1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Gent
    #1001
    De komolyan gondoltam...
  • Zomil
    #1000
    lol ugye ezt most nem komolyan kérdezed? XD
  • Gent
    #999
    Hi! Az lenne a kérdésem, hogy mit vegyek. PlayStation 2-t vagy Freedata 2502-t? Mivel egy árban vannk nem tudom melyiket válasszam, plz mondjatok valamit és indoklojátok meg, thx!
  • Rexor
    #998
    Ha még az iPod-ot is halknak találod akkor gratulálok...
  • Kiki
    #997
    Hi
    Szeretnék venni egy mp3 lejátszót, de az ipodot elég halknak találom,
    minden tipus ilyen halk?
    Vagy függhet ez fülhallgatótól is?
    Mondjuk egy normál pendrivnak meg lenne az az előnye, hogy nem kell kábelezni, csak feldugom.
    Egyáltalán mitől jó az ipod azon kívül hogy kicsi és design-os és márkás????
  • vadmotoros
    #996
    Helló!

    Most szeretnék mp3 lejátszót venni, és szeretném kikérni a véleményeteket. Nincs nagy keret rá, úgyhogy az olcsóbbak közül kellett válogatni...
    Sandisc Sansa m240 12.990 Ft Mini USB 2.0
    Telstar UFM 119 12.000 Ft Mini USB 2.0
    AVS Liquid 12.900 Ft Mini USB 2.0
    AVS PCmate 14.490 Ft USB 1.1
    ACE Media 1000 15.180 Ft USB 2.0
    ODYS MP3-S4 15.400 Ft USB 1.1
    Freedata 1502 16.200 Ft Mini USB 2.0
    Ezek mind 1 Gb-osak, és AAA-s elemmel működnek, kivétel a Freedata. Beépített akkumlátorosat nem tudom hogy érdemes-e venni, mert ha útközben lemerül akkor nem tudom benne kicserélni, míg a többinél igen. Viszont a Freedata videót is játszik, igaz nem tudom milyen minőségben. Az AVS PCMate-ről jót hallottam, nem úgy mint a Telstar-ról ami hajlamos a lefagyásra. A mini USB-hez meg mindíg kellene kábelt hurcolászni mert ki tudja mikor kell rávenni valamilyen adatokat. Ezen szempontok alapján én az AVS PCMate-t néztem, de az meg USB 1.1-es, amivel kb 15-20 perc alatt lehetne telepakolni...
    Esetleg van valakinek más ötlete hasonló árkategóriában?
  • Rexor
    #995
    Itt nézz körűl! Ha kiválasztasz valamit kérdezz minket
  • Rexor
    #994
    Szín? Ezüst? Kék? Fekete? Piros?
  • KryssHUN
    #993
    Amugy én erre gondoltam: Epraizer MPS-720
  • KryssHUN
    #992
    fm + az aksi az usb-ről tölthető legyen. Video funkció nem érdekel!
  • Rexor
    #991
    Videó leszátszás funkció is benne legyen? FM? stb...
  • KryssHUN
    #990
    Ár: kb.:15k., 1 giga memóriájú, Tonerként is használható mp3 lejátszó érdekelne! Ti mit ajánlanátok????
  • Rexor
    #989
    Minden fülhallgató-nál ezt csinálja?
  • mike0013
    #988
    visszaviszed, kicserélik...:)
  • Malbeth
    #987
    Szevasztok!
    A frissen vásárolt mp3 lejátszóm a zeneszámok váltásakor apró recsegő,pattogó hangot hallat,ami nagyon idegesítő egy idő után.
    Ez mitől lehet?? Lehet ellene tenni valamit??
    A tipusa Odys s-7. Kösz a segítséget!
  • Rexor
    #986
    Én szerintem sokkal jobb a videólejátszós készülékek és nem sokkal drágábbak.
  • Zomil
    #985
    ha szeretnél filmet is nézni rajta akkor érdemes megnézni mennyi a frame/sec-je, egyébként ugyanolyan jók mint a simák:)
  • blackparty
    #984
    Szerintetek érdemes ilyen kép meg videó lejátszó mp3 at venni vagy jobb a sima???
  • blackparty
    #983
    Nem tok dönteni hogy melyik a jobb.
  • Rexor
    #982
    Az első az hasonlít az iPod-hoz tehát jó!
    A második készüléket azért nem ajánlom mert rendkívül kicsi és alig lehet látni valamit a kijelzőjén.
  • Rexor
    #981
    Ez az enyém, szerintem ennek jő minőségű!
  • blackparty
    #980
    Sziasztok!!!
    erről és erről mi a véleményetek???? Előre is kössz
  • Davidus
    #979
    tudtok olyan USBs rűdiós MP3 lejátszót amihez jó minőségű fülhallgatót adnak?:)
  • zerosdfd
    #978
    Milyen Muvo? Merthogy van 10 féle..

    Amúgy:
    http://hu.europe.creative.com/support/downloads/
  • kepid
    #977
    Helló!
    nekem van egy creative muvo 128 MB-os MP3 lejátszom és nincs hozzá telepítöm ha valaki tudna küldeni megköszönném
    [email protected]
  • mike0013
    #976
    elavult egy szervíz:) már lassan Vista kéne:D
  • Hejja1234
    #975
    Bevittem szervízbe, a csávó rádugta egy win 98-as gépre és simán működött. Azt mondta valószínüleg a winemmel van baj és, hogy formatáljak...aha mondom persze. Hazajöttem próbaképp megpróbálom én is csatlakoztatni az xp-hez, és szintén működött. Jó mondom király vmi csoda folytán megjavult, aztán levittem haveromhoz, hogy ő is pakoljon rá zenéket és megint nem csatlakozott...valami baja csak van ennek a sz@rnak, csak ezt a szervízbe nem tudom megmutatni mert ott nincs egy xp-s gép sem:S
  • FFX
    #974
    nekem meg egy samsung lejátszóm van és nincsenek vele ilyen jellegű gondjaim mint neked a dimarsonnal pedig már nem pár hetes (bár lehet hogy a tiednek sincs túl nagy gondja)
  • Hejja1234
    #973
    A telepítő cd-vel nem megyek semmire, semmi értelmes nincs rajta.
    A Dimarson a nonamek közül a legjobbnak mondtható, arról nem beszélve, hogy a samsung leányvállalata. Egy ugyan így kinéző lejátszó (csak nem dimarson, hanem samsung márkanévvel ellátott) 30e-be kerül, míg ezt 20e-ért vettem.
    Kb 2 hónapig kerestem egy normális mp3 lejátszót, ami márkás volt és elfogadható árkategóriájú, annak vagy kicsi volt a memóriája, vagy nem volt rajta rádió, stb. Ez a dimarson legalább kinéz valahogy, 1gb-s memória, usb-ről tölthető és van rajta rádió is. (Az már más kérdés, hogy nem működik megfelelően:-))
  • HyperGames
    #972
    vagy szervíz vagy telepítő CD...
  • FFX
    #971
    ezért nem kéne ilyen márkátlan lejátszókat venni
  • Hejja1234
    #970
    Üdv!
    Van egy Dimarson DM-101G-4 típusú mp3 lejátszóm és az a gond vele, hogy nem ismeri fel az XP. Amikor megvettem még gond nélkül tudtam rá rakni a cuccokat, de ha most csatlakoztatom a gépre akkor kiírja, hogy az usb eszközt nem lehet felismerni, és hogy a működésében hiba lépett fel. Az alaplapi usb driverrel nincs gond mert más usb eszközöket felismer.
    Tudtok vmi megoldást (driver, firmware frissítés), vagy vigyem szervízbe?
  • MasterJay
    #969
    Sziasztok!
    Szükségem lenne egy firmware upgrade-ra. Nem találok sehol. Tud valaki segíteni?
  • duke
    #968
    Ja es a hosszu file neveket sem kezeli csak ilyen xxxxxx~1 formaban.Meg zavaro hogy a gyarilag maxra kivezerelt zeneknel a hangszinszabalyzo bekapcsolasakor tulvezerli magat es torzitanak a mely hangok.En remelem hogy elobb utobb lesz hozza egy firware upgrade es megoldjak ezeket a hibakat.
  • HyperGames
    #967
    Kösz
  • duke
    #966
    "Hi, mi a véleményetek erről a készülékről: Freedata 2502, előre is kösz!"

    Hat vegyes.Tomoren ha valakinek csak mp3 lejatszora van szuksege akkor nem erdemes,mert ennek lejatszonak pont ez a leggyengebb resze.A Video lejatszas kifejezetten jo minosegu,Video felvetel a 20 frame ellenere eleg turheto.A fenykepezesnel meg olyan amilyen egy 1.3 megas gep annal,nem jobb de nem is rosszabb.Zene lejatszasnal sajnos vannak gondok,eloszor is nem kezeli a konyvtarakat.A wma filekat nem tudja lejatszani.Es viszonylag korulmenyes a kezelese szamlvaltasnal hangero szabalyzasnal.A hang minoseggel egyebbkent nincs problema profi fulhalgatoval is teljesen jo.Ha az mp3 reszet jobban kidolgoztak,akkor nagyon profi gep lenne.
  • Bandee1987
    #965
    nekem ilyen van, és nagyon meg vagyok vele elégedve
  • HyperGames
    #964
    Hi, mi a véleményetek erről a készülékről: Freedata 2502, előre is kösz!
  • kishell
    #963
    Segítsetek!
    Használtan vett mp3 lejátszóm usb mass storage drive-ként használtam, és egy formázás során 108 megássá zsugorodott, pedig 4 gigás. Bármilyen megoldás érdekel, hogy lehet újra észervetetni vele, hogy nem 108 mega a kapacitása.

    Minden megoldás érdekel!
  • PíszLávJuniti
    #962
    csak csodálkozom, hogy euróbai változatot ezzel módosítják.