1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • woid
    #841
    Ezen a linken van, ha esetleg valakit érdekel.

    Katt ide
  • wannabe87
    #840
    bizony a 100mW az télleg bőven felülmúlja a többi lejátszó értékét ami ált. 15-20mW szokott lenni.
    én az iRiver T30-ast néztem. DE az a gondom vele h max 20 óra lejátszási időt biztosít. No meg h 25000.HUF ért láttam az 512MB-ost. Az 1G-s még egy tizest rátesz.:S. Ami viszont megfogott h óra plusz ébresztőóra lehetőséggel van ellátva.
    Mindezeket összevetve a 20 órás lájátszási idő nem túl vonzó szóval nem hiszem h kikötök mellette.
  • woid
    #839
    Üdv.

    CMTech CA-U250 512MB.

    Ezt néztem ki, az a 100MilliWatt kimenő teljesítmény fogott meg benne, ugy tom a legtöbb lejátszó közel sem tud ennyit. Vélemények?
  • OPM
    #838
    hm

    "s ami igazi csemege, hogy a memória kártyára elmenthetjük a beállításainkat (hangerő, utoljára játszott szám, ismétlő lejátszási mód, EQ) így később nem kell mindent újra egyenként beállítgatni. További jó hír, hogy a PD firmware frissíthető így a tudásszintje a jövőben tovább bővülhet."
  • OPM
    #837
    mondjuk nem is olyan húzós, 2e-ért lehet kapni 4db tölthető AAA-t

    de most akkor mennyi is az átviteli sebesség?

    USB 1.1 csatlakozás (USB 2.0 kompatibilis)
  • OPM
    #836
    jahogy AAA... amit adnak hozzá az feltölthető?

    Gondolom kikapcsolás után az állapotot sem jegyzi meg, hogy utoljára melyik zenét hallgattam. Abban nem is reménykedem hogy egy mixet tudnék folytatni :(

    Ami még elég erősen aggaszt:
    USB 1.1, max. 12 Mbit/s

    2 gigás kártyával mennyibe kerülhet?
  • qper
    #835
    A beletekerés: olyan 5 másodperces részeket ugrik át egyszerre, lehetne gyorsabb is.

    nem ceruzával (AA) múködik, hanem egy AAA-s elemmel. 14.200 volt egy gigásan az mp3center.hu-ban. Nekem 2 giga nem kellett, mert úgy sem tennek fel annyi zenet. Az 1 giga számomra bőven elég.
  • OPM
    #834
    1 db ceruzaelemmel megy ugye? meddig bírja vele?

    Ez hogy elfelejti a beállításokat, csak akkor idegesítő ha xarok a default dolgok. De ha normális alapból az EQ akkor nem problem szerintem.

    Érdekelne még 1-2 info. Pl milyen a tekerési sebessége? Nekem fontos ha mondjuk egy órás mixet hallgatok hogy ne kelljen 10 percig tekernem, hogy a feléig jussak.

    Jaés mennyiért vetted? Infopatikában asszem 16e-ért árulják 1 gigás kártyával. Lehet jobb lenne egy üresbe beruházni és +ba egy 2gigás memóriát, azon gondolkozom.
  • OPM
    #833
    én Sennheiser MX500 párti vagyok, de igaz ami igaz, a Sonyk se rosszak :)
  • NeoMaN
    #832
    Sony MDR, azon belül nyílván minél drágább annál jobban nyomja...
  • loga
    #831
    milyen fuleseket ajanlotok?
    Sony markaban gondolkodom de nem vagyok otthon a tipusokban.
    olyan kene ami birja a gyurodest es allat jol szol elore is koszi!
  • qper
    #830
    vágigszenvedtem a hazautat ezzel a bóvli hulladék fülhallgatóval. Ittohn rácstlakoztattam a Sony-t, hát valami elképszetően gyönyörűen szól. semmiféle probléma nincs, minden hang a helyén van.

    Amire még nem találtam gyógyírt (és lehet hogy ennyi pénzért nem is fogok): egyszerűen képtelen megjegyezni a beállításokat, és minden egyes bekapcsolásnál a default gyári beállításokat produkálja, kezdve az equalézertől egészen az LCD kijelző kontrasztjának a beállításáig. de ez legyen a legnagyobb baja, most hogy már rajta van a jó öreg régi fülesem, nagyon nem béntam meg avásárlást, ajánlom Neked is.
  • OPM
    #829
    ez a player érdekel engem is, mert 1 gigás vonalon tényleg nehéz olcsóbbat találni :) várom majd a véleményed normális fülessel!
  • scorpeeon
    #828
    hát, azért az a 30 óra mégsem 50 óra, de persze jónak számít az is. A hangja nagyon jól szól azt mondják, szinte az összes mp3 lejátszó közül a legjobban, csak a gyári fülest szídják páran, de sztem nem lehet azért olyan rossz, ha meg mégis, 2-3 ezerből ott egy jobb.
  • qper
    #827
    Mostanáig egy SonyPSP-n és egy iRiver T10-en hallgattam a nótákat, de most már ezeket eladtam, vettem egy low budget PD-205-ösmp3player-t 6.900-ért, a gyomrába meg egy 1 gigás Kingston memkarit. A kettő együtt alig ütötte meg a 14.000-et, nagyon kívncsi vagyok hogyan fog muzsikálni a szerkezet (eddig szinte csak dícsérték ahol olvastam róla).
    Mindamellett hogy egy fapad és sz.tem épp hogy túléli majd az egyéves jótállási időt, kezel alkönyvtárakat, van benne 5 előre beállított equalézer, és egészen pofás a kicsike

    Most egy kicsit meg tudtam vele ismerkedni, rátöltöttem egy rakat számot, az első dolgom az lesz, hogy amint hazaérek kivágom a hozzáadott fülhallgatót a szemétbe, mert valami borzasztó egy hulladék darab. Szinte semmi basszus nincs, és úgy általában minden nagyon szarul szól rajta. Otthon kipróbálom egy normál minőségű Sony fülessel, nagyon remélem hogy csak a füles volt a rossz és nem maga a gép az amelyik képtelen produkálni normális minőségű basszust.
  • OPM
    #826
    usb-ről töltődik? és a hangja? jól szól?
    ez a 30 óra lejátszási idő sem tűnik rossznak az E-seknél
  • sza.sa
    #825
    Hali!

    1-2 gagyi MP3 után (Telstar és társai) találtam, egy nagyon jót (eddig semmi gond vele):
    T.sonic T610
    Árban kb mint Telstar UFM 320, tudásban ugyanaz sőt több is, de sokkal jobb... :)
  • scorpeeon
    #824
    még nincs de ismerek itt vkit akinek van + kipróbáltam és eléggé jó!
  • gotchaaa
    #823
    Hali. Samsung YP-C1Z-ről mi a véleményetek?
  • OPM
    #822
    neked olyan-e van?
  • scorpeeon
    #821
    jah, ez az E000 kategória, kevesebbet tudnak, de olcsóbbak, közvetlen usb-jük van. Az A608 lenyomja mindet :)
  • OPM
    #820
    közben megtaláltam, de sajna nem az én pénztárcámra méretezték :S
  • OPM
    #819
    Elég sokat szívtam mostanában noname mp3 lejátszókkal, úgyhogy mosmár nem akarok ezen spórolni, beruházok valami márkásba. Sonyk tűnnek elég barátságosnak.

    De magyar oldalakon nemsok forgalmazót találtam. Mindenhol csak ezt a típust árulják


    Merre lehetne még esetleg kapni? #794 elég barátságosnak tűnik
  • wannabe87
    #818
    vidd be szakszervízbe. ha mákod van akkor már leállt ennek a szériának a gyártása és ingyen kapsz egy fullosabb készüléket.Vidd magaddal a papírokat.
  • Somogyi Bence
    #817
    Sziazstok!
    van 1 Samsunk Yp-U1X lejátszóm, karácsonyra kaptam, midnen szpuerül műkedött, ám már egy jó ideje szinte egyáltalán nem működik a play gomb. Szószerint izomból kell nyomni hogy érzékelje.:S:S
    Mi lehet a hiba? Légyszi segítsetek.
    Bence
  • scorpeeon
    #816
    Én is pont egy ilyet akarok, minden szempontból nagyon jó, ráadásul nagyon jól néz ki, kicsiz, és az aksija eszméletlen jó. Dzson-nak van ilyenje, azt tudom biztosan, jó véleménnyel van róla alapvetően. A legolcsóbb helyen 47ezerért láttam (mp3center.hu), de ott már nem kapni, és mint írtam korábban, kezdi felváltani az E000 sorozat, ami bár olcsóbb, legalább annyival rosszabb is (kicsike kijelző, fele olyan jó aksi, és nem is néz ki jól sztem. (és rádió sincs a legtöbbjükben)). Remélem még lehet kapni pár helyen azért!
  • szHuba
    #815
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek a sony NW-A608ról?Most akarok beruházni egy lejárszóra és szerintem ez tök jó(pici,szép,sony....) no meg 2G.....
    Az árát tudjátok?
    Na meg persze ha van személyes tapasztalatotok azt is szívesen hallgatom!
    Vagy egyéb jó lejátszó?Szempontjaim:Kicsi legyen, min 1G és tudjon is vmit...

    Nagyon Köszi előre is!!!
  • STREEX
    #814
    Én is most szeretnék venni kb 10 -16 ezerért.
    Mit tudnátok ajánlani 512megásokból?

    Eddig ez és ez tűnik szimpatikusnak.Szerintetek melyik a jobb választás?Vagy tudtok valami jobbat?
  • wannabe87
    #813
    Igen valóban a T10-es drágább
  • Inquisitor
    #812
    Amúgy hol kerül majdnem ugyan annyiban?
    Ahol én láttam ott a T10 sokkal drágább a T30-nál, igaz szebben is néz ki ...
  • Inquisitor
    #811
    Közepes árszinten Samsung Yepp (bár még mindíg nem értem minek kellett megdrágítani feleslegeen a 7-es szériát a szines kijelzővel?), márkásakból meg az iRiver és iAudio cuccok nagyon jók.
    Szerintem.

    A lentiek közül, ha egy árban vanak, akkor persze iRiver :)
  • loga
    #810
    Iriver
  • izb
    #809
    Én a samsungra savazok...
  • Nexxuss
    #808
    iRiver. Egyértelmű :D
  • wannabe87
    #807
    Szerintetek milyet érdemes venni?
    iriverT30, iriver T10, samsung YP U1X?
    Azt hiszem mind1ik hasonló árban van.
  • scorpeeon
    #806
    Amúgy csak beépített memója van, nem bővíthető SD-vel természetesen, elég az a 2 giga :D
  • wannabe87
    #805
    :D nem azt kérdeztem h sd flash-es e. A d betű véletlenül ment oda :D. Én kérek elnézést
  • scorpeeon
    #804
    hát hogy flash, az biztos, de hogy SD flash-e, azt most nemtom.
  • wannabe87
    #803
    HI!

    Scorpeeon az NW-A608-sd flash
    memóriás?
  • vaaa
    #802
    Nekem is jobban esne ha lenne benne ennyiért, az tetszik benne hogy bővíthető sd vel is és HDD vel is.
    Valószínűleg amerikában vagy németországban is olcsóbban ki lehetne hozni, de nincs rá lehetőségem most, úgyhogy maradnak az itthoni cuccok.
    Japánban a telefonok is kicsit olcsóbbak, nem hiába fejlettebbbek..