjük ennyire a fogalmakat, mert félrevezető lehet...
  • Unitedfanatics
    #1500
    Üdv, mi is vettünk két ConCorde D-200 MSD MP3 típusú lejátszót, egy 1GB-set és egy 2-GB-set, töltöm már egy ideje, de egyik sem akar megszólalni, mit tegyek?
  • Retroman
    #1499
    Még egy olyan kérdésem is lenne a Pioneer lejátszóval kapcsolatban, hogy vannak rajta számok is 1- től 10-ig. Annyit tudok róla, hogy ez a készülék mp3 lejátszó és FM rádió is van benne. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek a számok a rádióhoz vannak, hogy be lehessen rajta programozni állomásokat, vagy arra vannak a számok, hogy mp3 hallgatáskor lehet velük számot váltani. Ha számváltásra van, akkor nagyon hasznos dolog lenne, mert ha több száz zene van a lejátszón, nem kellene egyesével végignyomkodni, ha keresünk rajta egy zenét, hanem, ha pl a századik számot keressük, akkor megnyomjuk az 1-est, és utána kétszer a 0-t. Én így képzelem el, hogy ezért vannak rajta a számok, ha tényleg ezért vannak, nagyon praktikus dolognak tartom. Aztán lehet, hogy a rádióhoz vannak a számok. Nektek mi a véleményetek erről?
  • Retroman
    #1498
    Sziasztok!
    Én új vagyok itt a fórumon.
    Lenne egy kérdésem. Erről a Pioneer Airware márkájú mp3 lejátszóról tud esetleg valaki valamilyen információt? (Pl: Magyarországon hol lehet ilyet venni, mennyibe kerül, hány giga a memóriája?)
    Ha valaki tudna róla valamilyen információval szolgálni, nagyon megköszönném!
    http://www.speedyshare.com/files/20982386/airware.jpg
  • Desiderata #1497
    próbáld a hátsó usb kivezetésen tölteni, szerintem legalább 24 óra működést kell produkálnia
  • zvaragabor
    #1496
    Nevetséges, ugyan már az új van, de azt is több mint másfél hete töltöm. Valaki legyen oly szives, és segítsen, mondja meg, hogy mennyit kell ezt tölteni, vagy meddig töltötte(és ebben az esetben mennyit bír folyamatosan hallgatva, de amúgy is). Írtam emailt a concorde cégnek, kettőt is, hát basznak válaszolni.
  • zolo
    #1495
    Jóféle , P2-nél mivel tud többet? Én most fehér P2-vel nyomulok, állat gép :)
  • csgery
    #1494
    Akkor az valszeg NiCM akksi, azoknál van az a szokás, hogy "összecsomagolják", mint szigetelés, meg valszeg több cellából áll és azokat így tartják össze:D
  • zvaragabor
    #1493
    Már mint az akksi része volt abba csomagolva.
  • zvaragabor
    #1492
    Hát már nem tudom meg milyen, de valószínű NiCM féleség. Ugyanis a gombokat nem lehetett benyomni, selejtes áru volt, így visszaküldtük cserére. De ugyan ilyen fog jönni, úgyhogy akkor majd töltöm töltöm töltöm. :) Egyébként mintha valami ezüstös színű fém valamibe lett volna csomagolva, mintha valami kis csoki lett volna. :)
  • csgery
    #1491
    Attól függ, milyen az akkumulátora. HA régi NiCM vagy milyen akksi van benne, akkor bizony nagyon nagyon sokáig kell tölteni több órákat, ezt nevezik kisütésnek.
    Ha Li -Polymer vagy milyen akksi van benne (elég ha csak a Li-t látod), akkor viszont egy két óra töltés kihozz abelőle a maximumot.
    Azért kell ilyen sokáig töltőre tenni, hogy az akksi elérje a névleges maximális kapacitását:D
  • zvaragabor
    #1490
    Senkinek sincs ilyenje? Már harmadik nap teszem fel töltésre.
  • zvaragabor
    #1489
    Hi, Concorde D-200 MSD típusú empéhárom lejátszónak mennyi az első töltési ideje? Papíroson azt írják, villog amíg tölt(hozzáteszem, ezt nem mondanám villogásnak, inkább bizonyos időközönként fel-le kapcsol a kis lámpa), majd ha feltöltött, egyfolytában világít. Azt is mondták, hogy sokáig kell tölteni, de mégis mennyi ideig? Már sok óra benne van.
  • PunkZoli
    #1488
    most olvastam prohardveren egy tesztet erről
    nagyon szimpatikus, pláne ,hogy van rádiója

    ugye ipodon kívül nem nagyon erőletetik rá a kliens progikat? csak mint usb kulcs, és mehet a menet?
  • csgery
    #1487
    Személy szerint Samsung és Sony lejátszókat ajánlanám:)
    Guglizzkipárat
  • PunkZoli
    #1486
    utálom az ipodokat

    tudtok ajánlani olyan lejátszót aminek nem kell kliensprogi(mint itunes), hanem csak feldobálom rá a számokat usb-n és jó a hangzása?

    a mérete elég ha pár giga
  • csgery
    #1485
    Hangminőségbe mindkettő a legjobbat nyujtja:]
  • joshua
    #1484
    Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy nagy különbség van a 2 mp3 lejátszó között? (ez és ez) Főleg hangminőség érdekelne, mert szeretnék venni egy komolyabb mp3 lejátszót. Előre is köszi!
  • magorov
    #1483
    Hogy konkrétak legyünk,
    3 típust nézegetek:
    S638F, mondjuk egy jobb fülessel
    S738F, másik fülessel
    X1050

    az utolsónál nagyon rezeg a léc az ár miatt..
    a kérdésem,hogy akinek van ilyene, és volt olyan is ami nem zajszűrős (pl 638) mennyire hallható a különbség, és tényleg annyira jó e az Xhez adott füles?
  • magorov
    #1482
    Üdv mindenki!

    Lejátszót vásárolnék, és kezdtem letenni a voksom egy sony mellé, tekintve hogy a legtöbb ismerősöm és a legtöbb fórumon ezeket mondják legjobbnak, hangminőségben (ami nekem a lényeg).
    De aztán láttam, hogy flacot nem támogat..márpedig ritka kivétellel mp3ból nem tudsz minőséget kicsikarni.
    Rákerestem mi támogatja a flacot, de samsungot nem szívesen vennék, a cowonról meg soha nem hallottam..

    A másik kérdés, hogy ilyen pocket méretű lejátszóknál van e értelme a flacnak, vagy úgysem lehet hallani..
    Valamint, hogy ha rászánnám a pénzt egy X szériás sonyra, akkor kell e még külön
    fülest vennem,hogy tényleg jól szóljon pl sennheiser cx300, vagy amit kapok mellé az is ilyen jó?

    Előre is köszöntem!