1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • NeoMaN
    #961
    minekaz?
  • PíszLávJuniti
    #960
    "No FM-tuner (and no FM-recording) is available in Europe" wtf??
  • KoL3rA
    #959
    Hali, én is a sandisk c240/c250eseket várom, bár az álmom egy e270es. Megkérdeztem a magyaországi importőrt, és azt mondták nem tudják mikor jön az első szállítmány, novemberben valamikor. Kiváncsi leszek mibe fog fájni a c250es, de az a fura, hogy a c250 az a c150 utódja, mégis olcsóbb mint az elődje, pedig többet tud (c250ben europában is műxik rádió, plusz bővithető microsdvel). Nem értem... (c150=$110, c250=$100 ???)

    sandisk c150

    sandisk c250
  • stmoritz
    #958
    Tiszteletem mindenkinek!


    Az a problémám, hogy a Zen Micro-mban nem működik a ki-bekapcsolás, illetve csak ritkán, ha erősebben meghúzom. Így gyakorlatilag csak az USB-vel tudom használni és bekapcsolni.
    Ha valaki szedett szét már ilyet írjon, de bármi ötlet jöhet (Londonban vettem,anno).

    m.
  • Cat 02 #957
    ezt ismeri vki ?
  • Cat 02 #956
    Roadstar -t ismeri vki ?:D
  • izb
    #955
    nekem creative muvo van,és nagyon baba.semmi fagyás semmi zúgás.
    másik kettőt nem ismerem....
  • coderman
    #954
    Sziasztok!
    Segítsetek! Három mp3 lejátszó között nem nagyon tudok dönteni.Ezek:
    Diva fx-45
    Meizu x3
    Creative Zen nano plus
    Mind3 1 gb-os. A diva a legolcsóbb, abban nem nagyon bízok meg, bár lehet attól még jó, csakhát usb 1.1 .... A meizuról azt hallottam ratyi a rádiója. Hajlok a zen-re, de arról is hallok rosszakat, pl lefagy, meg zug ha világít a kijelző. Mi a véleményetek?
  • The Fugitive
    #953
    Hali!
    a segítségeteket kérném! ebből a háromból melyiket ajánlanátok a legjobban?
    vagy esetleg valami mást, hasonló (max 18-20e körül) tulajdonságú mp3 és videó lejátszót!?
    NEO Trinity 1000
    Inovix IMP-1112
    E-Ronix EMP-510
    kössz
  • nesto
    #952
    húha, akkor lehet hogy későn kapcsoltam. énis az ebay-ről rendeltem és nemsokára meg is jön. :S
  • FFX
    #951
    Én nem tudom megérteni, hogy miért akarnak az emberek noname szarokat venni amik kb 1 hétig bírják. Ha nincs elég pénzük egy márkás lejátszóra akkor gyüjtsenek rá.
  • Air
    #950
    Messzirol kerulendo!!
    Kollegam rendelt egy ilyet ebay-rol. 14e volt postakoltseggel az 1Gigas. 2 napig ment, azota se kep se hang.
  • nesto
    #949
    Erről valaki tud véleményt mondani? Légyszi írjatok hogyha van valakinek, fontos lenne
  • mike0013
    #948
    helo! segítsetek légyszi!
    akárhogy próbálom nem tudom törölni az MP3-m lejátszómon az albumokat/számokat!
    Tegnap vettem az MP3...-t és nem tudom, hogy most mi csináljak, légyszi segítsetek!
  • Vakeraka
    #947
    Szerintetek mikor lesz kapható a sandisk sansa c240? És milyen áron mert a sandisknél 79.9 dolcsira írják.
  • Zomil
    #946
    Én még Tavasszal vettem egy ME-t és nagyon jó:) semmi problémám nincs vele, eddig csináltam rajta egy firmware uprage-et,mert az ujabbal még gyorsabb a feltöltés meg picit optimalizáltak rajta, de az uprage is elég egyszerü és nem igazán lehet elrontani( csak arra kell figyelni h frissités után kinai lesz a menü és vissza kell állitani angolra,bár ez sem nagy gond). Szoval csak ajánlani tudom a Meizukat mindenkinek. Egyik oszt.társamnak x6-os van és ö is csak dicséri. Ráadásul ez a márka nemrég tört be Eu-ba és eddig ahol olvastam mindehol dicsérik, mivel az alkatrészei minöségiek, viszont emellett az ára kicsi:)
  • LAz4rUS
    #945
    Wow lehet kiszemelek egy 1 gigás ME-t. Az infopatikában van akcióóós elég occsóé :)) És elég masszivnak is látszik. Köszi a tippet
  • Zomil
    #944
    Én a Meizukat ajánlom! Nekem egy ME-m van és nagyon jól birja, szép a hangja és egyszerü kezelni.:)
  • LAz4rUS
    #943
    Sziasztok!
    Nézelődtem neten és arra jutottam hogy ez jó lehet: SONY NW-E003. Erről esetleg tapasztalatok, vélemények? Nekem igazából egy strapabíró, megbizható lejátszó kellene, ami nem noname és nincs rajta 6 millió felesleges funkció :) Szóval akinek van ilyenje megosztaná velem tapasztalatait?:P
  • Richard90
    #942
    senki? valami tipp esetleg tanács hogy melyiket érdemesebb megvenni?
  • Richard90
    #941
    szerintetek melyik a jobb mp3 lejátszó ezek közül?
    ez (muvo tx)
    vagy
    ez (zen nano plus)
    a válaszokat előre is köszönöm
  • RaST
    #940
    Vettem ma egy mp3 lejátszót .. Dimarson[DM-101G-4] tipusú, nem volt nagy pénz , 22 ezer ft-ba került .. Próbálgattam itthon, rádiót stb .. Aztán egyszercsak kikapcs .. Feltettem töltöre, azzal a gyanúval, hogy lemerülhetett .. De már jónéhány órája tölöm, és nem hajlandó bekapcsolni .. Van valakinek ilyen lejátszója ? Volt vele hiba ?
  • Truck Driver001
    #939
    Hali emberek!Mp3 vásárlás elött állok,és a segítségeteket kérném.Nos,a minap nézegettem az Auchanos újságot,forgatom forgatom,mit látok?20ropiért egy mp3 lejátszót.Pontosabban egy Seltronic CS155-öt.1GB memória,színes kijelzős,aksis,és viszonylag jól nézki.Igen ám,de itt a bökkenő.Gondoltam beírom a google-be,hogy utána nézek hogy pontosabb miket is tud.Rányomok hogy keresés,találatok száma 0.Beírom még 6x,hátha elgépeltem,de megint semmi.Böngészgetek böngészgetek,és rájövök,hogy ilyen mp3 lejátszó nincs is.Vagyis van,de nem az a márkája.A Seltronic csak kis TV-ket gyárt tudtomal.A sok keresés után,megtaláltam.És a márkája bizony MpMan CS155.Teljesen ugyanaz,csak a seltronic felirat helyett,egy mpman szöveg szerepel.Na mondom biztos elnyomtaták,vagy nemtudom.Ahogy beírtam gugliba,élből kaptam adatokat a kicsikéről.Nem rossz.De egy vlmit nem találtam meg róla.Hogy van-e benne állitható[nem csak gyári,előre beállított] equalizer.Nos a másik kérdés az,hogy vlki ismeri ezt a márkát,és mi a véleménye róla.Jól-e szól etc...Megéri-e az árát.És a végére egy kép:

    Ez pedig az Auchanos verzió.A kép a honlapjukról az akciós újságból van.
  • luckyboi
    #938
    hello fórumtársak!

    Nagyapámnak kellene egy olyan hordozható kütyü, legyen az mp3 lejátszó vagy csak egy kicsi rádió memóriával, amit bárhová magával vihet és ami a legfontosabb, hogy tudjon rádióból felvenni rá.

    Nos, van ilyen?
    Köszönöm, sokat segítenétek a válaszokkal, nem tom merre kellene keresgélni, gugli semmit sem nem talált...vagy rosszul keresem.

    Písz
  • Gorhek
    #937
    Itt van róla kép is .....
    Nekem jónak tűnik ,bár nemsokat konyítok a témához .....
  • PSP PSP
    #936
    nincs kép...kár.ránézésre jó de sztem valami kis trükk van benne.
  • MagyaR
    #935
    Császtok! Találtam egy mp3 lejátszót, ami így ránézésre megéri!

    2 Gb és tud lejátszani videót és csak 37 ezer forint!
    katt

    A linken alja fele van, onnét fogtok ráismerni, hogy 37 ezer huff van hozzá írva és legalább 12 sor, hogy mit tud! Ja és fater áfa nélkül tud erről az oldalról rendelni, szal igaziból 45 ezer huf lenne, de így csak 37!

    Szal megéri-e iet venni?
  • Cat 02 #934
    erről ?vki ?. szine ronda de elvieg van feketéven is
  • Richard90
    #933
    tudnátok ajánlani nekem valami jó kis márkás mp3 lejátszót... a lényeg hogy 1gb-os legyen és legyen rajta diktafon...
    a telstar az gagyi?
    a válaszokat és az ajánlatokat köszönöm
  • Trisztin
    #932
    [JVS]X-Drive Pro III - 40 Gb háttértár, Mp3 lejátszó, Rádió -- 57,540Ft
    Én ezt néztem ki magamnak... van esetleg valakinek tapasztalata a merevlemezes lejátszókkal?
    Bővebb info itt...
  • szergely8
    #931
    Hello! Lenne egy kérdésem. Szerintetek melyik mp3 lejátszót érdemesebb megveni?
    CREATIVE Zen Micro Photo 8 Gb, vagy iRiver H10-est 6 Gb-os verzióban. Lécci ne csak a memória méretét nézzétek.
    Köszönöm.
  • sacagold
    #930
    Sziasztok! Most láttam a cora akciós újságában két mp3 lejátszót!
    Az egyik Odys S4 512mb 9990ft-ért, a másik LG MF(vagy fm)-15E5k 512mb 14990ft-ért.
    Szerintetek melyiket éri meg megvenni ? Milyen a hangzása? Előre is köszönöm!
  • matyi08
    #929
    Hi!
    Erről mi a véleményetek?
  • Gorhek
    #928
    Hali ....
    Mi a véleményetek ERRŐL???
  • scorpeeon
    #927
    ilyenről nem hallottam. Hivatalos progi van, az mp3manager, amit magára a lejátszóra másolsz fel. Innentől kezdve úgy is másolhatsz lejátszható zenét a lejátszóra, hogy sajátgépből megnyitod a lejátszót, ott egy kis exe filet elindítasz, megjelenik egy ablak, ahova egyszerűen behúzhatod a zenéket, és kész. Van még 1 progi, ami nem hivatalos, és egy gyerek csinálta, de az E000 sorozathoz csinálta, bár lehet h E400-asokkal is müxik. Itt a topicja (angol): http://www.atraclife.com/forums/index.php?showtopic=2075
  • Nutella
    #926
    Udv!

    Tud vki Sony NW-E405-höz vmi unoffical firmware-t? A gyarival feltoltesnel a mediafilokat sajat kodolassal pakolja a memoriaba a progi (OMA), ergo siman totalcommba felmasolod az mp3akat, akkor nem játsza le. De ugy hallottam h van nemhivatalos frissites is a lejatszohoz, csak epp nem talaltam.
    Vki?
  • NiGG3R
    #925
    lol megvan
    30 mp ig kellett nyomni a rohadt gombját
  • NiGG3R
    #924
    Csá mindenkinek

    Vettem 1 logitech wirless fejhalgatót mp3 hoz
    Tök jól ment meg semmi zavar és reggel be akarom kapcsolni azt a vevöegység 1 pillanatra kéken világit és utána csak pirossan világit a fejhallgató meg kéken villog erröl azt irták hogy azt jelzi hogy nincs kapcsolat ez oké de arról semmi nincs irva hogy mér világit 5 percen keresztül a szar vevöegység azt lekapcsol. Nem reagál semmire.
    Kérek valakit segitsen pl linkel vagy akármivel mert eléggé aggaszt hogy 2 odik nap már nem megy valami miatt a 25 rugos fejhallgató

    Elöre is kössz!
  • crazyclone
    #923
    őszintén énis iigygondolom de azé megkérdem attool aki eszt mondta nekm ésha télleg létezik akkoo énfogok röhögni rajtatok (persze szerintemiss hulyeség)
  • Inquisitor
    #922
    Max. valaki összekevert valamit és valamelyik gagyi lejátszóhoz készülhetet friss firmware, amivel szebben dekódol?