1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • NeoMaN
    #921
    :PPPPPPPP
  • Bocy
    #920
    helo
    nem vagyok annyira jártas az MP3 om lejátszókban de ilyen ről nem hallotam
    ha csak logikusan is gondolkodok akkor teljesen hülyeség (már bocsánat)
    de erre nem tudok mit mondani:)
  • crazyclone
    #919
    hali!!!
    hallottatok arrool a lehetooségrool hogy ha báámien mp3 lejácoora felmáásoltok vmi fájlokat akkor javul a hangminooséég vagy vmi ilyesmi tuttokroola vagy nemis léétezik ha méégis akkor értesiitsetek roola plzzz!!!
  • bolyongó23
    #918
    köszi a tippet scoorpeon működik velük:)mp3manager ver2.0
  • bolyongó23
    #917
    Nagyon köszönöm a hasznos infót, megpróbálok utánnaolvasni, hogy ezt így lehet-e mert akkor máris jobban érezném magam:) az a baj tudod, hogy bár szerintem is jobb az a608 mégis ennyi pénzt nem vagyok képes kiadni érte..valahogy nem érzem azt, hogy hű basszus igen ez megérte ez kell nekem..az 1.5ös pspmnél ezt éreztem és ez az érzés azóta is megvan..
  • bolyongó23
    #916
    Green mondasz valamit , csak bban tudnál-e minőségit is ajánlani?Mert nekem a tárhely nem minden..néztem pl 20gb-s Sonyt, de sajna eladták..70em meg már nincs rá..
  • NeoMaN
    #915
    Ennyi pénzért sztem vinyós lejátszót vegyél inkább...
  • scorpeeon
    #914
    Hát, sztem az A608 bőven üti ezt a lejátszót, bár régebbi (nagyobb a kijelzője, fém (nem műanyag) borítás, nagyobb kijelző, 2x annyi lejátszási idő, jobban néz ki, (rádió?)) Persze drágább, bár én 47ért is láttam már vhol, de így is olcsóbb azért ez az E005) A Sony-kra általánosságban igaz, hogyha beteszed simán az usb-be, sajátgépből megnyitod és oda másolod a zenét, azt nem fogod tudni lejátszani, egy progi kell hozzá. (Előnye is van azért a dolognak, hiszen így sokkal jobban tudod rendezni a zenéket, és egyéb extra shuffle módokat is használhatsz pl.) Használhatsz Connect vagy SonicStage progit, illetve aki nem akar ilyen progikkal foglalkozni, van 1 egyszerűbb megoldás, (A608-al biztosan működik, E00xekkel nemtom biztosan) egy mp3manager nevű kis progi, amit magára a lejátszóra másolsz fel. Innentől kezdve úgy is másolhatsz lejátszható zenét a lejátszóra, hogy sajátgépből megnyitod a lejátszót, ott egy kis exe filet elindítasz, megjelenik egy ablak, ahova egyszerűen behúzhatod a zenéket, és kész. Így tehát meg is oldódik ez a probléma, de mondom: nemtom h az E00x sorozattal is működik-e.
  • AnonyX
    #913
    Sziasztok!Hallottatok már a Blueberry CAT nevü lejátszóról? kb. 80euro az 1GB os, lejátszik zenét(pl.mp3,wma), filmet, asszem MP4. TXT reader van benne, FM rádió, pár játék, diktafon, telefonkönyv meg még tán pár dolog. Szerintetek megéri? Szerintem nem rossz.
  • bolyongó23
    #912
    Sziasztok.Akkor most én is traktállak kicsit titeket a hülye kérdéseimmel..mivel az a608as sony 2gb-s enyhén durván drága..jelenleg nem látom sehol 54alatt asszem maradok ennél:NW-E005
    Ugye ez az újabbik verzió.Nekem tönkrement a minidiscem garisan és nem tudtak vele mit kezdeni olyan tipus már nincs, szóval rákattantam erre..igen ám, csak nekem azt mondták a központi szalonban, hogy ez a kütyü meg a társai is csak akkor ismeri fel az mp3at, hogy ha valami spec progival másolod fel rá..(szerencsére nem a sonicstage azzal amúgy is a tököm ki van már), különben csak adatnak látja..szóval kérnék egy ilyen tulajt vagy valami jól értesült emberkét, hogy ossza meg velem/velünk a tapasztalatát.Mert nekem azért trtszene hiszen ismerem az atracot és megvagyok vele elégedve, de jó lenne ha pl mikor időhiányban szenvedek csak bevágom usbt a gépbe felmásolom a cuccost(addig tölti is) és húzhatok elfelé..Valamint ha ez nem válik be, akkor milyen lejátszókat tudtok ajánlani 40 max 45ig?Csak minőség érdekel..a fülesem is egy 11 ropis sony a hangzásával meg vagyok elégedve.Nekem így a hozzászólások alapján szóbajöhető tipusok:Meizu e5(ceruza elem,50órás idő sigmatel chip),iaudio, vagy mpio egyes tipusai iriver(az irreálisan soknak tűnik iaudioval egyetemben)..meg látok néha ilyen minimálisan használt vagy jó állapotú komoly tárhelyű több gb-os tárolókat is..esetleg róluk is valami átfogó vélemény?Sonyt néztem szintén nem az új csiribingyom szines walkmanokat hanem az előző generációt..pl veszprémből most vágnának hozzám egy 20gb-st 40ért garisan..csak hát ugye biztos nem lehet egy piskóta mérete..meg a kinézete se annyira bizalomgerjesztő.Köszönöm előre is mindenki segítségét
  • syluccy
    #911
    Megvan a gubanc. 1szerűen kontaktos az USB kábel.
    Ha elkezdem birizgálni a portnál, akkor felismeri.
    Kuttya mindenüket, hogy ilyen selejtes kábelt adnak.
    Én meg már be akartam menni szervízelni.
  • syluccy
    #910
    Tszöh...letöröltem (manuálisan) lejátszóról az mp3-akat, és így már felismerte.
    Lehet, hogy nem szereti a hosszú fileneveket. Fene tudja.
  • syluccy
    #909
    Ok, ha otthon sem fog működni, rápróbálok a firmware-re.
  • Inquisitor
    #908
    Hát nem tudom, lehet döglődik a memória vezérlője? Vagy frissíteni kéne benne firmware-t?
  • syluccy
    #907
    Na mind1, kipróbálom még egy másik gépen, aztán otthon újra, ha akkor sem fog menni, akkor majd viszem szervízbe. Minden esetre köszi szépen a segítséget.
  • syluccy
    #906
    Na hozzáteszem gyorsan, hogy sztem biztos 2.0-s itt az USB, szal sztem nem ez lehet a gáz.
    A másik érdekes meg, hogy az előbb dugdosásnál megint bejött, viszont amilyen gyorsan felismerte, olyan gyorsan el is veszítette megint :(
  • Inquisitor
    #905
    Mondjuk XP alatt is akkor megy normálisan az USB2.0 ha legalább SP1-es verzió. Csak azért kérdeztem, mert Win98 alatt olyan az USB, mint a mesében, hol van, hol nincs.
    A HUB az az USB elosztókat jelenti. Nekem pl. a monitoromba van ilyen építve, és azon nem megy az MP3 lejátszóm, sima Pendrive meg igen.
  • syluccy
    #904
    USB 1.1 alatt arra gondolsz, hogy a gép csak azt tudja?
    Mert lejátszó elvileg 2.0-ás.
    Vindóz, az XP és elvileg ismernie kéne automatice, ami azért nem mindenhol zökkenőmentes :(
    HUB és alaplapi USB között mi is a különbség?
  • Inquisitor
    #903
    Ugye véletlen se 1.1-es USB-ről és/vagy Win98-ról van szó?

    Amúgy nekem akkor volt csak gond lejátszóval, ha HUB-ba dugtam és nem alaplapi USB-be.
  • syluccy
    #902
    Elnézést a helyesírási hibákért, át kellett volna olvasnom még1szer :)
  • syluccy
    #901
    Háj, Diva Fx-45 típusús MP3-lejátszót vettem és már az első felmásolásnál tapasztatltam, hogy nagyon nehézkesen akarja felismerni az eszközt windows.
    Több usb portba is bedugtam, mire felismerte, bár akkor is csak azután, hogy a telepítő cd-jéről feltettem a drivert.
    Viszont nagyobb másolásoknál ledobta 1szerűen a gép. Sem az eszközkezelő, se a TC nem látta. Otthon még sikerült újra felismertetni vele, itt munkahelyen, már akkor sem akarja újra felismerni, ha térdenálvva könyörgök neki. Végigdugdostam az összes usb portot, és még csak meg se nyikkan.
    Ez már nyomós indok, hogy bevigyem szervízelni, esetleg cserére, vagy nyugodjak bele, hogy ez a lejátszó ilyen?
    Előre is köszi a segítséget.
    Üdv
  • izb
    #900
    ez egy nagyon rossz minőségü ipod utánzat.
    felejtős...........
  • Kaszi46
    #899
    a hozzáértők amúgy mit szólnak ehhez a lejátszóhoz?
  • Kaszi46
    #898
    avs tech nanoblade 1GB

    ez az 1ik.
    késöbb berakom a másikat is, csak most hirtelenjében nem találom.
  • Inquisitor
    #897
    Mármint aksis, OLED-es, 1GB-os lejátszóból? :O
    Megosztanád velem a típúsát/árát?
  • Kaszi46
    #896
    köszi! körbenéztem egy kicsit, és találtam hasonló árfekvésben jobb kvalitásu termékeket, szóval várok még a vásárlással.
  • Inquisitor
    #895
    Amúgy meg ha a "nagyok" akcióznak valamit, attól még nem árt jól szétnézni, mert lehet máshol még sokkal olcsóbb a cucc.
  • Inquisitor
    #894
    Papíron jók a paraméterei és ennyiért megérné, de úgye a műszaki leírásból nem derül ki, milyen minőségű a lejátszás vagy milyen háklijai vannak a lejátszónak. Csak olyan tud segíteni, akinek pont ilyen van ÉS nem elfogult.
  • Kaszi46
    #893
    Sziasztok, véleményetekre lennék kíváncsi a következő mp3 lejátszóval kapcsolatban:
    GoGeo SA1330/02

    Metro-s akciós bruttó ára 24948Ft. az akció a mai napig érvényes. sajnos most szereztem róla tudomást, ugyhogy ha nem túl nagy pofátlanság ezt kérni, légyszives minél hamarabb válaszoljatok!

    köszi előre is!
  • Maxtreme
    #892
    Tárgytalan, már találtam.
  • Maxtreme
    #891
    Gyerekek nem tud valaki az iTunes helyett valami más alternatívát ami kezeli az ipod shuffle-t? (winamp és tcmd plugin kiütve, nem jók)
    Ugyanis az iTunes-al 1 nap leforgása alatt úgy kb 120%-osan tele lett a tököm..
  • Palinko
    #890
    mi a véleményetek az MSI Mega Player 536-ról?
  • Nexxuss
    #889
    Csákó!
    Tudtok nekem mondani olyan mp3 lejátszót aminek jó minőségű a diktafon része?? mondjuk egy egyetemi előadást érthetően fel lehet venni!
    köszke
  • OPM
    #888
    fake. :)
  • Pyotr
    #887
    ehhez mit szóltok? :P

  • SmithZ
    #886
    Melyiket érdemes megvenni SAMSUNG YP-U1Z vagy a Sony NW-E003 ?
  • NeoMaN
    #885
    egyiksem, soha-soha
  • NeoMaN
    #884
    Nem venném meg. Pláne, hogy Creative MUVO 512MB 9990.- az ElectroWorldben.
  • izb
    #883
    semmiképp nem venném meg.
  • scania
    #882
    Szerinted nem jó minőség?
    Te megvennéd?